od 10 do 16.07.2023

lip 8, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 10.07

17.00: + Stanisławę Machura – od córki Bożeny z mężem Zdzisławem

+ Stefana Kłósek – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z rodziną

+ Helenę Kłósek – od Katarzyny Dworak

+ Mirosława Lachór – od Aldony Makieła z rodziną i Mariusza Rabsztyn z rodziną

+ Jana Surma – od szwagierki Urszuli z mężem

WTOREK – 11.07 – ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, OPATA – PATRONA EUROPY

7.00: + Wandę Szatan (zbiorowa) – od Małgorzaty i Pawła Latos z dziećmi, od Mieczysławy i Antoniego Matan z rodziną, od Honoraty Czekaj , od Małgorzaty i Antoniego Góra z rodziną, od Dawida Góra z rodziną, od Zofii Machura, od Aleksandry i Andrzeja Machura z rodziną, od Ewy i Damiana Piechowskich z synami, od Jadwigi i Wacława Piechowskich, od Małgorzaty i Jana Syrek, od Haliny i Antoniego Gruszka, od Bożeny i Sławomira Pokwap, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, od Anny i Krzysztofa Wrona z córkami, od Anny i Wacława Sierka, od Grażyny Gnacik z rodziną, od Wiesławy Mych z rodziną, od Anny i Michała Kułach z synami, od Mileny i Michała Korusiewicz, od Moniki i Pawła Sułkowskich z rodziną, od Jolanty i Michała Grzanka z rodziną

ŚRODA – 12.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BRUNONA BONIFACEGO Z KWERFURTU

17.00: + Zofię Tokarską – od sąsiadów Zofii i Andrzeja Machurów

+ Annę Grzelak – od Jadwigi Majewskiej z rodziną

+ Mateusza Czarneckiego – od Grażyny Gocyła

+ Stanisława Machurę – od Ewy i Stefana Tkaczyk z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od córki Anety z Tomkiem

CZWARTEK – 13.07 – WSPOMNIENIE ŚW. PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA

7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Jolanty i Andrzeja Machura z rodziną, od Krystyny Łukasik z rodziną, od Krystyny Sierka z rodziną, od Zofii Machura z synem Dariuszem, od Mariana Nowak z Pińczyc, od Anny i Józefa Machurów, od Bożeny Gocyła, od rodziny Waldemara i Lucyny Baran, od Emilii i Ryszarda Machurów, od Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Będzińskiego, od Zofii i Andrzeja Machura z Leśniaków, od Danuty i Ireneusza Balińskich z rodziną, od Beaty i Jacka Syrek z rodziną, od Chóru Męskiego z Żelisławic, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Wandy Merta z rodziną, od Anny i Grzegorza Kłósek z dziećmi, od Rady Sołeckiej z Żelisławic, od Sąsiadki, Małgosi Maniurskiej, od sąsiadów Katarzyny i Marka Gocyła, od Barbary i Adriana Mzyk z dziećmi, od Wacława i Jadwigi Piechowskich, od Małgorzaty i Jana Syrek, od rodziny Gnacisk, od Danuty Merta i Adam Guc, od Doroty Merta z rodziną z Dziewek, od Anny Farnickiej, od Anny i Marka Starczyk synem, od Marii i Jerzego Gocyła, od Krystyny i Stanisława Śliwa

PIĄTEK – 14.07

17.00: + Stanisława Krzykawskiego w 18 rocz. śmierci, Helenę Krzykawską, Genowefę Stanisława Rok, Stanisława Nowaka, Mariana Machurę, zmarłych dziadków Krzykawskich i zmarłych z rodziny

SOBOTA – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY

7.00: + Jacka Machurę (zbiorowa) – od sąsiadów Nowaków z rodziną, od Ani i Jerzego Drabków, od Dominiki i Mariusza Radosz, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Agnieszki i Adama Syrek, od Paskudzkiego z rodziną, od Alicji Machura, od Darka Machura, od Czesława z rodziną, od Beatę i Ireneusza Borówka z synem, od Teresa Borówka, od Bożeny i Mariana Przybyłowicz, od Marii i Henryka Śliwa, od Małgorzaty i Jana Stolingwa z rodziną, od Olgi i Stanisława Machura z rodziną, od Marioli i Mariusza Śliwa z rodziną, od Niesława i Grażyny Makieła z rodziną, od Teresy Cymerman z rodziną, od Marcina Machura Firma POL-MACH-TRANS, od Haliny, Machura

NIEDZIELA – 16.07 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Krzysztofa Kłóska, Annę Mariana Nowaków, Antoniego Nowaka i zmarłych z rodziny oraz + Józefę Stanisława Jagieło

11.00: Za Parafian

16.00: + Antoniego Daniela Będkowskich, Danielę Jerzego Pucek, Helenę Jana Stanisława Eugeniusza Sierka, Alfreda Parlę i Karolinę Stys oraz + Józefę Bucała – od córki Marzeny

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...