od 20 do 26.11.2023

lis 18, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 20.11 – WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO

17.00: + Adama Las w 1 rocz. śmierci, Zofię Władysława Zenderowskich, Kunegundę Jana Las, Kamila Czaplę

WTOREK – 21.11 – WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NMP

7.00: + Grzegorza Merta (zbiorowa) – od konto Agaty Kruz z córką Sylwią, od Mieczysławy Merta, od Jarosława Merty z rodziną, od Joanny Zasadzień z rodziną, od Marian Machura z Leśniaków, od Honoraty Nastula z rodziną z Leśniaków, od kot Jolanty i Andrzeja Gębka z córką, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Wioli i Jacka Machurów z dziećmi, od Teresy i Ireneusza Masłyka z rodziną, od Bożeny Machura z rodziną, od rodziny Woźniczków ze Słowika, od rodziny Kaimów z Myszkowa, od urodziny Pawełczyk z Myszkowa, od Aleksandry Łysek z rodziną, od Henryki i Zdzisława Kubaszewskich, od Aleksandry Jurczyk, od Doroty i Jacka Garczyk ze Słowika z rodziną, od Żywego Różańca ze Słowika, od Wiesławy i Antoniego Konieczniak ze Smudzówki

ŚRODA – 22.11 – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII

17.00: + Teresę Bociąga (mamę ks. Marka Majchrzaka) – od Beaty Zenderowskiej z rodziną

CZWARTEK – 23.11

7.00: + Jana Surmę (zbiorowa) – od Danuty Myrta, od Renaty i Zbigniewa Kaim, od Barbary i Ireneusza Leśniczek, od Lidii i Jarosława Małota, od Małgorzaty i Jana Syrek z rodziną, od Mieczysławy Krzykawskiej i Marcina Krzykawskiego z rodziną, od Elżbiety i Jerzego Machura, od Małgorzaty Merta – Mazur z rodziną, od Marleny i Mateusza Małotów, od kocha Teresy Koszur z rodziną ze Smudzówki, od kolegi Kazimierza Nowaka z ul. Podleśnej, od Józefy Blachlińskiej z rodziną, od Henryka Merty z Sączowa, od Doroty i Tadeusza Machura, od Mariusza i Ilony Machura z dziećmi, od Zofii i Andrzeja Machurów z Leśniaków, od Urszuli i Adama Kubisy z rodziną, od Ewy Buczak i Zdzisława Maltazara z rodziną, od Edwarda Wcisło z Cynkowa z rodziną, od kuzynki Elżbiety Dziuby z Brudzowic, od Marcina i Eweliny Grzesista z córką, od Mirosławy Grzesista z Markiem, od OSP w Żelisławicach, od kolegi Czesława i Marii Kania z rodziną, od rodziny Myrtów i Radeckich z Leśniaków, od Renaty i Grzegorza Merta ze Słowika, od Alfredy Machura i Iwony Duda z rodziną

PIĄTEK – 24.11 – WSPOMNIENIE ŚW. ANDRZEJA DUNG-LAC I TOWARZYSZY

17.00: + Janinę Myrta w 3 rocz. śmierci, Zygmunta Franciszkę Stanisława Myrtów, Elżbietę Wiktora Syrek, zmarłych z rodziny Myrtów, Syrków i Machurów

SOBOTA – 25.11

7.00: + Bożenę Małota w 2 rocz. śmierci, Marię Stanisława Kłósek, Wiesława Kłósek, Teresę Nowak

NIEDZIELA – 26.11 – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA, rok A

9.00: + Antoniego Nowaka w 18 rocz. śmierci, Mariannę Stefana Nowaków, Annę Mariana Nowaków, Krzysztofa Kłóska i zmarłych rodziny oraz + Annę Grzelak w 2 rocz. śmierci, Eugeniusza Grzelaka, Jana Katarzynę Załawów, Edwarda Staszka, Stanisławę Wiesława Sikora, Kazimierę Mariana Gruszka

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Lucjana w 2 rocz. śmierci. Antoninę Franciszka Nowaków, Mariannę Józefa Blachlińskich, Sylwestra Janinę Kazimierza Stachowieckich oraz + Helenę Krzysiek w 30 rocz. śmierci, Józefa Krzysiek, Stanisława Kruk i zmarłych z rodziny – od córki Julianny Machura z rodziną i córki Krystyny Drabik

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...