od 11 do 17.09.2023

wrz 9, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 11.09

17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem

+ Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz

+ Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos

+ Karolinę Machura – od Danuty Karwaczyńskiej z rodziną

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Marii Kostrubiec, Katarzyny i Bartosza Kostrubiec z synami, Marii i Zygmunta Gil z rodziną, Bożeny Noszczyk z rodziną, Sylwii i Tomasza Machurów z synem

WTOREK – 12.09

7.00: + Kazimierza Myrta (zbiorowa) – od Moniki i Grzegorza Nowak z dziećmi, od Ireny Trzcionka z rodziną, od Joanny Ślęzak z rodziną z Koclina, od Jana Radeckiego z żoną, od Maksymiliana Radeckiego z żoną, od Lucyny i Waldemara Baran, od Marii Machura, od Katarzyny i Jarosława Machura, od Honoraty Nastula z rodziną, od Koła Gospodyń Wiejskich z Leśniaków, od Mirosławy Grzesista z rodziną, od Czesława Ostaszewskiego z żoną i rodziną, od Kazimierza Nowak z żoną z Żelisławic, od Haliny Kułach z rodziną, od sąsiadów Kocotów, od Anety i Andrzeja Strzelec z córką, od Małgorzaty Jakóbczyk z rodziną z Sadowia, od sąsiadki Alicji Nowak, od Wiesława i Wiesławy Lachór, od Zofii Małota z rodziną, od Zenony Nowak z rodziną, od Krystyny i Mariana Kułach, od Wandy Karcz, od Elżbiety i Dariusza Katryniak z rodziną, od Piotra Borówki, od Włodzimierza Jeziorskiego z Postępu, od Janiny Myrta, od Katarzyny Ziętek z rodziną, od Teresy i Bogusława Ropsztyn z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Anny Bijak z córką i wnukiem, Zbigniewa Gnacik z synami, Bogumiły i Stanisława Gajdziak, Wioletty i Sebastiana Merty z dziećmi, Wandy Kozioł z Czekanki

ŚRODA – 13.09 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA CHRYZOSTOMA

17.00: + Janinę Róg z Częstochowy – od Anny Zych z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej z rodziną, od Zenony Nowak, od Gertrudy Stachowieckiej z synem, od Agaty Kułach z rodziną

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od kumosi Kasi Gocyła z mężem, Ewy Dariusza Angeliny i Przemysława Machurów, Jana i Elżbiety Machurów, sąsiadek Krystyny i Lucyny, wujka Wiesława Wójcik

CZWARTEK – 14.09 – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

7.00: + Mirosława Lachór (zbiorowa) – od Jolanty Zenderowskiej z rodziną, od Urszuli i Jurka Radziwołków oraz Heleny Merty, od Sławka Piekarczyka z mamą Danutą, od Grażyny Sus z rodziną, od Mirosława Lebiockiego z rodziną, od Alicji Nowak, od Beaty Machura z dziećmi, od kolegi Józefa Machury z rodziną, od Krystyny i Mariana Kułach z rodziną, od Barbary i Mariana Nowak z rodziną, od Renaty i Grzegorza Merta z rodziną, od kolegi Wiesława Szczypy z rodziną, od Zbigniewa Kawka z żoną z Myszkowa, od Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żelisławicach, od Jana Surmy z rodziną, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Aleksandry Dudy ze Starej Huty z rodziną, od Kolegi Sławka Kierasa z rodziną, od Bożeny i Tadeusza Męcik, od Elizy i Piotra Niemiec z dziećmi

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Katarzyny i Radosława Goc z synem oraz Martyny Maślanka, Aleksandry i Radomira Nowak z córkami oraz Aleksandry Nowak, Teresy Serwa i Doroty Dziąbek

PIĄTEK – 15.09 – WSPOMNIENIE NMP BOLESNEJ

16.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od koleżanki Hanny Śliwa-Wrocławskiej z mężem Rafałem i córkami Natalią i Leną, Małgorzaty i Adama Kotwickich z synami Aleksandrem i Maksymilianem, Krystyny i Stanisława Śliwa

17.00: + Natalię Antoniego Las, Reginę Wacława Arkadiusza Alfreda Pawlik, Irenę Janicką, zmarłych dziadków

SOBOTA – 16.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA I CYPRIANA

10.00: + Marcina Masłykę (greg.) – od rodziny Beleć z Sokolnik, Marianna i Zofii Syc z Osielca, Mariusza Syc z dziećmi z Osielca, Barbary i Wiesława Rusin z Juszczyna, rodziny Dylewskich i Pałków z Siadczy

NIEDZIELA – 17.09 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Tadeusza Machurę, Zofię Eugeniusza Machurów oraz + Marcina Masłykę (greg.) – od kuzyna Stanisława Wróbla z rodziną, Czesława Wróbel z rodziną, kuzynów z Pcimia, kuzyna Józefa Wróbla, kuzynki Małgorzaty Róg

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie Boże błog. i dary Ducha Świętego na progu dorosłego życia dla Róży Seweryn w 18 rocz. urodzin

16.00: + Zygmunta Gocyłę, Danutę Edwarda Gocyła, Martę Edmunda Gocyła, Leszka Gocyłę, Zenona Czarneckiego oraz + Władysława Kierasa w 13 rocz. śmierci, Annę Leszka Mariannę Pawła Kierasów, Franciszkę Ignacego Natalię Jana Łabuś

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...