od 22 do 28.04.2024

kwi 20, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 22.04

17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny

+ Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną

+ Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic

+ Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką

+ Stanisława Machurę – od Jolanty i Andrzeja Machurów

WTOREK – 23.04 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA

7.00: + Bogumiłę Machura (zbiorowa) – od Wiesławy Bochenek z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Machura, od Magdaleny i Pawła Hwastek z synami, od Ani i Rafała Machura, od Jadwigi i Włodzimierza Gorczyca z rodziną, od Ryszarda Gocyła z rodziną, od sąsiadów Bogumiły i Stanisława Gajdziak, od rodziny Szałas z Zabrza, od Henryki i Krzysztofa Wiktorowicz, od Żanety i Dariusza Małota z synem, od siostry Haliny

ŚRODA – 24.04

17.00: + Annę Góra – od wnuczki Magdaleny z mężem i córką

+ Łukasza Matan – od Marii i Henryka Matan z synem

+ Dariusza Katryniak – od Barbary i Jana Mędrzak z rodziną, od Krzysztofa i Czesławy Damek z rodziną

+ Stanisławę Szymczyk – od Adama i Urszuli Krzykawskich z rodziną

+ Natalię Bereza – od Jarosława Szeliga z rodziną

CZWARTEK – 25.04 – ŚWIĘTO ŚW. MARKA, EWANGELISTY

7.00: + Janinę Myrta (zbiorowa) – od Krystyny Łukasik z rodziną, od Zofii Merta z rodziną, od Janiny Ziętek z rodziną z Ujejsca, od Eweliny i Adriana Kańtoch z córkami, od Danuty i Jana Świeboda z rodziną, od Edyty i Bogdana Tokarskich z dziećmi, od Otylii i Kazimierza Nowak, od Stanisławy i Tadeusza Myrta, od Kazimiery i Jerzego Tokarskich, od Jerzego Machura z Góry Włodowskiej, od Teresy Gocyła, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną, od Doroty i Jacka Garczyk z rodziną ze Słowika, od Joli i Darka Łukasik

PIĄTEK – 26.04

7.00: W intencji Bogu wiadomej

SOBOTA – 27.04

17.00: + Tadeusza Papierniak – od syna Pawła z rodziną

+ Alicję Woźniczka – od Janiny i Stanisława Fornalczyk

+ Czesława Ostaszewskiego – od Arka Nowaka z żoną i córką

+ Janinę Syrek – od Wojciecha Tomczyk z synem

+ Janinę Szczepańczyk – od zięcia Włodzimierza Matan z Tamarą

NIEDZIELA – 28.04 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA, rok B

9.00: + Jakuba Madej z racji urodzin – od rodziców, rodzeństwa z rodzinami i babci, + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej oraz + Krzysztofa w 24 rocz. śmierci Władysławę Mariana Gocyłów, Karolinę Machura, Jerzego Dworaka w 23 rocz. śmierci, Leona Kaptacz i zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian oraz dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii i Czesława Kania z racji 40 rocz. ślubu – od dzieci z rodzinami

Chrzest: Milana Beniamina Machura

16.00: + Andrzeja Machurę w 6 rocz. śmierci, Juliana Stefanię Machura, Stefana Alfredę  Kłósek, Tadeusza Machurę oraz + Zofię Ireneusza Garczyk, Stefana Kazimierę Merta, Mariana Mertę

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...