od 18 do 24.03.2024

mar 16, 2024 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 18.03

7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra Gębskich z rodziną, od Ochotniczej Straży Pożarnej w Leśniakach, od Łukasza i Agnieszki Rudy z dziećmi, od Katarzyny i Leszka Kopalskich, od Magdy i Grzegorza Małota z Górnego Lasu, od Moniki i Grzegorza Nowak z dziećmi, od Heleny Merta z rodziną, od Barbary i Mariana Nowaków, od Beaty i Ireneusza Borówka, od Anny i Józefa Machurów z rodziną, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Wioletty i Leszka Lis z rodziną, od Michała Soboty z rodziną, od Wioletty i Dariusza Sobota, od kolegi z klasy Czesława Nowaka, od Mariusza Sus z rodziną, od Zenony Sarnik z rodziną

WTOREK – 19.03 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP

17.00: + Mirosława Lachór – od Doroty i Mieczysława Tokarskich z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od Wiesławy i Mariana Solipiwko z rodziną z Siewierza

+ Stanisławę Szymczyk – od wnuczki Martyny z mężem Damianem i prawnukami Igorem i Szymonem

+ Natalię Bereza – od Haliny i Włodzimierza Lebieckich z Niwek

+ Włodzimierza Kruk – od szwagra Lucjana z żoną Haliną

ŚRODA – 20.03

17.00: + Dariusza Machurę – od rodziny Krzemiendy

+ Lucynę Ptaś – od rodziny Lech i rodziny Jurczyków ze Smudzówki

+ Halinę pogoda – od Henryki Pucek – Lipa z rodziną

+ Grzegorza Merta – od Janiny i Stanisława Fornalczyk z dziećmi

+ Bogumiłę Machura – od córki Iwony z mężem i synami

CZWARTEK – 21.03

7.00: + Dariusza Katryniak (zbiorowa) – od Pauli i Mariusza Poznańskich z dziećmi, od Wioletty i Marcina Sus z córką, od Czesławy Konieczniak, od Marcina i Eweliny Konieczniak z synem, od Mariusza i Agnieszki Konieczniak z dziećmi, od koleżanki Alicji Bieniek z rodziną, od Krystyny Borówka z Eweliną, od Firmy DAKA-MET Ogrodzenia Kute, od Stanisława i Grażyny Uchnast z rodziną z Pustkowia Lgockiego, od Anny Oleksiak z rodziną z Pustkowia, od Justyny i Pawła Korusiewicz z dziećmi, od Jacka Ostaszewskiego z rodziną, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Alicji i Wacława Sułkowskich, od Rafała i Moniki Machura z synem, od Otylii Nowak z rodziną, od Wiesławy i Witolda Surma, od Mateusza, Mirosławy i Macieja Motyl, od rodziny Białomyzy

PIĄTEK – 22.03

17.00: + Honoratę Machura – od swatowej Teresy Kaptacz z Myszkowa

+ Karolinę Machura – od rodziny Bańskich z Zawiercia

+ Stanisławę Machura – od Danuty i Zygmunta Syrek

+ Wandę Szatan – od Jolanty i Bogumiła Ciscoń z Siemianowic Śląskich

+ Alicję Woźniczka – od Bogusławy i Tomasza Zimońskich

SOBOTA – 23.03

7.00: Dziękczynna z prośbą o dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski przez wstawiennictwo bł. Carla Acutisa dla Dawida

NIEDZIELA – 24.03 – NIEDZIELA PALMOWA, rok B

9.00: + Czesławę w 6 rocz. śmierci Henryka Jaczyńskich, Grzegorza Myrtę, Adelajdę Napoleona Myrtów, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny oraz + Euzebię Czesława Nowaków, Henrykę Władysława Kułachów, zmarłych dziadków Marię Józefa Kułachów, Anielę Szczepana Nowaków, zmarłych z rodziny oraz + Jolantę Matan w 3 rocz. śmierci – od męża i synów z rodzinami

11.00: Za Parafian

16.00: + Bronisława w 33 rocz. śmierci Janinę Machurów, Antoninę Ludwika Machurów oraz + Remigiusza Nowak w 20 rocz. śmierci, Mateusza Nowak, Jana Farnickiego, Krystynę i Henryka Nowak

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...