od 21 do 27.08.2023

sie 20, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X

17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak

+ Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną

+ Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem

2) + Jacka Machurę – od Klaudii i Piotra Gajek z córką

+ Dariusza Katryniak – od córki Eweliny z mężem i córkami

+ Stanisławę Machura – od wnuka Grzegorza z żoną i córką

WTOREK – 22.08 – WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, KRÓLOWEJ

7.00: 1) + Ryszarda Nowaka i wszystkich zmarłych z rodziny Nowaków i Ostaszewskich

2) + Annę Grzelak (zbiorowa) – od Stanisławy i Jana Machura z rodziną, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Bożeny Rzepeckiej z mężem, od Janiny i Jana Syrek z rodziną z ul. Rolniczej, od rodziny Wieczorek z ul. Niweckiej, od sąsiadów Sylwii i Grzegorza Sierka z rodziną, od Wandy i Mieczysława Urbańczyk z rodziną, od Renaty i Jerzego Farnickich z dziećmi, od Janina Dyszy z rodziną, od Marioli Szeliga synem, od Roksany i Mariusza Rogackich, od Danuty Merta z rodziną, od Adama Krzykawskiego z rodziną, od Wandy Kozioł, od Urszuli i Marka Wilczek z rodziną, od Wiesławy i Witolda Surma, od rodziny Mostowskich, od Anny i Wacława Sierków, od Bogumiły Machura z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej

ŚRODA – 23.08

17.00: 1) + Ewę Merta w 1 rocz. śmierci, Stefana Mertę i zmarłych z rodziny Kawków

2) + Mateusza Czarneckiego – od Barbary i Kazimierza Rajczyk z rodziną z Myszkowa

+ Jana Surmę – od Barbary i Andrzeja Motyl z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Agaty i Jacka Karcz oraz Lucjana Machury z żoną

CZWARTEK – 24.08 – ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

8.00: 1) W intencji Pielgrzymów wyruszających na Jasną Górę

2) + Helenę Kłósek (zbiorowa) – od Teresy Małota z rodziną, od Stanisławy Błach z rodziną, od sąsiadów Machurów i Rajczyków, od Mirosławy Błach z rodziną, od Marii Bajan, od Pauliny i Damiana Kowalczyków z dziećmi, od Magdaleny i Marcina Bajanów z córką, od Jana i Reginy Kłósków z rodziną, od Ewy i Henryka Nowaków z rodziną, od Marii i Jana Labochów z Góry Włodawskiej, od Barbary i Antoniego Bochenków, od Danuty i Henryka Nowaków, od Moniki i Grzegorza Bijaków, od Mariana i Renaty z Łagiszy, od chrześnicy Jolanty z Łagiszy, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Barbary i Arkadiusza Nowaków, od Ewy i Romana Nowaków, od Doroty i Marka Mazurów, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Grażyny i Leszka Nowaków z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od sąsiadów Nowaków z dziećmi, od Bożeny i Zbigniewa z Sroślaków, od Zofii Łaszczyca z rodziną z Wojkowic Kościelnych

PIĄTEK – 25.08

17.00: + Jana Józefę Juliana Gocyła, Hildegardę Krystynę Czesława Woźniak oraz + Helenę Będkowską, Krystynę Nowak, Marię Antoniego Kieras, Annę Wiktora Będkowskich

SOBOTA – 26.08 – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

7.00: + Jana Szymańskiego w 4 rocz. śmierci

NIEDZIELA – 27.08 – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Jana Szymańskiego

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Józefa Machury w 80 rocz. urodzin

16.00: + Romana Pawła Anielę Antoniego Miłoszewskich, Jana Genowefę Machurów, Teresą Góra, Jadwigę Struską

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...

od 17 do 23.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.07 17.00: + Grzegorza Merta – od brata Mariana z żoną Alicją i rodziną + Natalię Bereza – od kuzynów Adasia i Julka + Mirosława Garczyka – od szwagierki Henryki i Adama Grabiś + Stefana Graj – od Jolanty i Adama Wawrzyńczak z Ogrodzieńca + Irenę...