od 11 do 17.03.2024

mar 10, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 11.03

7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i Stanisława Sobczyk z Poręby, od Małgorzaty Dulik z rodziną, od Wacława Dulik, od Marzeny Płatek z rodziną, od Krystyny i Tadeusza Czaja z rodziną, od Alicji i Teresy Szatan, od Lucyny Ptaś ze Słowika, od konto Wisławy i Marka Przewoźnych z rodziną ze Słowika, od Ali Kuban z rodziną, od Elżbiety i Jana Grefkowicz, od Bogusławy Czapla z Zarzecza, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Zbigniewa Machury z rodziną z Huty Starej, od Małgorzaty i Alfreda Gdula, od Ewy i Jerzego Machura z Kazimierzówki, od Wiesławy i Witolda Surma, od Ireny i Jana Bijaków, od Andrzeja Dulik z rodziną, od Ewy i Wiesława Podsiadło z rodziną

WTOREK – 12.03

17.00: + Natalię Bereza – od Ryszarda i Ewy Chrapka oraz Ani Małeckiej z rodzinami

+ Janinę Myrta – od Ewy i Kazimierza Mazur

+ Stanisława Machurę – od Ewy i Romana Nowaków

+ Włodzimierza Kruk – od córki Katarzyny z mężem Maciejem i synami: Marcelim i Fabianem

+ Mirosława Garczyka – od Mariana Szatan

ŚRODA – 13.03

7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Jadwigi i Eugeniusza z Siewierza, od Krystyny Skrzypczyńskiej, od Zosi Rzepeckiej z Siewierza, od Tadeusz Syrka z Siewierza, od Joanny i Ryszarda Ziętek z Siewierza, od Urszuli i Romana Dziuk z dziećmi z Winowna, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Teresy i Antoniego Urbańczyk z Dziewek, od Basi Gnacik z rodziną, od Danuty Merta i Adama Gic, od Michała i Pawła Kłósków z rodzinami, od sąsiadki Wiesławy Kłósek, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Doroty Dobrowolskiej, od Żywego Różańca, od Ireny i Jana Bijaków, od kuzynki Krystyny Potempa z rodziną, od kuzynki Zofii Torbus z rodziną, od kuzynki Haliny Buczek z rodziną, od Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, od Anny i Józefa Machurów, od Zofii Machura z rodziną, od Kazimierza Nowaka z ul. Podleśnej, od koleżanki Heleny Nowak z rodziną, od Bożeny Machura z rodziną

CZWARTEK – 14.03

17.00: + Łukasza Matan – od babci Heleny

+ Annę Góra – od syna Piotra

+ Jana Matan – od Haliny Matan z rodziną z dziećmi z ul. Niweckiej

+ Henryka Gnacika – od sąsiadów Nieścieruk

+ Dariusza Katryniak – od Dyrekcji, obecnych i byłych Pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelisławicach

PIĄTEK – 15.03

15.00: + Irenę Pióro – od Urszuli i Jana Wójcików, od chrześniaka Jana Machury, od Elżbiety Kaleta z rodziną

NIEDZIELA – 17.03 – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, rok B

9.00: + Józefa Mariannę Małota, Walerię Józefa Skorek, Franciszka Ignacego Małotów oraz + Kazimierę Sierka w 2 rocz. śmierci

11.00: Za Parafian

16.00: + Ryszarda Gruszka oraz + Wiesławę Grzesik w 29 rocz. śmierci, Helenę Eugeniusza Gruszka, Władysławę Lucjana Grzesik

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...