od 17 do 23.07.2023

lip 15, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 17.07

17.00: + Grzegorza Merta – od brata Mariana z żoną Alicją i rodziną

+ Natalię Bereza – od kuzynów Adasia i Julka

+ Mirosława Garczyka – od szwagierki Henryki i Adama Grabiś

+ Stefana Graj – od Jolanty i Adama Wawrzyńczak z Ogrodzieńca

+ Irenę Radziwołek – od Teresy Lachór i Ilony Piekarczyk z rodziną oraz Anieli Machury

WTOREK – 18.07

7.00: + Stanisława Machurę (zbiorowa) – od Janiny i Macieja Duda, od Grażyny Machura z córką, od Roxany Machura z Patrykiem, od Celiny Matan z rodziną, od Doroty Staszek z rodziną, od kolegi Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od Jadwigi Machura z rodziną, od Mileny i Michała Korusiewicz, od kolegi Arka Świebody z rodziną, od Renaty i Jerzego Farnickich, od Siostrzenicy Doroty Las z rodziną, od Alicji Nowak z Leśniaków, od Elżbiety Stawickiej z mężem, od Małgorzaty i Grzegorza Danielewicz, od Wiesławy i Marka Pawlik z rodziną, od Stanisławy Dworak, od Marii i Henryka Matan z rodziną, od Danuty i Wiesława Dworak, od Teresy Cymerman, od Małgorzaty Cymerman z rodziną, od Joanny i Tomasza Wnuk z córkami, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną

ŚRODA – 19.07

17.00: + Stanisława Myrtę – od Przemysława Machurę z rodziną

+ Krystynę Popczyk – od Janiny Szczepańczyk

+ Adama Las – od rodziny Solipiwków

+ Zofię Furtacz – od siostry Alfredy Machura

+ Kazimierę Sierka – od brata Jana z rodziną

CZWARTEK – 20.07

7.00: + Annę Grzelak (zbiorowa) – od Jana Machura z rodziną, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, Bożeny Rzepeckiej z mężem, od Janiny i Jana Syrek z rodziną z ul. Rolniczej, od rodziny Wieczorek z ul. Niweckiej, od sąsiadów Sylwii i Grzegorza Sierka z rodziną, od Wandy i Mieczysława Urbańczyk z rodziną, od Renaty i Jerzego Farnickich z dziećmi, od Janiny Dyszy z rodziną, od Marioli Szeliga z rodziną, od Roksany i Mariusza Rogackich, od Danuty Merta z rodziną, od Adama Krzykawskiego z rodziną, od Wandy Kozioł, od Urszuli i Marka Wilczek z rodziną, od Wiesławy i Witolda Surma, od rodziny Mostowskich, od Anny i Wacława Sierków, od Bogumiły Machura z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej

PIĄTEK – 21.07 – III PIĄTEK MIESIĄCA

17.00: + Karolinę Machura – od Łukasza i Marianny Gruszków z Siewierza

+ Wandę Szatan – od Teresy Major z rodziną

+ Henryka Gnacika – od Lucyny Ptaś ze Słowika

+ Jacka Machurę – od szwagierki Barbary Machura

+ Lucjana Nowaka – od rodziny Pielgrzymów ze Skawiny

SOBOTA – 22.07 – ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY

7.00: + Stanisława Łabuś (zbiorowa) – od Ireneusza Sowy, od Chóru Męskiego  z Żelisławic, od Sławomira i Heleny Kieras, od Renaty i Krzysztofa Dziuba, od sąsiada Andrzeja Będkowskiego, od Iren i Jana Bijaków, od Aleksandry i Andrzej Machura, od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Leokadii Merta, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną, od Janiny Woś z rodziną, od Alicji i Józefa Majerowskich z Siewierza, od Honoraty Machura, od Agnieszki i Waldemara Rajczyk z córką, od Bogumiły i Ryszarda Gruszka, od Heleny i Krzysztofa Machura, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką, od Doroty i Andrzeja Gocyła, od Lucyny i Ryszarda Las z rodziną, od Pauliny i Artura Będkowskich, od Marianny Merta z rodziną, od Kuzynki Haliny Nowak z rodziną

8.00: + Stefana Franciszka Władysławę Mertów, Genowefę Władysława Rudków, Józefa Aleksandra Tworków

NIEDZIELA – 23.07 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Marię Stefana Mertów, Barbarę Mamczyńską, Wandę Gustawa Jurczyk, Zofię Eugeniusza Machurów, Jana Walerię Skorek

11.00: Za Parafian16.00: + Stanisławę Ostaszewską w 10 rocz. śmierci oraz + Arkadiusza Myrtę, Stanisława Helenę Będkowskich, Mariannę Floriana Myrtów, Magdalenę Stanisława Mertów, Jana Franciszka Będkowskich, Józefa Kaim, Irenę Janusza Leśniczek

od 15 do 21.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.07 – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY 17.00: + Stanisława w 19 rocz. śmierci Helenę Krzykawskich, Genowefę Stanisława Rok, Stanisława Nowaka, Mariana Machurę, zmarłych dziadków Krzykawskich i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.07 – WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY...

od 08 do 14.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.07 – WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI 17.00: 1) + Wiesława Mertę – od kuzynki Joanny z rodziną + Annę Góra – od bratanicy Małgorzaty z mężem + Włodzimierza Kruk – od Jana i Elżbiety Machura 2) + Krzysztofa Nowaka – od syna Krystiana z żona i dziećmi +...

od 01 do 07.07.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.07 17.00: 1) + Antoniego Gruszka – od wnuczki Ani z mężem i córkami + Jarosława Małotę od siostry Edzi z mężem + Tadeusza Papierniak – od rodziny Lechwackich i Pichorów 2) + Bogumiłę Machura – od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę...

od 24 do 30.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 24.06 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA 17.00: 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla wszystkich Ojców z racja Dnia Ojca 2) + za zmarłych Ojców WTOREK – 25.06 7.00: 1) + Jarosława Małota (zbiorowa) – od Agnieszki Połeć z rodziną,...

od 17 do 23.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 17.06 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO 17.00: + Stanisławę Machura – od Reginy i Jana Kłósek z rodziną + Włodzimierza Kruk – od swatów Emilii i Tadeusza Nowaków + Honoratę Machura – od Anny Machura z rodziną + Annę Góra – od chrześniaka Tadeusza...

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...