od 22 do 28.01.2024

sty 20, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 22.01

7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów

WTOREK – 23.01

7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023

ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO

7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Doroty i Zbyszka Syrek z Myszkowa, od Anny Kieras z rodziną z Brudzowic, od Henryki Szybis z Dziewek, od Wiesławy Bochenek z rodziną, od Heleny i Stanisława Machura, od Elżbiety i Janusza Mazurkiewicz, od Iwony i Roberta Kacperskich z rodziną, od Barbary i Mariana Nowaków z Leśniaków z rodziną, od Teresy i Ireneusza Masłyka z rodziną, od Teresy Małota z rodziną, od Roksany i Patryka Swarlik i Beaty Machura, od Haliny i Mariana Nowak z rodziną, od Janiny i Macieja Duda, od Jadwigi Machura z rodziną, od Marii Bajan, od Pauliny i Damiana Kowalczyk z dziećmi, od Magdalena i Marcina Bajan z dziećmi, od Moniki i Grzegorza Bijak, od Roksany i Mariusza Nowak, od Małgorzaty i Jana Syrek z rodziną, od Jadwigi i Wacława Piechowskich, od Danuty i Mirosława Lebiockich z rodziną, od Jolanty i Andrzeja Gębków z rodziną, od Danuty i Kazimierza Machura, od Józefy Blachlińskiej z rodziną, od Kuzynki Bańskiej z rodziną

CZWARTEK – 25.01 – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

7.00: + Lucynę Ptaś (zbiorowa) – od Małgorzaty Gocyła ze Słowika, od Marioli i Pawła Czarneckich z córką ze Słowika, od Sławomira i Ilony Gocyła z córkami ze Słowika, od Mieczysławy Merta, od Joanny Zasadzień z synem , od Jarosława Merta z rodziną, od Ireny i Jana Bijak, od Mirosława Zenderowskiego z rodziną, od Wiesławy i Antoniego Merta z rodziną, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, od Anny i Krzysztofa Wrona z córkami, od Jolanty i Krzysztofa Las z rodziną, od Jolanty i Andrzeja Gębka, od Renisławy Sułkowskiej z córką, od Alicji i Józefa Noczyńskich z Pińczyc, od Moniki i Krzysztofa Paszta z córką, od Krystyny Fornalczyk, od sąsiadów Zimońskich, od Bożeny Machura z rodziną, od Teresy Koźlak z rodziną

PIĄTEK – 26.01 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH TYMOTEUSZA I TYTUSA

7.00: + Honoratę Machura (zbiorowa) – od Grażyny i Józefa Ostaszewskich z Nowej Wioski, od Stanisławy Łabuś z Będzina, od Zofii Machura z Pińczyc, od Bernadetty i Grzegorza Duda, od Marii i Krzysztofa Piekarczyk, od Anety Bryła z córką Mają, od Sabiny Modzelewskiej z rodziną, od Małgorzaty i Antoniego Góra z rodziną, od Honoraty Czekaj z rodziną, od Krystyny Machura z córką, od Ewy i Henryka Nowak i Janiny Woś, od Marii i Jerzego Gocyła z rodziną, od Ewy Stasikowskiej z mężem z Cynkowa, od Danuty Merta i Adam Guc, od Mieczysława Machura z rodziną z Winowna, od Doroty i Sebastiana Falczyńskich z rodziną z Winowna, od Andrzeja i Krystyny Machura z Dziewek, od Jolanty i Daniela Gancarz z Dąbia, od Małgorzaty i Marcina z rodziną z Dziewek, od Anny i Marka Kaniowskich z rodziną z Wojkowic Kościelnych, od Łukasza i Anny Machura z rodziną z Wojkowic Kościelnych, od Zofii i Marka Małota z rodziną, od Marianny Merta z Podżarza, od Anny i Józefa Machurów, od Jerzego Mantykiewicz

SOBOTA – 27.01

7.00: + Mieczysława Machurę – od Tadeusza Tworka z Poręby z rodziną

+ Dariusza Machurę – od szwagierki Iwony Łukasik

+ Henryka Gnacika – od Andrzeja Bijaka z rodziną

+ Jana Matana – od sąsiadów Gajdziaków i Kruków

+ Stanisława Myrtę – od Krzysztofa i Małgorzaty Sapota

NIEDZIELA – 28.01- IV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok B

9.00: + Lucjana Nowaka w 2 rocz. śmierci, Stanisława Piotra Elżbietę Jana Bronisława Nowaków, Piotra Stawickiego, Henryka Ziółkowskiego – od żony z rodziną oraz + rez. P. Teresy Góra

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog i dary Duch Świętego na progu dorosłego życia dla Kamila Gil w 18 rocz. urodzin

16.00: + Leszka Gocyłę, Stanisławę Jana Krzykawskich, Martę Edmunda Gocyła, Jana Krzykawskiego, Teresę Adama Pachowicz, Zygmunta Gocyła, Janusza Połeć i zmarłych dziadków oraz + Genowefę Władysława Rudków, Stefana Franciszka Władysławę Mertów, Józefa Aleksandra Tworków

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...