od 05 do 11.09.2022

wrz 4, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 05.09

17.00: + Jana Myrtę w 7 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny

WTOREK – 06.09

7.00: + Czesława Blachlińskiego (zbiorowa) – od Anny Zych, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Ziętków z Leśniaków, od Zofii Machura z Dariuszem, od Marii i Alfreda Mertów, od Anny i Jerzego Drabków z rodziną, od Janiny i Jana Syrek z rodziną, od sąsiadów Karczów, od Witolda i Wiesławy Surma, od Ani Surma z Nikolą, od rodziny Kaletów, od kolegi Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od sąsiadów Agaty i Rafała Machura z synem, od sąsiadów Anny i Ireneusza Machura z synami, od Janusza Królikowskiego z Siewierza, od sąsiadów Wiesławy i Krystiana Machura, od Teresy Góra, od Haliny Matan, od Ireny i Jana Bijak

ŚRODA – 07.09

17.00: + Helenę Kowalczyk (zbiorowa) – od Haliny i Jana Góreckich, od Jana i Krystyny Machura, od Urszuli i Roberta Graczykowskich z rodziną, od Aleksandry Górskiej z rodziną, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną ze Słowika, od Elżbiety Kaleta z rodziną ze Słowika, od Honoraty Pawełczyk z Brudzowic, od Justyny Jaróg z rodziną, od Moniki i Łukasza Gocyła, od Doroty Kotkiewicz z rodziną, od Marty i Grzegorz Rok, od Danuty i Henryka Nowak, od Ireny Machura z rodziną, od Iwony i Krzysztofa Nowak z rodziną, od Urszuli i Andrzeja Klama, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Barbary i Mariana Nowak z Leśniaków

CZWARTEK – 08.09 – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

7.00: + Antoniego Czapla (zbiorowa) – od Bożeny i Zdzisława Kijanka i Stanisławy Machura, od Piotrka Majcherczyka z rodziną, od Joli Morawiec z rodziną, od Jacka Machury z rodziną, od Zbyszka Machury z rodziną, od Danuty Myrta, od Barbary Leśniczek z rodziną, Renaty i Zbigniewa Kaim, od sąsiadów Furtacz z Zarzecza, od Edwarda Dyszy, od Anny i Władysława Bochenek z rodziną, od Wiesławy Bochenek z rodziną, od Katarzyny Dworak, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Włodzimierza i Ireny Białomyzy, od Ireny Nowak z Krzemiendy, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Bogusława i Tomasza Zimońskich, od sąsiadów Solipiwków, od Andrzeja Sroki z Dziewek z rodziną

PIĄTEK – 09.09

17.00: + Ewę Merta – od córki Wiesławy

+ Marcina Masłykę – od Stanisławy Łabuś z córką

+ Annę Nowak – od Marii Kocot z Dziewek

+ Stanisława Łabuś – od Anny Fikier z Konradem i Klaudiuszem

+ Stanisława Machurę – od siostry Anastazji z synem

SOBOTA – 10.09

7.00: + Władysława Trzcionkę – od Otylii i Kazimierza Nowaków

+ Krystynę Nowak – od Urszuli i Grzegorza Jagieło

+ Wiesławę Ptaś – od koleżanki Zofii Balcerowskiej z Niwek

+ Przemysława Konieczniak – od Ewy i Mariusza Stolarskich z dziećmi

+ Bożenę Małota – od Jana i Heleny Rogala z Cynkowa

NIEDZIELA – 11.09 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Mariana Machura w 14 rocz. śmierci, Genowefę Stanisława Rok, Bronisławę Jana Stanisławę Machurów, Stanisława Nowaka, zmarłych swatów i dziadków, zmarłych z rodziny Machurów, ks. Marka Majchrzaka oraz + Helenę Kowalczyk w 1 rocz. śmierci, Edwarda Jana Juliannę Józefa Kowalczyk, Genowefę Józefa Gawron, Andrzeja Merta, Stanisława Muskalskiego,, dziadków Nowaków

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Heleny Machura w 90 rocz. urodzin – od wnuków i prawnuków

16.00: + Tadeusza Machura, Zofię Eugeniusza Machurów oraz + Władysława w 12 rocz. śmierci, Annę Leszka Mariannę i Pawła Kieras, Franciszkę Ignacego Natalię Jana Łabusiów i zmarłych z rodziny

od 26.10 do 02.10.2022

PONIEDZIAŁEK – 26.09 7.00: + Wiesławę Ptaś (zbiorowa) – od Marty i Łukasza Gocyła z synem, od Sandry i Armanda Majcherczyk, od Joanny Knafel z rodziną z Dziewek, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną, od Anny Las, od Bożeny Machura, od Heleny Machura, od Haliny Machura z...

od 19 do 25.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.09 17.00: + Natalię Antoniego Las, Reginę Wacława Arkadiusza Alfreda Pawlik, Irenę Janicką, zmarłych dziadków WTOREK – 20.09 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON,  PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY 7.00: + Ks. Marka Majchrzaka...

od 12 do 18.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.09 17.00: + Mateusza Mantykiewicz – od rodziców + Marię Mantykiewicz – od Lidii i Zbigniewa Dmuchaczów z Mysłowa + Zygmunta Gocyłę – od Natalii Nowak, Zofii i Henryka Marek z rodziną + Annę Grzelak – od Wiesławy Myrta + Jolantę Matan – od Radnych...

od 29.08 do 04.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 29.08 – WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA 17.00: + Zofię Furtacz – od swata Jana Korzec i rodziny Klecz + Annę Grzelak – od kuzynki Heleny Nowak + Annę Machura – od wnuczki Samanty z Pawłem + Jolantę Matan – od chrześniaka Jakuba z żoną i...

od 22 do 28.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 22.08 – WSPOMNIENIE NMP, KRÓLOWEJ 17.00: + rodziców Marię i Maksymiliana Merta, Marię Wacława Kosowskich, dziadków, Mertów, Kosowskich i Baran oraz Filomenę i Alfreda Danielewicz WTOREK – 23.08 7.00: + Czesława Blachlińskiego (zbiorowa) – od sąsiada...

od 15 do 21.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 15.08 – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP 9.00: + Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyk, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny 11.00: + Marię...

od 08 do 14.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 08.08 – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI KATEDRALNEJ W SOSNOWCU 17.00: + Jana Będkowskiego w 2 rocz. śmierci, Lucynę i Jana Będkowskich, Romana Małotę, zmarłych dziadków Małotów i Nowaków WTOREK – 09.08 – ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA 7.00:...

od 01 do 07.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 01.08 – WSPOMNIENIE ŚW. ALFONSA MARII LIGUORIEGO 17.00: + Stanisława Machurę – od żony Oli WTOREK – 02.08 7.00: + Stanisławę Czekaj (zbiorowa) – od Katarzyny i Jarosława Machurów z Niwek, od Edyty i Karola Majewskich z Niwek, od Beaty i Ireneusza...

od 25 do 31.07.2022

PONIEDZIAŁEK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Goplana z racji poświęcenia pól 2) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Podleśnej z racji poświęcenia pól WTOREK – 26.07 – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH JOACHIMA I ANNY...

od 18 do 24.08.2022

PONIEDZIAŁEK – 18.07 17.00: 1) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Rolniczej, Miłej, Kwiatowej i Górnego Lasu z racji poświęcenia pól 2) O zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Przyszłości i ul. Zarzecze z racji poświęcenia pól WTOREK – 19.07 7.00: 1)+...