od 12 do 18.09.2022

wrz 11, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 12.09

17.00: + Mateusza Mantykiewicz – od rodziców

+ Marię Mantykiewicz – od Lidii i Zbigniewa Dmuchaczów z Mysłowa

+ Zygmunta Gocyłę – od Natalii Nowak, Zofii i Henryka Marek z rodziną

+ Annę Grzelak – od Wiesławy Myrta

+ Jolantę Matan – od Radnych Miasta Poręba: Jolanty Łakomskiej, Eweliny Janeczek i Krystyny Rok

WTOREK – 13.09 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA CHRYZOSTOMA

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Łukasza i Agnieszki Rudy z rodziną, od rodziny Katryniaków z Leśniaków, od Heleny i Kazimierza Myrta z Leśniaków, od Sylwestra Sierki z żoną i rodziną, od rodziny Półtoranos, od Barbary i Krzysztofa Jaszka z dziećmi, od Kazimierza Jaszka z Leśniaków, od Joanny i Zbigniewa Nowak z Leśniaków, od Rafała i Moniki Machura z synem, od Dariusza Machury z Danutą, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Doroty i Marka Borówka z dziećmi, od Mirosława i Teresy Lachór, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Karola i Magdaleny Czekaj z dziećmi, od Anny i Tomasza Nowakowskich z dziećmi, od Jadwigi i Andrzeja Rudy, od Marzeny i Marka Jeziorskich z rodziną, od Mateusza Minge z żoną Eweliną z dziećmi. .od Natalii Minge, od Pauliny Minge-Surma z mężem i dziećmi, od Piotra Borówki z Leśniaków, od Andrzeja Borówki z żoną

ŚRODA – 14.09 – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

16.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego dla s. Krystyny Kusak ze Zgromadzenia Adoratorek Krwi Chrystusa 50 rocz. ślubów zakonnych oraz dla członkiń i członków Stowarzyszenia Krwi Chrystusa z naszej Parafii.

CZWARTEK – 15.09 – WSPOMNIENIE NMP BOLESNEJ

7.00: + Antoniego Czapla (zbiorowa) – od Józefa Czapli z Dziewek, od Teresy Dec z Dziewek, od Doroty i Leszka Kalarus z rodziną, od Agaty i Grzegorza Syrek z rodziną, od Wiesławy Kłósek z rodziną, od Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów z Żelisławic, od Kazimiery Szczypa, od Stanisława Bieniek z rodziną, od Jana Syrek z rodziną z ul. Piastów, od Wacława Piechowskiego z rodziną, od Zofii i Henryka  Machura z rodziną, od Wioletty i Jacka Machurów z dziećmi, od Kazimiery Machura z rodziną, od Urszuli i Marka Mazurów z rodziną, od Wandy i Mieczysława Urbańczyków, od Justyny i Mariusza Pisarek z dziećmi, od Marioli i Grzegorza Poznańskich z rodziną, od Marty Świeboda z dziećmi, od Anny Wrzosowskiej z rodziną, od Joli i Andrzeja Czyrek z rodziną

PIĄTEK – 16.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW KORNELIUSZA, I CYPRIANA

17.00: + Jacka Machura – od szwagra Dariusza Śliwa z rodziną

+ Zofię Machura – od Heleny i Lucjana Nowaków, Małgorzaty i Grzegorza Danilewicz

+ Lucjana Nowaka – od chrześniaka Stanisława Machura z małżonką

+ Henryka Gnacika – od syna Marcina z Sandrą i córkami

+ Stanisława Myrtę – od chrześniaka Piotra Sroki z rodziną

+ Stefanię i Krzysztofa Karwaczyńskich

SOBOTA – 17.09

7.00: + Urszulę w 3 rocz. śmierci – od męża i synów

NIEDZIELA – 18.09 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Franciszka Katarzynę Górów, s. Marię Monikę Góra, Jana Czekaja, zmarłych z rodziny Górów, Adama Czekaja, Teresę Góra

11.00: ZA PARAFIAN

16.00: 1) + Janinę Stanisława Machura, Antoniego Bajan, Weronikę Antoniego Bajan, Karolinę Machura

2) + Zygmunta Gocyłę, Danutę Edwarda Gocyłów, Martę Edmunda Gocyłów, Stanisława Gocyłę, Leszka Gocyłę, Zenona Czarneckiego

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...