od 04 do 10.09.2023

wrz 2, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 04.09

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami

8.00: W intencji uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelisławicach z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024

WTOREK – 05.09

7.00: + Mirosława Garczyka (zbiorowa) – od Bogusława i Teresy Rabsztyn, od Ireny Płaczkowskich z Leśników z rodziną z Poręby, od Jadwigi i Romana Mazur, od Danuty i Zygmunta Syrek, od sąsiadów Agnieszki i Artura Ozóg z córką, od Janiny Myrta, od Ewy i Kazimierza Mazur, od Katarzyny i Mirka Gocyła, od Łukasza i Katarzyny Lis z dziećmi, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Dariusza Myrty z Poręby, od Katarzyny i Jarosława Machura z rodziną z Niwek, od Kasza Machura z rodziną z Niwek, od Małgorzaty i Kazimierza Jakubczyk z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Wacławy Gala, Gabrieli i Arkadiusza Sitek z synami, cioci Bożeny i Zdzisława Kijanka, kuzynów Łukasza i Grzegorza Kijanka z rodzinami,  Krystyny Machura z córkami Marcelina i Monika z rodzinami

ŚRODA – 06.09

17.00: + Mirosława Lachór – od Alicji Machura z rodziną

+ Jana Surmę – od Barbary i Mateusza Matusik

+ Dariusza Katryniak – od siostry Violetty Sobota z mężem

+ Natalię Bereza – od Roksany i Tomka Korusiewicz z córkami

+ Zofię Tokarską – od Edwardy Góralczyk i Marianny Lindner z rodzinami

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Bożeny Machura, Bogusławy Merta, Lidii Kowalczyk, Przemysława Muskalskiego z rodziną, Basi i Adriana Mzyk z dziećmi, chrześniaka Patryka Kułach, Agaty Kułach

CZWARTEK – 07.09

7.00: + Krystynę Popczyk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Ryszarda Lachór z rodziną z Niwek, od Heleny Myrta z rodziną, od Małgorzaty i Mirosława Syrek, od Alicji Błońskiej z rodziną, od Martyny i Henryka Sularz, od Ewy i Kazimierza Mazur z rodziną, od Ireny Płaczkowskiej z Leśników z rodziną, od sąsiadki Barbary Szczepańczyk z rodziną, od Honoraty Nastula z rodziną, od Marianny Borówka z Niwek z rodziną, od koleżanki Gieni Konieczniak z mężem, od Urszuli Klama z rodziną, od sąsiadów Grażyny i Dionizego Nowaków, od Kazimiery i Henryka Roków z Poręby, od Haliny i Leszka Czekajów, od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną, od Kocha Barbary i Mariana Nowak, od Zofii i Andrzeja Machura, od Teresy i Henryka Madej, od Urszuli i Kamila Merta z córką Elizą, od sąsiadki Mirosławy Grzesista z rodziną, od Barbary i Zenona Wieroda, od Elżbiety Szczepańczyk z rodziną, od Władysławy Rok z rodziną, od Marii Sierka z rodziną, od Lucyny i Waldemara Baran

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Mateusza Kolasa z córką, Gertrudy Stachowieckiej z synem Piotrem, Doroty i Andrzeja Gocyła, Marianny Kocot z Dziewek z rodziną, Danuty i Wiesława Karwaczyńskich z rodziną

PIĄTEK – 08.09 – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

17.00: + Mateusza Mantykiewicz w 1 rocz. śmierci – od rodziców

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pracowników Banku Spółdzielczego w Siewierzu, sąsiadów Pawlików i Anety Bryła z córką Mają, Elżbiety i Janusza Kuraś, obecnych wychowanków klasy 1 c z rodzicami. koleżanek i kolegów Związku Nauczycielstwa Polskiego oddziału Siewierz

SOBOTA – 09.09

7.00: + Wandę Szatan (zbiorowa) – od Krystyny Łaszczyca, od Wiesława i Krzysztofa Szczepów z rodziną, od Renaty i Marcina Matyjów z synami, od Mieczysławy Krzykawskiej z rodziny, od Bożeny Gocyła z rodziną, od Edwarda Dyszy z rodziną, od Lidii i Jarosława Małota, od Grażyny Hadrych z Poręby z rodziną, od Edwardy Mazur z Poręby z rodziną, od Agnieszki i Kazimierza Sornik z synami, od Antoniego i Zofii Szatan, od Olgi i Grzegorza Duda z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Anny Kowalczyk, od Justynę Opioła z rodziną, od Krzysztofa Kowalczyk, od Ryszarda Karcz z rodziną, od Heleny Machura z rodziną z ul. Przyszłości, od Jana Dyszy, od Joli i Andrzeja Dyszy, od Bogumiły Nowak z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Kazimiery Szczypa i rodziny Bieniek, sąsiadów Madejów i Noszczyków, Żanety i Artura Psonków z synem, rodziny Barbary i Mariana Nowaków z rodziną z Leśniaków, rodziny Wilk z ul. Podleśnej

NIEDZIELA – 10.09 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Franciszka Katarzynę s. Marię Monikę Górów, Jana Czekaja, Adama Gruszkę, Teresę Jana Teresę Górów oraz + Helenę Kowalczyk w 2 rocz. śmierci, Jana w 9 rocz. śmierci Edwarda Kowalczyk, dziadków: Gawronów, Nowaków, Kowalczyków, Andrzeja Mariannę Wie-sława Merta

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i Dary Ducha Świętego dla Otylii i Kazimierza Nowaków w 60 rocz. pożycia małżeńskiego

16.00: + Helenę Jana Irenę Walo, Irenę Bronisława Wyszyńskich, zmarłych z rodziny i zmarłych dziadków oraz + Teresę Nowak w 30 rocz. śmierci, Jana Nowaka, Stefana Woś, zmarłych dziadków oraz + Marcina Masłykę (greg.) – od Katarzyny i Macieja Poganów z dziećmi, Edyty i Sławomira Czekaj z rodziną, rodziców i uczniów z wychowawcą klasy IV, Magdaleny i Dariusza Katolik z dziećmi, od Wioletty i Krzysztofa Gocyła z dziećmi

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...