od 09 do 15.01.2023

sty 7, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 09.01

7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od Renaty i Jerzego Farnickich z rodziną, od Stanisławy Błach z córką Bożeną, od Ryszarda Małoty z żoną, od Danuty Merta z rodziną, od Teresy Borówka z Leśniaków, od Renaty Machura, od rodziny Karcz, od Dawida Kowalczyka, od Anety i Marka Rogackich, od Bożeny i Mariana Przybyłowicz, od Joanny i Rafała Pasamonik, od Sylwii i Piotra Szewczyk, od Agnieszki Żurek z synem

WTOREK – 10.01

7.00: + Stanisława Myrtę (zbiorowa) – od rodziny Wylonów z Podżarza, od Ewy Lubas z rodziną, od Kamili i Sławomira Biały, od Mirosława Merty z Mysłowa, od Honoraty Czekaj, od Janiny Gruszka, od Mateusza Rosół z żoną, Agatą, Pauliny Jaksender z mężem Damianem, od Marcina i Moniki Machura, od Katarzyny i Mateusza Stanchły, od Bernadety i Grzegorza Duda, od Krzysztofa Piekarczyka z rodziną Będusza, od Dawida i Agnieszki Góra z dziećmi, od Agnieszki i Marcina Machura z synami, od Bożeny i Mieczysława Machura, od Marii Sierka z córką Jolantą, od Emila i Janiny Bańka, od Jurka Machury, od Piotra i Sławomiry Majcherczyk z córką, od Justyny i Mariusza Broncel z rodziną

ŚRODA – 11.01

7.00: + Zofię Machura (zbiorowa) – od Janiny i Jana Syrek, od Anny Syrek z rodziną, od Beaty i Jacka Syrek z rodziną, od rodziny Popczyków, od Urszuli i Adama Krzykawskich z rodziną, od Grażyny i Stanisława Nowak z Krakowa, od Danuty i Mariusza Merta, od Doroty Merta z rodziną z Dziewek, od Kazimiery Szczypa, od Alicji i Stanisława Bieniek z rodziną, od Elżbiety i Wacława Świeboda, od Anny i Sławomira Świeboda, od Doroty i Tadeusza Machura, od Ilony I Mariusza Machura, od Haliny i Antoniego Gruszka, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, od sąsiadki Anny Las, od sąsiadki Anny Nowak, Wandy i Marcina Łabuś, od Marii i Jerzego Gocyła

CZWARTEK – 12.01

7.00: + Aleksandra Sarnika (zbiorowa) – od Agaty i Romana Sławek z rodziną, od Krystyny Borówka z rodziną, od Piotra Borówki, od Andrzeja i Krystyny Borówka, od Wandy Karcz z rodziną, od Mirosławy Myrta z rodziną z Siewierza, od kuzyna Alfreda Karcza z rodziną, od Danieli Jakóbczyk z rodziną z Będusza, od Elżbiety Karcz z rodziną z Będusza, od Wandy Bochenek, od rodziny Tokarskich, od rodziny Kaszuba z Zawiercia, od kolegi Mariana Nowak z rodziną, od Kazika Merta z rodziną, od Kazimierza Jaszki, od Zofii i Andrzeja Machura, od Dariusza Myrty z Poręby, od Zdzisława Dworaka, od Władysława Susa z rodziną, Marii i Romana Cyranowskich z córkami, od Jarka Graj z żoną, od Krystyny i Tadeusza Psonka

PIĄTEK – 13.01

7.00: + Annę Machura (zbiorowa) – od prawnuczki Jagody z mężem, od prawnuka Macieja z Olą, od kuzynki Alicji i Wacława Sułkowskich, od kuzynki Mieczysławy i Aleksandra Majewskich, od kuzynki Marii Sakwa, od Zdzisławy Gocyła, od Stefana i Beaty Machura z rodziną, od Honoraty Machura z rodziną, od Agnieszki i Waldemara Rajczyk z córką, od Jadwigi i Włodzimierza Gorczyca, od Marty i Tomasza Hajduk z dziećmi, od Grażyny Rok z rodziną, od Ewy i Krzysztofa Madej, od Agnieszki i Karola Madej z dziećmi, od Kariny i Damiana Noszczyk z synami, od Anny Las, od Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Jolanty i Krzysztofa Mainka z dziećmi z Poręby, od Anny Farnickiej, od Heleny Matan

SOBOTA – 14.01

7.00: + Annę Radziwołek – od syna Jerzego z małżonką i swatowej Heleny Merta

+ Damiana Kwiecień – od Marii Pasamonik

+ Annę Grzelak – od Danuty i Roberta Bijak

+ Jacka Machurę – od Grażyny i Andrzeja Wyszyńskich z rodziną

+ Henryka Gnacika – od sąsiadów Madejów i Noszczyków

NIEDZIELA – 15.01.2023 – II NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Zygmunta Gibałka w 15 rocz. śmierci, Kazimierę Gibałka, zmarłych z rodziny Gibałków i Wach, Bogdana Myrta

11.00: Za Parafian oraz chrzest Laury Angeliny Machura

16.00: + Stanisława Kowalczyk, Emilię Edwarda Kowalczyk, Irenę i Stefana Mikołajczyk, Marię Machura, Marię Piekarczyk oraz + zmarłych z rodziny Kudrów, Górskich, Stępniów, Helenę Kowalczyk

od 11.12 do 17.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.12 17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Joanny z mężem Stanisławem + Stanisławę Balińską – od Bożeny Matan z rodziną + Janinę Syrek – od córki Anny z mężem Wiesławem i Miłoszkiem + Jana Matana – od chrześniaka Mariusza Matan z rodziną + Stanisława Machurę...

od 04 do 10.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.12 – WSPOMNIENIE ŚW. BARBARY 18.00: + Barbarę Mamczyńską, Jana Broncel, Zofię Eugeniusza Machurów, Marcina Czesława Blachlińskich, Stanisławę Mariana Mamczyńskich WTOREK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 9 rocz. śmierci, Elżbietę Józefa Gocyłów,...

od 27.11 do 03.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.11 17.00: + Janinę Syrek – od męża Jana + Jana Matana – od brata Stanisława z rodziną + Stanisława Machurę – od Janiny i Jerzego Kupczyk + Wandę Szatan – od sąsiadów Ireny i Ryszarda Machura z rodziną + Mirosława Garczyka – od sąsiadów Szczepana i...

od 20 do 26.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.11 – WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO 17.00: + Adama Las w 1 rocz. śmierci, Zofię Władysława Zenderowskich, Kunegundę Jana Las, Kamila Czaplę WTOREK – 21.11 – WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NMP 7.00: + Grzegorza Merta (zbiorowa) – od konto Agaty Kruz z...

od 13 do 19.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 13.11 – WSPOMNIENIE BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA 7.00: 1) + Jana Matana (zbiorowa) – od kuzyna ha Czesława Szatan, od Zofii i Marka Małota, Grażyny i Stanisława Szatan, od Anny i Grzegorza Czekaj, od Doroty i Andrzeja Gocyłów, od Renaty...

od 06 do 12.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.11 17.00: + OKTAWALNA 6 WTOREK – 07.11 17.00: + OKTAWALNA 7 ŚRODA – 08.11 17.00: + OKTAWALNA 8 CZWARTEK – 09.11 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ 7.00: rez. PIĄTEK – 10.11 – WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO 17.00 (w kaplicy św....

od 30.10 do 05.11.2023

PONIEDZIAŁEK – 30.10 17.00: + Kamila Halinę Witolda Proskornickich, Aleksandra Gocyłę, Józefę Juliana Gocyłów, Genowefę Jana Machurów WTOREK – 31.10 7.00: + Marcina Masłykę  (zbiorowa) – od Grażyny i Leszka Nowak z synem, od Alicja i Teresy Szatan, od Anny...

od 23 do 29.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.10 17.00: + Krystynę w 19 rocz. śmierci Henryka Nowak, Anielę Paliga, Andrzeja Zbigniewa Nowak, Remigiusza Mateusza Nowak WTOREK – 24.10 7.00: + Marcina Masłykę (zbiorowa) – od Arkadiusza i Joanny Świeboda z córką, od Kazimiery i Henryka Machura, od...

od 16 do 22.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.10 – WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ 17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Wiesławy z mężem Markiem i wnuczką Sylwią + Helenę Kłósek – od sąsiadki Jadwigi Machury z rodziną + Stefana Kłósek – od Jana i Reginy Kłósek z rodziną + Jana Matana – od rodziny...

od 09 do 15.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.10 17.00: + Irenę Plura – od Jerzego Mamczyńskiego, od Iwony i Jarka Broncel z dziećmi, od Józefy Blachlińskiej z rodziną,  od Ireny Broncel i rodziny Nowackich WTOREK – 10.10 7.00: + Marcina Masłykę (zbiorowa) – od Moniki i Karola Woźniak z córkami,...