od 26.06 do 02.07.2023

cze 24, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 26.06

17.00: + Annę Nowak – od Mariusza i Zofii Tomczyk z rodziną

+ Marcina Masłykę – od Agnieszki i Kazimierza Sornik z synami

+ Kazimierza Myrta – od kuzynki Lidii i Henryka Rak z Górnego Lasu z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Teresy Rabsztyn z mężem

+ Jana Surmę – od wnuczki Klaudii i Wiktorii

WTOREK – 27.06 – WSPOMNIENIE NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

17.00: + Ewę Merta – od Marców z Ujejsca

+ Mateusza Czarneckiego – od kuzynki Anny Janeczek z mężem

+ Annę Grzelak – od Edwarda Mariana Machurów z Poręby

+ Stanisława Machurę – od Felicji Mikody

+ Stefana Graj – od Henryka i Bogusławy Dworak z rodziną z Myszkowa

ŚRODA – 28.06 – WSPOMNIENIE ŚW. IRENEUSZA

17.00: + Grzegorza Mertę – od córki Justyny z synem Oliverem

+ Natalię Bereza – od chrzestnego Michała Berezy z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od Grażyny Nieścieruk z rodziną

+ Karolinę Machura – od Mileny i Michała Korusiewicz

+ Krystynę Popczyk – od chrześniaka Roberta Wilczek

CZWARTEK – 29.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

7.00: + Mirosława Lachór (zbiorowa) – od Katarzyny i Jarosława Machura z Niwek, od Honoraty Nastula z rodziną, od Zofii i Andrzeja Machurów, od Lucyny i Waldemara Baran, od Andrzeja i Katarzyny Derejczyk z rodziną, od Urszuli i Tomasza Szyszka z rodziną, od Agnieszki i Jarosława Juda z rodziną, od Renaty Derejczyk z mężem i córką, od Wacławy i Marka Białas, od Krystiana Białas z rodziną, od Renaty Brzezińskiej z rodziną, od Marioli Wierzchowskiej z rodziną, od Stanisławy i Tadeusza Myrta, od Anety i Jana Sornik z rodziną, od kolegi Maksymiliana Radeckiego, od Wandy Karcz z rodziną, od Ireny Płaczkowskiej, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Jolanty i Tadeusza Matyja, od Elżbiety i Dariusza Katryniak, od Eweliny i Marcina Grzesista, od Mirosławy Grzesista z Markiem, od Krystyny i Tadeusza Psonka

PIĄTEK – 30.06

17.00: + Elżbietę Zenderowską – od syna Marcina

+ Adama Las – od Haliny i Antoniego Gruszka

+ Mirosława Garczyka – od chrześniaka Łukasza Grabiś

+ Irenę Radziwołek – od rodziny Korkusów z Poręby

+ Jacka Machurę – od Zarządu i Pracowników P.W. PROMAG

SOBOTA – 01.07

7.00: + Stanisława Myrtę – od Jana i Elżbiety Machura

+ Henryka Gnacika – od Ireneusza i Teresy Masłyka

+ Lucjana Nowaka – od Zofii i Henryka Marek i Natalii Nowak

+ Wandę Szatan – od Barbary i Marka Latos  z rodziną

+ Zofię Furtacz – od Witolda Służałka z Myszkowa

14.00: Ślub: Roksany Machura i Patryka Swarlik

NIEDZIELA – 02.07 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Zofię Eugeniusza Machurów, Tadeusza Machurę, Jana Walerię Machurów, Stefana Marię Myrtów, Barbarę Mamczyńską, Jana Skorek, Wandę Gustawa Jurczyk oraz + Irenę Bronisława Wyszyńskich, Helenę Jana Walo, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny oraz + Mieczysława Ostaszewskiego w 40 rocz. śmierci i zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog i opieką Matki Bożej dla Jana Góry w 80 rocz. urodzin – od syna z rodziną

16.00: + Mariana Balińskiego oraz + Stefanię i Antoniego Machura – od córek z rodzinami

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...