od 13 do 19.02.2023

lut 11, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 13.02

17.00: + Stanisława Łukasik w 5 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Władysława Myrta, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza Łukasik z żoną i dziećmi

WTOREK – 14.02 – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH CYRYLA I METODEGO

7.00: +Annę Machura (zbiorowa) – od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Krystyny Sierka z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Teresy Gocyła z rodziną, od Zofii Gocyła z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Danuty i Leszka Będkowskich z rodziną, od Danuty Merta z rodziną, od sąsiadki Stankiewicz z rodziną, od sąsiadki Anny Góra z rodziną, od Elżbiety i Jerzego Bijak, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Alicji Karcz, od Danuty Nowak z rodziną, od Janiny i Lucjana Nowak z rodziną, od Wiesławy Kłósek z rodziną, od Bogusławy i Tomasza Zimońskich, od Beaty Zimońskiej z synem, od Janiny i Stanisława Fornalczyk, od Stanisławy i Jana Kaim, od Jolanty Pawełczyk, od Wiesławy i Antoniego Konieczniak ze Smudzówki, od Zofii i Antoniego Lebiockich, od Jadwigi Machura z rodziną, od Anny Machura z rodziną

ŚRODA – 15.02

17.00: + Karolinę Machura – od Janiny i Ryszarda Gocyła

+ Zofię Machura  – od sąsiadów Urszuli i Janusza Szulińskich

+ Stanisława Machurę – od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną

+ Marcina Masłykę – od Bogusławy i Zdzisława Banik

+ Annę Nowak – od Lidii Rak z rodziną z Górnego Lasu

CZWARTEK – 16.02

7.00: + Aleksandra Sarnika (zbiorowa) – od Teresy Zenderowskiej z rodziną, od Jadwigi i Andrzeja Rudy z rodziną, od Agnieszki i Łukasza Rudy z dziećmi, od Magdaleny i Dariusza Katolik z dziećmi, od Anety i Janka Sornik z rodziną, od Anny i Michała Świącik, od Marka Sarnika z córką Kasią, od Krzysztofa Bajdały z rodziną, od swatów Katarzyny i Ryszarda Kolacha, od Seweryna Sus z rodziną, od rodziny Machelskich, od Tomasza Krawczyka z rodziną, od Stanisławy Krawczyk z córką, od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną, od sklepu w Leśniakach, od Cześka Ostaszewskiego z rodziną, od Teresy Pukocz z rodziną, od Stasi Piwowarczyk z rodziną, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Rafała i Moniki Machura z synem, od Dariusza Machury z Danutą, od kolegi Józefa Machury z rodziną

PIĄTEK – 17.02 – III ŻELISŁAWICKI WIECZÓR UWIELBIENIA

18.00: + Stefana Kłósek – od synowej Wiesławy z synami Pawłem i Michałem z rodzinami

+ Helenę Kłósek  – od syna Jerzego z żoną Małgorzatą i synami Karolem i Bartoszem

+ Stefana Graj – od wnuczki Eweliny z synem Mateuszem

+ Wandę Szatan – od wnuczki Justyny z mężem Pawłem

+ Stanisława Łabuś – od Kazimiery Szczypa, Alicji i Stanisława Bieniek z rodziną

SOBOTA – 18.02

7.00: + Zofię Furtacz – od kuzyna Andrzeja Machury z rodziną

+ Mateusza Mantykiewicz – od Grażyny i Józefa Ostaszewskich z Nowej Wioski

+ Stanisława Myrtę – od kuzyna Stanisława z żoną

+ Ewę Merta – od wnuczka Mateusza z żoną Kasią i synami

+ Jacka Machurę – od Anny i Michała Kubaszewskich z rodziną

NIEDZIELA – 19.02 – VII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Zofię Eugeniusza Machurów, Tadeusza Machurę, Jana Walerię Machurów, Stefana Marię Mertów, Barbarę Mamczyńską, Jana Skorek, Wandę Gustawa Jurczyk

11.00: Za Parafian16.00: + Jana Walerię Skorek, Marię Stefana Mertów, Barbarę Mamczyńską, Zofię Eugeniusza Machurów, Wandę Gustawa Jurczyk

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...