od 10 do 16.07.2023

lip 8, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 10.07

17.00: + Stanisławę Machura – od córki Bożeny z mężem Zdzisławem

+ Stefana Kłósek – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z rodziną

+ Helenę Kłósek – od Katarzyny Dworak

+ Mirosława Lachór – od Aldony Makieła z rodziną i Mariusza Rabsztyn z rodziną

+ Jana Surma – od szwagierki Urszuli z mężem

WTOREK – 11.07 – ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, OPATA – PATRONA EUROPY

7.00: + Wandę Szatan (zbiorowa) – od Małgorzaty i Pawła Latos z dziećmi, od Mieczysławy i Antoniego Matan z rodziną, od Honoraty Czekaj , od Małgorzaty i Antoniego Góra z rodziną, od Dawida Góra z rodziną, od Zofii Machura, od Aleksandry i Andrzeja Machura z rodziną, od Ewy i Damiana Piechowskich z synami, od Jadwigi i Wacława Piechowskich, od Małgorzaty i Jana Syrek, od Haliny i Antoniego Gruszka, od Bożeny i Sławomira Pokwap, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, od Anny i Krzysztofa Wrona z córkami, od Anny i Wacława Sierka, od Grażyny Gnacik z rodziną, od Wiesławy Mych z rodziną, od Anny i Michała Kułach z synami, od Mileny i Michała Korusiewicz, od Moniki i Pawła Sułkowskich z rodziną, od Jolanty i Michała Grzanka z rodziną

ŚRODA – 12.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BRUNONA BONIFACEGO Z KWERFURTU

17.00: + Zofię Tokarską – od sąsiadów Zofii i Andrzeja Machurów

+ Annę Grzelak – od Jadwigi Majewskiej z rodziną

+ Mateusza Czarneckiego – od Grażyny Gocyła

+ Stanisława Machurę – od Ewy i Stefana Tkaczyk z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od córki Anety z Tomkiem

CZWARTEK – 13.07 – WSPOMNIENIE ŚW. PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA

7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Jolanty i Andrzeja Machura z rodziną, od Krystyny Łukasik z rodziną, od Krystyny Sierka z rodziną, od Zofii Machura z synem Dariuszem, od Mariana Nowak z Pińczyc, od Anny i Józefa Machurów, od Bożeny Gocyła, od rodziny Waldemara i Lucyny Baran, od Emilii i Ryszarda Machurów, od Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Będzińskiego, od Zofii i Andrzeja Machura z Leśniaków, od Danuty i Ireneusza Balińskich z rodziną, od Beaty i Jacka Syrek z rodziną, od Chóru Męskiego z Żelisławic, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Wandy Merta z rodziną, od Anny i Grzegorza Kłósek z dziećmi, od Rady Sołeckiej z Żelisławic, od Sąsiadki, Małgosi Maniurskiej, od sąsiadów Katarzyny i Marka Gocyła, od Barbary i Adriana Mzyk z dziećmi, od Wacława i Jadwigi Piechowskich, od Małgorzaty i Jana Syrek, od rodziny Gnacisk, od Danuty Merta i Adam Guc, od Doroty Merta z rodziną z Dziewek, od Anny Farnickiej, od Anny i Marka Starczyk synem, od Marii i Jerzego Gocyła, od Krystyny i Stanisława Śliwa

PIĄTEK – 14.07

17.00: + Stanisława Krzykawskiego w 18 rocz. śmierci, Helenę Krzykawską, Genowefę Stanisława Rok, Stanisława Nowaka, Mariana Machurę, zmarłych dziadków Krzykawskich i zmarłych z rodziny

SOBOTA – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY

7.00: + Jacka Machurę (zbiorowa) – od sąsiadów Nowaków z rodziną, od Ani i Jerzego Drabków, od Dominiki i Mariusza Radosz, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Agnieszki i Adama Syrek, od Paskudzkiego z rodziną, od Alicji Machura, od Darka Machura, od Czesława z rodziną, od Beatę i Ireneusza Borówka z synem, od Teresa Borówka, od Bożeny i Mariana Przybyłowicz, od Marii i Henryka Śliwa, od Małgorzaty i Jana Stolingwa z rodziną, od Olgi i Stanisława Machura z rodziną, od Marioli i Mariusza Śliwa z rodziną, od Niesława i Grażyny Makieła z rodziną, od Teresy Cymerman z rodziną, od Marcina Machura Firma POL-MACH-TRANS, od Haliny, Machura

NIEDZIELA – 16.07 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Krzysztofa Kłóska, Annę Mariana Nowaków, Antoniego Nowaka i zmarłych z rodziny oraz + Józefę Stanisława Jagieło

11.00: Za Parafian

16.00: + Antoniego Daniela Będkowskich, Danielę Jerzego Pucek, Helenę Jana Stanisława Eugeniusza Sierka, Alfreda Parlę i Karolinę Stys oraz + Józefę Bucała – od córki Marzeny

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...