od 12 do 18.09.2022

wrz 11, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 12.09

17.00: + Mateusza Mantykiewicz – od rodziców

+ Marię Mantykiewicz – od Lidii i Zbigniewa Dmuchaczów z Mysłowa

+ Zygmunta Gocyłę – od Natalii Nowak, Zofii i Henryka Marek z rodziną

+ Annę Grzelak – od Wiesławy Myrta

+ Jolantę Matan – od Radnych Miasta Poręba: Jolanty Łakomskiej, Eweliny Janeczek i Krystyny Rok

WTOREK – 13.09 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA CHRYZOSTOMA

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Łukasza i Agnieszki Rudy z rodziną, od rodziny Katryniaków z Leśniaków, od Heleny i Kazimierza Myrta z Leśniaków, od Sylwestra Sierki z żoną i rodziną, od rodziny Półtoranos, od Barbary i Krzysztofa Jaszka z dziećmi, od Kazimierza Jaszka z Leśniaków, od Joanny i Zbigniewa Nowak z Leśniaków, od Rafała i Moniki Machura z synem, od Dariusza Machury z Danutą, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Doroty i Marka Borówka z dziećmi, od Mirosława i Teresy Lachór, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Karola i Magdaleny Czekaj z dziećmi, od Anny i Tomasza Nowakowskich z dziećmi, od Jadwigi i Andrzeja Rudy, od Marzeny i Marka Jeziorskich z rodziną, od Mateusza Minge z żoną Eweliną z dziećmi. .od Natalii Minge, od Pauliny Minge-Surma z mężem i dziećmi, od Piotra Borówki z Leśniaków, od Andrzeja Borówki z żoną

ŚRODA – 14.09 – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

16.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego dla s. Krystyny Kusak ze Zgromadzenia Adoratorek Krwi Chrystusa 50 rocz. ślubów zakonnych oraz dla członkiń i członków Stowarzyszenia Krwi Chrystusa z naszej Parafii.

CZWARTEK – 15.09 – WSPOMNIENIE NMP BOLESNEJ

7.00: + Antoniego Czapla (zbiorowa) – od Józefa Czapli z Dziewek, od Teresy Dec z Dziewek, od Doroty i Leszka Kalarus z rodziną, od Agaty i Grzegorza Syrek z rodziną, od Wiesławy Kłósek z rodziną, od Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów z Żelisławic, od Kazimiery Szczypa, od Stanisława Bieniek z rodziną, od Jana Syrek z rodziną z ul. Piastów, od Wacława Piechowskiego z rodziną, od Zofii i Henryka  Machura z rodziną, od Wioletty i Jacka Machurów z dziećmi, od Kazimiery Machura z rodziną, od Urszuli i Marka Mazurów z rodziną, od Wandy i Mieczysława Urbańczyków, od Justyny i Mariusza Pisarek z dziećmi, od Marioli i Grzegorza Poznańskich z rodziną, od Marty Świeboda z dziećmi, od Anny Wrzosowskiej z rodziną, od Joli i Andrzeja Czyrek z rodziną

PIĄTEK – 16.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA, I CYPRIANA

17.00: + Jacka Machura – od szwagra Dariusza Śliwa z rodziną

+ Zofię Machura – od Heleny i Lucjana Nowaków, Małgorzaty i Grzegorza Danilewicz

+ Lucjana Nowaka – od chrześniaka Stanisława Machura z małżonką

+ Henryka Gnacika – od syna Marcina z Sandrą i córkami

+ Stanisława Myrtę – od chrześniaka Piotra Sroki z rodziną

+ Stefanię i Krzysztofa Karwaczyńskich

SOBOTA – 17.09

7.00: + Urszulę w 3 rocz. śmierci – od męża i synów

NIEDZIELA – 18.09 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Franciszka Katarzynę Górów, s. Marię Monikę Góra, Jana Czekaja, zmarłych z rodziny Górów, Adama Czekaja, Teresę Góra

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: 1) + Janinę Stanisława Machura, Antoniego Bajan, Weronikę Antoniego Bajan, Karolinę Machura

2) + Zygmunta Gocyłę, Danutę Edwarda Gocyłów, Martę Edmunda Gocyłów, Stanisława Gocyłę, Leszka Gocyłę, Zenona Czarneckiego

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...

od 02 do 08.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU 7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i...

od 26.12.2022 do 01.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 9.00: + Jakuba Madej – od rodziców i babci oraz jego dziadków Stanisława Las, Zofię i Józefa Madej 11.00: + Bronisława w 10 rocz. śmierci Wiesławę Machurów, Krzysztofa Bronisławę Jana Machurów oraz + Stanisława Myrtę w 1...

od 19 do 25.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.12 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Anny i Wojciecha Domanowskich, od swatów Joanny i Włodzimierza Żmuda, od Katarzyny i Adama Słabosz, od Bożeny Gocyła, od Agnieszki Połeć z rodziną, od Mieci Krzykawskiej, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od...

od 12 do 18.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.12 – II DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH 9,00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Anny i Grzegorza Szczepańczyk z rodziny, od Doroty Grzesik, od Bożeny i Marka Rogala, od Bogumiły Machura z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Leszka i Grażyny Nowak, od...

od 05 do 11.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 8 rocz. śmierci, Stanisława Matan, Józefa Elżbietę Gocyłów, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów WTOREK – 06.12 17.00: + Janusza Grabińskiego – od Dawida z rodziną + Wandę Szatan – od córki Zosi z mężem + Adama Las –...