od 03 do 09.07.2023

lip 1, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 03.07 – ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA APOSTOŁA

17.00: + Irenę Henryka Szwedzik, Wandę Szatan, Teresę Tadeusza Korusiewicz, Marię Wójcik, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

WTOREK – 04.07

7.00: + Marcina Masłykę (zbiorowa) – od Barbary i Piotra Torbus z synem, od Katarzyny i Grzegorza Błońskich z dziećmi, od Krystyny i Mariana Kułach, od Justyny i Konrada Kułach z dziećmi, od Agnieszki i Damiana Gocyła z córką, od Stanisławy i Lucjana Machurów z rodziną, od Anety i Krystiana Roch z rodziną, od Teresy Gocyła z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną 10.Od Moniki i Łukasza Gocyła, od Krystyny Sierka, od Agnieszki i Roberta Sierka z córkami, od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną, od Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta i Gminy Siewierz, od Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic, od Dominiki i Mateusza Duda z córką, od Eli i Darka Merta z synem, od Beaty i Ryszarda Małotów, od Błach Stanisławy, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Anny i Grzegorza Czekaj z córką Weroniką, od Beaty Kowalczyk, od Marcina, Urszuli i Marka Mazur, od Justyny i Michała Wyszyńskich z dziećmi z Siewierza, od Wiesławy Machura, od Grażyny i Stanisława Nowak z Krakowa, od Danuty Merta i Adama Guc, od Agnieszka i Waldemara Rajczyk z córką, od Janiny i Stanisława Fornalczyk ze Słowika, d Anny i Dawida Wojtas z córką

ŚRODA – 05.07

17.00: + Karolinę Machura, Krzysztofa Gocyłę, Władysławę Mariana Gocyła, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz, zmarłych dziadków

CZWARTEK – 06.07 – WSPOMNIENIE BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ

700: + Kazimierza Myrta (zbiorowa) – od Moniki i Grzegorza Nowak z dziećmi, od Ireny Trzcionka z rodziną, od Joanny Ślęzak z rodziną z Koclina, od Jana Radeckiego z żoną, od Maksymiliana Radeckiego z żoną, od Lucyny i Waldemara Baran, od Marii Machura, od Katarzyny i Jarosława Machura, od Honoraty Nastula z rodziną, od Koła Gospodyń z Leśniaków Mirosławy, od Grzesista z rodziną, od Czesława Ostaszewskiego z żoną i rodziną, od Kazimierza Nowak z żoną z Żelisławic, od Kulach Haliny z rodziną, od sąsiadów Kocotów, od Anety i Andrzeja Strzelec z córką, od Małgorzaty Jakóbczyk z rodziną z Sadowia, od sąsiadki Alicji Nowak, od Wandy Karcz, od Elżbiety i Dariusza Katryniak z rodziną, od Piotra Borówki, od Włodzimierza Jeziorskiego z Postępu, od Janiny Myrta, od Katarzyny Ziętek z rodziną, od Teresy i Bogusława Ropsztyn z rodziną

PIĄTEK – 07.07

17.00: + Stanisława Machurę w 1 rocz. śmierci, Annę Machura w 21 rocz. śmierci, Jana Machurę w 20 rocz. śmierci, Marię i Henryka Śliwa

SOBOTA – 08.07 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI

7.00: + Kazimierę Sierka – od swatowej Mirosławy Kluzy

+ Karolinę Machura – od Bogusi i Ryszarda Gruszków z Siewierza

+ Krystynę Popczyk – od Moniki i Rafała Noczyńskich z rodziną

+ Adama Las – od Bożeny Sławomira Pokwap

+ Lucjana Nowaka – od OSP Żelisławice

+ brata Oktawiusza

13.00: Chrzest i roczek Anny Bienias

NIEDZIELA – 09.07 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyków oraz + Krzysztofa Kłóska w 5 rocz. śmierci, Helenę Stefana Kłósków, Antoniego Nowaka, Annę Mariana Nowaków i zmarłych z rodziny

11.00: Za Parafian

16.00: + Wiesława Janinę Sułkowskich, dziadków Sułkowskich i Szatanów oraz + Mariannę w 22 rocz. śmierci Józefa Blachlińskich, Lucjana Franciszka Antoniego Nowaków, Sylwestra Janinę Kazimierza Stachowieckich

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...