od 05 do 11.06.2023

cze 3, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO

17.00: + Annę Nowak – od Marii i Zygmunta Gil z rodzinami

+ Marcina Masłykę – od sąsiadów Teresy, Sandry i Kamila Góra z dziećmi

+ Kazimiera Myrta – od prawnuków

+ Ewę Meta – od swatki Janiny z Sosnowca

+ Jacka Machurę – od Marty Łuczyńskiej z rodziną i Janiny Kwoka

+ brata Oktawiusza

WTOREK – 06.06

7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Marioli i Grzegorza Poznańskich z rodziną, od Iwony i Krzysztofa Nowaków ze Słowika, od Liliany i Krystiana Nowaków z synem ze Słowika, od Ireny Machura z rodziną ze Słowika, od Anny i Grzegorza Surma z córką Julią, od Mrzygłodów i Czaplów, od Haliny Młyńczak z rodziną, od Haliny Machura z synem Marcinem z ul. Przyszłości, od Heleny Machura z ul. Przyszłości, od Dominiki i Mateusza Duda z córką, od Anny i Józefa Machura z rodziną, od Izy i Jurka Ślęzak z rodziną, od Anny Rabsztyn z rodziną, od Rafała i Agnieszki Klama z córką, od Urszuli i Andrzeja Klama, od Małgorzaty i Tomasza Klama z dziećmi, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od Iwony i Jarosława Broncel z dziećmi, od Bożeny i Zdzisława Kijanka z rodziną, od Zofii i Andrzeja Machurów z Leśników, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Wandy Merta z rodziną, od Danuty i Henryka Nowak z rodziną, od Renaty i Leszka Będkowskich z rodziną, od Danuty Merta z rodziną z ul. Podleśnej, od Moniki i Łukasza Gocyła, od Danuty i Krzysztofa Skorków z rodziną z Siewierza, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Sławomira i Małgorzaty i Gibałka z rodziną

ŚRODA – 07.06

7.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie, dary Duch Świętego i wszelkie łaski dla Krzysztofa Dudek z racji urodzin

CZWARTEK – 08.06 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA IKRWI CHRYSTUSA

9.00: + Krzysztofa Major, Marię Antoniego Małotów, Zofię Lucjana Major, Krystynę Sikora, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny

11.00: ZA PARAFIAN

PIĄTEK – 09.06

17.00: + Annę Grzelak – od Celiny Matan z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od kochającego męża Mirka  

+ Stanisława Machurę – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej rocznik 1961

+ Mirosława Lachór – od Janusza Kawka z rodziną

+ Jana Surmę – od wnuczki Julii z mężem

SOBOTA – 10.06

17.00: + Zygmunta Gocyła (zbiorowa) – od Mieczysławy Merta ze Słowika, od Joanny Zasadzeń z rodziną ze Słowika, od Jarosława Merta z rodziną ze Słowika, od Wiesławy i Antoniego Merty z córką, od Teresy i Ryszarda Kret z Wysokiej, od Stanisława Szczepańczyk z Myszkowa, od Krystyny i Eugeniusza Krzykawskich z rodziną z Wojkowic, od Danuty Merta z rodziną, od Stanisławy Szymczyk z rodziną, od Bogusławy Merta, od kuzynki Teresy ze Smudzówki, od Stanisława i Bogumiły Gajdziak z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od Wiesławy i Mariana Solipiwko z Siewierza, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Magdaleny i Dariusza Katolik, od kolegi Kazimierza Nowaka z ul. Podleśnej, od Marii Bajan, od Pauliny i Damiana Kowalczyk z dziećmi, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką

NIEDZIELA – 11.06 – X NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Stefanię Mariana Jadwigę Machura, Stanisława Sabinę Urszulę Piekarczyk

11.00: Rocznica I Komunii Świętej oraz o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Haliny i Jana Góreckich w 50 rocz. ślubu

16.00: + Krystiana Kurzeja w 10 rocz. śmierci, Eugeniusza Kurzeja, Antoniego Machura, Zdzisława Kijanka i zmarłych z rodziny

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...