od 14 do 20.08.2023

sie 13, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO

17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków

2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja Mazurkiewicz, Stefanię Jana Rok, Mieczysława Myrta

WTOREK – 15.08 – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

9.00: +Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyka, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny

11.00: + Jana Będkowskiego w 3 rocz. śmierci, Lucynę Jana Będkowskich, Romana Małotę, dziadków, zmarłych z rodziny Młotów i Nowaków

16.00: + Annę Grzelak – od Henryka i Mieczysława Skrzypczyńskich i Krystyny Stępniak z rodzinami, od Józefy Skrzypczyńskiej z rodziną

ŚRODA – 16.08

17.00: + Stanisława Myrtę – od Marii Skuzińskiej i rodziny Kubiców

+ Karolinę Machura – od Mariusza Bańskiego z żoną i dziećmi

+ Mirosława Garczyka – od brata Mariusza z żoną Urszulą, Karola i Wiktora

CZWARTEK – 17.08 – WSPOMNIENIE ŚW. JACKA

7.00: 1) + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Zofii i Henryka Machurów z rodziną, od Bożeny Machura z rodziną, od Stanisławy i Jana Machura z Zarzecza, od Zarządu i Rady Nadzorczej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Myszkowie, od Beaty Machura z rodziną, od Barbary i Dariusza Świeboda, od Marii i Stanisława Dworak z Niwek, od Zofii Małota z rodziną, od Ludowego Klubu Sportowego Ostoja, od Wacława i Elżbiety Świeboda z rodziną, od byłej Rady Nadzorczej i byłego prezesa z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Myszkowie, od rodziny Uzarów z Myszkowa, od Danuty i Józefa Martyka, od Ewy Machura z rodziną, od sąsiadów Aleksandry i Zdzisława Górskich z córkami, od Mirosławy i Edmunda Walo z rodziną, od Wandy i Czesława Szatan z rodziną

2) + Stanisława Myrta (zbiorowa) – od Anny i Romana Borówków z córkami, od Danuty Merta i Adama Guc, od Janiny i Jana Syrek z rodziną, od kuzynki Kazimiery i Czesława Giendek, od kuzynki Danuty i Eryka Drenda, od Doroty Szybis, od Honoraty Machura, od Anny Machura, od Krystyny Machura z rodziną, od Elżbiety Kaleta ze Słowika, od Władysława Tomczyka, od Chóru Męskiego Żelisławice, od Andrzeja i Jadwigi Bańków, od Grażyny i Edwarda Dziechciarzów , od Reginy i Jana Kłósek, od Beaty i Grzegorza Pawełek, od Agnieszki i Artura Seweryn, od Marii Jurczyk z rodziną, od Anny i Stanisława Czekaj, od Krystyny Góra

PIĄTEK – 18.08 – III PIĄTEK MIESIĄCA

17.00: 1) + Kazimierę Sierka – od szwagierki Marii Sierka

+ Krystynę Popczyk – od Marii Machura z Leśniaków

+ Wandę Szatan – od Małgorzaty i Mariana  Nowak z rodziną

2) + Stanisława Machurę – od  Jacka i Małgorzaty Mikoda z rodziną

+ Grzegorza Merta – od brata Witolda z rodziną

+ Adama Las – od Zakładu Pogrzebowego WRZOS

SOBOTA – 19.08

7.00: O zdrowie i potrzebne łaski dla Jarosława Małoty – od Pielgrzymów ze Skawiny

NIEDZIELA – 20.08 – XX NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: 1) + Barbarę Mamczyńską, Jana Broncel, Marię Stefanię Myrtów, Zofię Eugeniusza Machurów, Wandę Gustawa Jurczyk, Jana Skorek

2) + Tadeusza Machurę w 5 rocz. śmierci, Annę Edmunda Jana Machurów, Alfredę Stefana Kłósek, Andrzeja Machurę, Eugeniusz Dariusza Merta, zmarłych dziadków

11.00: O zdrowie, Boże błog i dary Ducha Świętego na progu dorosłego życia dla Macieja Widawskiego w 18 rocz. urodzin – od mamy, brata z Weroniką i babci Zosi

15.00 (w Leśniakach): Dziękczynna za zebrane tegoroczne plony i z prośbą o zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla pracujących na roli i wszystkich Parafian

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...

od 17 do 23.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.07 17.00: + Grzegorza Merta – od brata Mariana z żoną Alicją i rodziną + Natalię Bereza – od kuzynów Adasia i Julka + Mirosława Garczyka – od szwagierki Henryki i Adama Grabiś + Stefana Graj – od Jolanty i Adama Wawrzyńczak z Ogrodzieńca + Irenę...