od 12 do 18.09.2022

wrz 11, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 12.09

17.00: + Mateusza Mantykiewicz – od rodziców

+ Marię Mantykiewicz – od Lidii i Zbigniewa Dmuchaczów z Mysłowa

+ Zygmunta Gocyłę – od Natalii Nowak, Zofii i Henryka Marek z rodziną

+ Annę Grzelak – od Wiesławy Myrta

+ Jolantę Matan – od Radnych Miasta Poręba: Jolanty Łakomskiej, Eweliny Janeczek i Krystyny Rok

WTOREK – 13.09 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA CHRYZOSTOMA

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Łukasza i Agnieszki Rudy z rodziną, od rodziny Katryniaków z Leśniaków, od Heleny i Kazimierza Myrta z Leśniaków, od Sylwestra Sierki z żoną i rodziną, od rodziny Półtoranos, od Barbary i Krzysztofa Jaszka z dziećmi, od Kazimierza Jaszka z Leśniaków, od Joanny i Zbigniewa Nowak z Leśniaków, od Rafała i Moniki Machura z synem, od Dariusza Machury z Danutą, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Doroty i Marka Borówka z dziećmi, od Mirosława i Teresy Lachór, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Karola i Magdaleny Czekaj z dziećmi, od Anny i Tomasza Nowakowskich z dziećmi, od Jadwigi i Andrzeja Rudy, od Marzeny i Marka Jeziorskich z rodziną, od Mateusza Minge z żoną Eweliną z dziećmi. .od Natalii Minge, od Pauliny Minge-Surma z mężem i dziećmi, od Piotra Borówki z Leśniaków, od Andrzeja Borówki z żoną

ŚRODA – 14.09 – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

16.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego dla s. Krystyny Kusak ze Zgromadzenia Adoratorek Krwi Chrystusa 50 rocz. ślubów zakonnych oraz dla członkiń i członków Stowarzyszenia Krwi Chrystusa z naszej Parafii.

CZWARTEK – 15.09 – WSPOMNIENIE NMP BOLESNEJ

7.00: + Antoniego Czapla (zbiorowa) – od Józefa Czapli z Dziewek, od Teresy Dec z Dziewek, od Doroty i Leszka Kalarus z rodziną, od Agaty i Grzegorza Syrek z rodziną, od Wiesławy Kłósek z rodziną, od Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów z Żelisławic, od Kazimiery Szczypa, od Stanisława Bieniek z rodziną, od Jana Syrek z rodziną z ul. Piastów, od Wacława Piechowskiego z rodziną, od Zofii i Henryka  Machura z rodziną, od Wioletty i Jacka Machurów z dziećmi, od Kazimiery Machura z rodziną, od Urszuli i Marka Mazurów z rodziną, od Wandy i Mieczysława Urbańczyków, od Justyny i Mariusza Pisarek z dziećmi, od Marioli i Grzegorza Poznańskich z rodziną, od Marty Świeboda z dziećmi, od Anny Wrzosowskiej z rodziną, od Joli i Andrzeja Czyrek z rodziną

PIĄTEK – 16.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA, I CYPRIANA

17.00: + Jacka Machura – od szwagra Dariusza Śliwa z rodziną

+ Zofię Machura – od Heleny i Lucjana Nowaków, Małgorzaty i Grzegorza Danilewicz

+ Lucjana Nowaka – od chrześniaka Stanisława Machura z małżonką

+ Henryka Gnacika – od syna Marcina z Sandrą i córkami

+ Stanisława Myrtę – od chrześniaka Piotra Sroki z rodziną

+ Stefanię i Krzysztofa Karwaczyńskich

SOBOTA – 17.09

7.00: + Urszulę w 3 rocz. śmierci – od męża i synów

NIEDZIELA – 18.09 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Franciszka Katarzynę Górów, s. Marię Monikę Góra, Jana Czekaja, zmarłych z rodziny Górów, Adama Czekaja, Teresę Góra

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: 1) + Janinę Stanisława Machura, Antoniego Bajan, Weronikę Antoniego Bajan, Karolinę Machura

2) + Zygmunta Gocyłę, Danutę Edwarda Gocyłów, Martę Edmunda Gocyłów, Stanisława Gocyłę, Leszka Gocyłę, Zenona Czarneckiego

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...