od 13 do 19.02.2023

lut 11, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 13.02

17.00: + Stanisława Łukasik w 5 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Władysława Myrta, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza Łukasik z żoną i dziećmi

WTOREK – 14.02 – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH CYRYLA I METODEGO

7.00: +Annę Machura (zbiorowa) – od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Krystyny Sierka z rodziną, od Marii Gocyła z rodziną, od Teresy Gocyła z rodziną, od Zofii Gocyła z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Danuty i Leszka Będkowskich z rodziną, od Danuty Merta z rodziną, od sąsiadki Stankiewicz z rodziną, od sąsiadki Anny Góra z rodziną, od Elżbiety i Jerzego Bijak, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Alicji Karcz, od Danuty Nowak z rodziną, od Janiny i Lucjana Nowak z rodziną, od Wiesławy Kłósek z rodziną, od Bogusławy i Tomasza Zimońskich, od Beaty Zimońskiej z synem, od Janiny i Stanisława Fornalczyk, od Stanisławy i Jana Kaim, od Jolanty Pawełczyk, od Wiesławy i Antoniego Konieczniak ze Smudzówki, od Zofii i Antoniego Lebiockich, od Jadwigi Machura z rodziną, od Anny Machura z rodziną

ŚRODA – 15.02

17.00: + Karolinę Machura – od Janiny i Ryszarda Gocyła

+ Zofię Machura  – od sąsiadów Urszuli i Janusza Szulińskich

+ Stanisława Machurę – od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną

+ Marcina Masłykę – od Bogusławy i Zdzisława Banik

+ Annę Nowak – od Lidii Rak z rodziną z Górnego Lasu

CZWARTEK – 16.02

7.00: + Aleksandra Sarnika (zbiorowa) – od Teresy Zenderowskiej z rodziną, od Jadwigi i Andrzeja Rudy z rodziną, od Agnieszki i Łukasza Rudy z dziećmi, od Magdaleny i Dariusza Katolik z dziećmi, od Anety i Janka Sornik z rodziną, od Anny i Michała Świącik, od Marka Sarnika z córką Kasią, od Krzysztofa Bajdały z rodziną, od swatów Katarzyny i Ryszarda Kolacha, od Seweryna Sus z rodziną, od rodziny Machelskich, od Tomasza Krawczyka z rodziną, od Stanisławy Krawczyk z córką, od Stanisławy i Tadeusza Myrta z rodziną, od sklepu w Leśniakach, od Cześka Ostaszewskiego z rodziną, od Teresy Pukocz z rodziną, od Stasi Piwowarczyk z rodziną, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Rafała i Moniki Machura z synem, od Dariusza Machury z Danutą, od kolegi Józefa Machury z rodziną

PIĄTEK – 17.02 – III ŻELISŁAWICKI WIECZÓR UWIELBIENIA

18.00: + Stefana Kłósek – od synowej Wiesławy z synami Pawłem i Michałem z rodzinami

+ Helenę Kłósek  – od syna Jerzego z żoną Małgorzatą i synami Karolem i Bartoszem

+ Stefana Graj – od wnuczki Eweliny z synem Mateuszem

+ Wandę Szatan – od wnuczki Justyny z mężem Pawłem

+ Stanisława Łabuś – od Kazimiery Szczypa, Alicji i Stanisława Bieniek z rodziną

SOBOTA – 18.02

7.00: + Zofię Furtacz – od kuzyna Andrzeja Machury z rodziną

+ Mateusza Mantykiewicz – od Grażyny i Józefa Ostaszewskich z Nowej Wioski

+ Stanisława Myrtę – od kuzyna Stanisława z żoną

+ Ewę Merta – od wnuczka Mateusza z żoną Kasią i synami

+ Jacka Machurę – od Anny i Michała Kubaszewskich z rodziną

NIEDZIELA – 19.02 – VII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Zofię Eugeniusza Machurów, Tadeusza Machurę, Jana Walerię Machurów, Stefana Marię Mertów, Barbarę Mamczyńską, Jana Skorek, Wandę Gustawa Jurczyk

11.00: Za Parafian16.00: + Jana Walerię Skorek, Marię Stefana Mertów, Barbarę Mamczyńską, Zofię Eugeniusza Machurów, Wandę Gustawa Jurczyk

od 27.03 do 02.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.03 18.00: + Mateusza Czarneckiego – od chrzestnej Urszuli z mężem Jackiem + Stefana Graj – od wnuczki Joanny z mężem i dziećmi + Ewę Merta – od swatki Ireny Karcz + Wandę Szatan – od prawnucząt: Dawida, Weroniki, Hani, Zosi, Michałka i Kamilka +...

od 20 do 26.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.03 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP 17.00: + Zofię Furtacz w 1 rocz. śmierci – od córki Barbary i syna Piotra z rodzinami WTOREK – 21.03 7.00: + Annę Machura(zbiorowa) – od Barbary i Sławomira Jakóbczyk z rodziną, od Bożeny Gocyła, od Jerzego...

od 06 do 12.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.03 – II DZIEŃ MISJI ŚW. 8.00: O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Marcina z racji urodzin 17.00: + Lucjana Helenę Stanisława Myrta, Marię Marcina Henryka Sularz WTOREK – 07.03 – III DZIEŃ MISJI ŚW. 9.00: + Annę Machura (zbiorowa) – od...

od 27.02 do 05.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.02 17.00: + Stefana Kłósek – od Anny i Władysława Bochenek + Helenę Kłósek – od chrześnicy Wiesławy Bochenek + Wandę Szatan – od wnuczki Anety z mężem Marcinem + Annę Nowak – od Bogumiły Machura z rodziną + Marcina Masłykę – od Zdzisława Banik WTOREK...

od 20 do 26.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.02 17.00: + Jana Surmę – od syna Grzegorza z żoną Anną + Mirosława Lachór – od Tomira i Soni Lachór z synami + Henryka Gnacika – od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną + Damiana Kwiecień – od sąsiadów + brata Tymona – od rodziny WTOREK – 21.02...

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...