od 06 do12.02.2023

lut 4, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY

17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty

+ Lucjana Nowaka –  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia

+ Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego

+ Kazimierę Sierka – od kuzyna Kazika Myrty z żoną i rodziną

+ Adama Las – od wnuczka Artura z rodziną

WTOREK – 07.02

7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Małgorzaty i Stanisława Machura, od Eli i Darka Merty, od Bożeny i Stanisława Gibałka, od Danuty Wach z rodziną z Nowej Wioski, od Grażyny Machura z córką, od Wiesławy Kłósek, od Zdzisława Kułach z żoną i dziećmi z Kuźnicy, od Marii i Wacława Dyszy, od Joanny i Roberta Kret z rodziną z Wysoki, od Ewy i Piotra Dworak z rodziną z Myszkowa, od  Barbary i Adama Dyszy z rodziną, od rodziny Kieras, od Anity i Roberta Owczarek, od Moniki i Oskara Błaut z dziećmi, od Heleny i Henryka Fisiór, od Anny i Bogusława Kolasa, od Olgi i Marcina Noszczyk, od Józefa Kowalczyka ze Smudzówki, od Barbary i Stanisława Mantykiewicz z rodziną, od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Stanisławy i Stanisława Łabuś, od Witolda i Krystyny Gocyła z rodziną

ŚRODA – 08.02

17.00: + Aleksandra Józefę Juliana Gocyłów, Genowefę Jana Machurów, Kamila Proskornickiego i zmarłych z rodziny

CZWARTEK – 09.02

7.00: + Zofię Machura (zbiorowa) – od  Zdzisławy i Jerzego Machura z Góry Włodowskiej, od Edyty i Marcina Machura z córką, od Janiny i Ryszarda Białych z Góry Włodowskiej, od Julianny i Edwarda Grabowskich z Góry Włodowskiej, od Haliny Matan z rodziną, od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Danuty i Irka Balińskiego z rodziną, od Ewy Machura z rodziną, od Emilii i Ryszarda Machura, od Zofii i Leszka Bubel, od Heleny i Haliny Machura, od Renaty i Leszka Będkowskich z rodziną, od Danuty Merta z Podleśnej z rodziną, od Danusi Malskiej z Katowic z rodziną, od Krystyny i Stanisława Śliwa z rodziną, od Elżbiety Stawickiej z mężem, od Mirosławy i Macieja Motyl, od Barbary i Andrzeja Motyl, od Zofii Machura z synem Dariuszem, od Bożeny Machura, od Stanisławy Machura z Zagórza.

PIĄTEK – 10.02 – WSPOMNIENIE ŚW. SCHOLASTYKI

17.00: + Krystynę Nowak – od kuzynki Jadwigi Leszczyńskiej z rodziną

+ Aleksandra Sarnika – od Stanisława Kita

+ Annę Machura – od Urszuli i Władysława Bulskich

+ Irenę Radziwołek – od wnuczek Janiny i Magdaleny z rodzinami

+ Jacka Machurę –  od Stanisławy Borówka z rodziną z Niwek

SOBOTA – 11.02

7.00: + Damiana Kwiecień – od sąsiadów

+ Henryka Gnacika – od sąsiadów Anny Las, Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi

+ Stanisława Łabuś – od koleżanek i kolegów z pracy z Dąbrowy Górniczej

+ Stanisława Myrtę – od Alicji i Sławomira Rosół

+ Mirosława Lachór – od chrześnicy Iwony i Sergiusza Matyka z rodziną

NIEDZIELA – 12.02 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Franciszka w 21 rocz. śmierci Kazimierę |Nowak, Wiktora Annę Będkowskich

11.00: Za Parafian

16.00: + Jana Czekaja, Władysławę Władysława Czekaj, Stanisława Katarzynę Stanisława Marię Teresę Jana Górów, Sabinę Stanisława Piekarczyków i zmarłych z rodziny Górów oraz + Zygmunta Fornalczyka w 9 rocz. śmierci, Janinę Grabowską, Mariannę Bernarda Myrta, Władysławę Józefa Fornalczyk, ks. Marka Majchrzaka

od 27.03 do 02.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.03 18.00: + Mateusza Czarneckiego – od chrzestnej Urszuli z mężem Jackiem + Stefana Graj – od wnuczki Joanny z mężem i dziećmi + Ewę Merta – od swatki Ireny Karcz + Wandę Szatan – od prawnucząt: Dawida, Weroniki, Hani, Zosi, Michałka i Kamilka +...

od 20 do 26.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.03 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP 17.00: + Zofię Furtacz w 1 rocz. śmierci – od córki Barbary i syna Piotra z rodzinami WTOREK – 21.03 7.00: + Annę Machura(zbiorowa) – od Barbary i Sławomira Jakóbczyk z rodziną, od Bożeny Gocyła, od Jerzego...

od 06 do 12.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.03 – II DZIEŃ MISJI ŚW. 8.00: O zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla ks. Marcina z racji urodzin 17.00: + Lucjana Helenę Stanisława Myrta, Marię Marcina Henryka Sularz WTOREK – 07.03 – III DZIEŃ MISJI ŚW. 9.00: + Annę Machura (zbiorowa) – od...

od 27.02 do 05.03.2023

PONIEDZIAŁEK – 27.02 17.00: + Stefana Kłósek – od Anny i Władysława Bochenek + Helenę Kłósek – od chrześnicy Wiesławy Bochenek + Wandę Szatan – od wnuczki Anety z mężem Marcinem + Annę Nowak – od Bogumiły Machura z rodziną + Marcina Masłykę – od Zdzisława Banik WTOREK...

od 20 do 26.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 20.02 17.00: + Jana Surmę – od syna Grzegorza z żoną Anną + Mirosława Lachór – od Tomira i Soni Lachór z synami + Henryka Gnacika – od Jadwigi i Wacława Piechowskich z rodziną + Damiana Kwiecień – od sąsiadów + brata Tymona – od rodziny WTOREK – 21.02...

od 13 do 19.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 13.02 17.00: + Stanisława Łukasik w 5 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Władysława Myrta, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...