od 16 do 22.01.2023

sty 14, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 16.01

7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od Wiesławy Kłósek, od Pawła Kłósek z rodziną, od Michała Kłósek z rodziną, od Załogi Firmy „Kawon”, od Moniki Rubin, od Judyty Lis, od Urszuli Kleszcz, od Małgorzaty Gębala, od Pracownic sklepu „Wędzonka”, od Piekarni „Piek-Pol” Ewy Papaj, od Anny i Krzysztofa Aleks z synem, od Haliny Nikiel, od Wojciecha i Joli Nikiel, od Jerzego i Edyty Nikiel, od Danuty Paucha z mężem Zdzisławem, od Marka Paucha z żoną, od Leszka Paucha, od Małgorzaty i Jana Szyszków, od Jadwigi i Jana Piechowskich, od Krystyny Machura, od rodziny Leszczyńskich

WTOREK – 17.01 – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO

7.00: + Ewę Merta (zbiorowa) – od Andrzeja Borówki z żoną i synem, od Krzysztofy i Andrzeja Pniak z rodziną, od Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od rodziny Mygów, sąsiadów Zofii i Andrzeja Machura, od sąsiadów Kazi i Jurka Tokarskich, od sąsiadki Zenobii Merta, od Beaty i Adama Bednarz, od Zdzisława Dworak, od Marceliny i Marka Krynke z dziećmi, Michała i Doroty Szmal z dziećmi, od Teresy i Zbigniewa Zielińskich z rodziną, od Krzysztofa i Małgorzaty Zenderowskich z rodziną, od koleżanki Otylii Nowak z mężem, od Danuty i Kazimierza Machura z Żelisławic, od rodziny Balińskich

ŚRODA – 18.01

7.00: + Zofię Furtacz (zbiorowa) – od Teresy i Jerzego Korzec z Potaszni, od Władysława Susa, od Andrzeja i Joli Dyszy, od rodziny Kurasiów i Janiny Borówki z Czekanki, od Stanisława Machury z rodziną z Pińczyc, od Andrzeja Machury z rodziną z Poręby, od Agaty Kułach z rodziną, od Andrzeja i Urszuli Klama, od Zdzisława Rok z żoną, od Iwony Flak z rodziną, od Julianny i Stanisława Machury, od Stanisławy i Jana Machury, od Danuty Myrta, od Renaty i Zbigniewa Kaim, od Barbary i Ireneusza Leśniczek z Gabrysią, od Mariusza i Wioletty Machura z dziećmi i Wiesławy Machura, od sąsiadów Ireny i Włodzimierza Białomyzy z rodziną. od Urszuli Bajan z rodziną, od Ewy i Stanisława Bąk z rodziną, od Ani i Grzegorza Kłósek z dziećmi, od Teresy i Mariana Czapli, od Heleny Machura, od Marcina Machura, od Anny Paliga z Cynkowa, od Haliny Machura, od Krystyny i Jana Machurów

CZWARTEK – 19.01 – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA

7.00: + Annę Nowak (zbiorowa) – od Wiesławy Kłósek z Rodziną, od Danuty i Jana Świebodów, od Wiesławy Machura z rodziną, od Stefana Knafel z rodziną, od Krystiana Gala z rodziną, od Jadwigi Gocyła z rodziną, od Koła Żywego Różańca, od Bożeny Wylężek z rodziną, od Jerzego Machury z żoną, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Barbary i Andrzeja Motyl z rodziną, od Heleny i Lucjana Nowaków, od Barbary Bańskiej z rodziną z Brudzowic, od Marzeny i Dawida Kruk, od Heleny I Henryka Fisiór, od Teresy Gocyła z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Krystyny Sierka z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Alicji Karcz, od Bogumiły i Czesława Gajos, od sąsiadki Anny Las

PIĄTEK – 20.01

17.00: + W intencji zmarłego Papieża Benedykta XVI

SOBOTA – 21.01 – WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI

7.00: + zmarłych dziadków: Arnolda Martę Broncel, Stefana Honoratę Jagodów, Stefana Marię Myrtów, Mariana Stanisławę Mamczyńskich

NIEDZIELA – 22.01.2023 – III NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Bronisława Machurę, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny;

oraz + Mariana Gocyłę w 15 rocz. śmierci, Władysławę Krzysztofa Gocyła, Karolinę Machura, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz i zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian

16.00: + Katarzynę Franciszka s. Marię Monikę Górów, Jana Teresę Górów, Jana Czekaja, Adama Gruszkę, zmarłych z rodziny Czekajów i Górów;

oraz + Leszka Gocyłę, Stanisławę Jana Krzykawskich, Martę Edmunda Gocyła, Jana Krzykawskiego, Teresę Adama Pachowicz, Zygmunta Gocyła, Janusza Połeć

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...