od 27.02 do 05.03.2023

lut 25, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 27.02

17.00: + Stefana Kłósek – od Anny i Władysława Bochenek

+ Helenę Kłósek – od chrześnicy Wiesławy Bochenek

+ Wandę Szatan – od wnuczki Anety z mężem Marcinem

+ Annę Nowak – od Bogumiły Machura z rodziną

+ Marcina Masłykę – od Zdzisława Banik

WTOREK – 28.02

7.00: + Zofię Furtacz (zbiorowa) – od Iwony i Krzysztofa Nowaków z rodziną, od Oli i Mariusza Machurów z córką ze Słowika, od Anny Zych, od Jana Surmy, od sąsiadów Magdy i Sebastiana, od Wiesławy i Marka Pawlik z rodziną, od Janiny Dyja z rodziną z Potaszni, od Marka Góreckiego, od Renaty i Jerzego Farnickich, od sąsiadki Krystyny Rauk, od Katarzyny i Damiana Borówki z córkami, od Małgorzaty Machura z rodziną, od Teresy Góra z rodziną, od Bogumiły Machura z rodziną, od Karola Machury z rodziną, od Grażyny i Stanisława Uchnast, od Bożeny Machura, od sąsiadki Wandy Kozioł, od Urszuli i Marka Wilczek z Czekanki, od Anny Farnickiej, od Jadwigi Machura z rodziną, od koleżanki Teresy Gocyła z rodziną, od Zofii Lebiockiej z rodziną, od Danuty i Jana Świeboda z rodziną, od Krzysztofa Machury z rodziną z Pińczyc, od sąsiadki Jolanty Pełki

ŚRODA – 01.03

17.00: + Franciszka Sobota – od Jana Syrka z rodziną

CZWARTEK – 02.03

7.00: + Jacka Machurę (zbiorowa) – od Dawida i Karoliny Machura, od Beaty Machura z Radkiem, od Janiny i Lucjana Nowaków z rodziną, od Janiny Macieja Duda, od Grażyny Machura z córką, od Teresy Małota, Karoliny i Kamila Dobrowolskich, od Marii Bajan z rodziną, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką, od Anny Syrek z rodziną, od Renaty i Krzysztofa Mazurów z rodziną, od Beaty i Roberta Machurów z synami, od Asi i Arka Charmuszko z synem, od Agnieszki i Kazika Sornik z synami, od Dominiki i Łukasza Królickich, od Beaty i Jacka Syrek, od Małgorzaty i Marcina Tworek z dziećmi, od Klaudii i Marcina Tyrasek, od Małgorzaty i Krzysztofa Danilewicz, od Krystyny Machura z rodziną

PIĄTEK – 03.03

17.00: + Lucjana Merta, Annę Władysława Machurów, Stefanię Knafel, Remigiusza Sikorskiego, Stanisława Łukasika, Ewę Biernacką

SOBOTA – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA

8.00: + Stanisława Łabuś – od Doroty i Henryka Łabuś z rodziną

+ Aleksandra Sarnika – od Anny Skorupa z rodziną

+ Stanisława Myrta – od Teodozji Majcherczyk z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od Krystyny i Jacka Kiciak z dziećmi

+ Annę Machura – od bratanka Grzegorza Merta z rodziną

NIEDZIELA – 05.03 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok A – ROZPOCZĘCIE MISJI ŚWIĘTYCH

9.00: 1) + Jana Szymańskiego, Władysława Henrykę Patyk, Zofię Terlecką

2) + Marka Machurę w 5 rocz. śmierci, Helenę Jana Adama Dyrka, Stefana Mieczysława Bogumiłę Machurów

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Honoraty Czekaj w 90 rocz. urodzin – od dzieci

16.00: 1) + Annę Piotra Ostaszewskich, Józefę Jana Machurów, zmarłe rodzeństwo z małżonkami oraz zmarłych dziadków

2) + Jana Stefanię Rok, Włodzimierza Rok, Andrzeja Kmiecik, dziadków Myrtów i Roków

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...