od 16 do 22.10.2023

paź 14, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 16.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Wiesławy z mężem Markiem i wnuczką Sylwią

+ Helenę Kłósek – od sąsiadki Jadwigi Machury z rodziną

+ Stefana Kłósek – od Jana i Reginy Kłósek z rodziną

+ Jana Matana – od rodziny Pisarów

+ Mirosława Garczyka – od Małgorzaty i Mirosława Syrek

WTOREK – 17.10 – WPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO

7.00: + Marcina Masłykę  (zbiorowa) – od Ireny Machura z rodziną ze Słowika, od Iwony i Krzysztofa Nowaków z rodziną ze Słowika, od Ewy i Romana Nowaków z rodziną, od Izabeli i Artura Kowalczyk z córkami, od Henryki i Krzysztofa Wiktorowicz z rodziną, od Grażyny i Henryka Gnacik, od Sandry i Marcina Gnacik z córkami, od Agnieszki i Michała Gnacik z dziećmi, od Marzeny i Dawida Kruk, od Helen i Henryka Fisiór, od Zbigniewy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Anny i Wacława Sierka, od Agnieszki i Mariusza Sierka, od Agnieszki i Rajmunda Sierka, od Urszuli Wilczek z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej, od Anny i Grzegorza Kłósek z dziećmi, od Małgorzaty i Gabriela Gocyła z dziećmi, od Wioletty i Jacka Machura z dziećmi ze Słowika, od Sylwii i Mariusza Magiera z dziećmi, od Wioletty i Dariusza Sobota, od Renaty i Pawła Wróbel z synami, od Otylii i Kazimierza Nowak, od Barbary i Arkadiusza Nowak, od Katarzyny i Szczepana Ziętek z rodziną, od Małgorzaty i Jerzego Sierka z dziećmi, od Moniki i Rafała Machura z synami, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Tomasz i Joanny Nowak z córkami

ŚRODA – 18.10 – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY

17.00: + Wandę szatan – od kuzyna Tadeusza Torek z rodziną

+ Stanisława Machurę – od Sabiny i Zbigniewa Solipiwko z rodziną

+ Mateusza Czarneckiego – od rodziny Dyszy, Kret i Dworak

+ Stanisławę Machura – od Antoniego i Kazimierę Uchnast z Niwek

+ Dariusza Katryniak – od swatów

CZWARTEK – 19.10

17.00: + Stanisława Genowefę Rok, Stanisława Nowak, Mariana Machurę, Stanisławę Machura, dziadków Roków i Machurów

PIĄTEK – 20.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO, III PIĄTEK MIESIĄCA

18.00: + Stanisława Machurę w 40 rocz. śmierci, Jana Garczyka w 20 rocz. śmierci, Janinę Władysława Adama Borówka, Stanisławę Antoniego Merta, Mirosława Garczyka

SOBOTA – 21.10

17.00: + Henryka Kostrubiec, Juliana Machurę, Grażynę Zbigniewa Huma, Jana Kostrubiec, Genowefę Adama Kostrubiec, Stanisława Kostrubiec

NIEDZIELA – 22.10 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Katarzynę Stanisława Marię Stanisława Teresę Jana Góra, Jana Czekaja, Stanisława Sabinę Urszulę Piekarczyk

11.00: Za Parafian

16.00: + Natalię w 30 rocz. śmierci Jana Franciszkę Ignacego Łabuś, Leszka Annę Władysława Kieras, Genowefę Jana Bajanów, Antoniego Smolarskiego oraz + ks. Marka Majchrzaka w 3 rocz. śmierci – od rodziny Syrków

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...