od 28.08 do 03.09.2023

sie 26, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA

17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek

+ Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami

+ Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną

+ Stefana Kłósek – od chrześnicy Emilii Machura z mężem

+ Karolinę Machura od Grzegorza Bańskiego

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelisławicach, Moniki i Tomasza Dzierżanowskich z synem, Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, Anny i Krzysztofa Wrona z córkami, Bożeny i Sławomira Pokwap

WTOREK – 29.08 WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA

7.00: + Zofię Tokarską (zbiorowa) – od Zofii Wieczorek z Zabrza z rodziną, od Teresy Koszur z rodziną, od Marii Lech z rodziną, od Andrzeja Borówki z żoną, od Zenobii Merta, od Zdzisława Dworak. od Jadwigi Socha i Grażyny Pokrzepa z synem, od Jolanty i Tomasza Krawczyków z córkami, od Stanisławy i Agnieszki Krawczyk, od Wandy i Stanisława Kubińskich, od Soni i Oskara Kubińskich, od Zenony i Tadeusza Kocotów, od rodziny Wylonów, od Jerzego i Kazimiery Tokarskich, od Stanisławy Rosół, od Grażyny Kołodziejczyk z rodziną i Aleksandra Myrty, od Barbary i Krzysztofa Jaszka z dziećmi, od Ryszarda Gawińskiego z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Haliny i Antoniego Gruszka, Rady Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelisławicach, Dawida Kowalczyka, Zofii i Marka Małota,  Wiesławy i Władysława Trybała z Kojszówki

ŚRODA – 30.08

7.00: + Adama Las (zbiorowa) – od Grażyny Starczewskiej z rodziną, od Beaty Kaczmarzyk z rodziną, od Pawła Górywoda z rodziną, od Lucyny i Ryszarda Las z rodziną, od Mieczysława i Wandy Urbańczyk, od Józefy Blachlińskiej z rodziną, od Dominiki i Marka Suszek, od Małgorzaty Maniurskiej, od Anny i Jerzego Drabków z rodziną, od Stanisława Stelmach z córką, od Chóru Męskiego z Żelisławic, od OSP Leśniaki, od Agaty Kruz z rodziną, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Wiesława i Zofii Gruszka, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Barbary i Arkadiusza Nowak, od Ewy i Romana Nowaków, od Janiny i Henryka Dyszych, od Janiny i Emila Bańków z rodziną, od Leszka Las z rodziną, od Stasi i Ani Machura z rodziną, od Teres Dec, od Bolesława Pałysa z rodziną, od Koła Gospodyń Wiejskich z Żelisławic

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Marzeny i Piotra Wątlikiewicz z rodziną z Kojszówki, Teresy i Waldemara Sikora z rodziną z Kojszówki, rodziny Orędarz i Kudzia z Kojszówki, Ireny i Józefa Spyrka z rodziną Kojszówki, Iwony i Jana Drobny z rodziną z Kojszówki

CZWARTEK – 31.08

7.00: + Jana Surmę (zbiorowa) – od Aleksandry Duda, od Anny Szewczyk, od Mirosławy i Leszka Noczyńskich, od Janiny i Lucjana Mertów, od Anny i Józefa Machurów z rodziną, od Bożeny Machura, od Zofii Machura z synem Dariuszem, od Agnieszki i Michała Motyl z synem, od Magdaleny i Wojciecha Motyl z synem, od Mateusza Motyl, od Sławomira Gocyły z rodziną ze Słowika, od Lidii Kowalczyk, od Stanisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Anny Las, od Ewy i Krzysztofa Madej, od Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Jolanty i Krzysztofa Mainka z Poręby, od kolegi Jana Dyszy, od kolegi Edwarda Dyszy, od Marii Machura z Leśniaków, od Honoraty Nastula z rodziną z Leśniaków, od Katarzyny i Jarosława Machura z Niwek, od Jana i Stanisławy Machura z rodziną, od Krzysztofa Machury z rodziną z ul. Siewierskiej, od Joli i Stanisława Machura z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Iwony i Bogdana Kutek z rodziną z Kojszówki, od Adama Dańko ze Skomielnej Czarnej,  Władysławy i Ignacego Wróbel z rodziną ze Skomielnej Czarnej, Marii i Leszka Nowak z Jordanowa, Stanisława i Adama Dańko z Juszczyna

PIĄTEK – 01.09 – I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Mirosława Garczyka – od Mamy Haliny

+ Kazimierę Sierka – od chrześniaka Krzysztofa Sierka z rodziną

+ Grzegorza Merta – od szwagierki Jolanty Zęderowskiej

+ Wandę Szatan – od Reni Sułkowskiej z córką

+ Stanisława Machurę – od kolegi Jana Machury z żoną Elżbietą

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od sąsiadów Farnickich, Beaty i Stefana Machury, Łukasza Machura z córkami, Lidii Rak z Górnego lasu z rodziną, Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput

SOBOTA – 02.09 – I SOBOTA MIESIĄCA

8.00: + Kazimierza Myrta – od sąsiadów Stanisławy i Tadeusza Myrtów z rodziną oraz Anety i Jana Sarnik z rodziną

+ Krystynę Popczyk – od koleżanki Teresy Rabsztyn z rodziną

+ Stanisławę Machura – od wnuczki Moniki z mężem Arturem i prawnukiem Adasiem

+ Mateusza Czarneckiego – od Natalii Nowak, Zofii i Henryka Marek z rodziną

+ Jacka Machurę – od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Przedszkola z oddziałami integracyjnymi w Koziegłówkach, oddziały zamiejscowe w Starej Hucie

9.00: + Marcina Masłykę (greg.) – od uczniów, wychowawcy i rodziców klasy VIII, koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej z Żelisławic, wujka Józka z żoną, Aldony i Karola Machura z synem, Antoniego Karcz

NIEDZIELA – 03.09 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Bronisława Machurę, zmarłych z rodziny Białych i Machurów, zmarłych dziadków oraz + Marcina Masłykę (greg.) – od Jerzego Karcz, Jadwigi Karcz, cioci Zofii Machura, Dariusza Machura, Urszuli i Roberta Graczykowskich

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Jana Myrtę w 8 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny, Stanisława Machurę, Tadeusza Wojdała i zmarłych z rodziny oraz + Jacka Dyszy w 2 rocz. śmierci, zmarłych rodziców Irenę i Jana Dyszy, zmarłych dziadków Antoninę i Jana Pawełczyk, Weronikę Jana Dyszy, zmarłych z rodziny Adamczyk, Pawełczyk, Góra i Dyszy

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...

od 17 do 23.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.07 17.00: + Grzegorza Merta – od brata Mariana z żoną Alicją i rodziną + Natalię Bereza – od kuzynów Adasia i Julka + Mirosława Garczyka – od szwagierki Henryki i Adama Grabiś + Stefana Graj – od Jolanty i Adama Wawrzyńczak z Ogrodzieńca + Irenę...