od 7 do 13.08.2023

sie 6, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 07.08

17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną

+ Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc

+ Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną

2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają

+ Stefana Kłósek – od Krystyny Łaszczyca, Wiesławy i Wiesława Szczypów z rodziną

+ Helenę Kłósek – od chrześnicy Danuty Machura z rodziną

WTOREK – 08.08 – WSPOMNIENIE ŚW. DOMINIKA

7.00: 1) + Stanisława Myrtę (zbiorowa) – od kuzynki Heleny Błaszczyk z rodziną, od kuzynki Henryki Czapla z rodziną, od Moniki i Marka Orszulka z rodziną, od Mieczysława i Janiny Myrta, od Anny Sapota z rodziną, od Katarzyny Sapota z rodziną, od sąsiada Romana Machury z rodziną, od rodziny Wyszyńskich z Brudzowic, od rodziny Flaków z Brudzowic, od Ewy i  Włodzimierza Czekajów z dziećmi, od Renaty i Krzysztofa Dziuba, od Wandy Machura z rodziną, od Ewy i Michała Kieszkowskich, od Anny i Emiliana Kocotów, od Ireny i Jana Bijaków, od Jana Kocota z rodziną, od Wiesławy Pawłowskiej

2) + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Anny Góra z synem, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną od Tadeusza i Bożeny Błach z Brzękowic, od rodziny Wojtasiewiczów, od Aliny i Eugeniusza Merta z Winowna, od Danuty i Zygmunta Syrek, od kolegów i koleżanek Łukasza ze stacji Orlen, od Marii Sierka z rodziną, od sąsiadów Ryszarda i Ewy Chrapka, od Wioletty i Krzysztofa Gocyła z córkami, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Ewy Czekaj z rodziną, od Ireny i Ryszarda Machura, od Jolanty i Daniela Gancarz, od Anny i Marka Kaniowskich z rodziną, od Krystyny i Stanisława Śliwa, od Justyny i Mariusza Pisarek z dziećmi, od Wandy i Mieczysława Urbańczyków, od Tomka Góry z rodzicami, od rodziny Bublów

ŚRODA – 09.08 – ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA

17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od rodziny Krzysztofa Szybis i Iwony Piputa

+ Stefana Graj – od siostry rodziną

+ Natalię Bereza – od Teresy Zenderowskiej

2) + Zofię Tokarską – od rodziny Sochów i Furmanów

+ Jacka Machurę – od chrześniaka Dominika Machury

+ Ewę Merta – od Jerzego Merty z rodziną

CZWARTEK – 10.08 – WSPONIENIE ŚW. WAWRZYŃCA

8.00: 1) O zdrowie, dary Ducha Świętego i wytrwałość w zdążaniu do celu dla Pielgrzymów, których gościmy w naszej Parafii

2) Za Parafian

PIĄTEK – 11.08 – WSPOMNIENIE ŚW. KLARY

17.00: 1) + Dariusza Katryniak – od żony i córki Moniki

+ Stanisławę Machura – od wnuka Łukasza z żoną i synami

+ Mateusza Czarneckiego – od Wioli Rafała Jaworskich z córkami

2) + Jana Surmę – od Renaty z rodziną

+ Mirosława Lachór – od kuzynki Władzi Rok z Poręby\

+ Elżbietę Zenderowską – od brata Jana Zielińskiego z dziećmi

SOBOTA – 12.08

7.00: 1) + Lucjana Nowaka (zbiorowa ) – od Anny i Leopolda Maciążek, od Barbary i Adama Dyszy z dziećmi, od Marii i Wacława Dyszy, od Stanisławy Machura z Zagórza od Danuty Merta z rodziną z ul. Piastów, od Renaty i Marcina Matyja z synami, od Wiesławy i Wiesława Szczypa, od Izabeli i Krzysztofa Szczypa z synem, od sąsiadów Masłyków, od Renaty, Zdzisława i Katarzyny Dorobisz, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Elżbiety i Jana Grefkowicz, od Antoniego Kocot, od Anny i Wacława Sierków z rodziną

2) + Grzegorza Merta (zbiorowa) – od Ewy i Jerzego Machurów z Dziewek, od Doroty Machura z rodziną z Podlesia, od Beaty Machura z rodziną, od Zbigniewa i Izy Baran z rodziną, od Agnieszki i Mariusza Konieczniak z synami, od Wandy Lechwackiej, od Beaty Zimońskiej z  synem Fabianem, od Marleny Kaim z mężem i córką, od Mariusza Cicheckiego z żoną i dziećmi, od sąsiadów Sławomira i Ilony Gocyłów z córkami, od sąsiadki Małgorzaty Gocyła, od Marioli i Pawła Czarneckich z córką, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Alicji Karcz, od Kazimiery i Henryka Machura z rodziną, od Marka Bogusławskiego z rodziną, od kuzynki Kazi, od Bożeny i Krzysztofa Krzykowskich z Przeczyc

NIEDZIELA – 13.08 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Ignacego Bolesławę Stanisława Łabuś, Tadeusza Jana Zwolak, Jerzego Machura

11.00: Za Parafian

16.00: + Stanisławę i Stefana Machurów z ul. Przyszłości, Andrzeja Lechwackiego

od 15 do 21.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY 17.00: + Stanisława w 19 rocz. śmierci Helenę Krzykawskich, Genowefę Stanisława Rok, Stanisława Nowaka, Mariana Machurę, zmarłych dziadków Krzykawskich i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.07 – WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY...

od 08 do 14.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.07 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI 17.00: 1) + Wiesława Mertę – od kuzynki Joanny z rodziną + Annę Góra – od bratanicy Małgorzaty z mężem + Włodzimierza Kruk – od Jana i Elżbiety Machura 2) + Krzysztofa Nowaka – od syna Krystiana z żona i dziećmi +...

od 01 do 07.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.07 17.00: 1) + Antoniego Gruszka – od wnuczki Ani z mężem i córkami + Jarosława Małotę od siostry Edzi z mężem + Tadeusza Papierniak – od rodziny Lechwackich i Pichorów 2) + Bogumiłę Machura – od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę...

od 24 do 30.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 24.06 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA 17.00: 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla wszystkich Ojców z racja Dnia Ojca 2) + za zmarłych Ojców WTOREK – 25.06 7.00: 1) + Jarosława Małota (zbiorowa) – od Agnieszki Połeć z rodziną,...

od 17 do 23.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 17.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO 17.00: + Stanisławę Machura – od Reginy i Jana Kłósek z rodziną + Włodzimierza Kruk – od swatów Emilii i Tadeusza Nowaków + Honoratę Machura – od Anny Machura z rodziną + Annę Góra – od chrześniaka Tadeusza...

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...