od 20 do 26.02.2023

lut 18, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 20.02

17.00: + Jana Surmę – od syna Grzegorza z żoną Anną

+ Mirosława Lachór – od Tomira i Soni Lachór z synami

+ Henryka Gnacika – od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną

+ Damiana Kwiecień – od sąsiadów

+ brata Tymona – od rodziny

WTOREK – 21.02

7.00: + Annę Nowak (zbiorowa) – od Ewy i Krzysztofa Madej, od Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Eli i Darka Myrta, od Janiny i Jana Syrek z rodziną, od Gabrieli Sobota z mężem i dziećmi, od Pawła Graczykowskiego z żoną z córką, od Renaty Wróbel z Ogrodzieńca z rodziną, od Grzegorza i Magdy Machura z synem, od Teresy Mazur z rodziną z Dziechciarzy, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Zofii Małota z rodziną, od Alicji Bendkowskiej z rodziną, od Darka i Żanety Małota z synem, od Anny Nowak, od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami 56.od Anny i Krzysztofa Wrona z córkami, od Lucyny Ptaś ze Słowika, od Wiesławy i Marka Przewoźnych z rodziną ze Słowika, od Krzysztofa i Wiesławy Nowak z Pińczyc

ŚRODA POPIELCOWA – 22.02

9.00: + Papieża Benedykta XVI i zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej, którzy odeszli w ostatnim czasie

17.00: + Irenę Radziwołek – od Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Leśniaki

+ Krystynę Nowak – od kuzynki Danuty Myrta z rodziną

+ Adama Las – od wnuczki Karoliny z mężem i córką

+ Kazimierę Sierka – od Marii i Czesława Kania z synem

+ Annę Grzelak Jadwigi Kciuk z dziećmi

CZWARTEK – 23.02

7.00: + Stanisława Myrtę (zbiorowa) – od sąsiadki Anny Zawiązalec z rodziną, od sąsiada Stanisława Bendkowskiego, od Wojciecha Bendkowskiego, od sąsiadki Anny Dudka z rodziną, od Agaty Dyszy z rodziną z Dąbrowy Górniczej, od sąsiadów Urszuli i Jana Wójcik, od Edmunda i Marzeny Machura z rodziną, od Jacka Małoty z rodziną, od kuzyna Władysława z rodziną, od kuzynki Teresy Kuwak z rodziną, od Marka Piekarczyka z rodziną, od Beaty i Mariusza Schendzielorz z rodziną, od rodziny Zamożnych, od Eryka i Ady Góra z Lenką, od Zenobii Korfel z rodziną i Barbary Męcik z rodziną, od Kazimiery Stelmach z rodziną, od Elżbiety Sroka z rodziną, od Jolanty Romana Kocot z rodziną, od Damiana Dudy z Żelisławic, od Krzysztofa Machury z Dziewek

PIĄTEK – 24.02

17.00: + Lucjana Nowaka – od Koła Gospodyń Wiejskich z Żelisławic

+ Mateusza Czarneckiego – od Babci Lidzi z Myszkowa

+ Annę Machura – od Stanisława Modzelewskiego

+ Aleksandra Sarnika – od kuzynki Krystyny Sucheckiej

+ Karolinę Machura – od Bogusława Dworaka i Jadwigi Myga

SOBOTA – 25.02

7.00: + Zofię Machura – od chrześnicy Grażyny Góralczyk z rodziną

+ Stanisława Machurę – od siostrzenicy Anny Farnickiej

+ Stefana Graj – od wnuczka Darka z rodziną

+ Ewę Merta – od Wiesławy Merta z rodziną

+ Stanisława Łabusia – od Stanisława Łabusia z Brudzowic

NIEDZIELA – 26.02 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok A

9.00: + Stanisława Sabinę Urszulę Mariannę Jana s. Euzebię Piekarczyk, Mariana Stefanię Jadwigę Machura

11.00: Za Parafian

16.00: + Jacka Machurę w 1 rocz. śmierci – od żony Jadwigi i córek z rodzinami oraz + Ryszarda Gruszkę w 26 rocz. śmierci

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...