od 7 do 13.08.2023

sie 6, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 07.08

17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną

+ Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc

+ Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną

2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają

+ Stefana Kłósek – od Krystyny Łaszczyca, Wiesławy i Wiesława Szczypów z rodziną

+ Helenę Kłósek – od chrześnicy Danuty Machura z rodziną

WTOREK – 08.08 – WSPOMNIENIE ŚW. DOMINIKA

7.00: 1) + Stanisława Myrtę (zbiorowa) – od kuzynki Heleny Błaszczyk z rodziną, od kuzynki Henryki Czapla z rodziną, od Moniki i Marka Orszulka z rodziną, od Mieczysława i Janiny Myrta, od Anny Sapota z rodziną, od Katarzyny Sapota z rodziną, od sąsiada Romana Machury z rodziną, od rodziny Wyszyńskich z Brudzowic, od rodziny Flaków z Brudzowic, od Ewy i  Włodzimierza Czekajów z dziećmi, od Renaty i Krzysztofa Dziuba, od Wandy Machura z rodziną, od Ewy i Michała Kieszkowskich, od Anny i Emiliana Kocotów, od Ireny i Jana Bijaków, od Jana Kocota z rodziną, od Wiesławy Pawłowskiej

2) + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Anny Góra z synem, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną od Tadeusza i Bożeny Błach z Brzękowic, od rodziny Wojtasiewiczów, od Aliny i Eugeniusza Merta z Winowna, od Danuty i Zygmunta Syrek, od kolegów i koleżanek Łukasza ze stacji Orlen, od Marii Sierka z rodziną, od sąsiadów Ryszarda i Ewy Chrapka, od Wioletty i Krzysztofa Gocyła z córkami, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Ewy Czekaj z rodziną, od Ireny i Ryszarda Machura, od Jolanty i Daniela Gancarz, od Anny i Marka Kaniowskich z rodziną, od Krystyny i Stanisława Śliwa, od Justyny i Mariusza Pisarek z dziećmi, od Wandy i Mieczysława Urbańczyków, od Tomka Góry z rodzicami, od rodziny Bublów

ŚRODA – 09.08 – ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA

17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od rodziny Krzysztofa Szybis i Iwony Piputa

+ Stefana Graj – od siostry rodziną

+ Natalię Bereza – od Teresy Zenderowskiej

2) + Zofię Tokarską – od rodziny Sochów i Furmanów

+ Jacka Machurę – od chrześniaka Dominika Machury

+ Ewę Merta – od Jerzego Merty z rodziną

CZWARTEK – 10.08 – WSPONIENIE ŚW. WAWRZYŃCA

8.00: 1) O zdrowie, dary Ducha Świętego i wytrwałość w zdążaniu do celu dla Pielgrzymów, których gościmy w naszej Parafii

2) Za Parafian

PIĄTEK – 11.08 – WSPOMNIENIE ŚW. KLARY

17.00: 1) + Dariusza Katryniak – od żony i córki Moniki

+ Stanisławę Machura – od wnuka Łukasza z żoną i synami

+ Mateusza Czarneckiego – od Wioli Rafała Jaworskich z córkami

2) + Jana Surmę – od Renaty z rodziną

+ Mirosława Lachór – od kuzynki Władzi Rok z Poręby\

+ Elżbietę Zenderowską – od brata Jana Zielińskiego z dziećmi

SOBOTA – 12.08

7.00: 1) + Lucjana Nowaka (zbiorowa ) – od Anny i Leopolda Maciążek, od Barbary i Adama Dyszy z dziećmi, od Marii i Wacława Dyszy, od Stanisławy Machura z Zagórza od Danuty Merta z rodziną z ul. Piastów, od Renaty i Marcina Matyja z synami, od Wiesławy i Wiesława Szczypa, od Izabeli i Krzysztofa Szczypa z synem, od sąsiadów Masłyków, od Renaty, Zdzisława i Katarzyny Dorobisz, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Elżbiety i Jana Grefkowicz, od Antoniego Kocot, od Anny i Wacława Sierków z rodziną

2) + Grzegorza Merta (zbiorowa) – od Ewy i Jerzego Machurów z Dziewek, od Doroty Machura z rodziną z Podlesia, od Beaty Machura z rodziną, od Zbigniewa i Izy Baran z rodziną, od Agnieszki i Mariusza Konieczniak z synami, od Wandy Lechwackiej, od Beaty Zimońskiej z  synem Fabianem, od Marleny Kaim z mężem i córką, od Mariusza Cicheckiego z żoną i dziećmi, od sąsiadów Sławomira i Ilony Gocyłów z córkami, od sąsiadki Małgorzaty Gocyła, od Marioli i Pawła Czarneckich z córką, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Alicji Karcz, od Kazimiery i Henryka Machura z rodziną, od Marka Bogusławskiego z rodziną, od kuzynki Kazi, od Bożeny i Krzysztofa Krzykowskich z Przeczyc

NIEDZIELA – 13.08 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Ignacego Bolesławę Stanisława Łabuś, Tadeusza Jana Zwolak, Jerzego Machura

11.00: Za Parafian

16.00: + Stanisławę i Stefana Machurów z ul. Przyszłości, Andrzeja Lechwackiego

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...

od 17 do 23.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.07 17.00: + Grzegorza Merta – od brata Mariana z żoną Alicją i rodziną + Natalię Bereza – od kuzynów Adasia i Julka + Mirosława Garczyka – od szwagierki Henryki i Adama Grabiś + Stefana Graj – od Jolanty i Adama Wawrzyńczak z Ogrodzieńca + Irenę...