od 04 do 10.03.2024

mar 2, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA

7.00: W intencji Bogu wiadomej

WTOREK – 05.03

7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od Kazimierza Nowaka z synem Krzysztofem, od sąsiadów Kalarus i Struskich, sąsiadki Marii Kostrubiec z rodziną, od sąsiada Rafała Machura, od Józefy Blachlińskiej z rodziną, Ewy Machura, od Krystyny i Stanisława Śliwa

ŚRODA – 06.03

17.00: + Stanisławę Machura – od szwagra Józefa z rodziną

+ Halinę Pogoda – od Teresy Pucek z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Anny i Stanisława Tokarskich

+ Elżbietę Zenderowską – od Mateusza Wspaniałego z rodziną

+ Stanisławę Szymczyk – od córki Barbary

CZWARTEK – 07.03

7.00: W intencji Bogu wiadomej

PIĄTEK – 08.03

17.00: + Bogumiłę Machura – od męża Czesława

+ Alicję Woźniczka – od Krystyny Fornalczyk

+ Kazimierza Myrta – od chrześniaka Leszka z rodziną

+ Janinę Syrek – od brata Tadeusza z żoną Zefiryną

+ Czesława Ostaszewskiego – od syna Jacka z żoną Moniką i dziećmi

SOBOTA – 09.03

7.00: + Annę Góra (zbiorowa) – od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Jadwigi i Włodzimierza Gorczyców, od Marty i Tomasza Hajduk, od Grażyny Rok z rodziną, od Barbary i Stanisława Mantykiewicz, od Agnieszki i Waldemara Rajczyk z córką, od Sabiny Modzelewskiej, od sąsiada Kuby Machura z żoną i dziećmi, od Doroty Machura z rodziną, od Krystyny Machura z rodziną, od Antoniego i Małgorzaty Góra z Tomkiem, od Dawida i Agnieszki Góra z dziećmi, od Teresy Góra za rodziną, od Janiny Gruszka z Nowej Wioski, od Grzegorza Czekaj z rodziną, od Alicji i Sławomira Rosół, od Mirosława Merty z Mysłowa

NIEDZIELA – 10.03 – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok B

9.00: + Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Teresę Tadeusza Korusiewicz, Teofila Kowalczyka, Marię Wójcik i zmarłych z rodziny oraz + Stanisława Gocyłę w 5 rocz. śmierci, Danutę Edwarda Gocyła, Helenę Józefa Kowalczyk, zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian

16.00: + Tadeusza Bochenka, Danielę Kłósek, Stanisława Kłósek, Annę Antoniego Bochenek, dziadków Machurów i Kłósków oraz + Marka Machurę w 6 rocz. śmierci, Helenę Jana Adama Dyrków i zmarłych z rodziny Dyrków i Machurów

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...