od 14 do 20.08.2023

sie 13, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO

17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków

2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja Mazurkiewicz, Stefanię Jana Rok, Mieczysława Myrta

WTOREK – 15.08 – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

9.00: +Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyka, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny

11.00: + Jana Będkowskiego w 3 rocz. śmierci, Lucynę Jana Będkowskich, Romana Małotę, dziadków, zmarłych z rodziny Młotów i Nowaków

16.00: + Annę Grzelak – od Henryka i Mieczysława Skrzypczyńskich i Krystyny Stępniak z rodzinami, od Józefy Skrzypczyńskiej z rodziną

ŚRODA – 16.08

17.00: + Stanisława Myrtę – od Marii Skuzińskiej i rodziny Kubiców

+ Karolinę Machura – od Mariusza Bańskiego z żoną i dziećmi

+ Mirosława Garczyka – od brata Mariusza z żoną Urszulą, Karola i Wiktora

CZWARTEK – 17.08 – WSPOMNIENIE ŚW. JACKA

7.00: 1) + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Zofii i Henryka Machurów z rodziną, od Bożeny Machura z rodziną, od Stanisławy i Jana Machura z Zarzecza, od Zarządu i Rady Nadzorczej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Myszkowie, od Beaty Machura z rodziną, od Barbary i Dariusza Świeboda, od Marii i Stanisława Dworak z Niwek, od Zofii Małota z rodziną, od Ludowego Klubu Sportowego Ostoja, od Wacława i Elżbiety Świeboda z rodziną, od byłej Rady Nadzorczej i byłego prezesa z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Myszkowie, od rodziny Uzarów z Myszkowa, od Danuty i Józefa Martyka, od Ewy Machura z rodziną, od sąsiadów Aleksandry i Zdzisława Górskich z córkami, od Mirosławy i Edmunda Walo z rodziną, od Wandy i Czesława Szatan z rodziną

2) + Stanisława Myrta (zbiorowa) – od Anny i Romana Borówków z córkami, od Danuty Merta i Adama Guc, od Janiny i Jana Syrek z rodziną, od kuzynki Kazimiery i Czesława Giendek, od kuzynki Danuty i Eryka Drenda, od Doroty Szybis, od Honoraty Machura, od Anny Machura, od Krystyny Machura z rodziną, od Elżbiety Kaleta ze Słowika, od Władysława Tomczyka, od Chóru Męskiego Żelisławice, od Andrzeja i Jadwigi Bańków, od Grażyny i Edwarda Dziechciarzów , od Reginy i Jana Kłósek, od Beaty i Grzegorza Pawełek, od Agnieszki i Artura Seweryn, od Marii Jurczyk z rodziną, od Anny i Stanisława Czekaj, od Krystyny Góra

PIĄTEK – 18.08 – III PIĄTEK MIESIĄCA

17.00: 1) + Kazimierę Sierka – od szwagierki Marii Sierka

+ Krystynę Popczyk – od Marii Machura z Leśniaków

+ Wandę Szatan – od Małgorzaty i Mariana  Nowak z rodziną

2) + Stanisława Machurę – od  Jacka i Małgorzaty Mikoda z rodziną

+ Grzegorza Merta – od brata Witolda z rodziną

+ Adama Las – od Zakładu Pogrzebowego WRZOS

SOBOTA – 19.08

7.00: O zdrowie i potrzebne łaski dla Jarosława Małoty – od Pielgrzymów ze Skawiny

NIEDZIELA – 20.08 – XX NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: 1) + Barbarę Mamczyńską, Jana Broncel, Marię Stefanię Myrtów, Zofię Eugeniusza Machurów, Wandę Gustawa Jurczyk, Jana Skorek

2) + Tadeusza Machurę w 5 rocz. śmierci, Annę Edmunda Jana Machurów, Alfredę Stefana Kłósek, Andrzeja Machurę, Eugeniusz Dariusza Merta, zmarłych dziadków

11.00: O zdrowie, Boże błog i dary Ducha Świętego na progu dorosłego życia dla Macieja Widawskiego w 18 rocz. urodzin – od mamy, brata z Weroniką i babci Zosi

15.00 (w Leśniakach): Dziękczynna za zebrane tegoroczne plony i z prośbą o zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla pracujących na roli i wszystkich Parafian

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...