od 24.09 do 01.10.2023

wrz 23, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 25.09

17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną

+ Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków

+ Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL

+ Stanisława Myrtę – od Adama Olszewskiego z rodziną

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Ewy i Pawła Fornalczyk z dziećmi, Marcina Krzykawskiego z rodziną, Agnieszki Połeć z rodziną, Mariana Zielińskiego z rodziną, Bożeny Wylężek z rodziną,  Wioli i Rafała Jaworskich z córkami, Wiesławy i Wiesława Szczypa, Krzysztofa i Izabeli Szczypa z synami, Renaty i Marcina Matyja z synami, Grzegorza i Magdaleny Machura z synem z Poręby, Renaty i Krzysztofa Mazur z Poręby, Haliny i Mariana Nowak, Grażyny i Dariusza Kowalczyk z rodziną, Piotra i Jolanty Nowak z córkami, Ewy i Henryka Nowak z rodziną, Urszuli i Andrzeja Klama, Rafała Klamy z rodziną, Tomasza Klamy z rodziną z Boguchwałowic, Joanny Knafel z synami, Lucyny Szkoda z rodziną

WTOREK – 26.09

7.00: +  Henryka Gnacika (zbiorowa) – od kolegi Jana Surmy, od Wiesławy Machura, od Wioletty i  Mariusza Machura z dziećmi, od Jolanty i Andrzeja Dziechciarz z dziećmi, od Jarosława Machura z rodziną, od Anety i Krystiana Roch z rodziną, od Wiesławy i Wiesława Szczypa, od Izabelli i Krzysztofa Szczepan z synami, od Renaty i Marcina Matyja z synami, od Moniki i Karola Woźniak z córkami, od Olgi Musiałek z synami z Gołuchowic, od Kurz Jadwigi i Antoniego Gocyła, od Danuty i Jana Świeboda z rodziną, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od Damiana Dudy z Żelisławic, od Marii Bajan, od Pauliny i Damiana Kowalczyk z dziećmi, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką, od Ani i Grzegorza Kłósek z dziećmi, od Marii i Czesława Kania z rodziną, od Janiny i Stanisława Fornalczyk

7.30: + Marcina Masłykę (ostatnia greg.) – od Zdzisławy Kania z rodziną, cioci Stasi Machura, Wiesławy Kłósek z synami Michała i Pawła z rodzinami, Danuty Nowak z rodziną, Janiny i Lucjana Nowak z rodziną, Eweliny Mrzygłód z rodziną, Bogusławy Czapla, Stanisławy Pentak z Koziegłów z rodziną, Joli i Jacka Milewskich z rodziną, Danuty i Ireneusza Balińskich z rodziną, Mariana i Doroty Janasz, Zenony Nowak, Adeli Dworak z Poręby, Reni Major z rodziną, rodziny Miłoch,  Anny Las, Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, Jolanty i Krzysztofa Mainka z dziećmi z Poręby, Justyny i Grzegorza Gocyła z córkami, Anny i Tomasza Nieścieruk z córką

ŚRODA – 27.09 – WSPOMNIENIE ŚW. WINCENTEGO À PAULO

17.00: + Andrzeja Merta w 26 rocz. śmierci Marię Eugeniusza Mertów, Marię Franciszka Będkowskich, Ryszarda Nowaka i zmarłych z rodziny

CZWARTEK – 28.09 – WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA

7.00: + Mirosława Garczyka (zbiorowa) – od Anety i Andrzeja Strzelec z córką, od kolegi Waldemara z żoną z Leśniaków, od Doroty i Marka Borówka, od Grażyny i Dionizego Nowak, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Anety Sornik z rodziną, od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną, od Krzysztofa i Anety Nowak, od sąsiadów Urszuli i Roberta Graczykowskich, od sąsiada Pawła Graczykowskiego z żoną i córką, od Zofii i Andrzeja Machura, od kuzynki Hani z rodziną, od Krystyny i Mariana Kułach, od Wioletty i Leszka Lisów, od Rafała Machury z żoną i synem, od Teresy Lachór i Ilony Piekarczyk z rodziną, od Rodziny Lebiockich

PIĄTEK – 29.09 – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

17.00: + Kazimierza Myrta – od Mariana i Barbary Nowak

+ Elżbietę Zenderowską – od Kamila Gajosa z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od Bożeny i Mieczysława Machura z Dziewek

+ Krystynę Popczyk – od Heleny Labbedat z wnukami

+ Mieczysława Machurę – od wnuczka Grzegorza Machura

SOBOTA – 30.09 – WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA

ZA PARAFIAN (w Kalwarii Zebrzydowskiej)

NIEDZIELA – 01.10 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Mariana Machurę w 16 rocz. śmierci, Genowefę Stanisława Rok, Bronisławę Jana Stanisławę Machurów, Stanisława Nowaka, zmarłych braci, swatów, dziadków, ks. Marka Majchrzaka oraz + Weronikę Jana Blachlińskich, Marcina Czesława Blachlińskich, Eugeniusza Maniurskiego, Barbarę Mzyk z Piekar Śląskich, zmarłych dziadków Juszczyków i Blachlińskich

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Janinę Stanisława Machura, Antoniego Bajan, Weronikę Antoniego Bajan, Karolinę Machura

od 11.12 do 17.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.12 17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Joanny z mężem Stanisławem + Stanisławę Balińską – od Bożeny Matan z rodziną + Janinę Syrek – od córki Anny z mężem Wiesławem i Miłoszkiem + Jana Matana – od chrześniaka Mariusza Matan z rodziną + Stanisława Machurę...

od 04 do 10.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.12 – WSPOMNIENIE ŚW. BARBARY 18.00: + Barbarę Mamczyńską, Jana Broncel, Zofię Eugeniusza Machurów, Marcina Czesława Blachlińskich, Stanisławę Mariana Mamczyńskich WTOREK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 9 rocz. śmierci, Elżbietę Józefa Gocyłów,...

od 27.11 do 03.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.11 17.00: + Janinę Syrek – od męża Jana + Jana Matana – od brata Stanisława z rodziną + Stanisława Machurę – od Janiny i Jerzego Kupczyk + Wandę Szatan – od sąsiadów Ireny i Ryszarda Machura z rodziną + Mirosława Garczyka – od sąsiadów Szczepana i...

od 20 do 26.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.11 – WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO 17.00: + Adama Las w 1 rocz. śmierci, Zofię Władysława Zenderowskich, Kunegundę Jana Las, Kamila Czaplę WTOREK – 21.11 – WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NMP 7.00: + Grzegorza Merta (zbiorowa) – od konto Agaty Kruz z...

od 13 do 19.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 13.11 – WSPOMNIENIE BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA 7.00: 1) + Jana Matana (zbiorowa) – od kuzyna ha Czesława Szatan, od Zofii i Marka Małota, Grażyny i Stanisława Szatan, od Anny i Grzegorza Czekaj, od Doroty i Andrzeja Gocyłów, od Renaty...

od 06 do 12.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.11 17.00: + OKTAWALNA 6 WTOREK – 07.11 17.00: + OKTAWALNA 7 ŚRODA – 08.11 17.00: + OKTAWALNA 8 CZWARTEK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 7.00: rez. PIĄTEK – 10.11 – WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO 17.00 (w kaplicy św....

od 30.10 do 05.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 30.10 17.00: + Kamila Halinę Witolda Proskornickich, Aleksandra Gocyłę, Józefę Juliana Gocyłów, Genowefę Jana Machurów WTOREK – 31.10 7.00: + Marcina Masłykę  (zbiorowa) – od Grażyny i Leszka Nowak z synem, od Alicja i Teresy Szatan, od Anny...

od 23 do 29.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.10 17.00: + Krystynę w 19 rocz. śmierci Henryka Nowak, Anielę Paliga, Andrzeja Zbigniewa Nowak, Remigiusza Mateusza Nowak WTOREK – 24.10 7.00: + Marcina Masłykę (zbiorowa) – od Arkadiusza i Joanny Świeboda z córką, od Kazimiery i Henryka Machura, od...

od 16 do 22.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ 17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Wiesławy z mężem Markiem i wnuczką Sylwią + Helenę Kłósek – od sąsiadki Jadwigi Machury z rodziną + Stefana Kłósek – od Jana i Reginy Kłósek z rodziną + Jana Matana – od rodziny...

od 09 do 15.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.10 17.00: + Irenę Plura – od Jerzego Mamczyńskiego, od Iwony i Jarka Broncel z dziećmi, od Józefy Blachlińskiej z rodziną,  od Ireny Broncel i rodziny Nowackich WTOREK – 10.10 7.00: + Marcina Masłykę (zbiorowa) – od Moniki i Karola Woźniak z córkami,...