od 26.02 do 03.03.2024

lut 24, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 26.02

17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała

+ Annę Góra – od córki Marii

+ Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną

+ Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem

+ Mirosława Garczyka – od Barbary i Mariana Nowak

WTOREK – 27.02

7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Dariusza Merty z Poręby, od Elżbiety Szczepańczyk z rodziną, od Jolanty Dudek z rodziną z Poraja, od sąsiadów Noczyńskich, od Danusi i Kazimierza Machura, od Marysi i Mariana Dworaków z Niwek, od Anety i Pawła Naczyńskich, od Anny i Piotra Naczyńskich, od Aleksandry Duda i Anny Szewczyk, od Marleny i Mateusza Małota, od Krystyny i Marka Zenderowskich z Pustkowia, od Zuzanny i Krzysztofa Zenderowskich z Pustkowia, od Danuty i Jana Szmal z Pińczyc, od kolegi Jana Syrka, od Lucyny i Waldemara Baran, od Bogdana Tokarskiego z żoną i dziećmi, od Wiesława i Barbary Myrtów, od Andrzeja Bijak z rodziną, od Sabiny Machura z Niwek, Klubu Ostoja Żelisławice, od kolegów Jana i Maksymiliana Radeckich, od Teresy Lachór i Ilony Piekarczyk

ŚRODA – 28.02

17.00: + Jana Matana – od Marleny i Roberta Kurek

+ Henryka Gnacika – od Wacławy Gala z rodziną

+ Dariusza Machurę – od chrzestnej Marianny Sierka i kuzynki Joli

+ Stanisława Machurę – od Barbary Arkadiusza Nowak

+ Dariusz Katryniak – od Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Leśniaki

CZWARTEK – 29.02

7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Jolanty i Krzysztofa Las z rodziną, od Lidii Ziętek z rodziną z Piwonii, od Edwarda Dyszego, od Jerzego Kłósek z rodziną, od Rozalii z rodziną z Dziewek, od Grażyny Kocot z rodziną z Dziewek, od Hanny Urbańczyk i Zenona Zamożnego z rodziną z Dziewek, od Doroty Merta z rodziną z Dziewek, od koleżanek z Asysty św. Antoniego, od Anny i Piotra Balińskich, od Natalii i Bartosza Balińskich, od Barbary Bańskiej z córkami, od Kazimiery i Henryka Machura z Dziewek, od Grażyny i Leszka Nowak z rodziną, od koleżanki Anny Nowak z ul. Piastów, od Wandy i Mieczysława Urbańczyków z rodziną, od Ewy i Jacka Wojdałów z córkami, od Danuty i Ryszarda Balcerowskich z rodziną z Będusza, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Anny i Romana Borówka z rodziną, od Iwony i Krzysztofa Nowaków ze Słowika, od Liliany i Krystiana Nowaków z dziećmi ze Słowika, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Ireny Machura ze Słowika, od Oli i Mariusza Machurów z córką ze Słowika, od Elżbiety i Piotra Dyszy z rodziną

PIĄTEK – 01.03 – I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Lucjana Merta, Annę Władysława Machurów, Stefanię Knafel, Remigiusza Sikorskiego, Stanisława Łukasika, Ewę Biernacką

SOBOTA – 02.03 – I SOBOTA MIESIĄCA

8.00: + Lucynę Ptaś – od Gabrieli i Wacława Wojtas z Dąbrowy Górniczej

+ Wandę Szatan – od Józefa Wójcik z Siemianowic Śląskich

+ Grzegorza Merta – od Mirosławy Grzesista z rodziną

+ Honoratę Machura – od wnuka Łukasza z córkami

+ Karolinę Machura – od Magdaleny i Dariusza Katolik z dziećmi

NIEDZIELA – 03.03 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok B

9.00: + Dariusza Stefanię Józefa Franciszka Syrków, Jadwigę Kazimierza Barasińskich, zmarłych braci i zmarłych z rodziny oraz + Józefę Jana Machurów, Annę Piotra Ostaszewskich, zmarłe rodzeństwo z małżonkami, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: Za Parafian

16.00: + Zenona Mertę w 15 rocz. śmierci, Władysława Teofilę Merta, Augustyna Stanisławę Góra, zmarłych z rodziny Mertów i Górów, Józefa Rosół oraz + Irenę Henryka Szwedzik, Wandę Szatan, Teresę Tadeusza Korusiewicz, Marię Wójcik, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...