od 15 do 21.04.2024

kwi 13, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 15.04

17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem

+ Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji

+ Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną

+ Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Koła Gospodyń z Leśniaków

WTOREK – 16.04

7.00: + Natalię Nowak (zbiorowa) – od Krystyny Sierka z rodziną, od  Grażyny Gocyła z rodziną, od sąsiadki Anny Nowak, od sąsiadów Danuty i Wacława Krzykawskich, od Lucjana i Stanisławy Machura z rodziną, od Anny Kręgiel z rodziną, od chrześniaka Jana Machury z żoną, od Moniki i Karola Woźniak z dziećmi, od Joanny Gocyła-Łucka z dziećmi, od Małgorzaty i Jana Syrek z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od Haliny Matan z rodziną, od Jadwigi i Mieczysława Gałązka, od Jana Dyszy z rodziną, od Edwarda Dyszy z rodziną, od Wiesławy i Czesława Machura z rodziną z Niwek, od Katarzyny i Macieja Nowak z synami

ŚRODA – 17.04

17.00: + Stanisławę Machura – od Edwardy i Kazimierza Mazur i Grażyny Hadrych z Poręby

+ Halinę Pogoda – od Zdzisławy Kułach z rodziną

+ Mirosława Garczyka – od brata Jacka z żoną Małgorzatą oraz od Bartosza i Amelii

+ Czesława Ostaszewskiego – od chrześniaka Jarka z córką

+ Janinę Syrek – od Magdaleny i Marcina Tomczyk

CZWARTEK – 18.04

7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Janiny Łaszczyca z Winowna, od Piotra Łaszczyca z rodziną, od Teresy i Marka Czyżewskich, od Bożeny i Zdzisława Kijanka, od Jadwigi i Wacława Piechowskich, od Heleny Nowak z Niweczki, od Doroty i Andrzeja Staszek, od Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Jolanty i Krzysztofa Mainka z Poręby z rodziną, od Jerzego i Renaty Farnickich z rodziną, od Jana Zielińskiego z dziećmi, od Jowity i Piotra Korpyś z synami, od Kariny i Konrada Patyna z córkami, od Teresy i Zbigniewa Zielińskich, od Anny Nowak, od Wandy Machura z rodziną, od Anny i Grzegorza Surma z rodziną, od Anny Zych, od Zenony Nowak, od Teresy Małota z rodziną

PIĄTEK – 19.04 – III PIĄTEK MIESIĄCA

17.00: + Tadeusza Papierniak – od żony

+ Janinę Myrta – od Agnieszki i Artura Ożóg z Weroniką

+ Lucynę Ptaś – od Elżbiety i Dariusza Myrta z rodziną

+ Grzegorza Merta – od rodziny Baników

+ Honoratę Machura – od Stanisławy Borówka i Marii Koronowicz

SOBOTA – 20.04

7.00: + Annę Góra (zbiorowa) – od Marcina Machury z rodziną, od Katarzyny Stanchły z mężem i córkami, od Bernadety Duda z mężem i córką, od Jakuba Piekarczyk z rodziną z Będusza, od Izabeli Kawa z rodziną, od Sabiny Machura z Niwek, od Bożeny Lubaczowskiej z rodziną, od Danuty i Marka Golów, od Stefana Machury z żoną, od Łukasza Machury z dziećmi, od Michała Machury, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od Magdaleny Dulik z mężem i synem, od Konrada Czekaj z żoną i synem, od Tadeusza Myrta z rodziną z Leśniaków, od Krzysztofa Machury z rodziną z Podżarza, od Jolanty Machura z rodziną

NIEDZIELA – 21.04 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, rok B

9.00: + Wacławę Dyszy, Czesława Rok, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny oraz + Wiesławę  Bronisława Machurów, Krzysztofa Stefanię Edwarda Machurów

11.00: Za Parafian

16.00: + Stanisława Sierkę w 8 rocz. śmierci, Juliana Józefę Gocyłów, Aleksandra Zdzisława Jana Gocyłów, Helenę i Jana Sierków, Jadwigę i Jana Sternik oraz + Annę w 33 rocz. śmierci Władysława Mariannę Pawła i Leszka Kierasów, Franciszkę Ignacego Natalię Jana Łabuś i zmarłych z rodziny

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...