od 13 do 19.02.2023

lut 11, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 13.02

17.00: + Stanisława Łukasik w 5 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Władysława Myrta, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza Łukasik z żoną i dziećmi

WTOREK – 14.02 – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH CYRYLA I METODEGO

7.00: +Annę Machura (zbiorowa) – od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Krystyny Sierka z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Teresy Gocyła z rodziną, od Zofii Gocyła z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Danuty i Leszka Będkowskich z rodziną, od Danuty Merta z rodziną, od sąsiadki Stankiewicz z rodziną, od sąsiadki Anny Góra z rodziną, od Elżbiety i Jerzego Bijak, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Alicji Karcz, od Danuty Nowak z rodziną, od Janiny i Lucjana Nowak z rodziną, od Wiesławy Kłósek z rodziną, od Bogusławy i Tomasza Zimońskich, od Beaty Zimońskiej z synem, od Janiny i Stanisława Fornalczyk, od Stanisławy i Jana Kaim, od Jolanty Pawełczyk, od Wiesławy i Antoniego Konieczniak ze Smudzówki, od Zofii i Antoniego Lebiockich, od Jadwigi Machura z rodziną, od Anny Machura z rodziną

ŚRODA – 15.02

17.00: + Karolinę Machura – od Janiny i Ryszarda Gocyła

+ Zofię Machura  – od sąsiadów Urszuli i Janusza Szulińskich

+ Stanisława Machurę – od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną

+ Marcina Masłykę – od Bogusławy i Zdzisława Banik

+ Annę Nowak – od Lidii Rak z rodziną z Górnego Lasu

CZWARTEK – 16.02

7.00: + Aleksandra Sarnika (zbiorowa) – od Teresy Zenderowskiej z rodziną, od Jadwigi i Andrzeja Rudy z rodziną, od Agnieszki i Łukasza Rudy z dziećmi, od Magdaleny i Dariusza Katolik z dziećmi, od Anety i Janka Sornik z rodziną, od Anny i Michała Świącik, od Marka Sarnika z córką Kasią, od Krzysztofa Bajdały z rodziną, od swatów Katarzyny i Ryszarda Kolacha, od Seweryna Sus z rodziną, od rodziny Machelskich, od Tomasza Krawczyka z rodziną, od Stanisławy Krawczyk z córką, od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną, od sklepu w Leśniakach, od Cześka Ostaszewskiego z rodziną, od Teresy Pukocz z rodziną, od Stasi Piwowarczyk z rodziną, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Rafała i Moniki Machura z synem, od Dariusza Machury z Danutą, od kolegi Józefa Machury z rodziną

PIĄTEK – 17.02 – III ŻELISŁAWICKI WIECZÓR UWIELBIENIA

18.00: + Stefana Kłósek – od synowej Wiesławy z synami Pawłem i Michałem z rodzinami

+ Helenę Kłósek  – od syna Jerzego z żoną Małgorzatą i synami Karolem i Bartoszem

+ Stefana Graj – od wnuczki Eweliny z synem Mateuszem

+ Wandę Szatan – od wnuczki Justyny z mężem Pawłem

+ Stanisława Łabuś – od Kazimiery Szczypa, Alicji i Stanisława Bieniek z rodziną

SOBOTA – 18.02

7.00: + Zofię Furtacz – od kuzyna Andrzeja Machury z rodziną

+ Mateusza Mantykiewicz – od Grażyny i Józefa Ostaszewskich z Nowej Wioski

+ Stanisława Myrtę – od kuzyna Stanisława z żoną

+ Ewę Merta – od wnuczka Mateusza z żoną Kasią i synami

+ Jacka Machurę – od Anny i Michała Kubaszewskich z rodziną

NIEDZIELA – 19.02 – VII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Zofię Eugeniusza Machurów, Tadeusza Machurę, Jana Walerię Machurów, Stefana Marię Mertów, Barbarę Mamczyńską, Jana Skorek, Wandę Gustawa Jurczyk

11.00: Za Parafian16.00: + Jana Walerię Skorek, Marię Stefana Mertów, Barbarę Mamczyńską, Zofię Eugeniusza Machurów, Wandę Gustawa Jurczyk

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...