od 05 do 11.06.2023

cze 3, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO

17.00: + Annę Nowak – od Marii i Zygmunta Gil z rodzinami

+ Marcina Masłykę – od sąsiadów Teresy, Sandry i Kamila Góra z dziećmi

+ Kazimiera Myrta – od prawnuków

+ Ewę Meta – od swatki Janiny z Sosnowca

+ Jacka Machurę – od Marty Łuczyńskiej z rodziną i Janiny Kwoka

+ brata Oktawiusza

WTOREK – 06.06

7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Marioli i Grzegorza Poznańskich z rodziną, od Iwony i Krzysztofa Nowaków ze Słowika, od Liliany i Krystiana Nowaków z synem ze Słowika, od Ireny Machura z rodziną ze Słowika, od Anny i Grzegorza Surma z córką Julią, od Mrzygłodów i Czaplów, od Haliny Młyńczak z rodziną, od Haliny Machura z synem Marcinem z ul. Przyszłości, od Heleny Machura z ul. Przyszłości, od Dominiki i Mateusza Duda z córką, od Anny i Józefa Machura z rodziną, od Izy i Jurka Ślęzak z rodziną, od Anny Rabsztyn z rodziną, od Rafała i Agnieszki Klama z córką, od Urszuli i Andrzeja Klama, od Małgorzaty i Tomasza Klama z dziećmi, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od Iwony i Jarosława Broncel z dziećmi, od Bożeny i Zdzisława Kijanka z rodziną, od Zofii i Andrzeja Machurów z Leśników, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Wandy Merta z rodziną, od Danuty i Henryka Nowak z rodziną, od Renaty i Leszka Będkowskich z rodziną, od Danuty Merta z rodziną z ul. Podleśnej, od Moniki i Łukasza Gocyła, od Danuty i Krzysztofa Skorków z rodziną z Siewierza, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Sławomira i Małgorzaty i Gibałka z rodziną

ŚRODA – 07.06

7.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie, dary Duch Świętego i wszelkie łaski dla Krzysztofa Dudek z racji urodzin

CZWARTEK – 08.06 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA IKRWI CHRYSTUSA

9.00: + Krzysztofa Major, Marię Antoniego Małotów, Zofię Lucjana Major, Krystynę Sikora, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: ZA PARAFIAN

PIĄTEK – 09.06

17.00: + Annę Grzelak – od Celiny Matan z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od kochającego męża Mirka  

+ Stanisława Machurę – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej rocznik 1961

+ Mirosława Lachór – od Janusza Kawka z rodziną

+ Jana Surmę – od wnuczki Julii z mężem

SOBOTA – 10.06

17.00: + Zygmunta Gocyła (zbiorowa) – od Mieczysławy Merta ze Słowika, od Joanny Zasadzeń z rodziną ze Słowika, od Jarosława Merta z rodziną ze Słowika, od Wiesławy i Antoniego Merty z córką, od Teresy i Ryszarda Kret z Wysokiej, od Stanisława Szczepańczyk z Myszkowa, od Krystyny i Eugeniusza Krzykawskich z rodziną z Wojkowic, od Danuty Merta z rodziną, od Stanisławy Szymczyk z rodziną, od Bogusławy Merta, od kuzynki Teresy ze Smudzówki, od Stanisława i Bogumiły Gajdziak z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od Wiesławy i Mariana Solipiwko z Siewierza, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Magdaleny i Dariusza Katolik, od kolegi Kazimierza Nowaka z ul. Podleśnej, od Marii Bajan, od Pauliny i Damiana Kowalczyk z dziećmi, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką

NIEDZIELA – 11.06 – X NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Stefanię Mariana Jadwigę Machura, Stanisława Sabinę Urszulę Piekarczyk

11.00: Rocznica I Komunii Świętej oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Haliny i Jana Góreckich w 50 rocz. ślubu

16.00: + Krystiana Kurzeja w 10 rocz. śmierci, Eugeniusza Kurzeja, Antoniego Machura, Zdzisława Kijanka i zmarłych z rodziny

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...