od 26.06 do 02.07.2023

cze 24, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 26.06

17.00: + Annę Nowak – od Mariusza i Zofii Tomczyk z rodziną

+ Marcina Masłykę – od Agnieszki i Kazimierza Sornik z synami

+ Kazimierza Myrta – od kuzynki Lidii i Henryka Rak z Górnego Lasu z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Teresy Rabsztyn z mężem

+ Jana Surmę – od wnuczki Klaudii i Wiktorii

WTOREK – 27.06 – WSPOMNIENIE NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

17.00: + Ewę Merta – od Marców z Ujejsca

+ Mateusza Czarneckiego – od kuzynki Anny Janeczek z mężem

+ Annę Grzelak – od Edwarda Mariana Machurów z Poręby

+ Stanisława Machurę – od Felicji Mikody

+ Stefana Graj – od Henryka i Bogusławy Dworak z rodziną z Myszkowa

ŚRODA – 28.06 – WSPOMNIENIE ŚW. IRENEUSZA

17.00: + Grzegorza Mertę – od córki Justyny z synem Oliverem

+ Natalię Bereza – od chrzestnego Michała Berezy z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od Grażyny Nieścieruk z rodziną

+ Karolinę Machura – od Mileny i Michała Korusiewicz

+ Krystynę Popczyk – od chrześniaka Roberta Wilczek

CZWARTEK – 29.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

7.00: + Mirosława Lachór (zbiorowa) – od Katarzyny i Jarosława Machura z Niwek, od Honoraty Nastula z rodziną, od Zofii i Andrzeja Machurów, od Lucyny i Waldemara Baran, od Andrzeja i Katarzyny Derejczyk z rodziną, od Urszuli i Tomasza Szyszka z rodziną, od Agnieszki i Jarosława Juda z rodziną, od Renaty Derejczyk z mężem i córką, od Wacławy i Marka Białas, od Krystiana Białas z rodziną, od Renaty Brzezińskiej z rodziną, od Marioli Wierzchowskiej z rodziną, od Stanisławy i Tadeusza Myrta, od Anety i Jana Sornik z rodziną, od kolegi Maksymiliana Radeckiego, od Wandy Karcz z rodziną, od Ireny Płaczkowskiej, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Jolanty i Tadeusza Matyja, od Elżbiety i Dariusza Katryniak, od Eweliny i Marcina Grzesista, od Mirosławy Grzesista z Markiem, od Krystyny i Tadeusza Psonka

PIĄTEK – 30.06

17.00: + Elżbietę Zenderowską – od syna Marcina

+ Adama Las – od Haliny i Antoniego Gruszka

+ Mirosława Garczyka – od chrześniaka Łukasza Grabiś

+ Irenę Radziwołek – od rodziny Korkusów z Poręby

+ Jacka Machurę – od Zarządu i Pracowników P.W. PROMAG

SOBOTA – 01.07

7.00: + Stanisława Myrtę – od Jana i Elżbiety Machura

+ Henryka Gnacika – od Ireneusza i Teresy Masłyka

+ Lucjana Nowaka – od Zofii i Henryka Marek i Natalii Nowak

+ Wandę Szatan – od Barbary i Marka Latos  z rodziną

+ Zofię Furtacz – od Witolda Służałka z Myszkowa

14.00: Ślub: Roksany Machura i Patryka Swarlik

NIEDZIELA – 02.07 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Zofię Eugeniusza Machurów, Tadeusza Machurę, Jana Walerię Machurów, Stefana Marię Myrtów, Barbarę Mamczyńską, Jana Skorek, Wandę Gustawa Jurczyk oraz + Irenę Bronisława Wyszyńskich, Helenę Jana Walo, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny oraz + Mieczysława Ostaszewskiego w 40 rocz. śmierci i zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog i opieką Matki Bożej dla Jana Góry w 80 rocz. urodzin – od syna z rodziną

16.00: + Mariana Balińskiego oraz + Stefanię i Antoniego Machura – od córek z rodzinami

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...