od 04 do 10.09.2023

wrz 2, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 04.09

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami

8.00: W intencji uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelisławicach z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024

WTOREK – 05.09

7.00: + Mirosława Garczyka (zbiorowa) – od Bogusława i Teresy Rabsztyn, od Ireny Płaczkowskich z Leśników z rodziną z Poręby, od Jadwigi i Romana Mazur, od Danuty i Zygmunta Syrek, od sąsiadów Agnieszki i Artura Ozóg z córką, od Janiny Myrta, od Ewy i Kazimierza Mazur, od Katarzyny i Mirka Gocyła, od Łukasza i Katarzyny Lis z dziećmi, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Dariusza Myrty z Poręby, od Katarzyny i Jarosława Machura z rodziną z Niwek, od Kasza Machura z rodziną z Niwek, od Małgorzaty i Kazimierza Jakubczyk z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Wacławy Gala, Gabrieli i Arkadiusza Sitek z synami, cioci Bożeny i Zdzisława Kijanka, kuzynów Łukasza i Grzegorza Kijanka z rodzinami,  Krystyny Machura z córkami Marcelina i Monika z rodzinami

ŚRODA – 06.09

17.00: + Mirosława Lachór – od Alicji Machura z rodziną

+ Jana Surmę – od Barbary i Mateusza Matusik

+ Dariusza Katryniak – od siostry Violetty Sobota z mężem

+ Natalię Bereza – od Roksany i Tomka Korusiewicz z córkami

+ Zofię Tokarską – od Edwardy Góralczyk i Marianny Lindner z rodzinami

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Bożeny Machura, Bogusławy Merta, Lidii Kowalczyk, Przemysława Muskalskiego z rodziną, Basi i Adriana Mzyk z dziećmi, chrześniaka Patryka Kułach, Agaty Kułach

CZWARTEK – 07.09

7.00: + Krystynę Popczyk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Ryszarda Lachór z rodziną z Niwek, od Heleny Myrta z rodziną, od Małgorzaty i Mirosława Syrek, od Alicji Błońskiej z rodziną, od Martyny i Henryka Sularz, od Ewy i Kazimierza Mazur z rodziną, od Ireny Płaczkowskiej z Leśników z rodziną, od sąsiadki Barbary Szczepańczyk z rodziną, od Honoraty Nastula z rodziną, od Marianny Borówka z Niwek z rodziną, od koleżanki Gieni Konieczniak z mężem, od Urszuli Klama z rodziną, od sąsiadów Grażyny i Dionizego Nowaków, od Kazimiery i Henryka Roków z Poręby, od Haliny i Leszka Czekajów, od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną, od Kocha Barbary i Mariana Nowak, od Zofii i Andrzeja Machura, od Teresy i Henryka Madej, od Urszuli i Kamila Merta z córką Elizą, od sąsiadki Mirosławy Grzesista z rodziną, od Barbary i Zenona Wieroda, od Elżbiety Szczepańczyk z rodziną, od Władysławy Rok z rodziną, od Marii Sierka z rodziną, od Lucyny i Waldemara Baran

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Mateusza Kolasa z córką, Gertrudy Stachowieckiej z synem Piotrem, Doroty i Andrzeja Gocyła, Marianny Kocot z Dziewek z rodziną, Danuty i Wiesława Karwaczyńskich z rodziną

PIĄTEK – 08.09 – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

17.00: + Mateusza Mantykiewicz w 1 rocz. śmierci – od rodziców

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pracowników Banku Spółdzielczego w Siewierzu, sąsiadów Pawlików i Anety Bryła z córką Mają, Elżbiety i Janusza Kuraś, obecnych wychowanków klasy 1 c z rodzicami. koleżanek i kolegów Związku Nauczycielstwa Polskiego oddziału Siewierz

SOBOTA – 09.09

7.00: + Wandę Szatan (zbiorowa) – od Krystyny Łaszczyca, od Wiesława i Krzysztofa Szczepów z rodziną, od Renaty i Marcina Matyjów z synami, od Mieczysławy Krzykawskiej z rodziny, od Bożeny Gocyła z rodziną, od Edwarda Dyszy z rodziną, od Lidii i Jarosława Małota, od Grażyny Hadrych z Poręby z rodziną, od Edwardy Mazur z Poręby z rodziną, od Agnieszki i Kazimierza Sornik z synami, od Antoniego i Zofii Szatan, od Olgi i Grzegorza Duda z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Anny Kowalczyk, od Justynę Opioła z rodziną, od Krzysztofa Kowalczyk, od Ryszarda Karcz z rodziną, od Heleny Machura z rodziną z ul. Przyszłości, od Jana Dyszy, od Joli i Andrzeja Dyszy, od Bogumiły Nowak z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Kazimiery Szczypa i rodziny Bieniek, sąsiadów Madejów i Noszczyków, Żanety i Artura Psonków z synem, rodziny Barbary i Mariana Nowaków z rodziną z Leśniaków, rodziny Wilk z ul. Podleśnej

NIEDZIELA – 10.09 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Franciszka Katarzynę s. Marię Monikę Górów, Jana Czekaja, Adama Gruszkę, Teresę Jana Teresę Górów oraz + Helenę Kowalczyk w 2 rocz. śmierci, Jana w 9 rocz. śmierci Edwarda Kowalczyk, dziadków: Gawronów, Nowaków, Kowalczyków, Andrzeja Mariannę Wie-sława Merta

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i Dary Ducha Świętego dla Otylii i Kazimierza Nowaków w 60 rocz. pożycia małżeńskiego

16.00: + Helenę Jana Irenę Walo, Irenę Bronisława Wyszyńskich, zmarłych z rodziny i zmarłych dziadków oraz + Teresę Nowak w 30 rocz. śmierci, Jana Nowaka, Stefana Woś, zmarłych dziadków oraz + Marcina Masłykę (greg.) – od Katarzyny i Macieja Poganów z dziećmi, Edyty i Sławomira Czekaj z rodziną, rodziców i uczniów z wychowawcą klasy IV, Magdaleny i Dariusza Katolik z dziećmi, od Wioletty i Krzysztofa Gocyła z dziećmi

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...