od 12 do 18.06.2023

cze 10, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 12.06

17.00: + Grzegorza Merta – od żony Renaty

+ Mateusza Mantykiewicz – od chrzestnej Joli z mężem

+ Kazimierę Sierka – od Barbary i Marka Latos z rodziną

+ Karolinę Machura – od Kariny i Artura Las z córkami

+ Adama Las – od kuzynki Anny Farnickiej

WTOREK –13.06 – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO Z PADWY

17.00: + Natalię Bereza – od dziadków Ireny i Jana Berezy

+ Krystynę Popczyk – od chrześnicy Doroty Borówka z rodziną

+ Stefana Graj – od rodziny Góreckich z Wilkowa

+ Lucjana Nowaka – od Iwony Karcz z rodziną

+ Mirosława Garczyka – od teściowej Felicji Machura

ŚRODA – 14.06 – WSPOMNIENIE BŁ. MICHAŁA KOZALA

17.00: + Karolinę Machura, Krzysztofa Gocyłę, Mariana Władysławę Gocyła, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz, zmarłych dziadków

CZWARTEK – 15.06

17.00: + Stefana Nowaka w 7 rocz. śmierci, brata Stanisława Machura, zmarłych z rodziny Machurów i Syrków

PIĄTEK – 16.06 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

17.00: + Irenę Radziwołek – od Renaty i Jerzego Farnickich oraz Marka Góreckiego

+ Stanisława Myrtę – od Henryka i Kazimiery Machura

+ Henryka Gnacika – od Anny i Krzysztofa Wrona z córkami

+ Jacka Machurę – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej

+ Wandę Szatan – od Grażyny Nieścieruk z rodziną

SOBOTA – 17.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO

7.00: + Stanisława Łabuś (zbiorowa) – od Łukasza Machura z córkami, od rodziny Leszczyńskich, od rodziny Jana Łabuś, od Krystyny Machura z rodziną, od Honoraty Machura, od Krzysztofa Machura z rodziną, od Kazimiery Kowalczyk, Grażyny  i Wiesława Mikołajczyk, od Stanisława Mantykiewicz rodziną, od Zarembów z Brudzowic, od Haliny Bajan z rodziną z Pińczyc, od Marzeny Pryka z rodziną, od Szymona Wach z rodziną, od Zofii Machura z rodziną z Żelisławic, od Danuty i Jerzego Machura, od Danuty i Józefa Martyka, od Anny Bezrutczyk, od Waldemara Chabrzyk z żoną, od Rodziny Wach i Kozieł, od sąsiadów Smolarskich, od Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, od Zofii i Marka Małotów z rodziną, od Ewy i Radosława Będkowskich z Pińczyc, od Adoratorek Krwi Chrystusa, od Stefanii i Henryka Paszta

NIEDZIELA – 18.06 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Stefana w 10 rocz. śmierci Genowefę Merta, Lucynę Eugeniusza Gocyłów, Kazimierza Pasztę i zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog i opieką Matki Bożej dla Leny Gocyła w 1 rocz. urodzin

Chrzest: Oliwii Darii Kapkowskiej

16.00: + Tadeusza Bochenka w 10 rocz. śmierci, Danielę Kłósek w 3 rocz. śmierci, Stanisława Kłósek w 7 rocz. śmierci oraz + Helenę i Stanisława Syrków, zmarłych z rodziny Syrków, Stanisława Kierasa i Mariana Balińskiego

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...