od 20 do 26.02.2023

lut 18, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 20.02

17.00: + Jana Surmę – od syna Grzegorza z żoną Anną

+ Mirosława Lachór – od Tomira i Soni Lachór z synami

+ Henryka Gnacika – od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną

+ Damiana Kwiecień – od sąsiadów

+ brata Tymona – od rodziny

WTOREK – 21.02

7.00: + Annę Nowak (zbiorowa) – od Ewy i Krzysztofa Madej, od Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Eli i Darka Myrta, od Janiny i Jana Syrek z rodziną, od Gabrieli Sobota z mężem i dziećmi, od Pawła Graczykowskiego z żoną z córką, od Renaty Wróbel z Ogrodzieńca z rodziną, od Grzegorza i Magdy Machura z synem, od Teresy Mazur z rodziną z Dziechciarzy, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Zofii Małota z rodziną, od Alicji Bendkowskiej z rodziną, od Darka i Żanety Małota z synem, od Anny Nowak, od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami 56.od Anny i Krzysztofa Wrona z córkami, od Lucyny Ptaś ze Słowika, od Wiesławy i Marka Przewoźnych z rodziną ze Słowika, od Krzysztofa i Wiesławy Nowak z Pińczyc

ŚRODA POPIELCOWA – 22.02

9.00: + Papieża Benedykta XVI i zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej, którzy odeszli w ostatnim czasie

17.00: + Irenę Radziwołek – od Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Leśniaki

+ Krystynę Nowak – od kuzynki Danuty Myrta z rodziną

+ Adama Las – od wnuczki Karoliny z mężem i córką

+ Kazimierę Sierka – od Marii i Czesława Kania z synem

+ Annę Grzelak Jadwigi Kciuk z dziećmi

CZWARTEK – 23.02

7.00: + Stanisława Myrtę (zbiorowa) – od sąsiadki Anny Zawiązalec z rodziną, od sąsiada Stanisława Bendkowskiego, od Wojciecha Bendkowskiego, od sąsiadki Anny Dudka z rodziną, od Agaty Dyszy z rodziną z Dąbrowy Górniczej, od sąsiadów Urszuli i Jana Wójcik, od Edmunda i Marzeny Machura z rodziną, od Jacka Małoty z rodziną, od kuzyna Władysława z rodziną, od kuzynki Teresy Kuwak z rodziną, od Marka Piekarczyka z rodziną, od Beaty i Mariusza Schendzielorz z rodziną, od rodziny Zamożnych, od Eryka i Ady Góra z Lenką, od Zenobii Korfel z rodziną i Barbary Męcik z rodziną, od Kazimiery Stelmach z rodziną, od Elżbiety Sroka z rodziną, od Jolanty Romana Kocot z rodziną, od Damiana Dudy z Żelisławic, od Krzysztofa Machury z Dziewek

PIĄTEK – 24.02

17.00: + Lucjana Nowaka – od Koła Gospodyń Wiejskich z Żelisławic

+ Mateusza Czarneckiego – od Babci Lidzi z Myszkowa

+ Annę Machura – od Stanisława Modzelewskiego

+ Aleksandra Sarnika – od kuzynki Krystyny Sucheckiej

+ Karolinę Machura – od Bogusława Dworaka i Jadwigi Myga

SOBOTA – 25.02

7.00: + Zofię Machura – od chrześnicy Grażyny Góralczyk z rodziną

+ Stanisława Machurę – od siostrzenicy Anny Farnickiej

+ Stefana Graj – od wnuczka Darka z rodziną

+ Ewę Merta – od Wiesławy Merta z rodziną

+ Stanisława Łabusia – od Stanisława Łabusia z Brudzowic

NIEDZIELA – 26.02 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok A

9.00: + Stanisława Sabinę Urszulę Mariannę Jana s. Euzebię Piekarczyk, Mariana Stefanię Jadwigę Machura

11.00: Za Parafian

16.00: + Jacka Machurę w 1 rocz. śmierci – od żony Jadwigi i córek z rodzinami oraz + Ryszarda Gruszkę w 26 rocz. śmierci

od 27.03 do 02.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.03 18.00: + Mateusza Czarneckiego – od chrzestnej Urszuli z mężem Jackiem + Stefana Graj – od wnuczki Joanny z mężem i dziećmi + Ewę Merta – od swatki Ireny Karcz + Wandę Szatan – od prawnucząt: Dawida, Weroniki, Hani, Zosi, Michałka i Kamilka +...

od 20 do 26.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.03 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP 17.00: + Zofię Furtacz w 1 rocz. śmierci – od córki Barbary i syna Piotra z rodzinami WTOREK – 21.03 7.00: + Annę Machura(zbiorowa) – od Barbary i Sławomira Jakóbczyk z rodziną, od Bożeny Gocyła, od Jerzego...

od 06 do 12.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.03 – II DZIEŃ MISJI ŚW. 8.00: O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Marcina z racji urodzin 17.00: + Lucjana Helenę Stanisława Myrta, Marię Marcina Henryka Sularz WTOREK – 07.03 – III DZIEŃ MISJI ŚW. 9.00: + Annę Machura (zbiorowa) – od...

od 27.02 do 05.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.02 17.00: + Stefana Kłósek – od Anny i Władysława Bochenek + Helenę Kłósek – od chrześnicy Wiesławy Bochenek + Wandę Szatan – od wnuczki Anety z mężem Marcinem + Annę Nowak – od Bogumiły Machura z rodziną + Marcina Masłykę – od Zdzisława Banik WTOREK...

od 13 do 19.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 13.02 17.00: + Stanisława Łukasik w 5 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Władysława Myrta, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza...

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...