od 11 do 17.09.2023

wrz 9, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 11.09

17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem

+ Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz

+ Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos

+ Karolinę Machura – od Danuty Karwaczyńskiej z rodziną

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Marii Kostrubiec, Katarzyny i Bartosza Kostrubiec z synami, Marii i Zygmunta Gil z rodziną, Bożeny Noszczyk z rodziną, Sylwii i Tomasza Machurów z synem

WTOREK – 12.09

7.00: + Kazimierza Myrta (zbiorowa) – od Moniki i Grzegorza Nowak z dziećmi, od Ireny Trzcionka z rodziną, od Joanny Ślęzak z rodziną z Koclina, od Jana Radeckiego z żoną, od Maksymiliana Radeckiego z żoną, od Lucyny i Waldemara Baran, od Marii Machura, od Katarzyny i Jarosława Machura, od Honoraty Nastula z rodziną, od Koła Gospodyń Wiejskich z Leśniaków, od Mirosławy Grzesista z rodziną, od Czesława Ostaszewskiego z żoną i rodziną, od Kazimierza Nowak z żoną z Żelisławic, od Haliny Kułach z rodziną, od sąsiadów Kocotów, od Anety i Andrzeja Strzelec z córką, od Małgorzaty Jakóbczyk z rodziną z Sadowia, od sąsiadki Alicji Nowak, od Wiesława i Wiesławy Lachór, od Zofii Małota z rodziną, od Zenony Nowak z rodziną, od Krystyny i Mariana Kułach, od Wandy Karcz, od Elżbiety i Dariusza Katryniak z rodziną, od Piotra Borówki, od Włodzimierza Jeziorskiego z Postępu, od Janiny Myrta, od Katarzyny Ziętek z rodziną, od Teresy i Bogusława Ropsztyn z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Anny Bijak z córką i wnukiem, Zbigniewa Gnacik z synami, Bogumiły i Stanisława Gajdziak, Wioletty i Sebastiana Merty z dziećmi, Wandy Kozioł z Czekanki

ŚRODA – 13.09 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA CHRYZOSTOMA

17.00: + Janinę Róg z Częstochowy – od Anny Zych z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej z rodziną, od Zenony Nowak, od Gertrudy Stachowieckiej z synem, od Agaty Kułach z rodziną

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od kumosi Kasi Gocyła z mężem, Ewy Dariusza Angeliny i Przemysława Machurów, Jana i Elżbiety Machurów, sąsiadek Krystyny i Lucyny, wujka Wiesława Wójcik

CZWARTEK – 14.09 – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

7.00: + Mirosława Lachór (zbiorowa) – od Jolanty Zenderowskiej z rodziną, od Urszuli i Jurka Radziwołków oraz Heleny Merty, od Sławka Piekarczyka z mamą Danutą, od Grażyny Sus z rodziną, od Mirosława Lebiockiego z rodziną, od Alicji Nowak, od Beaty Machura z dziećmi, od kolegi Józefa Machury z rodziną, od Krystyny i Mariana Kułach z rodziną, od Barbary i Mariana Nowak z rodziną, od Renaty i Grzegorza Merta z rodziną, od kolegi Wiesława Szczypy z rodziną, od Zbigniewa Kawka z żoną z Myszkowa, od Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żelisławicach, od Jana Surmy z rodziną, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Aleksandry Dudy ze Starej Huty z rodziną, od Kolegi Sławka Kierasa z rodziną, od Bożeny i Tadeusza Męcik, od Elizy i Piotra Niemiec z dziećmi

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Katarzyny i Radosława Goc z synem oraz Martyny Maślanka, Aleksandry i Radomira Nowak z córkami oraz Aleksandry Nowak, Teresy Serwa i Doroty Dziąbek

PIĄTEK – 15.09 – WSPOMNIENIE NMP BOLESNEJ

16.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od koleżanki Hanny Śliwa-Wrocławskiej z mężem Rafałem i córkami Natalią i Leną, Małgorzaty i Adama Kotwickich z synami Aleksandrem i Maksymilianem, Krystyny i Stanisława Śliwa

17.00: + Natalię Antoniego Las, Reginę Wacława Arkadiusza Alfreda Pawlik, Irenę Janicką, zmarłych dziadków

SOBOTA – 16.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA I CYPRIANA

10.00: + Marcina Masłykę (greg.) – od rodziny Beleć z Sokolnik, Marianna i Zofii Syc z Osielca, Mariusza Syc z dziećmi z Osielca, Barbary i Wiesława Rusin z Juszczyna, rodziny Dylewskich i Pałków z Siadczy

NIEDZIELA – 17.09 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Tadeusza Machurę, Zofię Eugeniusza Machurów oraz + Marcina Masłykę (greg.) – od kuzyna Stanisława Wróbla z rodziną, Czesława Wróbel z rodziną, kuzynów z Pcimia, kuzyna Józefa Wróbla, kuzynki Małgorzaty Róg

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie Boże błog. i dary Ducha Świętego na progu dorosłego życia dla Róży Seweryn w 18 rocz. urodzin

16.00: + Zygmunta Gocyłę, Danutę Edwarda Gocyła, Martę Edmunda Gocyła, Leszka Gocyłę, Zenona Czarneckiego oraz + Władysława Kierasa w 13 rocz. śmierci, Annę Leszka Mariannę Pawła Kierasów, Franciszkę Ignacego Natalię Jana Łabuś

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...