od 13 do 19.11.2023

lis 11, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 13.11 – WSPOMNIENIE BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA

7.00: 1) + Jana Matana (zbiorowa) – od kuzyna ha Czesława Szatan, od Zofii i Marka Małota, Grażyny i Stanisława Szatan, od Anny i Grzegorza Czekaj, od Doroty i Andrzeja Gocyłów, od Renaty Major z rodziną, od Edwarda Dyszy, od Marty i Grzegorza Rok, od Elżbiety i Piotra Dyszy, od Władysławy Rok i rodziny Grabowskich, od Ryszarda Gocyły z rodziną, od Grzegorza Gocyły z rodziną, od Jolanty Matan z rodziną, od Marii i Henryka Matan z rodziną, od Tadeusza Lisowskiego z rodziną, od Marcina i Iwony Matan z rodziną, od kuzyna Wiesława Dyszy z rodziną, od Barbary i Marka Latosów z rodziną, od Grażyny Nieścieruk z rodziną, od Bożeny Chachulskiej rodziną, od swatów Golców, od Bożeny Matan

2) + Wandę Szatan (zbiorowa) – od Agnieszki Marcina Machura z rodziną, od Danuty i Jerzego Machura z rodziną, od Sylwie i i Tomasza Machura z synem, od Izabeli i Artura Kowalczyk z dziećmi, od Mieczysława Machury z Niweczki z rodziną, od Iwony i Andrzeja Pniak z Chruszczobrodu, od Małgorzaty i Damiana Sikora z synami, od Mieczysławy i Ireneusza Giełda, od Anny Kolasińskiej z rodziną, od Grażyny i Leszka Nowak z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej, od Ewy i Włodzimierza Czekajów z dziećmi, od Haliny i Jana Góreckich, od Marii Modzelewskiej z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od Zofii i Henryka Marek, od Marii Bajan z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od Barbary i Mariana Nowak z Leśniaków, od Beaty Zimońskiej, od Jadwigi i Adama Pniak z rodziną, od Gabriela Nowaka, od Renaty Dorobisz

PIĄTEK – 17.11 – WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ, III PIĄTEK MIESIĄCA

17.00: + Annę Grzelak – od Wandy Machura z rodziną

+ Henryka Gnacika – od Otylii i Kazimierza Nowak

+ Halinę Pogoda – od syna Wiesława z żoną

+ Lucynę Ptaś – od córki Grażyny z mężem Włodzimierzem

+ Stanisławę Balińską – od Beaty i Jacka Syrek z córką

SOBOTA – 18.11 – WSPOMNIENIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY

7.00: + Stanisława Machurę (zbiorowa) – od Andrzeja Bijaka z rodziną, od Michaliny i Feliksa Płaczków z Mierzęcic, od Anny i Emila Kuczerów z Mierzęcic, od Krystyny i Marka Zenderowskich z Pustkowia, od Danuty i Jana Szmalów z Pińczyc, od Zuzanny i Krzysztofa Zenderowskich, od Teresy Machura z Niwek, od Ewy i Dariusza Machura z rodziną, od Dariusza i Doroty Kania z rodziną, od Stanisławy Szymańskiej, od Asi Szymańskiej z Grzegorzem i córką, od Eli i Krzysztofa Patyków z rodziną, od Zbigniewa Gnacik, od Wacławy Nowak, od Agaty i Grzegorza Syrek z rodziną, od Mariusza Merta, od Bogumiły Machura z rodziną, od sąsiadów Renaty i Zdzisława Dorobisz, od kolegi Mariana Merty z żoną z Niwek, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Wandy Merta z rodziną, od Danuty Merta z rodziną z ul. Piastów, od Jana i Małgorzaty Syrek z rodziną

NIEDZIELA – 19.11 – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Joannę Nowak w 37 rocz. śmierci, Stanisława Jana Teresę Mariana Ryszarda Nowaków, Otolię Stanisława Bijaków, Jadwigę Henryka Rak, Martę Flak, Stefanię Eugeniusza Chachulskich oraz + Edmunda Irenę Andrzeja Szybis, Artura Wronę, zmarłych z rodziny Nowaków i Wójcików

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Laury Angeliny Machura – od rodziców i brata

16.00: + Annę Edmunda Nowaków i zmarłych z rodziny oraz + Andrzeja Machurę w 10 rocz. śmierci, Władysławę Stanisława Machurów, Zofię Wiesława Machurów – od rodziny

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...