od 16 do 22.01.2023

sty 14, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 16.01

7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od Wiesławy Kłósek, od Pawła Kłósek z rodziną, od Michała Kłósek z rodziną, od Załogi Firmy „Kawon”, od Moniki Rubin, od Judyty Lis, od Urszuli Kleszcz, od Małgorzaty Gębala, od Pracownic sklepu „Wędzonka”, od Piekarni „Piek-Pol” Ewy Papaj, od Anny i Krzysztofa Aleks z synem, od Haliny Nikiel, od Wojciecha i Joli Nikiel, od Jerzego i Edyty Nikiel, od Danuty Paucha z mężem Zdzisławem, od Marka Paucha z żoną, od Leszka Paucha, od Małgorzaty i Jana Szyszków, od Jadwigi i Jana Piechowskich, od Krystyny Machura, od rodziny Leszczyńskich

WTOREK – 17.01 – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO

7.00: + Ewę Merta (zbiorowa) – od Andrzeja Borówki z żoną i synem, od Krzysztofy i Andrzeja Pniak z rodziną, od Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od rodziny Mygów, sąsiadów Zofii i Andrzeja Machura, od sąsiadów Kazi i Jurka Tokarskich, od sąsiadki Zenobii Merta, od Beaty i Adama Bednarz, od Zdzisława Dworak, od Marceliny i Marka Krynke z dziećmi, Michała i Doroty Szmal z dziećmi, od Teresy i Zbigniewa Zielińskich z rodziną, od Krzysztofa i Małgorzaty Zenderowskich z rodziną, od koleżanki Otylii Nowak z mężem, od Danuty i Kazimierza Machura z Żelisławic, od rodziny Balińskich

ŚRODA – 18.01

7.00: + Zofię Furtacz (zbiorowa) – od Teresy i Jerzego Korzec z Potaszni, od Władysława Susa, od Andrzeja i Joli Dyszy, od rodziny Kurasiów i Janiny Borówki z Czekanki, od Stanisława Machury z rodziną z Pińczyc, od Andrzeja Machury z rodziną z Poręby, od Agaty Kułach z rodziną, od Andrzeja i Urszuli Klama, od Zdzisława Rok z żoną, od Iwony Flak z rodziną, od Julianny i Stanisława Machury, od Stanisławy i Jana Machury, od Danuty Myrta, od Renaty i Zbigniewa Kaim, od Barbary i Ireneusza Leśniczek z Gabrysią, od Mariusza i Wioletty Machura z dziećmi i Wiesławy Machura, od sąsiadów Ireny i Włodzimierza Białomyzy z rodziną. od Urszuli Bajan z rodziną, od Ewy i Stanisława Bąk z rodziną, od Ani i Grzegorza Kłósek z dziećmi, od Teresy i Mariana Czapli, od Heleny Machura, od Marcina Machura, od Anny Paliga z Cynkowa, od Haliny Machura, od Krystyny i Jana Machurów

CZWARTEK – 19.01 – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA

7.00: + Annę Nowak (zbiorowa) – od Wiesławy Kłósek z Rodziną, od Danuty i Jana Świebodów, od Wiesławy Machura z rodziną, od Stefana Knafel z rodziną, od Krystiana Gala z rodziną, od Jadwigi Gocyła z rodziną, od Koła Żywego Różańca, od Bożeny Wylężek z rodziną, od Jerzego Machury z żoną, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Barbary i Andrzeja Motyl z rodziną, od Heleny i Lucjana Nowaków, od Barbary Bańskiej z rodziną z Brudzowic, od Marzeny i Dawida Kruk, od Heleny I Henryka Fisiór, od Teresy Gocyła z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Krystyny Sierka z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Alicji Karcz, od Bogumiły i Czesława Gajos, od sąsiadki Anny Las

PIĄTEK – 20.01

17.00: + W intencji zmarłego Papieża Benedykta XVI

SOBOTA – 21.01 – WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI

7.00: + zmarłych dziadków: Arnolda Martę Broncel, Stefana Honoratę Jagodów, Stefana Marię Myrtów, Mariana Stanisławę Mamczyńskich

NIEDZIELA – 22.01.2023 – III NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Bronisława Machurę, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny;

oraz + Mariana Gocyłę w 15 rocz. śmierci, Władysławę Krzysztofa Gocyła, Karolinę Machura, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz i zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian

16.00: + Katarzynę Franciszka s. Marię Monikę Górów, Jana Teresę Górów, Jana Czekaja, Adama Gruszkę, zmarłych z rodziny Czekajów i Górów;

oraz + Leszka Gocyłę, Stanisławę Jana Krzykawskich, Martę Edmunda Gocyła, Jana Krzykawskiego, Teresę Adama Pachowicz, Zygmunta Gocyła, Janusza Połeć

od 05 do 11.06.2023

PONIEDZIAŁEK – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00: + Annę Nowak – od Marii i Zygmunta Gil z rodzinami + Marcina Masłykę – od sąsiadów Teresy, Sandry i Kamila Góra z dziećmi + Kazimiera Myrta – od prawnuków + Ewę Meta – od swatki Janiny z Sosnowca + Jacka Machurę...

od 29.05 do 04.06.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Danielę Błachno (zbiorowa) – od siostry Stanisławy Machura, od brata Edwarda, od chrześnicy Marii Kostrubiec, od chrześnicy Barbary Latos z rodziną, od Grażyny Nieścieruk, od Marty i Grzegorza Rok, od Elżbiety...

od 22 do 28.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 22.05 – WSPOMNIENIE ŚW. RITY 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak WTOREK – 23.05 7.00: + Stefana Graj (zbiorowa) – od Jadwigi Pelon z rodziną z Dzwonowic, od Haliny i Jana Góreckich z rodziną, od...

od 15 do 21.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 15.05 17.00: + Władysława w 18 rocz. śmierci, Genowefę Motyl, Helenę Wawrzyńca Andrzeja Włodzimierza Jana Surmów, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.05 – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI 17.00: + Stanisława Jana Teresę Górów, zmarłych z...

od 8 do 14.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 08.05 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA 17.00: + Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci – od rodzeństwa z rodzinami oraz + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej WTOREK – 09.05 7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Dominiki i Łukasza Królickich, od Mariusza i Ilony...

od 01 d0 7.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 01.05 – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA 17.00: + Krystynę Mariana Leopolda Gocyłów, Stanisławę Machura, Szczepana Sakwa, dziadków Machurów i Gocyłów WTOREK – 02.05 – WSPOMNIENIE ŚW. ATANAZEGO 17.00: + Juliana Machurę w 21 rocz. śmierci, Stanisławę...

od 24 do 30.04.2023

Poniedziałek24.04 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA1700+ Mirosława Garczyka – od żony Bernardy + Wandę Szatan – od chrześniaka Czesława Sułkowskiego + Lucjana Nowaka – od Anny i Henryka Wieczorek z rodziną + Adama Las – od Małgorzaty i Andrzeja Polak z dziećmi + Krystynę...

od 17. do 23.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.04 17.00: + Marię Gil w 2 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 7 rocz. śmierci, Zofię Władysława Surma, Cecylię Jana Gil, Romana Grześ, Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci, Mariannę Stanisława Las, Marię Machura, Józefa...

od 10 do 16.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 10.04 - II DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 9.00: + Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej, Zofię Józefa Madej, Marię w 2 rocz. śmierci Mirosława Gil, Marię Machura, Tadeusza Józefa Małota, Mariannę Stanisława Las oraz + Stefanię i Zygmunta Nowak,...

od 03 do 09.04.2023

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 03.04 17.00: + Teresę Góra, Grzegorza Górę, Genowefę Jana Machurów, Katarzynę Franciszka Górów i zmarłych z rodziny WIELKI WTOREK – 04.04 7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Haliny Matan z rodziną, od Jana...