od 06 do12.02.2023

lut 4, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY

17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty

+ Lucjana Nowaka –  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia

+ Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego

+ Kazimierę Sierka – od kuzyna Kazika Myrty z żoną i rodziną

+ Adama Las – od wnuczka Artura z rodziną

WTOREK – 07.02

7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Małgorzaty i Stanisława Machura, od Eli i Darka Merty, od Bożeny i Stanisława Gibałka, od Danuty Wach z rodziną z Nowej Wioski, od Grażyny Machura z córką, od Wiesławy Kłósek, od Zdzisława Kułach z żoną i dziećmi z Kuźnicy, od Marii i Wacława Dyszy, od Joanny i Roberta Kret z rodziną z Wysoki, od Ewy i Piotra Dworak z rodziną z Myszkowa, od  Barbary i Adama Dyszy z rodziną, od rodziny Kieras, od Anity i Roberta Owczarek, od Moniki i Oskara Błaut z dziećmi, od Heleny i Henryka Fisiór, od Anny i Bogusława Kolasa, od Olgi i Marcina Noszczyk, od Józefa Kowalczyka ze Smudzówki, od Barbary i Stanisława Mantykiewicz z rodziną, od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Stanisławy i Stanisława Łabuś, od Witolda i Krystyny Gocyła z rodziną

ŚRODA – 08.02

17.00: + Aleksandra Józefę Juliana Gocyłów, Genowefę Jana Machurów, Kamila Proskornickiego i zmarłych z rodziny

CZWARTEK – 09.02

7.00: + Zofię Machura (zbiorowa) – od  Zdzisławy i Jerzego Machura z Góry Włodowskiej, od Edyty i Marcina Machura z córką, od Janiny i Ryszarda Białych z Góry Włodowskiej, od Julianny i Edwarda Grabowskich z Góry Włodowskiej, od Haliny Matan z rodziną, od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Danuty i Irka Balińskiego z rodziną, od Ewy Machura z rodziną, od Emilii i Ryszarda Machura, od Zofii i Leszka Bubel, od Heleny i Haliny Machura, od Renaty i Leszka Będkowskich z rodziną, od Danuty Merta z Podleśnej z rodziną, od Danusi Malskiej z Katowic z rodziną, od Krystyny i Stanisława Śliwa z rodziną, od Elżbiety Stawickiej z mężem, od Mirosławy i Macieja Motyl, od Barbary i Andrzeja Motyl, od Zofii Machura z synem Dariuszem, od Bożeny Machura, od Stanisławy Machura z Zagórza.

PIĄTEK – 10.02 – WSPOMNIENIE ŚW. SCHOLASTYKI

17.00: + Krystynę Nowak – od kuzynki Jadwigi Leszczyńskiej z rodziną

+ Aleksandra Sarnika – od Stanisława Kita

+ Annę Machura – od Urszuli i Władysława Bulskich

+ Irenę Radziwołek – od wnuczek Janiny i Magdaleny z rodzinami

+ Jacka Machurę –  od Stanisławy Borówka z rodziną z Niwek

SOBOTA – 11.02

7.00: + Damiana Kwiecień – od sąsiadów

+ Henryka Gnacika – od sąsiadów Anny Las, Katarzyny i Krzysztofa Gil z dziećmi

+ Stanisława Łabuś – od koleżanek i kolegów z pracy z Dąbrowy Górniczej

+ Stanisława Myrtę – od Alicji i Sławomira Rosół

+ Mirosława Lachór – od chrześnicy Iwony i Sergiusza Matyka z rodziną

NIEDZIELA – 12.02 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Franciszka w 21 rocz. śmierci Kazimierę |Nowak, Wiktora Annę Będkowskich

11.00: Za Parafian

16.00: + Jana Czekaja, Władysławę Władysława Czekaj, Stanisława Katarzynę Stanisława Marię Teresę Jana Górów, Sabinę Stanisława Piekarczyków i zmarłych z rodziny Górów oraz + Zygmunta Fornalczyka w 9 rocz. śmierci, Janinę Grabowską, Mariannę Bernarda Myrta, Władysławę Józefa Fornalczyk, ks. Marka Majchrzaka

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...