od 17 do 23.07.2023

lip 15, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 17.07

17.00: + Grzegorza Merta – od brata Mariana z żoną Alicją i rodziną

+ Natalię Bereza – od kuzynów Adasia i Julka

+ Mirosława Garczyka – od szwagierki Henryki i Adama Grabiś

+ Stefana Graj – od Jolanty i Adama Wawrzyńczak z Ogrodzieńca

+ Irenę Radziwołek – od Teresy Lachór i Ilony Piekarczyk z rodziną oraz Anieli Machury

WTOREK – 18.07

7.00: + Stanisława Machurę (zbiorowa) – od Janiny i Macieja Duda, od Grażyny Machura z córką, od Roxany Machura z Patrykiem, od Celiny Matan z rodziną, od Doroty Staszek z rodziną, od kolegi Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od Jadwigi Machura z rodziną, od Mileny i Michała Korusiewicz, od kolegi Arka Świebody z rodziną, od Renaty i Jerzego Farnickich, od Siostrzenicy Doroty Las z rodziną, od Alicji Nowak z Leśniaków, od Elżbiety Stawickiej z mężem, od Małgorzaty i Grzegorza Danielewicz, od Wiesławy i Marka Pawlik z rodziną, od Stanisławy Dworak, od Marii i Henryka Matan z rodziną, od Danuty i Wiesława Dworak, od Teresy Cymerman, od Małgorzaty Cymerman z rodziną, od Joanny i Tomasza Wnuk z córkami, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną

ŚRODA – 19.07

17.00: + Stanisława Myrtę – od Przemysława Machurę z rodziną

+ Krystynę Popczyk – od Janiny Szczepańczyk

+ Adama Las – od rodziny Solipiwków

+ Zofię Furtacz – od siostry Alfredy Machura

+ Kazimierę Sierka – od brata Jana z rodziną

CZWARTEK – 20.07

7.00: + Annę Grzelak (zbiorowa) – od Jana Machura z rodziną, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, Bożeny Rzepeckiej z mężem, od Janiny i Jana Syrek z rodziną z ul. Rolniczej, od rodziny Wieczorek z ul. Niweckiej, od sąsiadów Sylwii i Grzegorza Sierka z rodziną, od Wandy i Mieczysława Urbańczyk z rodziną, od Renaty i Jerzego Farnickich z dziećmi, od Janiny Dyszy z rodziną, od Marioli Szeliga z rodziną, od Roksany i Mariusza Rogackich, od Danuty Merta z rodziną, od Adama Krzykawskiego z rodziną, od Wandy Kozioł, od Urszuli i Marka Wilczek z rodziną, od Wiesławy i Witolda Surma, od rodziny Mostowskich, od Anny i Wacława Sierków, od Bogumiły Machura z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej

PIĄTEK – 21.07 – III PIĄTEK MIESIĄCA

17.00: + Karolinę Machura – od Łukasza i Marianny Gruszków z Siewierza

+ Wandę Szatan – od Teresy Major z rodziną

+ Henryka Gnacika – od Lucyny Ptaś ze Słowika

+ Jacka Machurę – od szwagierki Barbary Machura

+ Lucjana Nowaka – od rodziny Pielgrzymów ze Skawiny

SOBOTA – 22.07 – ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY

7.00: + Stanisława Łabuś (zbiorowa) – od Ireneusza Sowy, od Chóru Męskiego  z Żelisławic, od Sławomira i Heleny Kieras, od Renaty i Krzysztofa Dziuba, od sąsiada Andrzeja Będkowskiego, od Iren i Jana Bijaków, od Aleksandry i Andrzej Machura, od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Leokadii Merta, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną, od Janiny Woś z rodziną, od Alicji i Józefa Majerowskich z Siewierza, od Honoraty Machura, od Agnieszki i Waldemara Rajczyk z córką, od Bogumiły i Ryszarda Gruszka, od Heleny i Krzysztofa Machura, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką, od Doroty i Andrzeja Gocyła, od Lucyny i Ryszarda Las z rodziną, od Pauliny i Artura Będkowskich, od Marianny Merta z rodziną, od Kuzynki Haliny Nowak z rodziną

8.00: + Stefana Franciszka Władysławę Mertów, Genowefę Władysława Rudków, Józefa Aleksandra Tworków

NIEDZIELA – 23.07 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Marię Stefana Mertów, Barbarę Mamczyńską, Wandę Gustawa Jurczyk, Zofię Eugeniusza Machurów, Jana Walerię Skorek

11.00: Za Parafian16.00: + Stanisławę Ostaszewską w 10 rocz. śmierci oraz + Arkadiusza Myrtę, Stanisława Helenę Będkowskich, Mariannę Floriana Myrtów, Magdalenę Stanisława Mertów, Jana Franciszka Będkowskich, Józefa Kaim, Irenę Janusza Leśniczek

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...