od 16 do 22.01.2023

sty 14, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 16.01

7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od Wiesławy Kłósek, od Pawła Kłósek z rodziną, od Michała Kłósek z rodziną, od Załogi Firmy „Kawon”, od Moniki Rubin, od Judyty Lis, od Urszuli Kleszcz, od Małgorzaty Gębala, od Pracownic sklepu „Wędzonka”, od Piekarni „Piek-Pol” Ewy Papaj, od Anny i Krzysztofa Aleks z synem, od Haliny Nikiel, od Wojciecha i Joli Nikiel, od Jerzego i Edyty Nikiel, od Danuty Paucha z mężem Zdzisławem, od Marka Paucha z żoną, od Leszka Paucha, od Małgorzaty i Jana Szyszków, od Jadwigi i Jana Piechowskich, od Krystyny Machura, od rodziny Leszczyńskich

WTOREK – 17.01 – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO

7.00: + Ewę Merta (zbiorowa) – od Andrzeja Borówki z żoną i synem, od Krzysztofy i Andrzeja Pniak z rodziną, od Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od rodziny Mygów, sąsiadów Zofii i Andrzeja Machura, od sąsiadów Kazi i Jurka Tokarskich, od sąsiadki Zenobii Merta, od Beaty i Adama Bednarz, od Zdzisława Dworak, od Marceliny i Marka Krynke z dziećmi, Michała i Doroty Szmal z dziećmi, od Teresy i Zbigniewa Zielińskich z rodziną, od Krzysztofa i Małgorzaty Zenderowskich z rodziną, od koleżanki Otylii Nowak z mężem, od Danuty i Kazimierza Machura z Żelisławic, od rodziny Balińskich

ŚRODA – 18.01

7.00: + Zofię Furtacz (zbiorowa) – od Teresy i Jerzego Korzec z Potaszni, od Władysława Susa, od Andrzeja i Joli Dyszy, od rodziny Kurasiów i Janiny Borówki z Czekanki, od Stanisława Machury z rodziną z Pińczyc, od Andrzeja Machury z rodziną z Poręby, od Agaty Kułach z rodziną, od Andrzeja i Urszuli Klama, od Zdzisława Rok z żoną, od Iwony Flak z rodziną, od Julianny i Stanisława Machury, od Stanisławy i Jana Machury, od Danuty Myrta, od Renaty i Zbigniewa Kaim, od Barbary i Ireneusza Leśniczek z Gabrysią, od Mariusza i Wioletty Machura z dziećmi i Wiesławy Machura, od sąsiadów Ireny i Włodzimierza Białomyzy z rodziną. od Urszuli Bajan z rodziną, od Ewy i Stanisława Bąk z rodziną, od Ani i Grzegorza Kłósek z dziećmi, od Teresy i Mariana Czapli, od Heleny Machura, od Marcina Machura, od Anny Paliga z Cynkowa, od Haliny Machura, od Krystyny i Jana Machurów

CZWARTEK – 19.01 – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA

7.00: + Annę Nowak (zbiorowa) – od Wiesławy Kłósek z Rodziną, od Danuty i Jana Świebodów, od Wiesławy Machura z rodziną, od Stefana Knafel z rodziną, od Krystiana Gala z rodziną, od Jadwigi Gocyła z rodziną, od Koła Żywego Różańca, od Bożeny Wylężek z rodziną, od Jerzego Machury z żoną, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Barbary i Andrzeja Motyl z rodziną, od Heleny i Lucjana Nowaków, od Barbary Bańskiej z rodziną z Brudzowic, od Marzeny i Dawida Kruk, od Heleny I Henryka Fisiór, od Teresy Gocyła z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Krystyny Sierka z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Alicji Karcz, od Bogumiły i Czesława Gajos, od sąsiadki Anny Las

PIĄTEK – 20.01

17.00: + W intencji zmarłego Papieża Benedykta XVI

SOBOTA – 21.01 – WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI

7.00: + zmarłych dziadków: Arnolda Martę Broncel, Stefana Honoratę Jagodów, Stefana Marię Myrtów, Mariana Stanisławę Mamczyńskich

NIEDZIELA – 22.01.2023 – III NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Bronisława Machurę, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny;

oraz + Mariana Gocyłę w 15 rocz. śmierci, Władysławę Krzysztofa Gocyła, Karolinę Machura, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz i zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian

16.00: + Katarzynę Franciszka s. Marię Monikę Górów, Jana Teresę Górów, Jana Czekaja, Adama Gruszkę, zmarłych z rodziny Czekajów i Górów;

oraz + Leszka Gocyłę, Stanisławę Jana Krzykawskich, Martę Edmunda Gocyła, Jana Krzykawskiego, Teresę Adama Pachowicz, Zygmunta Gocyła, Janusza Połeć

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...

od 02 do 08.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU 7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i...

od 26.12.2022 do 01.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 9.00: + Jakuba Madej – od rodziców i babci oraz jego dziadków Stanisława Las, Zofię i Józefa Madej 11.00: + Bronisława w 10 rocz. śmierci Wiesławę Machurów, Krzysztofa Bronisławę Jana Machurów oraz + Stanisława Myrtę w 1...

od 19 do 25.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.12 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Anny i Wojciecha Domanowskich, od swatów Joanny i Włodzimierza Żmuda, od Katarzyny i Adama Słabosz, od Bożeny Gocyła, od Agnieszki Połeć z rodziną, od Mieci Krzykawskiej, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od...

od 12 do 18.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.12 – II DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH 9,00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Anny i Grzegorza Szczepańczyk z rodziny, od Doroty Grzesik, od Bożeny i Marka Rogala, od Bogumiły Machura z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Leszka i Grażyny Nowak, od...

od 05 do 11.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 8 rocz. śmierci, Stanisława Matan, Józefa Elżbietę Gocyłów, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów WTOREK – 06.12 17.00: + Janusza Grabińskiego – od Dawida z rodziną + Wandę Szatan – od córki Zosi z mężem + Adama Las –...

od 28.11 do 04.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 28.11 17.00: + Wandę Szatan – od męża Czesława + Adama Las – od żony Zofii + Annę Grzelak – od Anny i Henryka Majewskich + Jacka Machurę – od Zbigniewa i Klaudii Wydymus z rodziną + Zofię Machura – od Marcina Krzykawskiego z rodziną WTOREK – 29.11...