od 19 do 25.09.2022

wrz 18, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 19.09

17.00: + Natalię Antoniego Las, Reginę Wacława Arkadiusza Alfreda Pawlik, Irenę Janicką, zmarłych dziadków

WTOREK – 20.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON,  PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Piotra Borówki z Leśniaków, od Andrzeja Borówki z żoną, od Heleny i Sławomira Kieras, od Marii Machura z Leśniaków, od Honoraty Nastula z dziećmi z Leśniaków, od Waldemara i Lucyny Baran, od Janiny Myrta z Leśniaków, od Renaty i Cezarego Maligłówka z rodziną, od Zenobii Merta z Leśniaków, od Adama i Beaty Bednarz z Leśniaków, od Roksany i Mateusza Wieczorek z Leśniaków, od Agaty i Jacka Karcz z Leśniaków, od Elżbiety Kaleta z rodziną ze Słowika, od Sandry i Marcina Gnacik z dziećmi, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną, od Lucjana i Janiny Nowak z rodziną, od Emila i Stanisławy Żurek, od Krystyny Fornalczyk, od Kingi i Michała Kłósek z dziećmi, od Honoraty Czekaj, od Andrzeja Łabuś z rodziną, od Stanisławy Machura z Zagórza, od Maćka i Urszuli Dziuk z dziećmi z Winowna

ŚRODA – 21.09 – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

17.00: + Annę Machura – od wnuczki Dagmary z mężem i dziećmi

+ Zofię Furtacz – od Mariusza Machury z synem

+ Kazimierę Sierka – od wnuczki Katarzyn Lis z mężem i dziećmi

+ Karolinę Machura – od cioci Marii Bajan

+ Aleksandra Sarnika – od siostry Zofii Lipa z Poręby

CZWARTEK – 22.09

7.00: + Przemysława Konieczniak (zbiorowa) – od Andrzeja i Urszuli Klama, od Joanny Knafel z rodziną z Dziewek, od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej, od Sandry Machelskiej i Marcina Szóstaka, od Urszuli i Marka Wilczków, od pracownic sklepu Ulmar, od sąsiadów Edwarda i Marzeny Machurów, od kolegi Dawida Wylężka, od Bożeny i Stanisława Śliwów, od Rudka Góra z żoną, od Bożeny Machura, od wujka Andrzeja Cebu

PIĄTEK – 23.09 – WSPOMNIENIE ŚW. PIO Z PIETRELCINY

17.00: + Ewę Merta – od córki Grażyny

+ Stanisława Machurę – od Ewy i Jacka Wojdała z córkami

+ Marcina Masłykę – od Mirka Petty

+ Annę Nowak – od sąsiadki Marii Kostrubiec z rodziną

+ Krystynę Nowak – od Burmistrza i Pracowników Urzędu Miasta i Gminy Siewierz

SOBOTA – 24.09

7.00: + Stanisława Myrtę – od Izy i Wieńczysława Polak z rodziną

+ Stanisława Łabuś – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Dziewkach

+ Władysława Trzcionkę – od Czesława Ostaszewskiego z rodziną

+ Annę Grzelak – od Jana Nowak

+ Bożenę Małota – od Bogusławy i Tomasza Zimońskich

NIEDZIELA – 25.09 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Helenę Jana Adama Dyrków, Marka Machurę oraz + Jana Szymańskiego

11.00: ZA PARAFIAN oraz w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców

16.00: + Leopolda Gocyłę, Krystynę Mariana Gocyłów, Annę Franciszka Knapik, Stanisławę Machura i zmarłych z rodziny

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...

od 02 do 08.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU 7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i...

od 26.12.2022 do 01.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 9.00: + Jakuba Madej – od rodziców i babci oraz jego dziadków Stanisława Las, Zofię i Józefa Madej 11.00: + Bronisława w 10 rocz. śmierci Wiesławę Machurów, Krzysztofa Bronisławę Jana Machurów oraz + Stanisława Myrtę w 1...

od 19 do 25.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.12 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Anny i Wojciecha Domanowskich, od swatów Joanny i Włodzimierza Żmuda, od Katarzyny i Adama Słabosz, od Bożeny Gocyła, od Agnieszki Połeć z rodziną, od Mieci Krzykawskiej, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od...

od 12 do 18.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.12 – II DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH 9,00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Anny i Grzegorza Szczepańczyk z rodziny, od Doroty Grzesik, od Bożeny i Marka Rogala, od Bogumiły Machura z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Leszka i Grażyny Nowak, od...

od 05 do 11.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 8 rocz. śmierci, Stanisława Matan, Józefa Elżbietę Gocyłów, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów WTOREK – 06.12 17.00: + Janusza Grabińskiego – od Dawida z rodziną + Wandę Szatan – od córki Zosi z mężem + Adama Las –...

od 28.11 do 04.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 28.11 17.00: + Wandę Szatan – od męża Czesława + Adama Las – od żony Zofii + Annę Grzelak – od Anny i Henryka Majewskich + Jacka Machurę – od Zbigniewa i Klaudii Wydymus z rodziną + Zofię Machura – od Marcina Krzykawskiego z rodziną WTOREK – 29.11...