od 05 do 11.09.2022

wrz 4, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 05.09

17.00: + Jana Myrtę w 7 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny

WTOREK – 06.09

7.00: + Czesława Blachlińskiego (zbiorowa) – od Anny Zych, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Ziętków z Leśniaków, od Zofii Machura z Dariuszem, od Marii i Alfreda Mertów, od Anny i Jerzego Drabków z rodziną, od Janiny i Jana Syrek z rodziną, od sąsiadów Karczów, od Witolda i Wiesławy Surma, od Ani Surma z Nikolą, od rodziny Kaletów, od kolegi Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od sąsiadów Agaty i Rafała Machura z synem, od sąsiadów Anny i Ireneusza Machura z synami, od Janusza Królikowskiego z Siewierza, od sąsiadów Wiesławy i Krystiana Machura, od Teresy Góra, od Haliny Matan, od Ireny i Jana Bijak

ŚRODA – 07.09

17.00: + Helenę Kowalczyk (zbiorowa) – od Haliny i Jana Góreckich, od Jana i Krystyny Machura, od Urszuli i Roberta Graczykowskich z rodziną, od Aleksandry Górskiej z rodziną, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną ze Słowika, od Elżbiety Kaleta z rodziną ze Słowika, od Honoraty Pawełczyk z Brudzowic, od Justyny Jaróg z rodziną, od Moniki i Łukasza Gocyła, od Doroty Kotkiewicz z rodziną, od Marty i Grzegorz Rok, od Danuty i Henryka Nowak, od Ireny Machura z rodziną, od Iwony i Krzysztofa Nowak z rodziną, od Urszuli i Andrzeja Klama, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Barbary i Mariana Nowak z Leśniaków

CZWARTEK – 08.09 – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

7.00: + Antoniego Czapla (zbiorowa) – od Bożeny i Zdzisława Kijanka i Stanisławy Machura, od Piotrka Majcherczyka z rodziną, od Joli Morawiec z rodziną, od Jacka Machury z rodziną, od Zbyszka Machury z rodziną, od Danuty Myrta, od Barbary Leśniczek z rodziną, Renaty i Zbigniewa Kaim, od sąsiadów Furtacz z Zarzecza, od Edwarda Dyszy, od Anny i Władysława Bochenek z rodziną, od Wiesławy Bochenek z rodziną, od Katarzyny Dworak, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Włodzimierza i Ireny Białomyzy, od Ireny Nowak z Krzemiendy, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Bogusława i Tomasza Zimońskich, od sąsiadów Solipiwków, od Andrzeja Sroki z Dziewek z rodziną

PIĄTEK – 09.09

17.00: + Ewę Merta – od córki Wiesławy

+ Marcina Masłykę – od Stanisławy Łabuś z córką

+ Annę Nowak – od Marii Kocot z Dziewek

+ Stanisława Łabuś – od Anny Fikier z Konradem i Klaudiuszem

+ Stanisława Machurę – od siostry Anastazji z synem

SOBOTA – 10.09

7.00: + Władysława Trzcionkę – od Otylii i Kazimierza Nowaków

+ Krystynę Nowak – od Urszuli i Grzegorza Jagieło

+ Wiesławę Ptaś – od koleżanki Zofii Balcerowskiej z Niwek

+ Przemysława Konieczniak – od Ewy i Mariusza Stolarskich z dziećmi

+ Bożenę Małota – od Jana i Heleny Rogala z Cynkowa

NIEDZIELA – 11.09 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Mariana Machura w 14 rocz. śmierci, Genowefę Stanisława Rok, Bronisławę Jana Stanisławę Machurów, Stanisława Nowaka, zmarłych swatów i dziadków, zmarłych z rodziny Machurów, ks. Marka Majchrzaka oraz + Helenę Kowalczyk w 1 rocz. śmierci, Edwarda Jana Juliannę Józefa Kowalczyk, Genowefę Józefa Gawron, Andrzeja Merta, Stanisława Muskalskiego,, dziadków Nowaków

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Heleny Machura w 90 rocz. urodzin – od wnuków i prawnuków

16.00: + Tadeusza Machura, Zofię Eugeniusza Machurów oraz + Władysława w 12 rocz. śmierci, Annę Leszka Mariannę i Pawła Kieras, Franciszkę Ignacego Natalię Jana Łabusiów i zmarłych z rodziny

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...