od 19 do 25.09.2022

wrz 18, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 19.09

17.00: + Natalię Antoniego Las, Reginę Wacława Arkadiusza Alfreda Pawlik, Irenę Janicką, zmarłych dziadków

WTOREK – 20.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON,  PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Piotra Borówki z Leśniaków, od Andrzeja Borówki z żoną, od Heleny i Sławomira Kieras, od Marii Machura z Leśniaków, od Honoraty Nastula z dziećmi z Leśniaków, od Waldemara i Lucyny Baran, od Janiny Myrta z Leśniaków, od Renaty i Cezarego Maligłówka z rodziną, od Zenobii Merta z Leśniaków, od Adama i Beaty Bednarz z Leśniaków, od Roksany i Mateusza Wieczorek z Leśniaków, od Agaty i Jacka Karcz z Leśniaków, od Elżbiety Kaleta z rodziną ze Słowika, od Sandry i Marcina Gnacik z dziećmi, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną, od Lucjana i Janiny Nowak z rodziną, od Emila i Stanisławy Żurek, od Krystyny Fornalczyk, od Kingi i Michała Kłósek z dziećmi, od Honoraty Czekaj, od Andrzeja Łabuś z rodziną, od Stanisławy Machura z Zagórza, od Maćka i Urszuli Dziuk z dziećmi z Winowna

ŚRODA – 21.09 – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

17.00: + Annę Machura – od wnuczki Dagmary z mężem i dziećmi

+ Zofię Furtacz – od Mariusza Machury z synem

+ Kazimierę Sierka – od wnuczki Katarzyn Lis z mężem i dziećmi

+ Karolinę Machura – od cioci Marii Bajan

+ Aleksandra Sarnika – od siostry Zofii Lipa z Poręby

CZWARTEK – 22.09

7.00: + Przemysława Konieczniak (zbiorowa) – od Andrzeja i Urszuli Klama, od Joanny Knafel z rodziną z Dziewek, od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej, od Sandry Machelskiej i Marcina Szóstaka, od Urszuli i Marka Wilczków, od pracownic sklepu Ulmar, od sąsiadów Edwarda i Marzeny Machurów, od kolegi Dawida Wylężka, od Bożeny i Stanisława Śliwów, od Rudka Góra z żoną, od Bożeny Machura, od wujka Andrzeja Cebu

PIĄTEK – 23.09 – WSPOMNIENIE ŚW. PIO Z PIETRELCINY

17.00: + Ewę Merta – od córki Grażyny

+ Stanisława Machurę – od Ewy i Jacka Wojdała z córkami

+ Marcina Masłykę – od Mirka Petty

+ Annę Nowak – od sąsiadki Marii Kostrubiec z rodziną

+ Krystynę Nowak – od Burmistrza i Pracowników Urzędu Miasta i Gminy Siewierz

SOBOTA – 24.09

7.00: + Stanisława Myrtę – od Izy i Wieńczysława Polak z rodziną

+ Stanisława Łabuś – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Dziewkach

+ Władysława Trzcionkę – od Czesława Ostaszewskiego z rodziną

+ Annę Grzelak – od Jana Nowak

+ Bożenę Małota – od Bogusławy i Tomasza Zimońskich

NIEDZIELA – 25.09 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Helenę Jana Adama Dyrków, Marka Machurę oraz + Jana Szymańskiego

11.00: ZA PARAFIAN oraz w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców

16.00: + Leopolda Gocyłę, Krystynę Mariana Gocyłów, Annę Franciszka Knapik, Stanisławę Machura i zmarłych z rodziny

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...