od 29.04 do 05.05.2024

kwi 28, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ

17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem

+ Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej

+ Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego Woźniak z Gołuchowic

+ Halinę Pogoda – od kuzynki Teresy Nowak z mężem

WTOREK – 30.04

7.00: + Alicję Woźniczka (zbiorowa) – od Ireny Machura, od Oli i Mariusza Machura z córką, od rodziny Kurdyków, od Alicji i Mariana Jurek, od Krystyny Jurek z rodziną, od rodziny Andrzeja Skwara, od rodziny Mariana Skwara, od rodziny Dworaczek, od Wacławy i Joanny Przewieźlik, od rodziny Ewa i Dominika Skabek z Częstochowy, od rodziny Alicji i Bogdana Gil, od rodziny Jadwigi i Andrzeja Stankowskich, od Wiesławy i Włodzimierza Noczyńskich, od rodziny Marioli Stelmach, od Marka Bogusławskiego z rodziną, od Renaty Merta z rodziną, od Witolda Merta z rodziną, od rodziny Tomka Piekarskiego, od Pracowników Auto Servis Piotr Hajduk Tarnowskie Góry, od Doroty i Jacka Garczyków z rodziną – od rodziny Falczyńskich, od Sabiny Modzelewskiej z rodziną z ul. Podleśnej, od Bonifacego Machury i Mirosławy Szkop z rodziną

ŚRODA – 01.05 – RENOWACJA PARAFIALNYCH MISJI ŚWIĘTYCH I

18.00: 1) + Jarosława Małotę – od żony

+ Mirosława Lachór – od Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Leśniaki

+ Stanisławę Machura – od Alfredy Machura z rodziną

+ Mirosława Garczyka – od Tadeusza Tworka z Poręby z rodziną

+ Janinę Myrta – od Małgosi i Kazimierza Jakóbczyk

2) + Lucynę Ptaś – od Haliny i Antoniego Gruszka

+ Honoratę Machura – od Stanisława i Barbary Mantykiewicz

+ Antoniego Gruszka – od córki Bożeny ze Sławkiem

+ Annę Góra – od wnuka Tomasza z żoną i córką

+ Natalię Nowak wnuczki Angeliki z mężem Fabiem i prawnukami Massimo i Dante

CZWARTEK – 02.05 – RENOWACJA PARAFIALNYCH MISJI ŚWIĘTYCH II

18.00: 1) + Stanisława Bąk – od Jana i Reginy Kłósek

+ Łukasza Matan – od kuzyna Mariusza i Moniki Matan

+ Anastazję Myrta – od Elżbiety i Krzysztofa Patyk z rodziną

+ Dariusza Katryniak – od kuzynki Marii Sitek, kuzyna Krzysztofa z rodziną i kuzyna Andrzeja z rodziną

+ Stanisławę Szymczyk – od szwagierki Danuty i Mariusza Merta i Adama Guc

2) + Tadeusza Papierniak – od syna Artura z rodziną

+ Natalię Bereza – od Artura Kwoki z rodziną

+ Janinę Syrek – od Teresy Świderskiej z rodziną

+ Czesława Ostaszewskiego – od Romana Nowaka z żoną i dziećmi

+ Janinę Szczepańczyk – od wnuka Bartosza z żoną Kamilą i prawnukami Olą i Tomkiem

PIĄTEK – 03.05 – UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI, WIZYTACJA KANONICZNA

9.00: + Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci – od rodzeństwa z rodzinami i + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej oraz + Krzysztofa Major, Marię Antoniego Małotów, Zofię Lucjana Major, Krystynę Sikora zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: W intencji Strażaków z racji św. Floriana

16.00: + Krystynę Mariana Leopolda Gocyłów, Stanisławę Machura, Szczepana Sakwa, dziadków Machurów i Gocyłów oraz + Juliana Machurę w 22 rocz. śmierci, Stanisławę Antoniego Zygmunta Machurów, Helenę Franciszka Szatan, Janinę Wiesława Sułkowskich

SOBOTA – 04.05 – WSPOMNIENIE ŚW. FLORIANA

8.00: + Jarosława Małotę – od córki Dagmary z rodziną

+ Bogumiłę Machura – od Bożeny Machura z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od Zofii i Kazimierza Zielińskich

+ Henryka Gnacika – od swata Jarosława Gabryś z żoną

+ Stanisławę Machura – od Kazimiery Szczypa, Alicji Bieniek z rodziną

NIEDZIELA – 05.05 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA, rok B

9.00: + Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci – od rodziców i + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej oraz + Henryka Klukowskiego – od kochającej żony Barbary, za jej rodziców: Janinę i Jana Kolanica, brata Adama Kolanicę, dziadków: Józefa i Eleonorę Klama, Józefa Szczepańskiego

11.00: Za Parafian

16.00: + Janinę Edwarda Kania, Eugeniusza Palut, Andrzeja Niemczyka, Zdzisława Myrtę, Arkadiusza Pawlik, zmarłych dziadków Kaniów i Syrków oraz + Irenę Edmunda Andrzeja Szybis, Artura Wrona, Annę Stanisława Raków i zmarłych z rodziny Nowaków oraz + Wiesławę Antoniego Rok, Mariannę Antoniego Machura, Antoninę Jana Rok, Bogdana Kalarus i Włodzimierza Machurę

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...