od 12 do 18.06.2023

cze 10, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 12.06

17.00: + Grzegorza Merta – od żony Renaty

+ Mateusza Mantykiewicz – od chrzestnej Joli z mężem

+ Kazimierę Sierka – od Barbary i Marka Latos z rodziną

+ Karolinę Machura – od Kariny i Artura Las z córkami

+ Adama Las – od kuzynki Anny Farnickiej

WTOREK –13.06 – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO Z PADWY

17.00: + Natalię Bereza – od dziadków Ireny i Jana Berezy

+ Krystynę Popczyk – od chrześnicy Doroty Borówka z rodziną

+ Stefana Graj – od rodziny Góreckich z Wilkowa

+ Lucjana Nowaka – od Iwony Karcz z rodziną

+ Mirosława Garczyka – od teściowej Felicji Machura

ŚRODA – 14.06 – WSPOMNIENIE BŁ. MICHAŁA KOZALA

17.00: + Karolinę Machura, Krzysztofa Gocyłę, Mariana Władysławę Gocyła, Jerzego Dworaka, Leona Kaptacz, zmarłych dziadków

CZWARTEK – 15.06

17.00: + Stefana Nowaka w 7 rocz. śmierci, brata Stanisława Machura, zmarłych z rodziny Machurów i Syrków

PIĄTEK – 16.06 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

17.00: + Irenę Radziwołek – od Renaty i Jerzego Farnickich oraz Marka Góreckiego

+ Stanisława Myrtę – od Henryka i Kazimiery Machura

+ Henryka Gnacika – od Anny i Krzysztofa Wrona z córkami

+ Jacka Machurę – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej

+ Wandę Szatan – od Grażyny Nieścieruk z rodziną

SOBOTA – 17.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO

7.00: + Stanisława Łabuś (zbiorowa) – od Łukasza Machura z córkami, od rodziny Leszczyńskich, od rodziny Jana Łabuś, od Krystyny Machura z rodziną, od Honoraty Machura, od Krzysztofa Machura z rodziną, od Kazimiery Kowalczyk, Grażyny  i Wiesława Mikołajczyk, od Stanisława Mantykiewicz rodziną, od Zarembów z Brudzowic, od Haliny Bajan z rodziną z Pińczyc, od Marzeny Pryka z rodziną, od Szymona Wach z rodziną, od Zofii Machura z rodziną z Żelisławic, od Danuty i Jerzego Machura, od Danuty i Józefa Martyka, od Anny Bezrutczyk, od Waldemara Chabrzyk z żoną, od Rodziny Wach i Kozieł, od sąsiadów Smolarskich, od Stowarzyszenia Krwi Chrystusa, od Zofii i Marka Małotów z rodziną, od Ewy i Radosława Będkowskich z Pińczyc, od Adoratorek Krwi Chrystusa, od Stefanii i Henryka Paszta

NIEDZIELA – 18.06 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Stefana w 10 rocz. śmierci Genowefę Merta, Lucynę Eugeniusza Gocyłów, Kazimierza Pasztę i zmarłych dziadków

11.00: Za Parafian oraz o zdrowie, Boże błog i opieką Matki Bożej dla Leny Gocyła w 1 rocz. urodzin

Chrzest: Oliwii Darii Kapkowskiej

16.00: + Tadeusza Bochenka w 10 rocz. śmierci, Danielę Kłósek w 3 rocz. śmierci, Stanisława Kłósek w 7 rocz. śmierci oraz + Helenę i Stanisława Syrków, zmarłych z rodziny Syrków, Stanisława Kierasa i Mariana Balińskiego

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...