od 21 do 27.08.2023

sie 20, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X

17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak

+ Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną

+ Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem

2) + Jacka Machurę – od Klaudii i Piotra Gajek z córką

+ Dariusza Katryniak – od córki Eweliny z mężem i córkami

+ Stanisławę Machura – od wnuka Grzegorza z żoną i córką

WTOREK – 22.08 – WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, KRÓLOWEJ

7.00: 1) + Ryszarda Nowaka i wszystkich zmarłych z rodziny Nowaków i Ostaszewskich

2) + Annę Grzelak (zbiorowa) – od Stanisławy i Jana Machura z rodziną, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Bożeny Rzepeckiej z mężem, od Janiny i Jana Syrek z rodziną z ul. Rolniczej, od rodziny Wieczorek z ul. Niweckiej, od sąsiadów Sylwii i Grzegorza Sierka z rodziną, od Wandy i Mieczysława Urbańczyk z rodziną, od Renaty i Jerzego Farnickich z dziećmi, od Janina Dyszy z rodziną, od Marioli Szeliga synem, od Roksany i Mariusza Rogackich, od Danuty Merta z rodziną, od Adama Krzykawskiego z rodziną, od Wandy Kozioł, od Urszuli i Marka Wilczek z rodziną, od Wiesławy i Witolda Surma, od rodziny Mostowskich, od Anny i Wacława Sierków, od Bogumiły Machura z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej

ŚRODA – 23.08

17.00: 1) + Ewę Merta w 1 rocz. śmierci, Stefana Mertę i zmarłych z rodziny Kawków

2) + Mateusza Czarneckiego – od Barbary i Kazimierza Rajczyk z rodziną z Myszkowa

+ Jana Surmę – od Barbary i Andrzeja Motyl z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Agaty i Jacka Karcz oraz Lucjana Machury z żoną

CZWARTEK – 24.08 – ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

8.00: 1) W intencji Pielgrzymów wyruszających na Jasną Górę

2) + Helenę Kłósek (zbiorowa) – od Teresy Małota z rodziną, od Stanisławy Błach z rodziną, od sąsiadów Machurów i Rajczyków, od Mirosławy Błach z rodziną, od Marii Bajan, od Pauliny i Damiana Kowalczyków z dziećmi, od Magdaleny i Marcina Bajanów z córką, od Jana i Reginy Kłósków z rodziną, od Ewy i Henryka Nowaków z rodziną, od Marii i Jana Labochów z Góry Włodawskiej, od Barbary i Antoniego Bochenków, od Danuty i Henryka Nowaków, od Moniki i Grzegorza Bijaków, od Mariana i Renaty z Łagiszy, od chrześnicy Jolanty z Łagiszy, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Barbary i Arkadiusza Nowaków, od Ewy i Romana Nowaków, od Doroty i Marka Mazurów, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Grażyny i Leszka Nowaków z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od sąsiadów Nowaków z dziećmi, od Bożeny i Zbigniewa z Sroślaków, od Zofii Łaszczyca z rodziną z Wojkowic Kościelnych

PIĄTEK – 25.08

17.00: + Jana Józefę Juliana Gocyła, Hildegardę Krystynę Czesława Woźniak oraz + Helenę Będkowską, Krystynę Nowak, Marię Antoniego Kieras, Annę Wiktora Będkowskich

SOBOTA – 26.08 – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

7.00: + Jana Szymańskiego w 4 rocz. śmierci

NIEDZIELA – 27.08 – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Jana Szymańskiego

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Józefa Machury w 80 rocz. urodzin

16.00: + Romana Pawła Anielę Antoniego Miłoszewskich, Jana Genowefę Machurów, Teresą Góra, Jadwigę Struską

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...