od 23 do 29.01.2023

sty 21, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 23.01

7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput, od Ireny Trzcionka z rodziną, od Michała Białego z rodziną, od Piotra Borówki, od Katarzyny i Marka Gocyła, od Barbary i Adriana Mzyk z dziećmi, od Małgorzaty Maniurskiej, od koleżanki Janiny i Jana Syrek z rodziną, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Witolda Kluzy z rodziną, od Joanny Stypy i Agaty Paliga, od Grażyny Machura z córką, od Janiny i Macieja Duda, od Roksany i Beaty Machura, od Anny Żyszkowskiej z mężem i dziećmi, od Małotów z Górnego Lasu, od Anny Syrek z rodziną, od Kazimiery Kowalczyk

WTOREK – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO

17.00: + Stefana Kłósek – od syna Jerzego z żoną i synami Karolem i Bartoszem

+ Helenę Kłósek – od synowej Wiesławy z synami Pawłem i Michałem z rodzinami

+ Ewę Merta – od wnuczka Łukasza z żoną Anią i dziećmi

+ Stanisława Machurę – od Jolanty i Krzysztofa Las z synami Mariuszem i Krystianem

+ Mirosława Lachór – od bratowej Anny Lachór

ŚRODA – 25.01 – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

17.00: + Annę Machura w 1 rocz. śmierci

CZWARTEK – 26.01 – WSPOMNIENIE ŚW. TYMOTEUSZA I TYTUSA

7.00: + Annę Grzelak (zbiorowa) – od Anny Las z rodziną, od Anny Farnickiej, od Bożeny Machura, od Alicji Sułkowskiej z mężem, od rodziny Koniecznych z ul. Niweckiej, od Stanisławy Dworak, od Jadwigi i Romana Mazur, Stanisławy Dworak, od Jadwigi i Romana  Mazur, od Wiesława i Marii Nowak, od Edwarda Dyszy, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Elżbiety i Jana Grefkowicz, od Rafała i Sylwii Gruszka, od Zofii i Wiesława Gruszka, od Doroty i Mariana Janasz, od Henryka i Kamila Grzesik z rodziną, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną, od Barbary i Lucjana Płaczkowskich, od Danuty i Jana Świeboda z rodziną, od Lidii i Jana Gruszka, od Barbary i Mariusza Gruszka

PIĄTEK – 27.01

17.00: + Lucjana Nowaka w 1 rocz. śmierci Stanisława Nowaka w 38 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny Nowaków – od żony

SOBOTA – 28.01 – WSPOMNIENIE ŚW. TOMASZA Z AKWINU

7.00: + Stanisława Łabuś – od kuzynki Kazimiery Sierka z mężem i rodziną

+ Stefana Graj – od córki Ilony

+ Karolinę Machura – od rodziny Porosiów i Walkowiczów

+ Stanisława Myrtę – od Mariusza Bajana z żoną, od Agnieszki Niemczyk z mężem i synem

+ Zofię Machura – od Żywego Różańca

NIEDZIELA – 29.01.2023 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Stanisława Góra

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Franciszka Pawła Latos w 1 rocz. urodzin

16.00: + Zofię w 5 rocz. śmierci Władysława Machura, zmarłych z rodziny Machurów i Będkowskich

oraz + Apolonię Kazimierza Ryszarda Jerzego Katolik

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...