od 06 do 12.03.2023

mar 4, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 06.03 – II DZIEŃ MISJI ŚW.

8.00: O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Marcina z racji urodzin

17.00: + Lucjana Helenę Stanisława Myrta, Marię Marcina Henryka Sularz

WTOREK – 07.03 – III DZIEŃ MISJI ŚW.

9.00: + Annę Machura (zbiorowa) – od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Krystyny Sierka z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Teresy Gocyła z rodziną, od Zofii Gocyła z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Renaty i Leszka Będkowskich z rodziną, od Danuty Merta z rodziną, od Zofii Turoń z Myszkowa, od Ewy i Janusza Torbus z rodziną, od Wiesława i Anny Mańczyk, od Renaty i Grzegorza Merty ze Słowika, od Justyny Hunt z synem, od Stanisławy Machura, od Bożeny i Zdzisława Kijanka, od Joli i Janusza Kos z rodziną, od Mileny i Michała Hruby z synem

17.00: + Tadeusza Annę Jana Machurów, Alfredę Stefana Kłósek, Andrzeja Machurę, Eugeniusza Dariusza Merta i zmarłych dziadków

ŚRODA – 08.03 – IV DZIEŃ MISJI ŚW.

8.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Anny i Józefa Machura z rodziną, od Mieczysława Urbańczyka z rodziną, od Firmy „Podrobex”, od Andrzeja Klamy zoną, od Janiny i Lucjana Nowak z rodziną, od Wandy i Czesława Szatan, od Grażyny i Stanisława Szatan z rodziną, od Czesławy i Wiesława dyszy z rodziną, od Gabrieli i Michała Sobota dzieci, od Pawła i Pauliny Graczykowskich z córką, od Renaty i Pawła Wróbel z synami, od Mariana Nowak z Pińczyc z rodziną, od Haliny i Mariana Nowak z rodziną, od Reni i Krzysztofa Mazur z Poręby, od sąsiadów Elżbiety i Dariusza Merta synem, od Jolanty i Krzysztofa Mainka z dziećmi z Poręby, od Bożeny Machura z rodziną, od Edwarda Dyszego, Małgorzaty i Jana Syrek z rodziną, Małgorzaty Maniurskiej z rodziną, od Mateusza i Marty Masłyka z dziećmi, od Urszuli Masłyka z córkami

9.00: + Annę Grzelak (zbiorowa) – od Bogusławy Merta i Lidii Kowalczyk, od Przemysława i Anny Muskalskich z dziećmi, od Danuty Machura z rodziną, od Jolanty i Krzysztofa Las z rodziną, od Haliny i Antoniego Gruszka, od sąsiadów Bogumiły i Marka Nowak, od Judyty i Pawła Brech z córkami. od Anety i Andrzeja Nowak z dziećmi, od Moniki i Mariusza Matan z córkami, od Stanisława Matan z rodziną, od Bożeny i Krzysztofa Kubiców, od Józefy Rygalik, od Marii Bajan z rodziną, od Kazimiery Machura z rodziną, od Lucyny Nowak z rodziną z ulicy Rolniczej, od Jadwigi i Eugeniusza Syrek z Siewierza, od Krystyny Skrzypczyńskiej z Siewierza, od Zofii Rzepeckiej z Siewierza, od Teresy Machura z Niwek, od Marianny i Jacka Śliwa z rodziną

17.00: + Mariana Władysławę Gocyła, Helenę Dworak, Mariana Gocyłę, Mirosława Myga, zmarłych z rodziny Gajek, Dworaków i Gocyłów

CZWARTEK – 09.03 – V DZIEŃ MISJI ŚW.

8.00: Nabożeństwo za zmarłych na Cmentarzu Parafialnym w Żelisławicach

17.00: + Kazimierza Myrta – od żony Heleny

+ Zofię Furtacz – od sąsiadki Bosi Czapla z rodziną

+ Jacka Machurę – od współpracowników żony

+ Mirosława Lachór swatki Ewy Zych

+ Jana Surmę – od córki Beaty z rodziną

PIĄTEK – 10.03 – VI DZIEŃ MISJI ŚW.

8.00: + papieża Benedykta VI i zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej

17.00: + Weronikę Edwarda Kitala, Franciszkę Jana Machura, Henryka Kitala, zmarłych z rodziny, Kitala, Gałązka i Machura

SOBOTA – 11.03 – ZAKOŃCZENIE MISJI ŚW.

10.00: Za Parafian, a szczególnie za wszystkich małżonków naszej Parafii

NIEDZIELA – 12.03 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok A

9.00: + Annę Piotra Ostaszewskich, Józefę Jana Machurów, zmarłe rodzeństwo z małżonkami, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: Za Parafian

16.00: 1) + Stanisława Gocyłę w 4 rocz. śmierci, Danutę Edwarda Gocyła, Helenę Józefa Kowalczyk, zmarłych dziadków

2) + Wiesławę Grzesik w 28 rocz. śmierci, Helenę Eugeniusza Gruszka, Władysławę Lucjana Grzesik

od 27.03 do 02.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.03 18.00: + Mateusza Czarneckiego – od chrzestnej Urszuli z mężem Jackiem + Stefana Graj – od wnuczki Joanny z mężem i dziećmi + Ewę Merta – od swatki Ireny Karcz + Wandę Szatan – od prawnucząt: Dawida, Weroniki, Hani, Zosi, Michałka i Kamilka +...

od 20 do 26.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.03 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP 17.00: + Zofię Furtacz w 1 rocz. śmierci – od córki Barbary i syna Piotra z rodzinami WTOREK – 21.03 7.00: + Annę Machura(zbiorowa) – od Barbary i Sławomira Jakóbczyk z rodziną, od Bożeny Gocyła, od Jerzego...

od 27.02 do 05.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.02 17.00: + Stefana Kłósek – od Anny i Władysława Bochenek + Helenę Kłósek – od chrześnicy Wiesławy Bochenek + Wandę Szatan – od wnuczki Anety z mężem Marcinem + Annę Nowak – od Bogumiły Machura z rodziną + Marcina Masłykę – od Zdzisława Banik WTOREK...

od 20 do 26.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.02 17.00: + Jana Surmę – od syna Grzegorza z żoną Anną + Mirosława Lachór – od Tomira i Soni Lachór z synami + Henryka Gnacika – od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną + Damiana Kwiecień – od sąsiadów + brata Tymona – od rodziny WTOREK – 21.02...

od 13 do 19.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 13.02 17.00: + Stanisława Łukasik w 5 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Władysława Myrta, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza...

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...