od 28.08 do 03.09.2023

sie 26, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA

17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek

+ Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami

+ Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną

+ Stefana Kłósek – od chrześnicy Emilii Machura z mężem

+ Karolinę Machura od Grzegorza Bańskiego

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelisławicach, Moniki i Tomasza Dzierżanowskich z synem, Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, Anny i Krzysztofa Wrona z córkami, Bożeny i Sławomira Pokwap

WTOREK – 29.08 WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA

7.00: + Zofię Tokarską (zbiorowa) – od Zofii Wieczorek z Zabrza z rodziną, od Teresy Koszur z rodziną, od Marii Lech z rodziną, od Andrzeja Borówki z żoną, od Zenobii Merta, od Zdzisława Dworak. od Jadwigi Socha i Grażyny Pokrzepa z synem, od Jolanty i Tomasza Krawczyków z córkami, od Stanisławy i Agnieszki Krawczyk, od Wandy i Stanisława Kubińskich, od Soni i Oskara Kubińskich, od Zenony i Tadeusza Kocotów, od rodziny Wylonów, od Jerzego i Kazimiery Tokarskich, od Stanisławy Rosół, od Grażyny Kołodziejczyk z rodziną i Aleksandra Myrty, od Barbary i Krzysztofa Jaszka z dziećmi, od Ryszarda Gawińskiego z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Haliny i Antoniego Gruszka, Rady Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelisławicach, Dawida Kowalczyka, Zofii i Marka Małota,  Wiesławy i Władysława Trybała z Kojszówki

ŚRODA – 30.08

7.00: + Adama Las (zbiorowa) – od Grażyny Starczewskiej z rodziną, od Beaty Kaczmarzyk z rodziną, od Pawła Górywoda z rodziną, od Lucyny i Ryszarda Las z rodziną, od Mieczysława i Wandy Urbańczyk, od Józefy Blachlińskiej z rodziną, od Dominiki i Marka Suszek, od Małgorzaty Maniurskiej, od Anny i Jerzego Drabków z rodziną, od Stanisława Stelmach z córką, od Chóru Męskiego z Żelisławic, od OSP Leśniaki, od Agaty Kruz z rodziną, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Wiesława i Zofii Gruszka, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Barbary i Arkadiusza Nowak, od Ewy i Romana Nowaków, od Janiny i Henryka Dyszych, od Janiny i Emila Bańków z rodziną, od Leszka Las z rodziną, od Stasi i Ani Machura z rodziną, od Teres Dec, od Bolesława Pałysa z rodziną, od Koła Gospodyń Wiejskich z Żelisławic

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Marzeny i Piotra Wątlikiewicz z rodziną z Kojszówki, Teresy i Waldemara Sikora z rodziną z Kojszówki, rodziny Orędarz i Kudzia z Kojszówki, Ireny i Józefa Spyrka z rodziną Kojszówki, Iwony i Jana Drobny z rodziną z Kojszówki

CZWARTEK – 31.08

7.00: + Jana Surmę (zbiorowa) – od Aleksandry Duda, od Anny Szewczyk, od Mirosławy i Leszka Noczyńskich, od Janiny i Lucjana Mertów, od Anny i Józefa Machurów z rodziną, od Bożeny Machura, od Zofii Machura z synem Dariuszem, od Agnieszki i Michała Motyl z synem, od Magdaleny i Wojciecha Motyl z synem, od Mateusza Motyl, od Sławomira Gocyły z rodziną ze Słowika, od Lidii Kowalczyk, od Stanisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Anny Las, od Ewy i Krzysztofa Madej, od Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Jolanty i Krzysztofa Mainka z Poręby, od kolegi Jana Dyszy, od kolegi Edwarda Dyszy, od Marii Machura z Leśniaków, od Honoraty Nastula z rodziną z Leśniaków, od Katarzyny i Jarosława Machura z Niwek, od Jana i Stanisławy Machura z rodziną, od Krzysztofa Machury z rodziną z ul. Siewierskiej, od Joli i Stanisława Machura z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Iwony i Bogdana Kutek z rodziną z Kojszówki, od Adama Dańko ze Skomielnej Czarnej,  Władysławy i Ignacego Wróbel z rodziną ze Skomielnej Czarnej, Marii i Leszka Nowak z Jordanowa, Stanisława i Adama Dańko z Juszczyna

PIĄTEK – 01.09 – I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Mirosława Garczyka – od Mamy Haliny

+ Kazimierę Sierka – od chrześniaka Krzysztofa Sierka z rodziną

+ Grzegorza Merta – od szwagierki Jolanty Zęderowskiej

+ Wandę Szatan – od Reni Sułkowskiej z córką

+ Stanisława Machurę – od kolegi Jana Machury z żoną Elżbietą

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od sąsiadów Farnickich, Beaty i Stefana Machury, Łukasza Machura z córkami, Lidii Rak z Górnego lasu z rodziną, Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput

SOBOTA – 02.09 – I SOBOTA MIESIĄCA

8.00: + Kazimierza Myrta – od sąsiadów Stanisławy i Tadeusza Myrtów z rodziną oraz Anety i Jana Sarnik z rodziną

+ Krystynę Popczyk – od koleżanki Teresy Rabsztyn z rodziną

+ Stanisławę Machura – od wnuczki Moniki z mężem Arturem i prawnukiem Adasiem

+ Mateusza Czarneckiego – od Natalii Nowak, Zofii i Henryka Marek z rodziną

+ Jacka Machurę – od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Przedszkola z oddziałami integracyjnymi w Koziegłówkach, oddziały zamiejscowe w Starej Hucie

9.00: + Marcina Masłykę (greg.) – od uczniów, wychowawcy i rodziców klasy VIII, koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej z Żelisławic, wujka Józka z żoną, Aldony i Karola Machura z synem, Antoniego Karcz

NIEDZIELA – 03.09 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Bronisława Machurę, zmarłych z rodziny Białych i Machurów, zmarłych dziadków oraz + Marcina Masłykę (greg.) – od Jerzego Karcz, Jadwigi Karcz, cioci Zofii Machura, Dariusza Machura, Urszuli i Roberta Graczykowskich

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Jana Myrtę w 8 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny, Stanisława Machurę, Tadeusza Wojdała i zmarłych z rodziny oraz + Jacka Dyszy w 2 rocz. śmierci, zmarłych rodziców Irenę i Jana Dyszy, zmarłych dziadków Antoninę i Jana Pawełczyk, Weronikę Jana Dyszy, zmarłych z rodziny Adamczyk, Pawełczyk, Góra i Dyszy

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...