od 27.11 do 03.12.2023

lis 25, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 27.11

17.00: + Janinę Syrek – od męża Jana

+ Jana Matana – od brata Stanisława z rodziną

+ Stanisława Machurę – od Janiny i Jerzego Kupczyk

+ Wandę Szatan – od sąsiadów Ireny i Ryszarda Machura z rodziną

+ Mirosława Garczyka – od sąsiadów Szczepana i Katarzyny Ziętek z rodziną

WTOREK – 28.11

7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Anny i Dawida Wojtas z córką, od Ewy i Piotra Fornalczyk z dziećmi, od Urszuli i Jana Wójcik z rodziną, od Sylwii i Tomasza Machura z synem, od Izabeli i Artura Kowalczyk z córkami, od Anety Bryła z córką Mają i rodziny Pawlik, od kolegi Kazimierza Nowak z synem, od Mariusza Woźniaka z żoną, od Sylwii Ślęzak z córką, od Grażyny i Leszka Nowak z synem, od kuzyna Edwarda Olszówki z rodziną, od sąsiadów Ireny, Ryszarda i Marcina Machura, od Leszka Dudy z rodziną z Brudzowic, od Stanisławy i Lucjana Machura, od Bożeny i Zdzisława Kijanka z rodziną, od Zofii Małota z rodziną, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną, od kolegów ze zmiany drugiej JRG Będzin, od pracowników Komendy Miejskiej PSP w Sosnowcu, od Mirosławy i Zygmunta Jurczyk z rodziną, od Aleksandry i Zdzisława Górskich z rodziną, od pracowników Komendy Miejskiej PSP w Dąbrowie Górniczej

ŚRODA – 29.11

17.00: + Alicję Woźniczka – od męża i synów z rodzinami

+ Helenę Kłósek – od Stanisława i Heleny Machurów z rodziną

+ Stefana Kłósek – od Janiny i Lucjana Nowaków z rodziną

+ Mateusza Czarneckiego – od Małgorzaty i Marcina Tworek z dziećmi

+ Stanisławę Machura – od Dariusza i Elżbiety Polak z Niwek

CZWARTEK – 30.11 – WSPOMNIENIE ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA

7.00: + Halinę Pogoda (zbiorowa) – od Katarzyny Kapral z rodziną, od Dariusza Myrta z córką Anią, od Andrzeja i Barbary Łyszczarz z rodziną, od sąsiadów Teresy i Bogusława Rabsztyn, od sąsiadów Aldony i Zbigniewa Makieła, od sąsiadów Lucyny i Waldemara Baran, od sąsiadów Teresy Lachór i Ilony Piekarczyk z dziećmi, od Wandy Bochenek z rodziną, od Alicji Błońskiej z rodziną, od Ewy Mazur z rodziną, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Władysławy Rok z Poręby z rodziną, od Adama Bogusz, od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną, od sąsiadów Agaty i Jacka Karcz, od Stanisławy Dworak, od Wandy i Stanisława Kubińskich, od Moniki i Rafała Noczyńskich, od Zofii i Andrzeja Machura, od kuzynki Wandy Baczyńskiej z rodziną, od kuzynki Janiny Zięba z rodziną

PIĄTEK – 01.12 – I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Mieczysława Machurę – bratowej Haliny Machura

+ Dariusza Machurę – od żony Beaty Machura

+ Dariusza Katryniak – od cioci Marceli Stawiarskiej

+ Kazimierę Sierka – od brata Szczepana i chrześniaka Sławomira Łabuś

+ Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Barbary Nowak

SOBOTA – 02.12 – I SOBOTA MIESIĄCA

8.00: + Bronisława Machurę w 8 rocz. śmierci, Aleksandrę Franciszka Machurów, Weronikę Józefa Tworek, Krzysztofa Henrykę Eugeniusza Maciantych, Edwarda Myrtę, Adelajdę Pucek – od Ireny Machura z rodziną

NIEDZIELA – 03.12 – I NIEDZIELA ADWENTU, rok B

9.00: + Jana Mariannę Merta, Franciszka Kazimierę Nowak

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Wandy w 80 rocz. urodzin – od dzieci, wnuków i prawnuków

16.00: + Stanisława Gocyłę, Izabelę Mariana Skwarko, Michała Skwarko i zmarłych z rodziny Gocyła i  Skwarko oraz + Eugeniusza w 20 rocz. śmierci Dariusza w 10 rocz. śmierci Władysławę Franciszka Merta, Annę Edmunda Jana Tadeusza Machura, Mariannę Jana Guc i zmarłych dziadków

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...