od 06 do 12.03.2023

mar 4, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 06.03 – II DZIEŃ MISJI ŚW.

8.00: O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Marcina z racji urodzin

17.00: + Lucjana Helenę Stanisława Myrta, Marię Marcina Henryka Sularz

WTOREK – 07.03 – III DZIEŃ MISJI ŚW.

9.00: + Annę Machura (zbiorowa) – od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Krystyny Sierka z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Teresy Gocyła z rodziną, od Zofii Gocyła z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Renaty i Leszka Będkowskich z rodziną, od Danuty Merta z rodziną, od Zofii Turoń z Myszkowa, od Ewy i Janusza Torbus z rodziną, od Wiesława i Anny Mańczyk, od Renaty i Grzegorza Merty ze Słowika, od Justyny Hunt z synem, od Stanisławy Machura, od Bożeny i Zdzisława Kijanka, od Joli i Janusza Kos z rodziną, od Mileny i Michała Hruby z synem

17.00: + Tadeusza Annę Jana Machurów, Alfredę Stefana Kłósek, Andrzeja Machurę, Eugeniusza Dariusza Merta i zmarłych dziadków

ŚRODA – 08.03 – IV DZIEŃ MISJI ŚW.

8.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Anny i Józefa Machura z rodziną, od Mieczysława Urbańczyka z rodziną, od Firmy „Podrobex”, od Andrzeja Klamy zoną, od Janiny i Lucjana Nowak z rodziną, od Wandy i Czesława Szatan, od Grażyny i Stanisława Szatan z rodziną, od Czesławy i Wiesława dyszy z rodziną, od Gabrieli i Michała Sobota dzieci, od Pawła i Pauliny Graczykowskich z córką, od Renaty i Pawła Wróbel z synami, od Mariana Nowak z Pińczyc z rodziną, od Haliny i Mariana Nowak z rodziną, od Reni i Krzysztofa Mazur z Poręby, od sąsiadów Elżbiety i Dariusza Merta synem, od Jolanty i Krzysztofa Mainka z dziećmi z Poręby, od Bożeny Machura z rodziną, od Edwarda Dyszego, Małgorzaty i Jana Syrek z rodziną, Małgorzaty Maniurskiej z rodziną, od Mateusza i Marty Masłyka z dziećmi, od Urszuli Masłyka z córkami

9.00: + Annę Grzelak (zbiorowa) – od Bogusławy Merta i Lidii Kowalczyk, od Przemysława i Anny Muskalskich z dziećmi, od Danuty Machura z rodziną, od Jolanty i Krzysztofa Las z rodziną, od Haliny i Antoniego Gruszka, od sąsiadów Bogumiły i Marka Nowak, od Judyty i Pawła Brech z córkami. od Anety i Andrzeja Nowak z dziećmi, od Moniki i Mariusza Matan z córkami, od Stanisława Matan z rodziną, od Bożeny i Krzysztofa Kubiców, od Józefy Rygalik, od Marii Bajan z rodziną, od Kazimiery Machura z rodziną, od Lucyny Nowak z rodziną z ulicy Rolniczej, od Jadwigi i Eugeniusza Syrek z Siewierza, od Krystyny Skrzypczyńskiej z Siewierza, od Zofii Rzepeckiej z Siewierza, od Teresy Machura z Niwek, od Marianny i Jacka Śliwa z rodziną

17.00: + Mariana Władysławę Gocyła, Helenę Dworak, Mariana Gocyłę, Mirosława Myga, zmarłych z rodziny Gajek, Dworaków i Gocyłów

CZWARTEK – 09.03 – V DZIEŃ MISJI ŚW.

8.00: Nabożeństwo za zmarłych na Cmentarzu Parafialnym w Żelisławicach

17.00: + Kazimierza Myrta – od żony Heleny

+ Zofię Furtacz – od sąsiadki Bosi Czapla z rodziną

+ Jacka Machurę – od współpracowników żony

+ Mirosława Lachór swatki Ewy Zych

+ Jana Surmę – od córki Beaty z rodziną

PIĄTEK – 10.03 – VI DZIEŃ MISJI ŚW.

8.00: + papieża Benedykta VI i zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej

17.00: + Weronikę Edwarda Kitala, Franciszkę Jana Machura, Henryka Kitala, zmarłych z rodziny, Kitala, Gałązka i Machura

SOBOTA – 11.03 – ZAKOŃCZENIE MISJI ŚW.

10.00: Za Parafian, a szczególnie za wszystkich małżonków naszej Parafii

NIEDZIELA – 12.03 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok A

9.00: + Annę Piotra Ostaszewskich, Józefę Jana Machurów, zmarłe rodzeństwo z małżonkami, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: Za Parafian

16.00: 1) + Stanisława Gocyłę w 4 rocz. śmierci, Danutę Edwarda Gocyła, Helenę Józefa Kowalczyk, zmarłych dziadków

2) + Wiesławę Grzesik w 28 rocz. śmierci, Helenę Eugeniusza Gruszka, Władysławę Lucjana Grzesik

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...