od 11 do 17.09.2023

wrz 9, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 11.09

17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem

+ Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz

+ Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos

+ Karolinę Machura – od Danuty Karwaczyńskiej z rodziną

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Marii Kostrubiec, Katarzyny i Bartosza Kostrubiec z synami, Marii i Zygmunta Gil z rodziną, Bożeny Noszczyk z rodziną, Sylwii i Tomasza Machurów z synem

WTOREK – 12.09

7.00: + Kazimierza Myrta (zbiorowa) – od Moniki i Grzegorza Nowak z dziećmi, od Ireny Trzcionka z rodziną, od Joanny Ślęzak z rodziną z Koclina, od Jana Radeckiego z żoną, od Maksymiliana Radeckiego z żoną, od Lucyny i Waldemara Baran, od Marii Machura, od Katarzyny i Jarosława Machura, od Honoraty Nastula z rodziną, od Koła Gospodyń Wiejskich z Leśniaków, od Mirosławy Grzesista z rodziną, od Czesława Ostaszewskiego z żoną i rodziną, od Kazimierza Nowak z żoną z Żelisławic, od Haliny Kułach z rodziną, od sąsiadów Kocotów, od Anety i Andrzeja Strzelec z córką, od Małgorzaty Jakóbczyk z rodziną z Sadowia, od sąsiadki Alicji Nowak, od Wiesława i Wiesławy Lachór, od Zofii Małota z rodziną, od Zenony Nowak z rodziną, od Krystyny i Mariana Kułach, od Wandy Karcz, od Elżbiety i Dariusza Katryniak z rodziną, od Piotra Borówki, od Włodzimierza Jeziorskiego z Postępu, od Janiny Myrta, od Katarzyny Ziętek z rodziną, od Teresy i Bogusława Ropsztyn z rodziną

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Anny Bijak z córką i wnukiem, Zbigniewa Gnacik z synami, Bogumiły i Stanisława Gajdziak, Wioletty i Sebastiana Merty z dziećmi, Wandy Kozioł z Czekanki

ŚRODA – 13.09 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA CHRYZOSTOMA

17.00: + Janinę Róg z Częstochowy – od Anny Zych z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej z rodziną, od Zenony Nowak, od Gertrudy Stachowieckiej z synem, od Agaty Kułach z rodziną

17.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od kumosi Kasi Gocyła z mężem, Ewy Dariusza Angeliny i Przemysława Machurów, Jana i Elżbiety Machurów, sąsiadek Krystyny i Lucyny, wujka Wiesława Wójcik

CZWARTEK – 14.09 – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

7.00: + Mirosława Lachór (zbiorowa) – od Jolanty Zenderowskiej z rodziną, od Urszuli i Jurka Radziwołków oraz Heleny Merty, od Sławka Piekarczyka z mamą Danutą, od Grażyny Sus z rodziną, od Mirosława Lebiockiego z rodziną, od Alicji Nowak, od Beaty Machura z dziećmi, od kolegi Józefa Machury z rodziną, od Krystyny i Mariana Kułach z rodziną, od Barbary i Mariana Nowak z rodziną, od Renaty i Grzegorza Merta z rodziną, od kolegi Wiesława Szczypy z rodziną, od Zbigniewa Kawka z żoną z Myszkowa, od Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żelisławicach, od Jana Surmy z rodziną, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Aleksandry Dudy ze Starej Huty z rodziną, od Kolegi Sławka Kierasa z rodziną, od Bożeny i Tadeusza Męcik, od Elizy i Piotra Niemiec z dziećmi

7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Katarzyny i Radosława Goc z synem oraz Martyny Maślanka, Aleksandry i Radomira Nowak z córkami oraz Aleksandry Nowak, Teresy Serwa i Doroty Dziąbek

PIĄTEK – 15.09 – WSPOMNIENIE NMP BOLESNEJ

16.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od koleżanki Hanny Śliwa-Wrocławskiej z mężem Rafałem i córkami Natalią i Leną, Małgorzaty i Adama Kotwickich z synami Aleksandrem i Maksymilianem, Krystyny i Stanisława Śliwa

17.00: + Natalię Antoniego Las, Reginę Wacława Arkadiusza Alfreda Pawlik, Irenę Janicką, zmarłych dziadków

SOBOTA – 16.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA I CYPRIANA

10.00: + Marcina Masłykę (greg.) – od rodziny Beleć z Sokolnik, Marianna i Zofii Syc z Osielca, Mariusza Syc z dziećmi z Osielca, Barbary i Wiesława Rusin z Juszczyna, rodziny Dylewskich i Pałków z Siadczy

NIEDZIELA – 17.09 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Tadeusza Machurę, Zofię Eugeniusza Machurów oraz + Marcina Masłykę (greg.) – od kuzyna Stanisława Wróbla z rodziną, Czesława Wróbel z rodziną, kuzynów z Pcimia, kuzyna Józefa Wróbla, kuzynki Małgorzaty Róg

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie Boże błog. i dary Ducha Świętego na progu dorosłego życia dla Róży Seweryn w 18 rocz. urodzin

16.00: + Zygmunta Gocyłę, Danutę Edwarda Gocyła, Martę Edmunda Gocyła, Leszka Gocyłę, Zenona Czarneckiego oraz + Władysława Kierasa w 13 rocz. śmierci, Annę Leszka Mariannę Pawła Kierasów, Franciszkę Ignacego Natalię Jana Łabuś

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...

od 17 do 23.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.07 17.00: + Grzegorza Merta – od brata Mariana z żoną Alicją i rodziną + Natalię Bereza – od kuzynów Adasia i Julka + Mirosława Garczyka – od szwagierki Henryki i Adama Grabiś + Stefana Graj – od Jolanty i Adama Wawrzyńczak z Ogrodzieńca + Irenę...