od 31.07 do 06.08.2023

lip 29, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI

17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną

+ Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny

+ Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z mężem

+ Mateusza Czarneckiego – od Damiana i Agnieszki Gocyła z córkami

WTOREK – 01.08 – WSPOMNIENIE ŚW. ALFONSA MARII LIGUORIEGO

7.00: + Stefanię w 15 rocz. śmierci Stanisława Machurów, Czesława Helenę Franciszka Antoniego Machurów

2) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Podleśnej z racji poświecenia pól

ŚRODA – 02.08

17.00: 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Piastów z racji poświecenia pól – od zgromadzonych w Kaplicy Zalassowskich

2) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia pól

CZWARTEK – 03.08

7.00: 1) + Stefana Kłósek (zbiorowa) – od Magdaleny i Marcina Bajanów z córką, od Jarosława Graj z żoną, od Wandy Machura z rodziną, od Marii i Jana Labocha z Góry Włodowskiej, od kuzynki Doroty Mazur z rodziną, od Agnieszki i Adama Syrek, od Grażyny i Leszka Nowak z rodziną, od Otylii i Kazimierza Nowak, od Barbary i Arka Nowak, od Ewy i Romana Nowak, od Danuty i Henryka Nowak, od Roksany i Mariusza Nowak, od Moniki i Grzegorza Bijaków, od Bożeny i Zbigniewa Sroślak, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Anny i Wiesława Dobrowolskich z rodziną, od Danuty Skorek z rodziną, od Marii i Czesława Kania, od Teresy Małota z rodziną, od Marianny, Renaty i Jolanty Łagisza, od Danuty i Jana Świeboda z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od Bogumiły Machura z rodziną

2) + Helenę Kłósek (zbiorowa) – od Renaty i Marcina Matyja z synami, od Jolanty Pełki z córką, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Agnieszki i Adama Syrek, od Anny i Wiesława Dobrowolskich z rodziną, od Danuty Nowak z rodziną, od Krystyny Machura, Marceliny i Moniki z rodziną, od Janiny i Jana Syrek z rodziną, od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną, od Jana i Małgorzaty Syrek z rodziną, od Doroty Machura z rodziną z Podlesia, od Zofii i Antoniego Lebiockich, od Jadwigi Machura z rodziną, od Jana i Eugenii z Siewierza, od Wandy Machura z rodziną, od Wiesławy i Czesława Machurów z Siewierza, od Grażyny Machura z córką, od Janiny i Macieja Dudów, od Beaty i Jacka Syrek z rodziną, od Marii i Czesława Kaniów

PIĄTEK – 04.08 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA MARII VIANNEYA, I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji poświecenia pól

SOBOTA – 05.08 – I SOBOTA MIESIĄCA

8.00: 1) + Elżbietę Zenderowską – od rodziców Zbigniewa i Teresy Zielińskich

+ Grzegorza Merta – od siostry Krzysi z synami i rodzinami

+ Mirosława Garczyka – od Magdaleny i Mateusza Szatan z dziećmi

2) + Stanisława Myrtę – od Andrzeja i Rozalii Łabuś z rodziną

+ Wandę Szatan – od koleżanek Grażyny z Firmy Air Pruducts

+ Stanisława Machurę – od Lidii Wcisło z rodziną

NIEDZIELA – 06.08 – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Karola Stanisława Dariusza Górów, zmarłych z rodziny Górów i Chrapków oraz Grzegorza Olszewskiego – od rodziny

11.00: Za Parafian

16.00: + Henryka Gnacika w 1 rocz. śmierci, Stefanię Zygmunta Nowak, Janinę Władysława Gnacik

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...

od 17 do 23.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.07 17.00: + Grzegorza Merta – od brata Mariana z żoną Alicją i rodziną + Natalię Bereza – od kuzynów Adasia i Julka + Mirosława Garczyka – od szwagierki Henryki i Adama Grabiś + Stefana Graj – od Jolanty i Adama Wawrzyńczak z Ogrodzieńca + Irenę...