od 05 do 11.09.2022

wrz 4, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 05.09

17.00: + Jana Myrtę w 7 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny

WTOREK – 06.09

7.00: + Czesława Blachlińskiego (zbiorowa) – od Anny Zych, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Ziętków z Leśniaków, od Zofii Machura z Dariuszem, od Marii i Alfreda Mertów, od Anny i Jerzego Drabków z rodziną, od Janiny i Jana Syrek z rodziną, od sąsiadów Karczów, od Witolda i Wiesławy Surma, od Ani Surma z Nikolą, od rodziny Kaletów, od kolegi Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od sąsiadów Agaty i Rafała Machura z synem, od sąsiadów Anny i Ireneusza Machura z synami, od Janusza Królikowskiego z Siewierza, od sąsiadów Wiesławy i Krystiana Machura, od Teresy Góra, od Haliny Matan, od Ireny i Jana Bijak

ŚRODA – 07.09

17.00: + Helenę Kowalczyk (zbiorowa) – od Haliny i Jana Góreckich, od Jana i Krystyny Machura, od Urszuli i Roberta Graczykowskich z rodziną, od Aleksandry Górskiej z rodziną, od Kazimiery Będkowskiej z rodziną ze Słowika, od Elżbiety Kaleta z rodziną ze Słowika, od Honoraty Pawełczyk z Brudzowic, od Justyny Jaróg z rodziną, od Moniki i Łukasza Gocyła, od Doroty Kotkiewicz z rodziną, od Marty i Grzegorz Rok, od Danuty i Henryka Nowak, od Ireny Machura z rodziną, od Iwony i Krzysztofa Nowak z rodziną, od Urszuli i Andrzeja Klama, od Stanisława Paskudzkiego z rodziną, od Barbary i Mariana Nowak z Leśniaków

CZWARTEK – 08.09 – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

7.00: + Antoniego Czapla (zbiorowa) – od Bożeny i Zdzisława Kijanka i Stanisławy Machura, od Piotrka Majcherczyka z rodziną, od Joli Morawiec z rodziną, od Jacka Machury z rodziną, od Zbyszka Machury z rodziną, od Danuty Myrta, od Barbary Leśniczek z rodziną, Renaty i Zbigniewa Kaim, od sąsiadów Furtacz z Zarzecza, od Edwarda Dyszy, od Anny i Władysława Bochenek z rodziną, od Wiesławy Bochenek z rodziną, od Katarzyny Dworak, od Małgorzaty i Mariana Nowak z rodziną, od Włodzimierza i Ireny Białomyzy, od Ireny Nowak z Krzemiendy, od Mieczysławy Merta z rodziną, od Bogusława i Tomasza Zimońskich, od sąsiadów Solipiwków, od Andrzeja Sroki z Dziewek z rodziną

PIĄTEK – 09.09

17.00: + Ewę Merta – od córki Wiesławy

+ Marcina Masłykę – od Stanisławy Łabuś z córką

+ Annę Nowak – od Marii Kocot z Dziewek

+ Stanisława Łabuś – od Anny Fikier z Konradem i Klaudiuszem

+ Stanisława Machurę – od siostry Anastazji z synem

SOBOTA – 10.09

7.00: + Władysława Trzcionkę – od Otylii i Kazimierza Nowaków

+ Krystynę Nowak – od Urszuli i Grzegorza Jagieło

+ Wiesławę Ptaś – od koleżanki Zofii Balcerowskiej z Niwek

+ Przemysława Konieczniak – od Ewy i Mariusza Stolarskich z dziećmi

+ Bożenę Małota – od Jana i Heleny Rogala z Cynkowa

NIEDZIELA – 11.09 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Mariana Machura w 14 rocz. śmierci, Genowefę Stanisława Rok, Bronisławę Jana Stanisławę Machurów, Stanisława Nowaka, zmarłych swatów i dziadków, zmarłych z rodziny Machurów, ks. Marka Majchrzaka oraz + Helenę Kowalczyk w 1 rocz. śmierci, Edwarda Jana Juliannę Józefa Kowalczyk, Genowefę Józefa Gawron, Andrzeja Merta, Stanisława Muskalskiego,, dziadków Nowaków

11.00: ZA PARAFIAN oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Heleny Machura w 90 rocz. urodzin – od wnuków i prawnuków

16.00: + Tadeusza Machura, Zofię Eugeniusza Machurów oraz + Władysława w 12 rocz. śmierci, Annę Leszka Mariannę i Pawła Kieras, Franciszkę Ignacego Natalię Jana Łabusiów i zmarłych z rodziny

od 05 do 11.06.2023

PONIEDZIAŁEK – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00: + Annę Nowak – od Marii i Zygmunta Gil z rodzinami + Marcina Masłykę – od sąsiadów Teresy, Sandry i Kamila Góra z dziećmi + Kazimiera Myrta – od prawnuków + Ewę Meta – od swatki Janiny z Sosnowca + Jacka Machurę...

od 29.05 do 04.06.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Danielę Błachno (zbiorowa) – od siostry Stanisławy Machura, od brata Edwarda, od chrześnicy Marii Kostrubiec, od chrześnicy Barbary Latos z rodziną, od Grażyny Nieścieruk, od Marty i Grzegorza Rok, od Elżbiety...

od 22 do 28.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 22.05 – WSPOMNIENIE ŚW. RITY 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak WTOREK – 23.05 7.00: + Stefana Graj (zbiorowa) – od Jadwigi Pelon z rodziną z Dzwonowic, od Haliny i Jana Góreckich z rodziną, od...

od 15 do 21.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 15.05 17.00: + Władysława w 18 rocz. śmierci, Genowefę Motyl, Helenę Wawrzyńca Andrzeja Włodzimierza Jana Surmów, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.05 – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI 17.00: + Stanisława Jana Teresę Górów, zmarłych z...

od 8 do 14.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 08.05 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA 17.00: + Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci – od rodzeństwa z rodzinami oraz + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej WTOREK – 09.05 7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Dominiki i Łukasza Królickich, od Mariusza i Ilony...

od 01 d0 7.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 01.05 – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA 17.00: + Krystynę Mariana Leopolda Gocyłów, Stanisławę Machura, Szczepana Sakwa, dziadków Machurów i Gocyłów WTOREK – 02.05 – WSPOMNIENIE ŚW. ATANAZEGO 17.00: + Juliana Machurę w 21 rocz. śmierci, Stanisławę...

od 24 do 30.04.2023

Poniedziałek24.04 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA1700+ Mirosława Garczyka – od żony Bernardy + Wandę Szatan – od chrześniaka Czesława Sułkowskiego + Lucjana Nowaka – od Anny i Henryka Wieczorek z rodziną + Adama Las – od Małgorzaty i Andrzeja Polak z dziećmi + Krystynę...

od 17. do 23.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.04 17.00: + Marię Gil w 2 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 7 rocz. śmierci, Zofię Władysława Surma, Cecylię Jana Gil, Romana Grześ, Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci, Mariannę Stanisława Las, Marię Machura, Józefa...

od 10 do 16.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 10.04 - II DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 9.00: + Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej, Zofię Józefa Madej, Marię w 2 rocz. śmierci Mirosława Gil, Marię Machura, Tadeusza Józefa Małota, Mariannę Stanisława Las oraz + Stefanię i Zygmunta Nowak,...

od 03 do 09.04.2023

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 03.04 17.00: + Teresę Góra, Grzegorza Górę, Genowefę Jana Machurów, Katarzynę Franciszka Górów i zmarłych z rodziny WIELKI WTOREK – 04.04 7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Haliny Matan z rodziną, od Jana...