od 04 do 10.12.2023

gru 2, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 04.12 – WSPOMNIENIE ŚW. BARBARY

18.00: + Barbarę Mamczyńską, Jana Broncel, Zofię Eugeniusza Machurów, Marcina Czesława Blachlińskich, Stanisławę Mariana Mamczyńskich

WTOREK – 05.12

17.00: + Mieczysława Gocyłę w 9 rocz. śmierci, Elżbietę Józefa Gocyłów, Stanisława Matan, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów

ŚRODA – 06.12

17.00: + Mirosława Lachór – od Wiesławy Bochenek z rodziną

+ Jana Surmę – od rodziny Mrzygłód i Bogusi Czapla

+ Karolinę Machura – od Marii i Stanisława Dworak z rodziną

+ Stanisława Myrtę – od chrześniaka Roberta

+ Jacka Machurę – od Joanny i Rafała Nowak z dziećmi

CZWARTEK – 07.12 – WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO

7.00: + Stanisławę Balińską (zbiorowa) – od Janiny i Jana Syrek, od Anny i Wiesława Dobrowolskich, od Agaty i Grzegorza Syrek z rodziną, od Elżbiety Stawickiej z mężem, od Koła Gospodyń Wiejskich z Żelisławic, od Małgorzaty i Marcina Tworek z dziećmi, od Danuty Wyszyńskiej i Zenona Majeranek, od Danuty Merta z rodziną, od Doroty Merta z rodziną z Dziewek, od Lidii i Bogdana Bubel z rodziną, od Anety i Piotra Furtacz z rodziną, od Iwony Karcz z rodziną z Niwek, od Teresy Jońskiej, od rodziny Lebiockich, od Marii i Czesława Kania z rodziną, od Anny Nowak, od Małgorzaty Maniurskiej z rodziną, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Heleny i Henryka Fisiór, od Bogumiły i Stanisława Gajdziak, od Doroty Pięta z rodziną z Niwek

PIĄTEK – 08.12 – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

17.00: + Kazimierza Myrta – od Małgorzaty i Jerzego Sierka z rodziną

+ Natalię Bereza – od Kamila Klimasa

+ Grzegorza Merta – od Anety i Krystiana Roch z rodziną

+ Henryka Gnacika – od Ewy i Romana Nowak z rodziną

+ Halinę Pogoda – od wnuczka Mariusza z żoną i dziećmi

SOBOTA – 09.12

7.00: + Stefana Alfredę Kłósek, Jana Genowefę Bajan i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA – 10.12 – II NIEDZIELA ADWENTU, rok B

9.00: + Stanisława Las z racji urodzin – od żony i córek z rodzinami oraz Jakuba Madej, Zofię Józefa Madej oraz + Bronisława Machurę, Helenę Eugeniusza Czesława Białych, Stanisławę Ludwika Mieczysława Machura, Teresę Jana Bula, zmarłych dziadków i zmarłych z rodzin

11.00: ZA PARAFIAN,  szczególnie o zdrowie, Boże błog i opiekę Matki Bożej dla Basi Zygmunt w 1 rocz. urodzin oraz o zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Św. na progu dojrzałości dla Marleny Czarneckiej – od rodziców

16.00: + Janinę Eugeniusza Palut, Janinę Edwarda Kania, Andrzeja Niemczyka, Arkadiusza Pawlika, zmarłych dziadków Palutów i Sierków oraz + Jana Krzykawskiego w 3 rocz. śmierci, zmarłych z rodziny Krzykawskich, Leśniewskich, Gocyłów, Pachowiczów, Woźniaków i Walczaków

od 15 do 21.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY 17.00: + Stanisława w 19 rocz. śmierci Helenę Krzykawskich, Genowefę Stanisława Rok, Stanisława Nowaka, Mariana Machurę, zmarłych dziadków Krzykawskich i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.07 – WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY...

od 08 do 14.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.07 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI 17.00: 1) + Wiesława Mertę – od kuzynki Joanny z rodziną + Annę Góra – od bratanicy Małgorzaty z mężem + Włodzimierza Kruk – od Jana i Elżbiety Machura 2) + Krzysztofa Nowaka – od syna Krystiana z żona i dziećmi +...

od 01 do 07.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.07 17.00: 1) + Antoniego Gruszka – od wnuczki Ani z mężem i córkami + Jarosława Małotę od siostry Edzi z mężem + Tadeusza Papierniak – od rodziny Lechwackich i Pichorów 2) + Bogumiłę Machura – od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę...

od 24 do 30.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 24.06 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA 17.00: 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla wszystkich Ojców z racja Dnia Ojca 2) + za zmarłych Ojców WTOREK – 25.06 7.00: 1) + Jarosława Małota (zbiorowa) – od Agnieszki Połeć z rodziną,...

od 17 do 23.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 17.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO 17.00: + Stanisławę Machura – od Reginy i Jana Kłósek z rodziną + Włodzimierza Kruk – od swatów Emilii i Tadeusza Nowaków + Honoratę Machura – od Anny Machura z rodziną + Annę Góra – od chrześniaka Tadeusza...

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...