19 do 25.06.2023

cze 17, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 19.06

17.00: + Stanisława Machurę w 26 rocz. śmierci, Salomeę Stanisława Władysława Machura, Marię Stanisława Machura, Karolinę Machura

WTOREK – 20.06

7.00: + Annę Nowak (zbiorowa) – od Grażyny i Wiesława Mikołajczyk, od Kazimiery Kowalczyk, od rodziny Kredensów, od Marii i Jerzego Gocyła, od Andrzeja i Urszuli Klama z rodziną, od Krystyny i Mariana Kułach z rodziną, od Iwony i Sławomira Woźniczka, od Małgorzaty Gdula z rodziną, od Wiesławy Tomasik rodziną, od sąsiada Wiesława Szczypy z rodziną, od Ali Kuban z rodziną, od Gabriela Machura z rodziną, od Leszka Machura z rodziną, od Leokadii Merta z ul. Podleśnej, od sąsiada Kazimierza Nowaka z rodziną, od Renaty i Zdzisława Dorobisz, od Mariusza Kubisy z rodziną, od Heleny Machura i Haliny Machura z rodziną, od Ewy Machura z rodziną

ŚRODA – 21.06 – WSPOMNIENIE ŚW. ALOJZEGO GONZAGI

17.00: + Grzegorza Merta – od córki Eweliny z mężem Pawłem i dziećmi Laurą i Milanem

+ Mateusza Mantykiewicz – od cioci Teresy

+ Stefana Kłosek – od Katarzyny Dworak i Piotrka

+ Helenę Kłósek – od Małgorzaty i Marcina Markowskich

+ Zofię Furtacz – od Witolda Sękowskiego

CZWARTEK – 22.06

700: + Annę Grzelak (zbiorowa) – od Małgorzaty i Mirosława Syrek z rodziną, od Zdzisławy i Włodzimierza Latos z rodziną, od koleżanek z pracy córki Doroty, od Włodzimierza Matan z rodziną, od Ireny i Jana Bijak, od Janiny Szczepańczyk z Leśników, od Zofii Bajor – Urbańczyk, od Marii Skipiały, od Stanisławy Sińskiej, od Kingi i Artura Żelichowskich z dziećmi, od Ernesta Skipiały, od rodziny Szczypów z ul. Niweckiej, od sąsiada Mieczysława Machura, od Małgorzaty i Jana Syrek, od Jadwigi i Wacława Piechowskich, od Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Żelisławic, od Krystyny i Gabriela Żurek z rodziną, od Emila i Stanisławy Żurek, od Zenony Ociepka i Ireneusza Ociepka z Pińczyc, od Ireny i Włodzimierza Białomyzy, od chrześnicy Grażyny Machura z Poręby z rodziną

PIĄTEK – 23.06

18.00: + Włodzimierza Rok w 2 rocz. śmierci, Jana Stefanię Rok

SOBOTA – 24.06 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

16.00: O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Grażyny Nowak w 50 rocz. urodzin – od męża i dzieci

17.00: + Jana Mertę z Olkusza w dniu imienin – od żony Zofii i syna Macieja z rodziną

NIEDZIELA – 25.06 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A – ODPUST PARAFIALNY

9.00: + Jana Szymańskiego, Franciszka Antoninę Jana Góreckich

Chrzest: Mikołaja Słabosz

12.00: Za Parafian

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...