od 18 do 24.09.2023

wrz 16, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI

17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura

+ Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów

+ Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną

+ Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak z mężem

+ Kazimierę Sierka – – od Jolanty Sierka

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od kuzyna Stanisława Wróbla z rodziną, Czesława Wróbel z rodziną, kuzynów z Pcimia, kuzynki Marty Wróbel z rodziną

WTOREK – 19.09

7.00: + Jana Surmę (zbiorowa) – od Bożeny Matan, od Zenona Nowak z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Teresy Lachór z rodziną, od Rafała i Marioli Merta, od Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od Wandy i Mieczysława Urbańczyków z rodziną, od Krzysztofa i Henryki Wiktorowicz, od Krystyny i Mariana Kułach z Leśniaków, od Wioli i Jacka Machura ze Słowika, od Bożeny i Zdzisława Kijanka i Stanisławy Machura, od Danuty i Ireneusza Balińskich, od Piotra i Anety Furtacz, od Małgorzaty Maniurskiej, od Kasi i Marka Gocyła, od Basi i Adriana Mzyk z dziećmi, od Barbary i Mariana Merta z rodziną, od kolegi Stanisława Łabuś z Piwonii, Agnieszki i Marcina Machura z rodziną, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Andrzeja Klamy z rodziną, od Rafała Klamy z rodziną, od Marcina Machury Firmy POL-MACH-TRANS z ul. Przyszłości z rodziną, od Jasi i Marka Maciantych z rodziną, od Ireny Machura z rodziną ze Słowika, od Iwony i Krzysztofa Nowaków z rodziną ze Słowika

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Krystyny i Karoliny, Zofii i Grzegorza Fijałkowskich z rodziną z Pomorza, cioci Zofii z Pcimia, rodziny Brzana z Kojszówki

ŚRODA – 20.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON, PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY

17.00: + Jana Matana – od siostry Bogusławy z rodziną

+ Henryka Gnacika – od Jana Elżbiety Dariusza i Ewy Machura

+ Mirosława Garczyka – od swatów Wiesława i Marii Nowak

+ Wandę Szatan – od rodziny Masłyków

+ Stanisława Machurę – od sąsiada Andrzeja Myrty z rodziną

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od koleżanek i kolegów z byłej Straży Miejskiej w Porębie,  Lilii i Marka z rodziną, Katarzyny i Łukasza Lis z dziećmi, rodziny Nosidlaków

CZWARTEK – 21.09 – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA

7.00: + Elżbietę Zenderowską  (zbiorowa) – od Anny Bijak z synami, od Anny Kowalczyk z córkami, od sąsiadów Wiesławy i Antoniego Merta z rodziną, od Jolanty i Andrzeja Gębków z córką, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Aleksandry Łysek z rodziną, od Alicji Karcz, od Kazimiery i Henryka Machura z rodziną, od Małgorzaty i Krzysztofa Zenderowskich z rodziną, od sąsiadów Kaimów, od Jolanty Pawełczyk, od Małgorzaty i Marcina Nowak z rodziną, od rodziny Woźniczków ze Słowika, od Krystyny Fornalczyk, od Janiny i Stanisława Fornalczyk z rodziną, od Beaty Zimońskiej z synem Fabianem, od Lucyny Ptaś ze Słowika, od Wiesławy i Marka Przewoźnych z rodziną, od Doroty i Jacka Garczyków z rodziną ze Słowika, od Ireny Machura ze Słowika, od Oli i Mariusza Machurów z córką ze Słowika

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Michała Ziemba z dziećmi, Ewy i Piotra Pęcek z dziećmi, Kingi i Grzegorza Polanik z córką, Marka Andrzeja Marysi i Sławka z rodzinami

PIĄTEK – 22.09

17.00: + Grzegorza Merta – od Jadwigi i Włodzimierza Cicheckich

+ Jacka Machurę – od wychowawcy, rodziców i dzieci z grupy przedszkolnej w Starej Hucie

+ Dariusza Katryniak – od chrześniaka Michała Sobota z żoną i dziećmi

+ Stanisławę Machura – od Zeni z synem Sylwkiem

+ Mateusza Czarneckiego – od Marii Stanisława i Rafała Dworak z Niwek

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od rodziny Pęcków, rodziny Strączek, Społeczności ZSP w Żelisławicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Żelisławicach

SOBOTA – 23.09 – WSPOMNIENIE ŚW. PIO Z PIETRELCINY

7.00: + Mirosława Lachór w 1 rocz. śmierci, Bernarda Władysława Emila Lachór, – od córki i żony

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od kolegi Artura Jęderko z żoną i dziećmi, Iwony i Damiana Boroń, Joanny i Przemysława Grabiec, Jolanta i Adama Maślanków

14.00: Ślub: Kamili Żyszkowskiej i Michała Witkowskiego

15.00: Ślub: Aleksandry Garczyk i Przemysława Wrześniak

NIEDZIELA – 24.09 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Jana Szymańskiego oraz + Marcina Masłykę (greg.) – od Grupy Zaopatrzenia Skawińskiej Pielgrzymki do Częstochowy, kolegów i koleżanek ze Starostwa Powiatowego w Będzinie, Fundacji „Kropla Szczęścia”

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski na progu dojrzałości dla Nikoli Jaworskiej w 18 rocz. urodzin – rodziców i siostry

16.00: + Helenę Jana Adama Dyrka, Marka Machurę i zmarłych z rodziny oraz + Leopolda Gocyła, Krystynę Mariana Gocyła, Annę Franciszka Knapik, Stanisławę Machura

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...