od 04 do 10.09.2023

wrz 2, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 04.09

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami

8.00: W intencji uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelisławicach z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024

WTOREK – 05.09

7.00: + Mirosława Garczyka (zbiorowa) – od Bogusława i Teresy Rabsztyn, od Ireny Płaczkowskich z Leśników z rodziną z Poręby, od Jadwigi i Romana Mazur, od Danuty i Zygmunta Syrek, od sąsiadów Agnieszki i Artura Ozóg z córką, od Janiny Myrta, od Ewy i Kazimierza Mazur, od Katarzyny i Mirka Gocyła, od Łukasza i Katarzyny Lis z dziećmi, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Dariusza Myrty z Poręby, od Katarzyny i Jarosława Machura z rodziną z Niwek, od Kasza Machura z rodziną z Niwek, od Małgorzaty i Kazimierza Jakubczyk z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Wacławy Gala, Gabrieli i Arkadiusza Sitek z synami, cioci Bożeny i Zdzisława Kijanka, kuzynów Łukasza i Grzegorza Kijanka z rodzinami,  Krystyny Machura z córkami Marcelina i Monika z rodzinami

ŚRODA – 06.09

17.00: + Mirosława Lachór – od Alicji Machura z rodziną

+ Jana Surmę – od Barbary i Mateusza Matusik

+ Dariusza Katryniak – od siostry Violetty Sobota z mężem

+ Natalię Bereza – od Roksany i Tomka Korusiewicz z córkami

+ Zofię Tokarską – od Edwardy Góralczyk i Marianny Lindner z rodzinami

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Bożeny Machura, Bogusławy Merta, Lidii Kowalczyk, Przemysława Muskalskiego z rodziną, Basi i Adriana Mzyk z dziećmi, chrześniaka Patryka Kułach, Agaty Kułach

CZWARTEK – 07.09

7.00: + Krystynę Popczyk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Ryszarda Lachór z rodziną z Niwek, od Heleny Myrta z rodziną, od Małgorzaty i Mirosława Syrek, od Alicji Błońskiej z rodziną, od Martyny i Henryka Sularz, od Ewy i Kazimierza Mazur z rodziną, od Ireny Płaczkowskiej z Leśników z rodziną, od sąsiadki Barbary Szczepańczyk z rodziną, od Honoraty Nastula z rodziną, od Marianny Borówka z Niwek z rodziną, od koleżanki Gieni Konieczniak z mężem, od Urszuli Klama z rodziną, od sąsiadów Grażyny i Dionizego Nowaków, od Kazimiery i Henryka Roków z Poręby, od Haliny i Leszka Czekajów, od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną, od Kocha Barbary i Mariana Nowak, od Zofii i Andrzeja Machura, od Teresy i Henryka Madej, od Urszuli i Kamila Merta z córką Elizą, od sąsiadki Mirosławy Grzesista z rodziną, od Barbary i Zenona Wieroda, od Elżbiety Szczepańczyk z rodziną, od Władysławy Rok z rodziną, od Marii Sierka z rodziną, od Lucyny i Waldemara Baran

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Mateusza Kolasa z córką, Gertrudy Stachowieckiej z synem Piotrem, Doroty i Andrzeja Gocyła, Marianny Kocot z Dziewek z rodziną, Danuty i Wiesława Karwaczyńskich z rodziną

PIĄTEK – 08.09 – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

17.00: + Mateusza Mantykiewicz w 1 rocz. śmierci – od rodziców

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pracowników Banku Spółdzielczego w Siewierzu, sąsiadów Pawlików i Anety Bryła z córką Mają, Elżbiety i Janusza Kuraś, obecnych wychowanków klasy 1 c z rodzicami. koleżanek i kolegów Związku Nauczycielstwa Polskiego oddziału Siewierz

SOBOTA – 09.09

7.00: + Wandę Szatan (zbiorowa) – od Krystyny Łaszczyca, od Wiesława i Krzysztofa Szczepów z rodziną, od Renaty i Marcina Matyjów z synami, od Mieczysławy Krzykawskiej z rodziny, od Bożeny Gocyła z rodziną, od Edwarda Dyszy z rodziną, od Lidii i Jarosława Małota, od Grażyny Hadrych z Poręby z rodziną, od Edwardy Mazur z Poręby z rodziną, od Agnieszki i Kazimierza Sornik z synami, od Antoniego i Zofii Szatan, od Olgi i Grzegorza Duda z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Anny Kowalczyk, od Justynę Opioła z rodziną, od Krzysztofa Kowalczyk, od Ryszarda Karcz z rodziną, od Heleny Machura z rodziną z ul. Przyszłości, od Jana Dyszy, od Joli i Andrzeja Dyszy, od Bogumiły Nowak z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Kazimiery Szczypa i rodziny Bieniek, sąsiadów Madejów i Noszczyków, Żanety i Artura Psonków z synem, rodziny Barbary i Mariana Nowaków z rodziną z Leśniaków, rodziny Wilk z ul. Podleśnej

NIEDZIELA – 10.09 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Franciszka Katarzynę s. Marię Monikę Górów, Jana Czekaja, Adama Gruszkę, Teresę Jana Teresę Górów oraz + Helenę Kowalczyk w 2 rocz. śmierci, Jana w 9 rocz. śmierci Edwarda Kowalczyk, dziadków: Gawronów, Nowaków, Kowalczyków, Andrzeja Mariannę Wie-sława Merta

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i Dary Ducha Świętego dla Otylii i Kazimierza Nowaków w 60 rocz. pożycia małżeńskiego

16.00: + Helenę Jana Irenę Walo, Irenę Bronisława Wyszyńskich, zmarłych z rodziny i zmarłych dziadków oraz + Teresę Nowak w 30 rocz. śmierci, Jana Nowaka, Stefana Woś, zmarłych dziadków oraz + Marcina Masłykę (greg.) – od Katarzyny i Macieja Poganów z dziećmi, Edyty i Sławomira Czekaj z rodziną, rodziców i uczniów z wychowawcą klasy IV, Magdaleny i Dariusza Katolik z dziećmi, od Wioletty i Krzysztofa Gocyła z dziećmi

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...

od 17 do 23.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.07 17.00: + Grzegorza Merta – od brata Mariana z żoną Alicją i rodziną + Natalię Bereza – od kuzynów Adasia i Julka + Mirosława Garczyka – od szwagierki Henryki i Adama Grabiś + Stefana Graj – od Jolanty i Adama Wawrzyńczak z Ogrodzieńca + Irenę...