od 23 do 29.01.2023

sty 21, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 23.01

7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput, od Ireny Trzcionka z rodziną, od Michała Białego z rodziną, od Piotra Borówki, od Katarzyny i Marka Gocyła, od Barbary i Adriana Mzyk z dziećmi, od Małgorzaty Maniurskiej, od koleżanki Janiny i Jana Syrek z rodziną, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Witolda Kluzy z rodziną, od Joanny Stypy i Agaty Paliga, od Grażyny Machura z córką, od Janiny i Macieja Duda, od Roksany i Beaty Machura, od Anny Żyszkowskiej z mężem i dziećmi, od Małotów z Górnego Lasu, od Anny Syrek z rodziną, od Kazimiery Kowalczyk

WTOREK – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO

17.00: + Stefana Kłósek – od syna Jerzego z żoną i synami Karolem i Bartoszem

+ Helenę Kłósek – od synowej Wiesławy z synami Pawłem i Michałem z rodzinami

+ Ewę Merta – od wnuczka Łukasza z żoną Anią i dziećmi

+ Stanisława Machurę – od Jolanty i Krzysztofa Las z synami Mariuszem i Krystianem

+ Mirosława Lachór – od bratowej Anny Lachór

ŚRODA – 25.01 – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

17.00: + Annę Machura w 1 rocz. śmierci

CZWARTEK – 26.01 – WSPOMNIENIE ŚW. TYMOTEUSZA I TYTUSA

7.00: + Annę Grzelak (zbiorowa) – od Anny Las z rodziną, od Anny Farnickiej, od Bożeny Machura, od Alicji Sułkowskiej z mężem, od rodziny Koniecznych z ul. Niweckiej, od Stanisławy Dworak, od Jadwigi i Romana Mazur, Stanisławy Dworak, od Jadwigi i Romana  Mazur, od Wiesława i Marii Nowak, od Edwarda Dyszy, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Elżbiety i Jana Grefkowicz, od Rafała i Sylwii Gruszka, od Zofii i Wiesława Gruszka, od Doroty i Mariana Janasz, od Henryka i Kamila Grzesik z rodziną, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną, od Barbary i Lucjana Płaczkowskich, od Danuty i Jana Świeboda z rodziną, od Lidii i Jana Gruszka, od Barbary i Mariusza Gruszka

PIĄTEK – 27.01

17.00: + Lucjana Nowaka w 1 rocz. śmierci Stanisława Nowaka w 38 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny Nowaków – od żony

SOBOTA – 28.01 – WSPOMNIENIE ŚW. TOMASZA Z AKWINU

7.00: + Stanisława Łabuś – od kuzynki Kazimiery Sierka z mężem i rodziną

+ Stefana Graj – od córki Ilony

+ Karolinę Machura – od rodziny Porosiów i Walkowiczów

+ Stanisława Myrtę – od Mariusza Bajana z żoną, od Agnieszki Niemczyk z mężem i synem

+ Zofię Machura – od Żywego Różańca

NIEDZIELA – 29.01.2023 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Stanisława Góra

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Franciszka Pawła Latos w 1 rocz. urodzin

16.00: + Zofię w 5 rocz. śmierci Władysława Machura, zmarłych z rodziny Machurów i Będkowskich

oraz + Apolonię Kazimierza Ryszarda Jerzego Katolik

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...

od 02 do 08.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU 7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i...

od 26.12.2022 do 01.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 9.00: + Jakuba Madej – od rodziców i babci oraz jego dziadków Stanisława Las, Zofię i Józefa Madej 11.00: + Bronisława w 10 rocz. śmierci Wiesławę Machurów, Krzysztofa Bronisławę Jana Machurów oraz + Stanisława Myrtę w 1...

od 19 do 25.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.12 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Anny i Wojciecha Domanowskich, od swatów Joanny i Włodzimierza Żmuda, od Katarzyny i Adama Słabosz, od Bożeny Gocyła, od Agnieszki Połeć z rodziną, od Mieci Krzykawskiej, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od...

od 12 do 18.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.12 – II DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH 9,00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Anny i Grzegorza Szczepańczyk z rodziny, od Doroty Grzesik, od Bożeny i Marka Rogala, od Bogumiły Machura z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Leszka i Grażyny Nowak, od...

od 05 do 11.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 8 rocz. śmierci, Stanisława Matan, Józefa Elżbietę Gocyłów, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów WTOREK – 06.12 17.00: + Janusza Grabińskiego – od Dawida z rodziną + Wandę Szatan – od córki Zosi z mężem + Adama Las –...

od 28.11 do 04.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 28.11 17.00: + Wandę Szatan – od męża Czesława + Adama Las – od żony Zofii + Annę Grzelak – od Anny i Henryka Majewskich + Jacka Machurę – od Zbigniewa i Klaudii Wydymus z rodziną + Zofię Machura – od Marcina Krzykawskiego z rodziną WTOREK – 29.11...