od 09 do 15.01.2023

sty 7, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 09.01

7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od Renaty i Jerzego Farnickich z rodziną, od Stanisławy Błach z córką Bożeną, od Ryszarda Małoty z żoną, od Danuty Merta z rodziną, od Teresy Borówka z Leśniaków, od Renaty Machura, od rodziny Karcz, od Dawida Kowalczyka, od Anety i Marka Rogackich, od Bożeny i Mariana Przybyłowicz, od Joanny i Rafała Pasamonik, od Sylwii i Piotra Szewczyk, od Agnieszki Żurek z synem

WTOREK – 10.01

7.00: + Stanisława Myrtę (zbiorowa) – od rodziny Wylonów z Podżarza, od Ewy Lubas z rodziną, od Kamili i Sławomira Biały, od Mirosława Merty z Mysłowa, od Honoraty Czekaj, od Janiny Gruszka, od Mateusza Rosół z żoną, Agatą, Pauliny Jaksender z mężem Damianem, od Marcina i Moniki Machura, od Katarzyny i Mateusza Stanchły, od Bernadety i Grzegorza Duda, od Krzysztofa Piekarczyka z rodziną Będusza, od Dawida i Agnieszki Góra z dziećmi, od Agnieszki i Marcina Machura z synami, od Bożeny i Mieczysława Machura, od Marii Sierka z córką Jolantą, od Emila i Janiny Bańka, od Jurka Machury, od Piotra i Sławomiry Majcherczyk z córką, od Justyny i Mariusza Broncel z rodziną

ŚRODA – 11.01

7.00: + Zofię Machura (zbiorowa) – od Janiny i Jana Syrek, od Anny Syrek z rodziną, od Beaty i Jacka Syrek z rodziną, od rodziny Popczyków, od Urszuli i Adama Krzykawskich z rodziną, od Grażyny i Stanisława Nowak z Krakowa, od Danuty i Mariusza Merta, od Doroty Merta z rodziną z Dziewek, od Kazimiery Szczypa, od Alicji i Stanisława Bieniek z rodziną, od Elżbiety i Wacława Świeboda, od Anny i Sławomira Świeboda, od Doroty i Tadeusza Machura, od Ilony I Mariusza Machura, od Haliny i Antoniego Gruszka, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, od sąsiadki Anny Las, od sąsiadki Anny Nowak, Wandy i Marcina Łabuś, od Marii i Jerzego Gocyła

CZWARTEK – 12.01

7.00: + Aleksandra Sarnika (zbiorowa) – od Agaty i Romana Sławek z rodziną, od Krystyny Borówka z rodziną, od Piotra Borówki, od Andrzeja i Krystyny Borówka, od Wandy Karcz z rodziną, od Mirosławy Myrta z rodziną z Siewierza, od kuzyna Alfreda Karcza z rodziną, od Danieli Jakóbczyk z rodziną z Będusza, od Elżbiety Karcz z rodziną z Będusza, od Wandy Bochenek, od rodziny Tokarskich, od rodziny Kaszuba z Zawiercia, od kolegi Mariana Nowak z rodziną, od Kazika Merta z rodziną, od Kazimierza Jaszki, od Zofii i Andrzeja Machura, od Dariusza Myrty z Poręby, od Zdzisława Dworaka, od Władysława Susa z rodziną, Marii i Romana Cyranowskich z córkami, od Jarka Graj z żoną, od Krystyny i Tadeusza Psonka

PIĄTEK – 13.01

7.00: + Annę Machura (zbiorowa) – od prawnuczki Jagody z mężem, od prawnuka Macieja z Olą, od kuzynki Alicji i Wacława Sułkowskich, od kuzynki Mieczysławy i Aleksandra Majewskich, od kuzynki Marii Sakwa, od Zdzisławy Gocyła, od Stefana i Beaty Machura z rodziną, od Honoraty Machura z rodziną, od Agnieszki i Waldemara Rajczyk z córką, od Jadwigi i Włodzimierza Gorczyca, od Marty i Tomasza Hajduk z dziećmi, od Grażyny Rok z rodziną, od Ewy i Krzysztofa Madej, od Agnieszki i Karola Madej z dziećmi, od Kariny i Damiana Noszczyk z synami, od Anny Las, od Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Jolanty i Krzysztofa Mainka z dziećmi z Poręby, od Anny Farnickiej, od Heleny Matan

SOBOTA – 14.01

7.00: + Annę Radziwołek – od syna Jerzego z małżonką i swatowej Heleny Merta

+ Damiana Kwiecień – od Marii Pasamonik

+ Annę Grzelak – od Danuty i Roberta Bijak

+ Jacka Machurę – od Grażyny i Andrzeja Wyszyńskich z rodziną

+ Henryka Gnacika – od sąsiadów Madejów i Noszczyków

NIEDZIELA – 15.01.2023 – II NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Zygmunta Gibałka w 15 rocz. śmierci, Kazimierę Gibałka, zmarłych z rodziny Gibałków i Wach, Bogdana Myrta

11.00: Za Parafian oraz chrzest Laury Angeliny Machura

16.00: + Stanisława Kowalczyk, Emilię Edwarda Kowalczyk, Irenę i Stefana Mikołajczyk, Marię Machura, Marię Piekarczyk oraz + zmarłych z rodziny Kudrów, Górskich, Stępniów, Helenę Kowalczyk

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...