od 23 do 29.10.2023

paź 21, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 23.10

17.00: + Krystynę w 19 rocz. śmierci Henryka Nowak, Anielę Paliga, Andrzeja Zbigniewa Nowak, Remigiusza Mateusza Nowak

WTOREK – 24.10

7.00: + Marcina Masłykę (zbiorowa) – od Arkadiusza i Joanny Świeboda z córką, od Kazimiery i Henryka Machura, od rodziny Karcz, od Moniki i Grzegorza Nowak z dziećmi, od sąsiadów Adama i Zofii Las, od Renaty i Jarosława Kowalczyk z dziećmi, od Sabiny Modzelewskiej, od Sebastiana Modzelewskiego z rodziną, od Kuby Machury z rodziną, od Stanisława i Grażyny Szatan z rodziną, od Justyny i Pawła Korusiewicz z córkami, od sąsiadki Wiesławy Machura z rodziną, od sąsiadów Anny i Ireneusza Machura z synami, od rodziny Cielniaszków z córką z Poręby, od Marcina i Agnieszki Machura z synami, od Bogumiły Machura, od Ewy Machura i kolegi Mariusza Machura z żoną i dzieci, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną ze Słowika, od Mieczysławy Merta z rodziną ze Słowika, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Heleny Nowak oraz Małgorzaty i Grzegorza Danilewicz, od kuzyna Jerzego Machury z żoną Elżbietą, od Danuty i Jana Świeboda z rodziną, od Zofii i Mariusza Tomczyk z rodziną, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Alicji Będkowskiej z rodziną

ŚRODA – 25.10

17.00: + Antoniego Helenę Łabuś, Augustyna Dyrlaga, Rozalię Kupczak, Ignacego Bolesławę Łabuś, zmarłych z rodziny Łabuś, Dyrlaga, Bąk i Kupczak

CZWARTEK – 26.10

17.00: + Natalię Berez – od Alicji i Władysława Klimasa

+ Grzegorza Merta – od Bogusławy i Tomasza Zimońskich

+ Jacka Machurę – od wujka Gabriela Płazak z córkami i rodzinami

+ Kazimierza Myrtę – od Marii Sierka z rodziną

+ Stanisława Myrtę – od kuzyna Wiesława Myrty z rodziną z Poręby

PIĄTEK – 27.10

17.00: + Mirosława Lachór -od Barbary i Antoniego Bochenek

+ Jana Surmę – od swatki Zofii Szymańskiej

+ Karolinę Machura – od Zofii Henryka Marek z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od Jowity i Piotra z synem

+ Kazimierę Sierka – od Marii Suzińskiej i Bożeny Kubica z rodziną

SOBOTA – 28.10 – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

17.00: + Jana Farnickiego 28 rocz. śmierci, Władysława Władysławę Farnickich, Mariannę Stanisława Las, Mateusza i Remigiusza Nowak, Stanisława Las, Jakuba Madej, Stanisławę Kościelniak, Stanisławę i Jana Pałys

NIEDZIELA – 29.10 – UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚCIOŁA, rok A

9.00: + Katarzynę Stanisława Marię Jana Teresę Stanisława Górów, Sabinę Stanisława Piekarczyków, Jana Czekaja i zmarłych z rodziny Górów i Czekajów

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Laury Machura w 1 rocz. urodzin – od rodziców i brata

Chrzest: Gabrieli Agnieszki Pilarskiej

16.00: + Mariannę Stefana Chrapków, zmarłych z rodziny Chrapków, Stefanię Krzysztofa Karwaczyńskich, Stanisława Karola Dariusza Górów, zmarłych z rodziny Górów i Olszewskich oraz + Teresę w 4 rocz. śmierci i Czesława Machura, Jacka Machurę – od rodziny

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...