od 27.02 do 05.03.2023

lut 25, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 27.02

17.00: + Stefana Kłósek – od Anny i Władysława Bochenek

+ Helenę Kłósek – od chrześnicy Wiesławy Bochenek

+ Wandę Szatan – od wnuczki Anety z mężem Marcinem

+ Annę Nowak – od Bogumiły Machura z rodziną

+ Marcina Masłykę – od Zdzisława Banik

WTOREK – 28.02

7.00: + Zofię Furtacz (zbiorowa) – od Iwony i Krzysztofa Nowaków z rodziną, od Oli i Mariusza Machurów z córką ze Słowika, od Anny Zych, od Jana Surmy, od sąsiadów Magdy i Sebastiana, od Wiesławy i Marka Pawlik z rodziną, od Janiny Dyja z rodziną z Potaszni, od Marka Góreckiego, od Renaty i Jerzego Farnickich, od sąsiadki Krystyny Rauk, od Katarzyny i Damiana Borówki z córkami, od Małgorzaty Machura z rodziną, od Teresy Góra z rodziną, od Bogumiły Machura z rodziną, od Karola Machury z rodziną, od Grażyny i Stanisława Uchnast, od Bożeny Machura, od sąsiadki Wandy Kozioł, od Urszuli i Marka Wilczek z Czekanki, od Anny Farnickiej, od Jadwigi Machura z rodziną, od koleżanki Teresy Gocyła z rodziną, od Zofii Lebiockiej z rodziną, od Danuty i Jana Świeboda z rodziną, od Krzysztofa Machury z rodziną z Pińczyc, od sąsiadki Jolanty Pełki

ŚRODA – 01.03

17.00: + Franciszka Sobota – od Jana Syrka z rodziną

CZWARTEK – 02.03

7.00: + Jacka Machurę (zbiorowa) – od Dawida i Karoliny Machura, od Beaty Machura z Radkiem, od Janiny i Lucjana Nowaków z rodziną, od Janiny Macieja Duda, od Grażyny Machura z córką, od Teresy Małota, Karoliny i Kamila Dobrowolskich, od Marii Bajan z rodziną, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką, od Anny Syrek z rodziną, od Renaty i Krzysztofa Mazurów z rodziną, od Beaty i Roberta Machurów z synami, od Asi i Arka Charmuszko z synem, od Agnieszki i Kazika Sornik z synami, od Dominiki i Łukasza Królickich, od Beaty i Jacka Syrek, od Małgorzaty i Marcina Tworek z dziećmi, od Klaudii i Marcina Tyrasek, od Małgorzaty i Krzysztofa Danilewicz, od Krystyny Machura z rodziną

PIĄTEK – 03.03

17.00: + Lucjana Merta, Annę Władysława Machurów, Stefanię Knafel, Remigiusza Sikorskiego, Stanisława Łukasika, Ewę Biernacką

SOBOTA – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA

8.00: + Stanisława Łabuś – od Doroty i Henryka Łabuś z rodziną

+ Aleksandra Sarnika – od Anny Skorupa z rodziną

+ Stanisława Myrta – od Teodozji Majcherczyk z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od Krystyny i Jacka Kiciak z dziećmi

+ Annę Machura – od bratanka Grzegorza Merta z rodziną

NIEDZIELA – 05.03 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok A – ROZPOCZĘCIE MISJI ŚWIĘTYCH

9.00: 1) + Jana Szymańskiego, Władysława Henrykę Patyk, Zofię Terlecką

2) + Marka Machurę w 5 rocz. śmierci, Helenę Jana Adama Dyrka, Stefana Mieczysława Bogumiłę Machurów

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Honoraty Czekaj w 90 rocz. urodzin – od dzieci

16.00: 1) + Annę Piotra Ostaszewskich, Józefę Jana Machurów, zmarłe rodzeństwo z małżonkami oraz zmarłych dziadków

2) + Jana Stefanię Rok, Włodzimierza Rok, Andrzeja Kmiecik, dziadków Myrtów i Roków

od 27.03 do 02.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.03 18.00: + Mateusza Czarneckiego – od chrzestnej Urszuli z mężem Jackiem + Stefana Graj – od wnuczki Joanny z mężem i dziećmi + Ewę Merta – od swatki Ireny Karcz + Wandę Szatan – od prawnucząt: Dawida, Weroniki, Hani, Zosi, Michałka i Kamilka +...

od 20 do 26.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.03 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP 17.00: + Zofię Furtacz w 1 rocz. śmierci – od córki Barbary i syna Piotra z rodzinami WTOREK – 21.03 7.00: + Annę Machura(zbiorowa) – od Barbary i Sławomira Jakóbczyk z rodziną, od Bożeny Gocyła, od Jerzego...

od 06 do 12.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.03 – II DZIEŃ MISJI ŚW. 8.00: O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Marcina z racji urodzin 17.00: + Lucjana Helenę Stanisława Myrta, Marię Marcina Henryka Sularz WTOREK – 07.03 – III DZIEŃ MISJI ŚW. 9.00: + Annę Machura (zbiorowa) – od...

od 20 do 26.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.02 17.00: + Jana Surmę – od syna Grzegorza z żoną Anną + Mirosława Lachór – od Tomira i Soni Lachór z synami + Henryka Gnacika – od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną + Damiana Kwiecień – od sąsiadów + brata Tymona – od rodziny WTOREK – 21.02...

od 13 do 19.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 13.02 17.00: + Stanisława Łukasik w 5 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Władysława Myrta, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza...

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...