od 24.09 do 01.10.2023

wrz 23, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 25.09

17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną

+ Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków

+ Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL

+ Stanisława Myrtę – od Adama Olszewskiego z rodziną

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Ewy i Pawła Fornalczyk z dziećmi, Marcina Krzykawskiego z rodziną, Agnieszki Połeć z rodziną, Mariana Zielińskiego z rodziną, Bożeny Wylężek z rodziną,  Wioli i Rafała Jaworskich z córkami, Wiesławy i Wiesława Szczypa, Krzysztofa i Izabeli Szczypa z synami, Renaty i Marcina Matyja z synami, Grzegorza i Magdaleny Machura z synem z Poręby, Renaty i Krzysztofa Mazur z Poręby, Haliny i Mariana Nowak, Grażyny i Dariusza Kowalczyk z rodziną, Piotra i Jolanty Nowak z córkami, Ewy i Henryka Nowak z rodziną, Urszuli i Andrzeja Klama, Rafała Klamy z rodziną, Tomasza Klamy z rodziną z Boguchwałowic, Joanny Knafel z synami, Lucyny Szkoda z rodziną

WTOREK – 26.09

7.00: +  Henryka Gnacika (zbiorowa) – od kolegi Jana Surmy, od Wiesławy Machura, od Wioletty i  Mariusza Machura z dziećmi, od Jolanty i Andrzeja Dziechciarz z dziećmi, od Jarosława Machura z rodziną, od Anety i Krystiana Roch z rodziną, od Wiesławy i Wiesława Szczypa, od Izabelli i Krzysztofa Szczepan z synami, od Renaty i Marcina Matyja z synami, od Moniki i Karola Woźniak z córkami, od Olgi Musiałek z synami z Gołuchowic, od Kurz Jadwigi i Antoniego Gocyła, od Danuty i Jana Świeboda z rodziną, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od Damiana Dudy z Żelisławic, od Marii Bajan, od Pauliny i Damiana Kowalczyk z dziećmi, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką, od Ani i Grzegorza Kłósek z dziećmi, od Marii i Czesława Kania z rodziną, od Janiny i Stanisława Fornalczyk

7.30: + Marcina Masłykę (ostatnia greg.) – od Zdzisławy Kania z rodziną, cioci Stasi Machura, Wiesławy Kłósek z synami Michała i Pawła z rodzinami, Danuty Nowak z rodziną, Janiny i Lucjana Nowak z rodziną, Eweliny Mrzygłód z rodziną, Bogusławy Czapla, Stanisławy Pentak z Koziegłów z rodziną, Joli i Jacka Milewskich z rodziną, Danuty i Ireneusza Balińskich z rodziną, Mariana i Doroty Janasz, Zenony Nowak, Adeli Dworak z Poręby, Reni Major z rodziną, rodziny Miłoch,  Anny Las, Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, Jolanty i Krzysztofa Mainka z dziećmi z Poręby, Justyny i Grzegorza Gocyła z córkami, Anny i Tomasza Nieścieruk z córką

ŚRODA – 27.09 – WSPOMNIENIE ŚW. WINCENTEGO À PAULO

17.00: + Andrzeja Merta w 26 rocz. śmierci Marię Eugeniusza Mertów, Marię Franciszka Będkowskich, Ryszarda Nowaka i zmarłych z rodziny

CZWARTEK – 28.09 – WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA

7.00: + Mirosława Garczyka (zbiorowa) – od Anety i Andrzeja Strzelec z córką, od kolegi Waldemara z żoną z Leśniaków, od Doroty i Marka Borówka, od Grażyny i Dionizego Nowak, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Anety Sornik z rodziną, od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną, od Krzysztofa i Anety Nowak, od sąsiadów Urszuli i Roberta Graczykowskich, od sąsiada Pawła Graczykowskiego z żoną i córką, od Zofii i Andrzeja Machura, od kuzynki Hani z rodziną, od Krystyny i Mariana Kułach, od Wioletty i Leszka Lisów, od Rafała Machury z żoną i synem, od Teresy Lachór i Ilony Piekarczyk z rodziną, od Rodziny Lebiockich

PIĄTEK – 29.09 – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

17.00: + Kazimierza Myrta – od Mariana i Barbary Nowak

+ Elżbietę Zenderowską – od Kamila Gajosa z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od Bożeny i Mieczysława Machura z Dziewek

+ Krystynę Popczyk – od Heleny Labbedat z wnukami

+ Mieczysława Machurę – od wnuczka Grzegorza Machura

SOBOTA – 30.09 – WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA

ZA PARAFIAN (w Kalwarii Zebrzydowskiej)

NIEDZIELA – 01.10 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Mariana Machurę w 16 rocz. śmierci, Genowefę Stanisława Rok, Bronisławę Jana Stanisławę Machurów, Stanisława Nowaka, zmarłych braci, swatów, dziadków, ks. Marka Majchrzaka oraz + Weronikę Jana Blachlińskich, Marcina Czesława Blachlińskich, Eugeniusza Maniurskiego, Barbarę Mzyk z Piekar Śląskich, zmarłych dziadków Juszczyków i Blachlińskich

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: + Janinę Stanisława Machura, Antoniego Bajan, Weronikę Antoniego Bajan, Karolinę Machura

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...