od 08 do 14.01.2024

sty 6, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 08.01

7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak, od Wiesławy Machura z synem Darkiem, od Urszuli i Marka Mazurów z rodziną, od Wioli i Jacka Machurów z rodziną, od Danuty i Wacława Krzykawskich z rodziną, od Wisławy i Wiesława Kopeckich, od Beaty i Adama Będkowskich, od Andrzeja i Jesiki Stolarskich, od Klaudii i Michała Skowron, od sąsiadów Gałązków, od Magdaleny i Wojciecha Nowaczyk z dziećmi, od Janiny i Stanisława Kosteczka, od pracowników firmy EKO-GRAND, od rodziny Janasów, od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Agnieszki i Adama Syrek

WTOREK – 09.01

7.00: + Lucynę Ptaś (zbiorowa) – od Reni i Krzysztofa Mazur z rodziną, od Haliny i Mariana Nowak z rodziną, od Teresy Koszur, od Wacławy Kocot z rodziną, od Jadwigi Oszczędławskiej z rodziną, od Teresy i Eugeniusza Bubel z Mrzygłodu, od Doroty i Jacka Garczyk z synem, od Aleksandry i Przemysława Wrześniak z synem, od Renaty Merta z rodziną, od kuzynki Kazimiery Będkowskiej ze Słowika, od Bożeny i Krzysztofa Krzykowskich z Przeczyc, od Agaty Kruz z córką, od rodziny Madejów i Noszczyków, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Wioletty i Jacka Machura z rodziną, od kuzynki Ireny Machura ze Słowika, od Oli i Mariusza Machura z córką ze Słowika, od Iwony i Krzysztofa Nowaków ze Słowika, od Liliany i Krystiana Nowaków z dziećmi ze Słowika

ŚRODA – 10.01

7.00: + Dariusza Katryniak (zbiorowa) – od rodziny Miłochów, od rodziny Mostowskich z mamą, od rodziny Wilczek, od rodziny Makieła z córką Klaudią i synem Mateuszem, od Heleny Myrta, od Grzegorza Myrty, od Alicji Półtoranos z dziećmi, od znajomych Lidii i Henryka Rak z Górnego Lasu, od Ireny Trzcionki, od Joanny Chodarcewicz z rodziną, od Przemysława Trzcionka z rodziną, od Moniki i Grzegorza Nowak z dziećmi, od Elżbiety i Krzysztofa Patyk z rodziną, od Joanny Ślęzak z rodziną, od Wiesława i Barbary Myrta, od Edyty i Bogdana Tokarskich z dziećmi, od Mariusza Myrta, od Jadwigi i Sylwestra Gębskich z rodziną, od kocha Janusza Kosa z żoną, od kolegi Krzysztofa Bajdała z rodziną, od Mirosława Baszko z rodziną, od kolegi Jacka Machura, od Marka i Mirosławy, od Eweliny i Tomasza Mrzygłód z rodziną

CZWARTEK – 11.01

7.00: + Jana Matana (zbiorowa) – od Zofii i Antoniego Lebiockich, od Jadwigi Machura z rodziną, od Kariny i Jacka Walo z córkami, od Mirosławy i Edmunda Walo, od Edyty i Krzysztofa Walo z synami, od Krystyny i Jana Walo z rodziną, od Ewy i Andrzeja Golec z dziećmi, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Kazimierza Nowaka z Podleśnej, od Zofii i Henryka Machurów z rodziną, od Anny i Wacława Sierków z rodziną, od Ireny Machura z rodziną ze Słowika, od kuzynki Stanisławy Machura, od Marii Kostrubiec z rodziną, od kuzyna Jana Dyszego z synem Andrzejem, od Mirosławy i Macieja Motyl, od Heleny Matan, od Elżbiety i Jana Latos, od Marii i Jerzego Gocyła z rodziną, od Joli Paszta

PIĄTEK – 12.01

7.00: + Stanisława Machurę (zbiorowa) – od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną, od Mieczysława Urbańczyk z żoną, od całej rodziny Śmigiel, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Anny Bijak, od Henryka Nowak z rodziną, od Aleksandry i Andrzeja Machura z rodziną, od Haliny i Antoniego Gruszka, od Bożeny i Sławomira Pokwap z rodziną, od Joli i Marka Szczepaniak, od Szczepana i Katarzyny Ziętek, od Danuty i Krzysztofa Gwoździewiczów, od Małgorzaty Doniec z rodziną, od Alicji i Sławomira Rosół, od Pauliny Jaksender z mężem, od Anny i Stanisława Czekaj z Podżarza, od Bogumiła i Teresy Myrta z Niwek, od koleżanki Danuty Mazur z rodziną, od Zofii i Henryka Marek, od Grażyny Matyi z Poręby, od Barbary i Jerzego Stolingwa z rodziną, od kolegi Andrzeja Dyszego z żoną Jolą

SOBOTA – 13.01

7.00: + Stanisława Myrtę – od kuzynki Jadwigi Matyja z rodziną

+ Mirosława Lachór – od Danuty i Jacka Walo

+ Jana Surmę – od Orkiestry OSP Żelisławice

+ Elżbietę Zenderowską – od Jana i Ireny Bijaków

+ Henryka Gnacika – od swatów Bijaków

NIEDZIELA – 14.01- II NIEDZIELA ZWYKŁA, rok B

9.00: + Katarzynę Franciszka s. Marię Monikę Górów, Jana Czekaja, Adama Gruszkę, Jana Teresę Górów, zmarłych z rodziny Górów i Czekajów

11.00: Za Parafian

16.00: + Janinę Wiesława Sułkowskich, Mariannę Józefa Sułkowskich, Helenę Franciszka Szatan i zmarłych z rodziny oraz + Jerzego Katolik w 18 rocz. śmierci, Apolonię Kazimierza Ryszarda Katolik

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...