od 03 do 09.07.2023

lip 1, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 03.07 – ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA APOSTOŁA

17.00: + Irenę Henryka Szwedzik, Wandę Szatan, Teresę Tadeusza Korusiewicz, Marię Wójcik, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

WTOREK – 04.07

7.00: + Marcina Masłykę (zbiorowa) – od Barbary i Piotra Torbus z synem, od Katarzyny i Grzegorza Błońskich z dziećmi, od Krystyny i Mariana Kułach, od Justyny i Konrada Kułach z dziećmi, od Agnieszki i Damiana Gocyła z córką, od Stanisławy i Lucjana Machurów z rodziną, od Anety i Krystiana Roch z rodziną, od Teresy Gocyła z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną 10.Od Moniki i Łukasza Gocyła, od Krystyny Sierka, od Agnieszki i Roberta Sierka z córkami, od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną, od Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta i Gminy Siewierz, od Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic, od Dominiki i Mateusza Duda z córką, od Eli i Darka Merta z synem, od Beaty i Ryszarda Małotów, od Błach Stanisławy, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Anny i Grzegorza Czekaj z córką Weroniką, od Beaty Kowalczyk, od Marcina, Urszuli i Marka Mazur, od Justyny i Michała Wyszyńskich z dziećmi z Siewierza, od Wiesławy Machura, od Grażyny i Stanisława Nowak z Krakowa, od Danuty Merta i Adama Guc, od Agnieszka i Waldemara Rajczyk z córką, od Janiny i Stanisława Fornalczyk ze Słowika, d Anny i Dawida Wojtas z córką

ŚRODA – 05.07

17.00: + Karolinę Machura, Krzysztofa Gocyłę, Władysławę Mariana Gocyła, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz, zmarłych dziadków

CZWARTEK – 06.07 – WSPOMNIENIE BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ

700: + Kazimierza Myrta (zbiorowa) – od Moniki i Grzegorza Nowak z dziećmi, od Ireny Trzcionka z rodziną, od Joanny Ślęzak z rodziną z Koclina, od Jana Radeckiego z żoną, od Maksymiliana Radeckiego z żoną, od Lucyny i Waldemara Baran, od Marii Machura, od Katarzyny i Jarosława Machura, od Honoraty Nastula z rodziną, od Koła Gospodyń z Leśniaków Mirosławy, od Grzesista z rodziną, od Czesława Ostaszewskiego z żoną i rodziną, od Kazimierza Nowak z żoną z Żelisławic, od Kulach Haliny z rodziną, od sąsiadów Kocotów, od Anety i Andrzeja Strzelec z córką, od Małgorzaty Jakóbczyk z rodziną z Sadowia, od sąsiadki Alicji Nowak, od Wandy Karcz, od Elżbiety i Dariusza Katryniak z rodziną, od Piotra Borówki, od Włodzimierza Jeziorskiego z Postępu, od Janiny Myrta, od Katarzyny Ziętek z rodziną, od Teresy i Bogusława Ropsztyn z rodziną

PIĄTEK – 07.07

17.00: + Stanisława Machurę w 1 rocz. śmierci, Annę Machura w 21 rocz. śmierci, Jana Machurę w 20 rocz. śmierci, Marię i Henryka Śliwa

SOBOTA – 08.07 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI

7.00: + Kazimierę Sierka – od swatowej Mirosławy Kluzy

+ Karolinę Machura – od Bogusi i Ryszarda Gruszków z Siewierza

+ Krystynę Popczyk – od Moniki i Rafała Noczyńskich z rodziną

+ Adama Las – od Bożeny Sławomira Pokwap

+ Lucjana Nowaka – od OSP Żelisławice

+ brata Oktawiusza

13.00: Chrzest i roczek Anny Bienias

NIEDZIELA – 09.07 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyków oraz + Krzysztofa Kłóska w 5 rocz. śmierci, Helenę Stefana Kłósków, Antoniego Nowaka, Annę Mariana Nowaków i zmarłych z rodziny

11.00: Za Parafian

16.00: + Wiesława Janinę Sułkowskich, dziadków Sułkowskich i Szatanów oraz + Mariannę w 22 rocz. śmierci Józefa Blachlińskich, Lucjana Franciszka Antoniego Nowaków, Sylwestra Janinę Kazimierza Stachowieckich

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...