od 20 do 26.02.2023

lut 18, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 20.02

17.00: + Jana Surmę – od syna Grzegorza z żoną Anną

+ Mirosława Lachór – od Tomira i Soni Lachór z synami

+ Henryka Gnacika – od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną

+ Damiana Kwiecień – od sąsiadów

+ brata Tymona – od rodziny

WTOREK – 21.02

7.00: + Annę Nowak (zbiorowa) – od Ewy i Krzysztofa Madej, od Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Eli i Darka Myrta, od Janiny i Jana Syrek z rodziną, od Gabrieli Sobota z mężem i dziećmi, od Pawła Graczykowskiego z żoną z córką, od Renaty Wróbel z Ogrodzieńca z rodziną, od Grzegorza i Magdy Machura z synem, od Teresy Mazur z rodziną z Dziechciarzy, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Zofii Małota z rodziną, od Alicji Bendkowskiej z rodziną, od Darka i Żanety Małota z synem, od Anny Nowak, od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami 56.od Anny i Krzysztofa Wrona z córkami, od Lucyny Ptaś ze Słowika, od Wiesławy i Marka Przewoźnych z rodziną ze Słowika, od Krzysztofa i Wiesławy Nowak z Pińczyc

ŚRODA POPIELCOWA – 22.02

9.00: + Papieża Benedykta XVI i zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej, którzy odeszli w ostatnim czasie

17.00: + Irenę Radziwołek – od Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Leśniaki

+ Krystynę Nowak – od kuzynki Danuty Myrta z rodziną

+ Adama Las – od wnuczki Karoliny z mężem i córką

+ Kazimierę Sierka – od Marii i Czesława Kania z synem

+ Annę Grzelak Jadwigi Kciuk z dziećmi

CZWARTEK – 23.02

7.00: + Stanisława Myrtę (zbiorowa) – od sąsiadki Anny Zawiązalec z rodziną, od sąsiada Stanisława Bendkowskiego, od Wojciecha Bendkowskiego, od sąsiadki Anny Dudka z rodziną, od Agaty Dyszy z rodziną z Dąbrowy Górniczej, od sąsiadów Urszuli i Jana Wójcik, od Edmunda i Marzeny Machura z rodziną, od Jacka Małoty z rodziną, od kuzyna Władysława z rodziną, od kuzynki Teresy Kuwak z rodziną, od Marka Piekarczyka z rodziną, od Beaty i Mariusza Schendzielorz z rodziną, od rodziny Zamożnych, od Eryka i Ady Góra z Lenką, od Zenobii Korfel z rodziną i Barbary Męcik z rodziną, od Kazimiery Stelmach z rodziną, od Elżbiety Sroka z rodziną, od Jolanty Romana Kocot z rodziną, od Damiana Dudy z Żelisławic, od Krzysztofa Machury z Dziewek

PIĄTEK – 24.02

17.00: + Lucjana Nowaka – od Koła Gospodyń Wiejskich z Żelisławic

+ Mateusza Czarneckiego – od Babci Lidzi z Myszkowa

+ Annę Machura – od Stanisława Modzelewskiego

+ Aleksandra Sarnika – od kuzynki Krystyny Sucheckiej

+ Karolinę Machura – od Bogusława Dworaka i Jadwigi Myga

SOBOTA – 25.02

7.00: + Zofię Machura – od chrześnicy Grażyny Góralczyk z rodziną

+ Stanisława Machurę – od siostrzenicy Anny Farnickiej

+ Stefana Graj – od wnuczka Darka z rodziną

+ Ewę Merta – od Wiesławy Merta z rodziną

+ Stanisława Łabusia – od Stanisława Łabusia z Brudzowic

NIEDZIELA – 26.02 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok A

9.00: + Stanisława Sabinę Urszulę Mariannę Jana s. Euzebię Piekarczyk, Mariana Stefanię Jadwigę Machura

11.00: Za Parafian

16.00: + Jacka Machurę w 1 rocz. śmierci – od żony Jadwigi i córek z rodzinami oraz + Ryszarda Gruszkę w 26 rocz. śmierci

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...