od 10 do 16.07.2023

lip 8, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 10.07

17.00: + Stanisławę Machura – od córki Bożeny z mężem Zdzisławem

+ Stefana Kłósek – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z rodziną

+ Helenę Kłósek – od Katarzyny Dworak

+ Mirosława Lachór – od Aldony Makieła z rodziną i Mariusza Rabsztyn z rodziną

+ Jana Surma – od szwagierki Urszuli z mężem

WTOREK – 11.07 – ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, OPATA – PATRONA EUROPY

7.00: + Wandę Szatan (zbiorowa) – od Małgorzaty i Pawła Latos z dziećmi, od Mieczysławy i Antoniego Matan z rodziną, od Honoraty Czekaj , od Małgorzaty i Antoniego Góra z rodziną, od Dawida Góra z rodziną, od Zofii Machura, od Aleksandry i Andrzeja Machura z rodziną, od Ewy i Damiana Piechowskich z synami, od Jadwigi i Wacława Piechowskich, od Małgorzaty i Jana Syrek, od Haliny i Antoniego Gruszka, od Bożeny i Sławomira Pokwap, od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami, od Anny i Krzysztofa Wrona z córkami, od Anny i Wacława Sierka, od Grażyny Gnacik z rodziną, od Wiesławy Mych z rodziną, od Anny i Michała Kułach z synami, od Mileny i Michała Korusiewicz, od Moniki i Pawła Sułkowskich z rodziną, od Jolanty i Michała Grzanka z rodziną

ŚRODA – 12.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BRUNONA BONIFACEGO Z KWERFURTU

17.00: + Zofię Tokarską – od sąsiadów Zofii i Andrzeja Machurów

+ Annę Grzelak – od Jadwigi Majewskiej z rodziną

+ Mateusza Czarneckiego – od Grażyny Gocyła

+ Stanisława Machurę – od Ewy i Stefana Tkaczyk z rodziną

+ Elżbietę Zenderowską – od córki Anety z Tomkiem

CZWARTEK – 13.07 – WSPOMNIENIE ŚW. PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA

7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Jolanty i Andrzeja Machura z rodziną, od Krystyny Łukasik z rodziną, od Krystyny Sierka z rodziną, od Zofii Machura z synem Dariuszem, od Mariana Nowak z Pińczyc, od Anny i Józefa Machurów, od Bożeny Gocyła, od rodziny Waldemara i Lucyny Baran, od Emilii i Ryszarda Machurów, od Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Będzińskiego, od Zofii i Andrzeja Machura z Leśniaków, od Danuty i Ireneusza Balińskich z rodziną, od Beaty i Jacka Syrek z rodziną, od Chóru Męskiego z Żelisławic, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Wandy Merta z rodziną, od Anny i Grzegorza Kłósek z dziećmi, od Rady Sołeckiej z Żelisławic, od Sąsiadki, Małgosi Maniurskiej, od sąsiadów Katarzyny i Marka Gocyła, od Barbary i Adriana Mzyk z dziećmi, od Wacława i Jadwigi Piechowskich, od Małgorzaty i Jana Syrek, od rodziny Gnacisk, od Danuty Merta i Adam Guc, od Doroty Merta z rodziną z Dziewek, od Anny Farnickiej, od Anny i Marka Starczyk synem, od Marii i Jerzego Gocyła, od Krystyny i Stanisława Śliwa

PIĄTEK – 14.07

17.00: + Stanisława Krzykawskiego w 18 rocz. śmierci, Helenę Krzykawską, Genowefę Stanisława Rok, Stanisława Nowaka, Mariana Machurę, zmarłych dziadków Krzykawskich i zmarłych z rodziny

SOBOTA – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY

7.00: + Jacka Machurę (zbiorowa) – od sąsiadów Nowaków z rodziną, od Ani i Jerzego Drabków, od Dominiki i Mariusza Radosz, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Agnieszki i Adama Syrek, od Paskudzkiego z rodziną, od Alicji Machura, od Darka Machura, od Czesława z rodziną, od Beatę i Ireneusza Borówka z synem, od Teresa Borówka, od Bożeny i Mariana Przybyłowicz, od Marii i Henryka Śliwa, od Małgorzaty i Jana Stolingwa z rodziną, od Olgi i Stanisława Machura z rodziną, od Marioli i Mariusza Śliwa z rodziną, od Niesława i Grażyny Makieła z rodziną, od Teresy Cymerman z rodziną, od Marcina Machura Firma POL-MACH-TRANS, od Haliny, Machura

NIEDZIELA – 16.07 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Krzysztofa Kłóska, Annę Mariana Nowaków, Antoniego Nowaka i zmarłych z rodziny oraz + Józefę Stanisława Jagieło

11.00: Za Parafian

16.00: + Antoniego Daniela Będkowskich, Danielę Jerzego Pucek, Helenę Jana Stanisława Eugeniusza Sierka, Alfreda Parlę i Karolinę Stys oraz + Józefę Bucała – od córki Marzeny

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...