od 16 do 22.01.2023

sty 14, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 16.01

7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od Wiesławy Kłósek, od Pawła Kłósek z rodziną, od Michała Kłósek z rodziną, od Załogi Firmy „Kawon”, od Moniki Rubin, od Judyty Lis, od Urszuli Kleszcz, od Małgorzaty Gębala, od Pracownic sklepu „Wędzonka”, od Piekarni „Piek-Pol” Ewy Papaj, od Anny i Krzysztofa Aleks z synem, od Haliny Nikiel, od Wojciecha i Joli Nikiel, od Jerzego i Edyty Nikiel, od Danuty Paucha z mężem Zdzisławem, od Marka Paucha z żoną, od Leszka Paucha, od Małgorzaty i Jana Szyszków, od Jadwigi i Jana Piechowskich, od Krystyny Machura, od rodziny Leszczyńskich

WTOREK – 17.01 – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO

7.00: + Ewę Merta (zbiorowa) – od Andrzeja Borówki z żoną i synem, od Krzysztofy i Andrzeja Pniak z rodziną, od Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od rodziny Mygów, sąsiadów Zofii i Andrzeja Machura, od sąsiadów Kazi i Jurka Tokarskich, od sąsiadki Zenobii Merta, od Beaty i Adama Bednarz, od Zdzisława Dworak, od Marceliny i Marka Krynke z dziećmi, Michała i Doroty Szmal z dziećmi, od Teresy i Zbigniewa Zielińskich z rodziną, od Krzysztofa i Małgorzaty Zenderowskich z rodziną, od koleżanki Otylii Nowak z mężem, od Danuty i Kazimierza Machura z Żelisławic, od rodziny Balińskich

ŚRODA – 18.01

7.00: + Zofię Furtacz (zbiorowa) – od Teresy i Jerzego Korzec z Potaszni, od Władysława Susa, od Andrzeja i Joli Dyszy, od rodziny Kurasiów i Janiny Borówki z Czekanki, od Stanisława Machury z rodziną z Pińczyc, od Andrzeja Machury z rodziną z Poręby, od Agaty Kułach z rodziną, od Andrzeja i Urszuli Klama, od Zdzisława Rok z żoną, od Iwony Flak z rodziną, od Julianny i Stanisława Machury, od Stanisławy i Jana Machury, od Danuty Myrta, od Renaty i Zbigniewa Kaim, od Barbary i Ireneusza Leśniczek z Gabrysią, od Mariusza i Wioletty Machura z dziećmi i Wiesławy Machura, od sąsiadów Ireny i Włodzimierza Białomyzy z rodziną. od Urszuli Bajan z rodziną, od Ewy i Stanisława Bąk z rodziną, od Ani i Grzegorza Kłósek z dziećmi, od Teresy i Mariana Czapli, od Heleny Machura, od Marcina Machura, od Anny Paliga z Cynkowa, od Haliny Machura, od Krystyny i Jana Machurów

CZWARTEK – 19.01 – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA

7.00: + Annę Nowak (zbiorowa) – od Wiesławy Kłósek z Rodziną, od Danuty i Jana Świebodów, od Wiesławy Machura z rodziną, od Stefana Knafel z rodziną, od Krystiana Gala z rodziną, od Jadwigi Gocyła z rodziną, od Koła Żywego Różańca, od Bożeny Wylężek z rodziną, od Jerzego Machury z żoną, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Barbary i Andrzeja Motyl z rodziną, od Heleny i Lucjana Nowaków, od Barbary Bańskiej z rodziną z Brudzowic, od Marzeny i Dawida Kruk, od Heleny I Henryka Fisiór, od Teresy Gocyła z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Krystyny Sierka z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Alicji Karcz, od Bogumiły i Czesława Gajos, od sąsiadki Anny Las

PIĄTEK – 20.01

17.00: + W intencji zmarłego Papieża Benedykta XVI

SOBOTA – 21.01 – WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI

7.00: + zmarłych dziadków: Arnolda Martę Broncel, Stefana Honoratę Jagodów, Stefana Marię Myrtów, Mariana Stanisławę Mamczyńskich

NIEDZIELA – 22.01.2023 – III NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Bronisława Machurę, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny;

oraz + Mariana Gocyłę w 15 rocz. śmierci, Władysławę Krzysztofa Gocyła, Karolinę Machura, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz i zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian

16.00: + Katarzynę Franciszka s. Marię Monikę Górów, Jana Teresę Górów, Jana Czekaja, Adama Gruszkę, zmarłych z rodziny Czekajów i Górów;

oraz + Leszka Gocyłę, Stanisławę Jana Krzykawskich, Martę Edmunda Gocyła, Jana Krzykawskiego, Teresę Adama Pachowicz, Zygmunta Gocyła, Janusza Połeć

od 11.12 do 17.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.12 17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Joanny z mężem Stanisławem + Stanisławę Balińską – od Bożeny Matan z rodziną + Janinę Syrek – od córki Anny z mężem Wiesławem i Miłoszkiem + Jana Matana – od chrześniaka Mariusza Matan z rodziną + Stanisława Machurę...

od 04 do 10.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.12 – WSPOMNIENIE ŚW. BARBARY 18.00: + Barbarę Mamczyńską, Jana Broncel, Zofię Eugeniusza Machurów, Marcina Czesława Blachlińskich, Stanisławę Mariana Mamczyńskich WTOREK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 9 rocz. śmierci, Elżbietę Józefa Gocyłów,...

od 27.11 do 03.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.11 17.00: + Janinę Syrek – od męża Jana + Jana Matana – od brata Stanisława z rodziną + Stanisława Machurę – od Janiny i Jerzego Kupczyk + Wandę Szatan – od sąsiadów Ireny i Ryszarda Machura z rodziną + Mirosława Garczyka – od sąsiadów Szczepana i...

od 20 do 26.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.11 – WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO 17.00: + Adama Las w 1 rocz. śmierci, Zofię Władysława Zenderowskich, Kunegundę Jana Las, Kamila Czaplę WTOREK – 21.11 – WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NMP 7.00: + Grzegorza Merta (zbiorowa) – od konto Agaty Kruz z...

od 13 do 19.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 13.11 – WSPOMNIENIE BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA 7.00: 1) + Jana Matana (zbiorowa) – od kuzyna ha Czesława Szatan, od Zofii i Marka Małota, Grażyny i Stanisława Szatan, od Anny i Grzegorza Czekaj, od Doroty i Andrzeja Gocyłów, od Renaty...

od 06 do 12.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.11 17.00: + OKTAWALNA 6 WTOREK – 07.11 17.00: + OKTAWALNA 7 ŚRODA – 08.11 17.00: + OKTAWALNA 8 CZWARTEK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 7.00: rez. PIĄTEK – 10.11 – WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO 17.00 (w kaplicy św....

od 30.10 do 05.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 30.10 17.00: + Kamila Halinę Witolda Proskornickich, Aleksandra Gocyłę, Józefę Juliana Gocyłów, Genowefę Jana Machurów WTOREK – 31.10 7.00: + Marcina Masłykę  (zbiorowa) – od Grażyny i Leszka Nowak z synem, od Alicja i Teresy Szatan, od Anny...

od 23 do 29.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.10 17.00: + Krystynę w 19 rocz. śmierci Henryka Nowak, Anielę Paliga, Andrzeja Zbigniewa Nowak, Remigiusza Mateusza Nowak WTOREK – 24.10 7.00: + Marcina Masłykę (zbiorowa) – od Arkadiusza i Joanny Świeboda z córką, od Kazimiery i Henryka Machura, od...

od 16 do 22.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ 17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Wiesławy z mężem Markiem i wnuczką Sylwią + Helenę Kłósek – od sąsiadki Jadwigi Machury z rodziną + Stefana Kłósek – od Jana i Reginy Kłósek z rodziną + Jana Matana – od rodziny...

od 09 do 15.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.10 17.00: + Irenę Plura – od Jerzego Mamczyńskiego, od Iwony i Jarka Broncel z dziećmi, od Józefy Blachlińskiej z rodziną,  od Ireny Broncel i rodziny Nowackich WTOREK – 10.10 7.00: + Marcina Masłykę (zbiorowa) – od Moniki i Karola Woźniak z córkami,...