od 19 do 25.02.2024

lut 17, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 19.02

17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała

+ Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi

+ Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną

+ Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną

+ Halinę Pogoda – od Jana i Oli Dworak z córkami  

WTOREK – 20.02

7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od siostrzeńca Henryka Janickiego z Bytomia, od Wandy i Mieczysława Urbańczyk, od Ewy i Ryszarda Chrapka, od Ireneusza Gala z rodziną, od Wacławy Gala z rodziną, od Stanisławy Machura z Zagórza, od Krystyny Kijanki z dziećmi z Brudzowic, od Stanisławy i Jana Machura z Zarzecza, od Anny Farnickiej, od Danuty Las z rodziną, od Danuty Skorek z rodziną, od Danuty Merta z rodziną z ul. Przyszłości, od Elżbiety i Janusza Latos z Siewierza, od Wandy Merta z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik, od Zenony Nowak z rodziną, od kuzynki Jadwigi Gorczyca z mężem, od Grażyny Gnacik z rodziną, od Sabiny Modzelewskiej z rodziną, od Zofii Małota z rodziną, od Heleny Machura i Haliny Machura z rodziną, od Bogumiły Machura z rodziną, od Danuty Myrta z Zarzecza, od Renaty i Zbigniewa Kaim

ŚRODA – 21.02

17.00: + Grzegorza Merta – od Bożeny Hanak z mężem z Boguchwałowic

+ Mirosława Lachór – od Stanisławy Tokarskiej

+ Elżbietę Zenderowską – od Mariana i Grażyny Wspaniałych z rodziną

+ Natalię Bereza – od Zyty i Adama Gadnickich z Lelowa

+ Stanisława Myrtę – od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia

CZWARTEK – 22.02 – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA

7.00: + Dariusza Katryniak (zbiorowa) – od Heleny i Sławomira Kieras, od Rady Sołeckiej z Leśniaków, od Urszuli i Jurka Radziwołków z rodziną, od Sylwii Pokwap z mężem i córkami, od Beaty i Ireneusza Borówka, od kolejny rodzin Rudy i Katolik, od Joli i Tomasza Krawczyk z córkami, od Joanny i Zbigniewa Nowaków, od Urszuli i Roberta Graczykowskich, od Pauliny i Pawła Graczykowskich, od Zofii Machura synem Dariuszem, od Anny i Józefa Machura z rodziną, od Kseni Pentsak z mężem i dziećmi, od Iwony Sierpińskiej z rodziną, od Sandry i Marcina Gnacik z rodziną, od Włodzimierza i Danuty Sobota z Poręby, od Marka i Jolanty Parzniewskich, od Rafała i Anety Filip z synem, od Sylwii i Mariusza Magiera z dziećmi

PIĄTEK – 23.02

17.00: + Stanisławę Szymczyk – od córki Justyny z mężem Marcinem i wnuczką Klaudią

+ Alicję Woźniczka – od rodziny Pawlików z Krakowa

+ Kazimierza Myrta – od Zofii Szybis z rodziną

+ Janinę Syrek – od wnuczki Sylwii z mężem i synem

+ Czesława Ostaszewskiego – od syna Tomasza z żoną Anetą i dziećmi

SOBOTA – 24.02

7.00: + Mateusza Czarneckiego (zbiorowa) – od Joanny Zasadzien z synem ze Słowika, od Jarosława Merta z rodziną ze Słowika, od Bogumiły Czesława Gajos ze Słowika, od Alicji Karcz ze Słowika, od Lucyny Ptaś, od Wiesławy i Marka Przewoźny z rodziną, od Wioli i Jacka Machurów z rodziną, od Marii Bajan, od Pauliny i Damiana Kowalczyk z dziećmi, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką, od Alicji Nimirskiej, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Magdaleny Dariusza Katolik z dziećmi, od Edyty Merty z rodzicami, od rodziny Balińskich, od koleżanek i kolegów z klasy Marleny

NIEDZIELA – 25.02 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok B

9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Władysława Henrykę Patyków, Zofię Terlecką oraz + Zofię Eugeniusza Machurów, Tadeusza Machurę, Barbarę Mamczyńską, Jana Walerię Machurów, Stefana Marię Mertów, Jana Skorek, Wandę Gustawa Jurczyk

11.00: Za Parafian

16.00: + Jacka Machurę w 2 rocz. śmierci – od żony i córek oraz + Antoniego Bajan, Janinę Stanisława Machura, Weronikę Antoniego Bajan, Marię Wojciecha Szczypa, Andrzeja Zofię Wiesława Machura, Karolinę Machura

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...