od 05 do 11.06.2023

cze 3, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO

17.00: + Annę Nowak – od Marii i Zygmunta Gil z rodzinami

+ Marcina Masłykę – od sąsiadów Teresy, Sandry i Kamila Góra z dziećmi

+ Kazimiera Myrta – od prawnuków

+ Ewę Meta – od swatki Janiny z Sosnowca

+ Jacka Machurę – od Marty Łuczyńskiej z rodziną i Janiny Kwoka

+ brata Oktawiusza

WTOREK – 06.06

7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Marioli i Grzegorza Poznańskich z rodziną, od Iwony i Krzysztofa Nowaków ze Słowika, od Liliany i Krystiana Nowaków z synem ze Słowika, od Ireny Machura z rodziną ze Słowika, od Anny i Grzegorza Surma z córką Julią, od Mrzygłodów i Czaplów, od Haliny Młyńczak z rodziną, od Haliny Machura z synem Marcinem z ul. Przyszłości, od Heleny Machura z ul. Przyszłości, od Dominiki i Mateusza Duda z córką, od Anny i Józefa Machura z rodziną, od Izy i Jurka Ślęzak z rodziną, od Anny Rabsztyn z rodziną, od Rafała i Agnieszki Klama z córką, od Urszuli i Andrzeja Klama, od Małgorzaty i Tomasza Klama z dziećmi, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od Iwony i Jarosława Broncel z dziećmi, od Bożeny i Zdzisława Kijanka z rodziną, od Zofii i Andrzeja Machurów z Leśników, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Wandy Merta z rodziną, od Danuty i Henryka Nowak z rodziną, od Renaty i Leszka Będkowskich z rodziną, od Danuty Merta z rodziną z ul. Podleśnej, od Moniki i Łukasza Gocyła, od Danuty i Krzysztofa Skorków z rodziną z Siewierza, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Sławomira i Małgorzaty i Gibałka z rodziną

ŚRODA – 07.06

7.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie, dary Duch Świętego i wszelkie łaski dla Krzysztofa Dudek z racji urodzin

CZWARTEK – 08.06 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA IKRWI CHRYSTUSA

9.00: + Krzysztofa Major, Marię Antoniego Małotów, Zofię Lucjana Major, Krystynę Sikora, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: ZA PARAFIAN

PIĄTEK – 09.06

17.00: + Annę Grzelak – od Celiny Matan z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od kochającego męża Mirka  

+ Stanisława Machurę – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej rocznik 1961

+ Mirosława Lachór – od Janusza Kawka z rodziną

+ Jana Surmę – od wnuczki Julii z mężem

SOBOTA – 10.06

17.00: + Zygmunta Gocyła (zbiorowa) – od Mieczysławy Merta ze Słowika, od Joanny Zasadzeń z rodziną ze Słowika, od Jarosława Merta z rodziną ze Słowika, od Wiesławy i Antoniego Merty z córką, od Teresy i Ryszarda Kret z Wysokiej, od Stanisława Szczepańczyk z Myszkowa, od Krystyny i Eugeniusza Krzykawskich z rodziną z Wojkowic, od Danuty Merta z rodziną, od Stanisławy Szymczyk z rodziną, od Bogusławy Merta, od kuzynki Teresy ze Smudzówki, od Stanisława i Bogumiły Gajdziak z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od Wiesławy i Mariana Solipiwko z Siewierza, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Magdaleny i Dariusza Katolik, od kolegi Kazimierza Nowaka z ul. Podleśnej, od Marii Bajan, od Pauliny i Damiana Kowalczyk z dziećmi, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką

NIEDZIELA – 11.06 – X NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Stefanię Mariana Jadwigę Machura, Stanisława Sabinę Urszulę Piekarczyk

11.00: Rocznica I Komunii Świętej oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Haliny i Jana Góreckich w 50 rocz. ślubu

16.00: + Krystiana Kurzeja w 10 rocz. śmierci, Eugeniusza Kurzeja, Antoniego Machura, Zdzisława Kijanka i zmarłych z rodziny

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...