od 02 do 08.10.2023

wrz 30, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 02.10 – WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW

17.00: + Helenę Kłósek – od Janiny i Lucjana Nowaków z rodziną

+ Stefana Kłósek – od Danuty Machura z rodziną

+ Henryka Gnacika – od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną

+ Jana Matana – od siostrzenic Małgorzaty i Justyny z rodzinami

+ Mirosława Garczyka – od Joanny i Rafał Nowak z dziećmi

WTOREK – 03.10

7.00: + Mieczysława Machurę (zbiorowa) – od Bogumiły i Marka Nowak z rodziną, od Andrzeja i Urszuli Klama, od Tomasza i Małgorzaty Klama z dziećmi, od Włodzimierza i Katarzyny Konieczniak, od Iwony Łukasik, od Jana i Lidii Gruszka, od Wiesława i Zofii Gruszka, od Henryka Grzesika z rodziną, od Bożeny i Mieczysława Machura z Dziewek, od Iwony i Krzysztofa Sierka z rodziną, od sąsiadki Heleny Nowak i sąsiadów Mazurów, od Haliny Matan z rodziną, od Alicji i Wacława Sułkowskich, od Czesława Sułkowskiego, od Marianny i Jacka Śliwy, od Mirosława i Małgorzaty Syrek, od Rudolfa Góra, od Barbary i Lucjana Płaczkowskich, od Władysławy Nowak z Piwonii z rodziną, od Zdzisławy i Włodzimierza Latos z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od kuzynki Wandy Marta z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik, od kuzynki Mieczysławy Giełda z rodziną, od Julianny i Stanisława Machura z Zarzecza, od Grażyny i Stanisława Szatan z rodziną, od Doroty i Andrzeja Staszek z rodziną, od Alfredy Machura

ŚRODA – 04.10 – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

17.00: + Wandę Szatan – od kuzynki Wandy Merta z rodziną

+ Stanisława Machura – od sąsiadki Wiesławy Myrta

+ Mateusza Czarneckiego – od Marii i Wacława Dyszy

+ Stanisławę Machura – od wnuczki Anety Latos z mężem i synem

+ Dariusza Katryniak – od szwagra Piotra z rodziną

CZWARTEK – 05.10 – WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ

17.00: + Genowefę Jana Machurów, Teresę Góra, Jadwigę Struską i zmarłych z rodziny

PIĄTEK – 06.10

17.00: + Natalię Bereza – od Anny, Andrzeja, Łukasza i Marty Pałka

+ Karolinę Machura – od Kazimiery Szczypy i rodziny Bieniek

+ Jacka Machurę – od Chrzestnego

+ Grzegorza Merta – od Katarzyny i Jarosława Machura z rodziną z Niwek

+ Kazimierza Myrtę – od Zofii i Andrzeja Machurów z rodziną

SOBOTA – 07.10 – WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ

8.00: + Zofię Garczyk, Ireneusza Garczyk, Kazimierę Stefana Merta – od syna Jacka z rodziną

NIEDZIELA – 08.10 – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Tadeusza Małotę w 12 rocz. śmierci, Stanisława Las, Jakuba Madej, Marię Machura, Józefa Małotę, Mariannę Stanisława Las, swatów Madejów i Gilów, Jana Farnickiego, Mateusza i Remigiusza Nowaków

11.00: Za Parafian

16.00: + Eugeniusza Szczypa, Emilię Edwarda Stanisława Kowalczyk, Józefa Marię Bieniek, Józefę Antoniego Annę Nowak

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...