od 19 do 25.02.2024

lut 17, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 19.02

17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała

+ Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi

+ Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną

+ Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną

+ Halinę Pogoda – od Jana i Oli Dworak z córkami  

WTOREK – 20.02

7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od siostrzeńca Henryka Janickiego z Bytomia, od Wandy i Mieczysława Urbańczyk, od Ewy i Ryszarda Chrapka, od Ireneusza Gala z rodziną, od Wacławy Gala z rodziną, od Stanisławy Machura z Zagórza, od Krystyny Kijanki z dziećmi z Brudzowic, od Stanisławy i Jana Machura z Zarzecza, od Anny Farnickiej, od Danuty Las z rodziną, od Danuty Skorek z rodziną, od Danuty Merta z rodziną z ul. Przyszłości, od Elżbiety i Janusza Latos z Siewierza, od Wandy Merta z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik, od Zenony Nowak z rodziną, od kuzynki Jadwigi Gorczyca z mężem, od Grażyny Gnacik z rodziną, od Sabiny Modzelewskiej z rodziną, od Zofii Małota z rodziną, od Heleny Machura i Haliny Machura z rodziną, od Bogumiły Machura z rodziną, od Danuty Myrta z Zarzecza, od Renaty i Zbigniewa Kaim

ŚRODA – 21.02

17.00: + Grzegorza Merta – od Bożeny Hanak z mężem z Boguchwałowic

+ Mirosława Lachór – od Stanisławy Tokarskiej

+ Elżbietę Zenderowską – od Mariana i Grażyny Wspaniałych z rodziną

+ Natalię Bereza – od Zyty i Adama Gadnickich z Lelowa

+ Stanisława Myrtę – od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia

CZWARTEK – 22.02 – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA

7.00: + Dariusza Katryniak (zbiorowa) – od Heleny i Sławomira Kieras, od Rady Sołeckiej z Leśniaków, od Urszuli i Jurka Radziwołków z rodziną, od Sylwii Pokwap z mężem i córkami, od Beaty i Ireneusza Borówka, od kolejny rodzin Rudy i Katolik, od Joli i Tomasza Krawczyk z córkami, od Joanny i Zbigniewa Nowaków, od Urszuli i Roberta Graczykowskich, od Pauliny i Pawła Graczykowskich, od Zofii Machura synem Dariuszem, od Anny i Józefa Machura z rodziną, od Kseni Pentsak z mężem i dziećmi, od Iwony Sierpińskiej z rodziną, od Sandry i Marcina Gnacik z rodziną, od Włodzimierza i Danuty Sobota z Poręby, od Marka i Jolanty Parzniewskich, od Rafała i Anety Filip z synem, od Sylwii i Mariusza Magiera z dziećmi

PIĄTEK – 23.02

17.00: + Stanisławę Szymczyk – od córki Justyny z mężem Marcinem i wnuczką Klaudią

+ Alicję Woźniczka – od rodziny Pawlików z Krakowa

+ Kazimierza Myrta – od Zofii Szybis z rodziną

+ Janinę Syrek – od wnuczki Sylwii z mężem i synem

+ Czesława Ostaszewskiego – od syna Tomasza z żoną Anetą i dziećmi

SOBOTA – 24.02

7.00: + Mateusza Czarneckiego (zbiorowa) – od Joanny Zasadzien z synem ze Słowika, od Jarosława Merta z rodziną ze Słowika, od Bogumiły Czesława Gajos ze Słowika, od Alicji Karcz ze Słowika, od Lucyny Ptaś, od Wiesławy i Marka Przewoźny z rodziną, od Wioli i Jacka Machurów z rodziną, od Marii Bajan, od Pauliny i Damiana Kowalczyk z dziećmi, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką, od Alicji Nimirskiej, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Magdaleny Dariusza Katolik z dziećmi, od Edyty Merty z rodzicami, od rodziny Balińskich, od koleżanek i kolegów z klasy Marleny

NIEDZIELA – 25.02 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok B

9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Władysława Henrykę Patyków, Zofię Terlecką oraz + Zofię Eugeniusza Machurów, Tadeusza Machurę, Barbarę Mamczyńską, Jana Walerię Machurów, Stefana Marię Mertów, Jana Skorek, Wandę Gustawa Jurczyk

11.00: Za Parafian

16.00: + Jacka Machurę w 2 rocz. śmierci – od żony i córek oraz + Antoniego Bajan, Janinę Stanisława Machura, Weronikę Antoniego Bajan, Marię Wojciecha Szczypa, Andrzeja Zofię Wiesława Machura, Karolinę Machura

od 15 do 21.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY 17.00: + Stanisława w 19 rocz. śmierci Helenę Krzykawskich, Genowefę Stanisława Rok, Stanisława Nowaka, Mariana Machurę, zmarłych dziadków Krzykawskich i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.07 – WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY...

od 08 do 14.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.07 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI 17.00: 1) + Wiesława Mertę – od kuzynki Joanny z rodziną + Annę Góra – od bratanicy Małgorzaty z mężem + Włodzimierza Kruk – od Jana i Elżbiety Machura 2) + Krzysztofa Nowaka – od syna Krystiana z żona i dziećmi +...

od 01 do 07.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.07 17.00: 1) + Antoniego Gruszka – od wnuczki Ani z mężem i córkami + Jarosława Małotę od siostry Edzi z mężem + Tadeusza Papierniak – od rodziny Lechwackich i Pichorów 2) + Bogumiłę Machura – od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę...

od 24 do 30.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 24.06 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA 17.00: 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla wszystkich Ojców z racja Dnia Ojca 2) + za zmarłych Ojców WTOREK – 25.06 7.00: 1) + Jarosława Małota (zbiorowa) – od Agnieszki Połeć z rodziną,...

od 17 do 23.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 17.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO 17.00: + Stanisławę Machura – od Reginy i Jana Kłósek z rodziną + Włodzimierza Kruk – od swatów Emilii i Tadeusza Nowaków + Honoratę Machura – od Anny Machura z rodziną + Annę Góra – od chrześniaka Tadeusza...

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...