od 15 do 21.01.2024

sty 13, 2024 | Intencje mszalne

Poniedziałek15.01
700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich , od Danuty Myta z Zarzecza, od Zbigniewa i Renaty Kaim, od Grzegorza Machura z rodziną, od Jadwigi i Włodzimierza Gorczyców, od Wiesławy Michała Pawła Kłósek z rodziną, od kto Grażyny Machura z Martyną, od Paulina i Damiana Kowalczyk, od Danuty i Henry-ka Kowalczyk, od Justyny i Artura Kozłowskich synem z Poręby, od Angeliki i Sebastiana Bogackich z Poręby, od rodziny Nowaków z Kuźnicy Sulikowskiej, od Anny i Jacka Smolarskich ich z rodziną, od Kazimiery Kowalczyk, od Grażyny i Wiesława Mikołajczyk z rodziną, od Wiesława Szczypy z rodziną z Niweczki, od Michała Machury, od Wiesławy Machura z rodziną, od Anny i Ireneusza Machura z rodziną
Wtorek16.01
700+ Natalię Bereza (zbiorowa) – od Jarosława Graj z żoną, od Dariusza Graj z rodziną, od Eweliny Graj – Borowik z synem, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Doroty Urban z córką Laurką, od Barbary Szymczyk, od Martyny Świeboda z mężem i dziećmi, od Grażyny Myrta z córką z Potaszni, od Stanisława i Haliny Chrapka z Brudzowic, od ko-leżanki Kariny Sornik z rodziny, od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej w Żelisławicach, od Szopów z rodziną z Siewierza, od kolegi Konrada Walo z rodzicami
Środa17.01 – WSPOMNIENIE  ŚW. ANTONIEGO
700+ Alicję Woźniczka  (zbiorowa) – od Stanisława Frączek, od Wiesławy i Antoniego Konieczniak ze Smudzówki, od Beaty Góra z rodziną, od Marioli i Adama Konieczniak z rodziną, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną, od Mieczysławy Merty, od Joanny Zasadzień  z synem, od Jarosława Merty z rodziną, od Danieli i Tadeusza Papierniak, od Wandy Lechwackiej, od Renisławy Sułkowskiej z córką, od Jolanty i Andrzeja Gębków z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Marcina Siwczyka z rodziną, od Grażyny Kołodziejczyk z rodziną, od Aleksandra Myrta, od Heleny i Stanisława Machura, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Alicji Karcz, od Mirosława Zenderowskiego z rodziną, od Bogusławy i Władysława Tolala z rodz., od sąsiadów Iwony i Krzysztofa Nowaków, od są-siadów Liliany i Krystiana Nowaków z dziećmi
Czwartek18.01
700+ Elżbiety Zenderowskiej (zbiorowa) – od sąsiadów Nowaków ze Słowika, od Kazimiery Będkowskiej ze Słowika, od koleżanki Bożeny Krzykawskiej z mężem, od Agaty Krus z córką Sylwią, od Marka Bogusławskiego, od Sylwii Bogusławskiej z rodziną, od Adriana  Bogusławskiego z rodziną, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Da-nuty i Jana Szmal z Pińczyc, od Renaty Merta z rodziną, od Wioli i Jacka Machurów z dziećmi, od Małgorzaty Nowak, od Donaty Dworak z Poręby z rodziną, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Rafała i Moniki Machura z synem, od Dariusza Machura z Danutą, od kuzyna Jacka Zemła z rodziną, od Renaty Dorobisz, od Gabriela Nowaka z żoną, od Wiesława i Wiesławy Szczypów z rodziną, od kuzyna Tomasza z rodziną
Piątek19.01 – WSPOMNIENIE  ŚW. JÓZEFA SEBA-STIANA PELCZARA
700+ Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Jolanty i Andrzeja Machura, od Urszuli i Grzegorza Jagiełło, od Mirosławy i Macieja Motyl, od Katarzyny i Krzysztofa Rok z dziećmi, od Małgorzaty i Ireneusza Kozak z dziećmi, od Anny Bijak z rodziną z Niwek, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od sąsiadów Perkowskich, od Jadwigi i Romana Mazur, od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Dyrekcji i Pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelisławicach, od personelu sklepu Lewiatan, od Doroty i Andrzeja Gocyła, od Doroty Machura z ul. Podleśnej, od Dagmary i Pawła Grabowskich z dziećmi, od Jadwigi Machura z rodziną, od Heleny Matan, od koleżanek córki Bożeny, od Halina Matan z ul. Niweckiej, od Lucyna Szkoda z rodziną, od Marii Sierka z rodziną, od Anny Nowak, od Anety Bryła z córką Mają, od Lucyny i Ryszarda Las z rodziną, od Heleny i Zdzisława Janickich z Bytomia
Sobota20.01
700+ Janinę Syrek – od wnuczki Wiktorii z Karolem + Stefana Kłósek – od Firmy Kawon + Lucynę Ptaś – od wnuka Sebastiana z żoną i córką + Dariusza Katryniak – od Kazimiery Machura z rodziną + Stanisława Machurę – od Cezarego Zdzieraka z rodziną
1300Ślub Agaty Buron i Berata Koç
Niedziela14.01- III NIEDZIELA ZWYKŁA, rok B
900+ Genowefę Merta w 13 rocz. śmierci,, Stefana Merta, zmarłych dziadków, zmarłych z rodziny Mertów, Roków, Gocyłów, Śliwów i Maciążków
1100Za Parafian
Chrzest Oliwii Pauliny Kolasa
1600+ Mariana Gocyłę w 16 rocz. śmierci, Władysławę Mariana Krzysztofa Gocyła, Karolinę Machura, Jerzego Dworaka, zmarłych dziadków, Leona Kaptacz. Honoratę Machura

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...