od 08 do 14.01.2024

sty 6, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 08.01

7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak, od Wiesławy Machura z synem Darkiem, od Urszuli i Marka Mazurów z rodziną, od Wioli i Jacka Machurów z rodziną, od Danuty i Wacława Krzykawskich z rodziną, od Wisławy i Wiesława Kopeckich, od Beaty i Adama Będkowskich, od Andrzeja i Jesiki Stolarskich, od Klaudii i Michała Skowron, od sąsiadów Gałązków, od Magdaleny i Wojciecha Nowaczyk z dziećmi, od Janiny i Stanisława Kosteczka, od pracowników firmy EKO-GRAND, od rodziny Janasów, od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Agnieszki i Adama Syrek

WTOREK – 09.01

7.00: + Lucynę Ptaś (zbiorowa) – od Reni i Krzysztofa Mazur z rodziną, od Haliny i Mariana Nowak z rodziną, od Teresy Koszur, od Wacławy Kocot z rodziną, od Jadwigi Oszczędławskiej z rodziną, od Teresy i Eugeniusza Bubel z Mrzygłodu, od Doroty i Jacka Garczyk z synem, od Aleksandry i Przemysława Wrześniak z synem, od Renaty Merta z rodziną, od kuzynki Kazimiery Będkowskiej ze Słowika, od Bożeny i Krzysztofa Krzykowskich z Przeczyc, od Agaty Kruz z córką, od rodziny Madejów i Noszczyków, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Wioletty i Jacka Machura z rodziną, od kuzynki Ireny Machura ze Słowika, od Oli i Mariusza Machura z córką ze Słowika, od Iwony i Krzysztofa Nowaków ze Słowika, od Liliany i Krystiana Nowaków z dziećmi ze Słowika

ŚRODA – 10.01

7.00: + Dariusza Katryniak (zbiorowa) – od rodziny Miłochów, od rodziny Mostowskich z mamą, od rodziny Wilczek, od rodziny Makieła z córką Klaudią i synem Mateuszem, od Heleny Myrta, od Grzegorza Myrty, od Alicji Półtoranos z dziećmi, od znajomych Lidii i Henryka Rak z Górnego Lasu, od Ireny Trzcionki, od Joanny Chodarcewicz z rodziną, od Przemysława Trzcionka z rodziną, od Moniki i Grzegorza Nowak z dziećmi, od Elżbiety i Krzysztofa Patyk z rodziną, od Joanny Ślęzak z rodziną, od Wiesława i Barbary Myrta, od Edyty i Bogdana Tokarskich z dziećmi, od Mariusza Myrta, od Jadwigi i Sylwestra Gębskich z rodziną, od kocha Janusza Kosa z żoną, od kolegi Krzysztofa Bajdała z rodziną, od Mirosława Baszko z rodziną, od kolegi Jacka Machura, od Marka i Mirosławy, od Eweliny i Tomasza Mrzygłód z rodziną

CZWARTEK – 11.01

7.00: + Jana Matana (zbiorowa) – od Zofii i Antoniego Lebiockich, od Jadwigi Machura z rodziną, od Kariny i Jacka Walo z córkami, od Mirosławy i Edmunda Walo, od Edyty i Krzysztofa Walo z synami, od Krystyny i Jana Walo z rodziną, od Ewy i Andrzeja Golec z dziećmi, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Kazimierza Nowaka z Podleśnej, od Zofii i Henryka Machurów z rodziną, od Anny i Wacława Sierków z rodziną, od Ireny Machura z rodziną ze Słowika, od kuzynki Stanisławy Machura, od Marii Kostrubiec z rodziną, od kuzyna Jana Dyszego z synem Andrzejem, od Mirosławy i Macieja Motyl, od Heleny Matan, od Elżbiety i Jana Latos, od Marii i Jerzego Gocyła z rodziną, od Joli Paszta

PIĄTEK – 12.01

7.00: + Stanisława Machurę (zbiorowa) – od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną, od Mieczysława Urbańczyk z żoną, od całej rodziny Śmigiel, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Anny Bijak, od Henryka Nowak z rodziną, od Aleksandry i Andrzeja Machura z rodziną, od Haliny i Antoniego Gruszka, od Bożeny i Sławomira Pokwap z rodziną, od Joli i Marka Szczepaniak, od Szczepana i Katarzyny Ziętek, od Danuty i Krzysztofa Gwoździewiczów, od Małgorzaty Doniec z rodziną, od Alicji i Sławomira Rosół, od Pauliny Jaksender z mężem, od Anny i Stanisława Czekaj z Podżarza, od Bogumiła i Teresy Myrta z Niwek, od koleżanki Danuty Mazur z rodziną, od Zofii i Henryka Marek, od Grażyny Matyi z Poręby, od Barbary i Jerzego Stolingwa z rodziną, od kolegi Andrzeja Dyszego z żoną Jolą

SOBOTA – 13.01

7.00: + Stanisława Myrtę – od kuzynki Jadwigi Matyja z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Danuty i Jacka Walo

+ Jana Surmę – od Orkiestry OSP Żelisławice

+ Elżbietę Zenderowską – od Jana i Ireny Bijaków

+ Henryka Gnacika – od swatów Bijaków

NIEDZIELA – 14.01- II NIEDZIELA ZWYKŁA, rok B

9.00: + Katarzynę Franciszka s. Marię Monikę Górów, Jana Czekaja, Adama Gruszkę, Jana Teresę Górów, zmarłych z rodziny Górów i Czekajów

11.00: Za Parafian

16.00: + Janinę Wiesława Sułkowskich, Mariannę Józefa Sułkowskich, Helenę Franciszka Szatan i zmarłych z rodziny oraz + Jerzego Katolik w 18 rocz. śmierci, Apolonię Kazimierza Ryszarda Katolik

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...

od 11.12 do 17.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.12 17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Joanny z mężem Stanisławem + Stanisławę Balińską – od Bożeny Matan z rodziną + Janinę Syrek – od córki Anny z mężem Wiesławem i Miłoszkiem + Jana Matana – od chrześniaka Mariusza Matan z rodziną + Stanisława Machurę...