od 18 do 24.03.2024

mar 16, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 18.03

7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra Gębskich z rodziną, od Ochotniczej Straży Pożarnej w Leśniakach, od Łukasza i Agnieszki Rudy z dziećmi, od Katarzyny i Leszka Kopalskich, od Magdy i Grzegorza Małota z Górnego Lasu, od Moniki i Grzegorza Nowak z dziećmi, od Heleny Merta z rodziną, od Barbary i Mariana Nowaków, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Anny i Józefa Machurów z rodziną, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Wioletty i Leszka Lis z rodziną, od Michała Soboty z rodziną, od Wioletty i Dariusza Sobota, od kolegi z klasy Czesława Nowaka, od Mariusza Sus z rodziną, od Zenony Sarnik z rodziną

WTOREK – 19.03 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP

17.00: + Mirosława Lachór – od Doroty i Mieczysława Tokarskich z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od Wiesławy i Mariana Solipiwko z rodziną z Siewierza

+ Stanisławę Szymczyk – od wnuczki Martyny z mężem Damianem i prawnukami Igorem i Szymonem

+ Natalię Bereza – od Haliny i Włodzimierza Lebieckich z Niwek

+ Włodzimierza Kruk – od szwagra Lucjana z żoną Haliną

ŚRODA – 20.03

17.00: + Dariusza Machurę – od rodziny Krzemiendy

+ Lucynę Ptaś – od rodziny Lech i rodziny Jurczyków ze Smudzówki

+ Halinę pogoda – od Henryki Pucek – Lipa z rodziną

+ Grzegorza Merta – od Janiny i Stanisława Fornalczyk z dziećmi

+ Bogumiłę Machura – od córki Iwony z mężem i synami

CZWARTEK – 21.03

7.00: + Dariusza Katryniak (zbiorowa) – od Pauli i Mariusza Poznańskich z dziećmi, od Wioletty i Marcina Sus z córką, od Czesławy Konieczniak, od Marcina i Eweliny Konieczniak z synem, od Mariusza i Agnieszki Konieczniak z dziećmi, od koleżanki Alicji Bieniek z rodziną, od Krystyny Borówka z Eweliną, od Firmy DAKA-MET Ogrodzenia Kute, od Stanisława i Grażyny Uchnast z rodziną z Pustkowia Lgockiego, od Anny Oleksiak z rodziną z Pustkowia, od Justyny i Pawła Korusiewicz z dziećmi, od Jacka Ostaszewskiego z rodziną, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Alicji i Wacława Sułkowskich, od Rafała i Moniki Machura z synem, od Otylii Nowak z rodziną, od Wiesławy i Witolda Surma, od Mateusza, Mirosławy i Macieja Motyl, od rodziny Białomyzy

PIĄTEK – 22.03

17.00: + Honoratę Machura – od swatowej Teresy Kaptacz z Myszkowa

+ Karolinę Machura – od rodziny Bańskich z Zawiercia

+ Stanisławę Machura – od Danuty i Zygmunta Syrek

+ Wandę Szatan – od Jolanty i Bogumiła Ciscoń z Siemianowic Śląskich

+ Alicję Woźniczka – od Bogusławy i Tomasza Zimońskich

SOBOTA – 23.03

7.00: Dziękczynna z prośbą o dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski przez wstawiennictwo bł. Carla Acutisa dla Dawida

NIEDZIELA – 24.03 – NIEDZIELA PALMOWA, rok B

9.00: + Czesławę w 6 rocz. śmierci Henryka Jaczyńskich, Grzegorza Myrtę, Adelajdę Napoleona Myrtów, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny oraz + Euzebię Czesława Nowaków, Henrykę Władysława Kułachów, zmarłych dziadków Marię Józefa Kułachów, Anielę Szczepana Nowaków, zmarłych z rodziny oraz + Jolantę Matan w 3 rocz. śmierci – od męża i synów z rodzinami

11.00: Za Parafian

16.00: + Bronisława w 33 rocz. śmierci Janinę Machurów, Antoninę Ludwika Machurów oraz + Remigiusza Nowak w 20 rocz. śmierci, Mateusza Nowak, Jana Farnickiego, Krystynę i Henryka Nowak

od 15 do 21.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY 17.00: + Stanisława w 19 rocz. śmierci Helenę Krzykawskich, Genowefę Stanisława Rok, Stanisława Nowaka, Mariana Machurę, zmarłych dziadków Krzykawskich i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.07 – WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY...

od 08 do 14.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.07 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI 17.00: 1) + Wiesława Mertę – od kuzynki Joanny z rodziną + Annę Góra – od bratanicy Małgorzaty z mężem + Włodzimierza Kruk – od Jana i Elżbiety Machura 2) + Krzysztofa Nowaka – od syna Krystiana z żona i dziećmi +...

od 01 do 07.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.07 17.00: 1) + Antoniego Gruszka – od wnuczki Ani z mężem i córkami + Jarosława Małotę od siostry Edzi z mężem + Tadeusza Papierniak – od rodziny Lechwackich i Pichorów 2) + Bogumiłę Machura – od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę...

od 24 do 30.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 24.06 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA 17.00: 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla wszystkich Ojców z racja Dnia Ojca 2) + za zmarłych Ojców WTOREK – 25.06 7.00: 1) + Jarosława Małota (zbiorowa) – od Agnieszki Połeć z rodziną,...

od 17 do 23.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 17.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO 17.00: + Stanisławę Machura – od Reginy i Jana Kłósek z rodziną + Włodzimierza Kruk – od swatów Emilii i Tadeusza Nowaków + Honoratę Machura – od Anny Machura z rodziną + Annę Góra – od chrześniaka Tadeusza...

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...