od 09 do 15.01.2023

sty 7, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 09.01

7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od Renaty i Jerzego Farnickich z rodziną, od Stanisławy Błach z córką Bożeną, od Ryszarda Małoty z żoną, od Danuty Merta z rodziną, od Teresy Borówka z Leśniaków, od Renaty Machura, od rodziny Karcz, od Dawida Kowalczyka, od Anety i Marka Rogackich, od Bożeny i Mariana Przybyłowicz, od Joanny i Rafała Pasamonik, od Sylwii i Piotra Szewczyk, od Agnieszki Żurek z synem

WTOREK – 10.01

7.00: + Stanisława Myrtę (zbiorowa) – od rodziny Wylonów z Podżarza, od Ewy Lubas z rodziną, od Kamili i Sławomira Biały, od Mirosława Merty z Mysłowa, od Honoraty Czekaj, od Janiny Gruszka, od Mateusza Rosół z żoną, Agatą, Pauliny Jaksender z mężem Damianem, od Marcina i Moniki Machura, od Katarzyny i Mateusza Stanchły, od Bernadety i Grzegorza Duda, od Krzysztofa Piekarczyka z rodziną Będusza, od Dawida i Agnieszki Góra z dziećmi, od Agnieszki i Marcina Machura z synami, od Bożeny i Mieczysława Machura, od Marii Sierka z córką Jolantą, od Emila i Janiny Bańka, od Jurka Machury, od Piotra i Sławomiry Majcherczyk z córką, od Justyny i Mariusza Broncel z rodziną

ŚRODA – 11.01

7.00: + Zofię Machura (zbiorowa) – od Janiny i Jana Syrek, od Anny Syrek z rodziną, od Beaty i Jacka Syrek z rodziną, od rodziny Popczyków, od Urszuli i Adama Krzykawskich z rodziną, od Grażyny i Stanisława Nowak z Krakowa, od Danuty i Mariusza Merta, od Doroty Merta z rodziną z Dziewek, od Kazimiery Szczypa, od Alicji i Stanisława Bieniek z rodziną, od Elżbiety i Wacława Świeboda, od Anny i Sławomira Świeboda, od Doroty i Tadeusza Machura, od Ilony I Mariusza Machura, od Haliny i Antoniego Gruszka, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, od sąsiadki Anny Las, od sąsiadki Anny Nowak, Wandy i Marcina Łabuś, od Marii i Jerzego Gocyła

CZWARTEK – 12.01

7.00: + Aleksandra Sarnika (zbiorowa) – od Agaty i Romana Sławek z rodziną, od Krystyny Borówka z rodziną, od Piotra Borówki, od Andrzeja i Krystyny Borówka, od Wandy Karcz z rodziną, od Mirosławy Myrta z rodziną z Siewierza, od kuzyna Alfreda Karcza z rodziną, od Danieli Jakóbczyk z rodziną z Będusza, od Elżbiety Karcz z rodziną z Będusza, od Wandy Bochenek, od rodziny Tokarskich, od rodziny Kaszuba z Zawiercia, od kolegi Mariana Nowak z rodziną, od Kazika Merta z rodziną, od Kazimierza Jaszki, od Zofii i Andrzeja Machura, od Dariusza Myrty z Poręby, od Zdzisława Dworaka, od Władysława Susa z rodziną, Marii i Romana Cyranowskich z córkami, od Jarka Graj z żoną, od Krystyny i Tadeusza Psonka

PIĄTEK – 13.01

7.00: + Annę Machura (zbiorowa) – od prawnuczki Jagody z mężem, od prawnuka Macieja z Olą, od kuzynki Alicji i Wacława Sułkowskich, od kuzynki Mieczysławy i Aleksandra Majewskich, od kuzynki Marii Sakwa, od Zdzisławy Gocyła, od Stefana i Beaty Machura z rodziną, od Honoraty Machura z rodziną, od Agnieszki i Waldemara Rajczyk z córką, od Jadwigi i Włodzimierza Gorczyca, od Marty i Tomasza Hajduk z dziećmi, od Grażyny Rok z rodziną, od Ewy i Krzysztofa Madej, od Agnieszki i Karola Madej z dziećmi, od Kariny i Damiana Noszczyk z synami, od Anny Las, od Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Jolanty i Krzysztofa Mainka z dziećmi z Poręby, od Anny Farnickiej, od Heleny Matan

SOBOTA – 14.01

7.00: + Annę Radziwołek – od syna Jerzego z małżonką i swatowej Heleny Merta

+ Damiana Kwiecień – od Marii Pasamonik

+ Annę Grzelak – od Danuty i Roberta Bijak

+ Jacka Machurę – od Grażyny i Andrzeja Wyszyńskich z rodziną

+ Henryka Gnacika – od sąsiadów Madejów i Noszczyków

NIEDZIELA – 15.01.2023 – II NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Zygmunta Gibałka w 15 rocz. śmierci, Kazimierę Gibałka, zmarłych z rodziny Gibałków i Wach, Bogdana Myrta

11.00: Za Parafian oraz chrzest Laury Angeliny Machura

16.00: + Stanisława Kowalczyk, Emilię Edwarda Kowalczyk, Irenę i Stefana Mikołajczyk, Marię Machura, Marię Piekarczyk oraz + zmarłych z rodziny Kudrów, Górskich, Stępniów, Helenę Kowalczyk

od 05 do 11.06.2023

PONIEDZIAŁEK – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00: + Annę Nowak – od Marii i Zygmunta Gil z rodzinami + Marcina Masłykę – od sąsiadów Teresy, Sandry i Kamila Góra z dziećmi + Kazimiera Myrta – od prawnuków + Ewę Meta – od swatki Janiny z Sosnowca + Jacka Machurę...

od 29.05 do 04.06.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Danielę Błachno (zbiorowa) – od siostry Stanisławy Machura, od brata Edwarda, od chrześnicy Marii Kostrubiec, od chrześnicy Barbary Latos z rodziną, od Grażyny Nieścieruk, od Marty i Grzegorza Rok, od Elżbiety...

od 22 do 28.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 22.05 – WSPOMNIENIE ŚW. RITY 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak WTOREK – 23.05 7.00: + Stefana Graj (zbiorowa) – od Jadwigi Pelon z rodziną z Dzwonowic, od Haliny i Jana Góreckich z rodziną, od...

od 15 do 21.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 15.05 17.00: + Władysława w 18 rocz. śmierci, Genowefę Motyl, Helenę Wawrzyńca Andrzeja Włodzimierza Jana Surmów, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.05 – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI 17.00: + Stanisława Jana Teresę Górów, zmarłych z...

od 8 do 14.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 08.05 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA 17.00: + Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci – od rodzeństwa z rodzinami oraz + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej WTOREK – 09.05 7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Dominiki i Łukasza Królickich, od Mariusza i Ilony...

od 01 d0 7.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 01.05 – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA 17.00: + Krystynę Mariana Leopolda Gocyłów, Stanisławę Machura, Szczepana Sakwa, dziadków Machurów i Gocyłów WTOREK – 02.05 – WSPOMNIENIE ŚW. ATANAZEGO 17.00: + Juliana Machurę w 21 rocz. śmierci, Stanisławę...

od 24 do 30.04.2023

Poniedziałek24.04 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA1700+ Mirosława Garczyka – od żony Bernardy + Wandę Szatan – od chrześniaka Czesława Sułkowskiego + Lucjana Nowaka – od Anny i Henryka Wieczorek z rodziną + Adama Las – od Małgorzaty i Andrzeja Polak z dziećmi + Krystynę...

od 17. do 23.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.04 17.00: + Marię Gil w 2 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 7 rocz. śmierci, Zofię Władysława Surma, Cecylię Jana Gil, Romana Grześ, Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci, Mariannę Stanisława Las, Marię Machura, Józefa...

od 10 do 16.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 10.04 - II DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 9.00: + Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej, Zofię Józefa Madej, Marię w 2 rocz. śmierci Mirosława Gil, Marię Machura, Tadeusza Józefa Małota, Mariannę Stanisława Las oraz + Stefanię i Zygmunta Nowak,...

od 03 do 09.04.2023

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 03.04 17.00: + Teresę Góra, Grzegorza Górę, Genowefę Jana Machurów, Katarzynę Franciszka Górów i zmarłych z rodziny WIELKI WTOREK – 04.04 7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Haliny Matan z rodziną, od Jana...