od 27.02 do 05.03.2023

lut 25, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 27.02

17.00: + Stefana Kłósek – od Anny i Władysława Bochenek

+ Helenę Kłósek – od chrześnicy Wiesławy Bochenek

+ Wandę Szatan – od wnuczki Anety z mężem Marcinem

+ Annę Nowak – od Bogumiły Machura z rodziną

+ Marcina Masłykę – od Zdzisława Banik

WTOREK – 28.02

7.00: + Zofię Furtacz (zbiorowa) – od Iwony i Krzysztofa Nowaków z rodziną, od Oli i Mariusza Machurów z córką ze Słowika, od Anny Zych, od Jana Surmy, od sąsiadów Magdy i Sebastiana, od Wiesławy i Marka Pawlik z rodziną, od Janiny Dyja z rodziną z Potaszni, od Marka Góreckiego, od Renaty i Jerzego Farnickich, od sąsiadki Krystyny Rauk, od Katarzyny i Damiana Borówki z córkami, od Małgorzaty Machura z rodziną, od Teresy Góra z rodziną, od Bogumiły Machura z rodziną, od Karola Machury z rodziną, od Grażyny i Stanisława Uchnast, od Bożeny Machura, od sąsiadki Wandy Kozioł, od Urszuli i Marka Wilczek z Czekanki, od Anny Farnickiej, od Jadwigi Machura z rodziną, od koleżanki Teresy Gocyła z rodziną, od Zofii Lebiockiej z rodziną, od Danuty i Jana Świeboda z rodziną, od Krzysztofa Machury z rodziną z Pińczyc, od sąsiadki Jolanty Pełki

ŚRODA – 01.03

17.00: + Franciszka Sobota – od Jana Syrka z rodziną

CZWARTEK – 02.03

7.00: + Jacka Machurę (zbiorowa) – od Dawida i Karoliny Machura, od Beaty Machura z Radkiem, od Janiny i Lucjana Nowaków z rodziną, od Janiny Macieja Duda, od Grażyny Machura z córką, od Teresy Małota, Karoliny i Kamila Dobrowolskich, od Marii Bajan z rodziną, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką, od Anny Syrek z rodziną, od Renaty i Krzysztofa Mazurów z rodziną, od Beaty i Roberta Machurów z synami, od Asi i Arka Charmuszko z synem, od Agnieszki i Kazika Sornik z synami, od Dominiki i Łukasza Królickich, od Beaty i Jacka Syrek, od Małgorzaty i Marcina Tworek z dziećmi, od Klaudii i Marcina Tyrasek, od Małgorzaty i Krzysztofa Danilewicz, od Krystyny Machura z rodziną

PIĄTEK – 03.03

17.00: + Lucjana Merta, Annę Władysława Machurów, Stefanię Knafel, Remigiusza Sikorskiego, Stanisława Łukasika, Ewę Biernacką

SOBOTA – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA

8.00: + Stanisława Łabuś – od Doroty i Henryka Łabuś z rodziną

+ Aleksandra Sarnika – od Anny Skorupa z rodziną

+ Stanisława Myrta – od Teodozji Majcherczyk z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od Krystyny i Jacka Kiciak z dziećmi

+ Annę Machura – od bratanka Grzegorza Merta z rodziną

NIEDZIELA – 05.03 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok A – ROZPOCZĘCIE MISJI ŚWIĘTYCH

9.00: 1) + Jana Szymańskiego, Władysława Henrykę Patyk, Zofię Terlecką

2) + Marka Machurę w 5 rocz. śmierci, Helenę Jana Adama Dyrka, Stefana Mieczysława Bogumiłę Machurów

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Honoraty Czekaj w 90 rocz. urodzin – od dzieci

16.00: 1) + Annę Piotra Ostaszewskich, Józefę Jana Machurów, zmarłe rodzeństwo z małżonkami oraz zmarłych dziadków

2) + Jana Stefanię Rok, Włodzimierza Rok, Andrzeja Kmiecik, dziadków Myrtów i Roków

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...