od 7 do 13.08.2023

sie 6, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 07.08

17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną

+ Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc

+ Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną

2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają

+ Stefana Kłósek – od Krystyny Łaszczyca, Wiesławy i Wiesława Szczypów z rodziną

+ Helenę Kłósek – od chrześnicy Danuty Machura z rodziną

WTOREK – 08.08 – WSPOMNIENIE ŚW. DOMINIKA

7.00: 1) + Stanisława Myrtę (zbiorowa) – od kuzynki Heleny Błaszczyk z rodziną, od kuzynki Henryki Czapla z rodziną, od Moniki i Marka Orszulka z rodziną, od Mieczysława i Janiny Myrta, od Anny Sapota z rodziną, od Katarzyny Sapota z rodziną, od sąsiada Romana Machury z rodziną, od rodziny Wyszyńskich z Brudzowic, od rodziny Flaków z Brudzowic, od Ewy i  Włodzimierza Czekajów z dziećmi, od Renaty i Krzysztofa Dziuba, od Wandy Machura z rodziną, od Ewy i Michała Kieszkowskich, od Anny i Emiliana Kocotów, od Ireny i Jana Bijaków, od Jana Kocota z rodziną, od Wiesławy Pawłowskiej

2) + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Anny Góra z synem, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną od Tadeusza i Bożeny Błach z Brzękowic, od rodziny Wojtasiewiczów, od Aliny i Eugeniusza Merta z Winowna, od Danuty i Zygmunta Syrek, od kolegów i koleżanek Łukasza ze stacji Orlen, od Marii Sierka z rodziną, od sąsiadów Ryszarda i Ewy Chrapka, od Wioletty i Krzysztofa Gocyła z córkami, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Ewy Czekaj z rodziną, od Ireny i Ryszarda Machura, od Jolanty i Daniela Gancarz, od Anny i Marka Kaniowskich z rodziną, od Krystyny i Stanisława Śliwa, od Justyny i Mariusza Pisarek z dziećmi, od Wandy i Mieczysława Urbańczyków, od Tomka Góry z rodzicami, od rodziny Bublów

ŚRODA – 09.08 – ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA

17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od rodziny Krzysztofa Szybis i Iwony Piputa

+ Stefana Graj – od siostry rodziną

+ Natalię Bereza – od Teresy Zenderowskiej

2) + Zofię Tokarską – od rodziny Sochów i Furmanów

+ Jacka Machurę – od chrześniaka Dominika Machury

+ Ewę Merta – od Jerzego Merty z rodziną

CZWARTEK – 10.08 – WSPONIENIE ŚW. WAWRZYŃCA

8.00: 1) O zdrowie, dary Ducha Świętego i wytrwałość w zdążaniu do celu dla Pielgrzymów, których gościmy w naszej Parafii

2) Za Parafian

PIĄTEK – 11.08 – WSPOMNIENIE ŚW. KLARY

17.00: 1) + Dariusza Katryniak – od żony i córki Moniki

+ Stanisławę Machura – od wnuka Łukasza z żoną i synami

+ Mateusza Czarneckiego – od Wioli Rafała Jaworskich z córkami

2) + Jana Surmę – od Renaty z rodziną

+ Mirosława Lachór – od kuzynki Władzi Rok z Poręby\

+ Elżbietę Zenderowską – od brata Jana Zielińskiego z dziećmi

SOBOTA – 12.08

7.00: 1) + Lucjana Nowaka (zbiorowa ) – od Anny i Leopolda Maciążek, od Barbary i Adama Dyszy z dziećmi, od Marii i Wacława Dyszy, od Stanisławy Machura z Zagórza od Danuty Merta z rodziną z ul. Piastów, od Renaty i Marcina Matyja z synami, od Wiesławy i Wiesława Szczypa, od Izabeli i Krzysztofa Szczypa z synem, od sąsiadów Masłyków, od Renaty, Zdzisława i Katarzyny Dorobisz, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Elżbiety i Jana Grefkowicz, od Antoniego Kocot, od Anny i Wacława Sierków z rodziną

2) + Grzegorza Merta (zbiorowa) – od Ewy i Jerzego Machurów z Dziewek, od Doroty Machura z rodziną z Podlesia, od Beaty Machura z rodziną, od Zbigniewa i Izy Baran z rodziną, od Agnieszki i Mariusza Konieczniak z synami, od Wandy Lechwackiej, od Beaty Zimońskiej z  synem Fabianem, od Marleny Kaim z mężem i córką, od Mariusza Cicheckiego z żoną i dziećmi, od sąsiadów Sławomira i Ilony Gocyłów z córkami, od sąsiadki Małgorzaty Gocyła, od Marioli i Pawła Czarneckich z córką, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Alicji Karcz, od Kazimiery i Henryka Machura z rodziną, od Marka Bogusławskiego z rodziną, od kuzynki Kazi, od Bożeny i Krzysztofa Krzykowskich z Przeczyc

NIEDZIELA – 13.08 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Ignacego Bolesławę Stanisława Łabuś, Tadeusza Jana Zwolak, Jerzego Machura

11.00: Za Parafian

16.00: + Stanisławę i Stefana Machurów z ul. Przyszłości, Andrzeja Lechwackiego

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...