od 09 do 15.10.2023

paź 7, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 09.10

17.00: + Irenę Plura – od Jerzego Mamczyńskiego, od Iwony i Jarka Broncel z dziećmi, od Józefy Blachlińskiej z rodziną,  od Ireny Broncel i rodziny Nowackich

WTOREK – 10.10

7.00: + Marcina Masłykę (zbiorowa) – od Moniki i Karola Woźniak z córkami, od Wioli Żak i Tomasza Gołębiewskiego, od Lucyny Ptaś ze Słowika, od Wiesławy i Marka Przewoźnych z rodziną ze Słowika, od Danuty Skorek, od Jolanty i Marka Szczepańczyk, od Bożeny i Mariana Przybyłowicz, od Sylwii i Piotra Szewczyk z dziećmi, od Joanny i Rafała Pasamonik z dziećmi, od sąsiadów Iwony i Jarosława Broncel z dziećmi, od Justyny i Marcina Kieras z rodziną, od Marii i Wacława Dyszy z rodziną, od Barbary i Adama Dyszy z dziećmi, od Małgorzaty i Pawła Latos z dziećmi, od Jadwigi i Czesława Madej, od Anny i Jerzego Drabków z rodziną, od Józefy Blachlińskiej, od Dominiki Blachlińskiej z narzeczonym, od Agnieszki i Adama Syrek, od Doroty i Zbyszka Syrek z Myszkowa, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Wandy Merta z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik, od Rafała i Mariusza Sarnik z rodzinami, od Jadwigi i Andrzeja Rudy z rodziną, od Bogumiły Gocyła, od Renaty i Grzegorza Mertów z rodziną ze Słowika, od Kazimierza Nowak z synem, od Marii Kmiecik z rodziną, od Danuty i Wacława Krzykowskich z rodziną

ŚRODA – 11.10

17.00: + Grzegorza Górę, Teresę Góra, Genowefę Jana Machurów, Krystynę Franciszka Górów

CZWARTEK – 12.10

17.00: + Mirosława Lachór – od Anny i Władysława Bochenek

+ Jana Surmę – od Leszka i Grażyny Nowak

+ Stanisława Myrtę – od Janiny i Andrzeja Standowiczów z rodziną

+ Karolinę Machura – od Danuty i Henryka Kowalczyk z rodziną z Dziewek

+ Elżbietę Zenderowską – od Bogusławy i Tomasza Zimońskich

PIĄTEK – 13.10 – WSPOMNIENIE BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO

17.00: + Halinę Pogoda – od córki Zofii z mężem

+ Kazimierę Sierka – od kolegi Wiesława Szczypy z rodziną

+ Krystynę Popczyk – od sąsiadów Urszuli i Jurka Radziwołków i Heleny Merta

+ Mieczysława Machurę – od Agnieszki Konieczniak – Klama z rodziną

+ Henryka Gnacika – od wnuków Adama i Piotra z mamą

SOBOTA – 14.10

17.00: + Wiesława Matan, Jolantę Matan, Janinę Elżbietę Stanisława Myrtów, Bronisławę Józefa Stanisława Matan, Jana Czarskiego

NIEDZIELA – 15.10 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Jana Szymańskiego

11.00: ZA PARAFIAN oraz chrzest: Laury Zuzanny Duda

16.00: + Wiesławę Stefana Świebodów i zmarłych z rodziny

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...