od 17 do 23.07.2023

lip 15, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 17.07

17.00: + Grzegorza Merta – od brata Mariana z żoną Alicją i rodziną

+ Natalię Bereza – od kuzynów Adasia i Julka

+ Mirosława Garczyka – od szwagierki Henryki i Adama Grabiś

+ Stefana Graj – od Jolanty i Adama Wawrzyńczak z Ogrodzieńca

+ Irenę Radziwołek – od Teresy Lachór i Ilony Piekarczyk z rodziną oraz Anieli Machury

WTOREK – 18.07

7.00: + Stanisława Machurę (zbiorowa) – od Janiny i Macieja Duda, od Grażyny Machura z córką, od Roxany Machura z Patrykiem, od Celiny Matan z rodziną, od Doroty Staszek z rodziną, od kolegi Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, od Jadwigi Machura z rodziną, od Mileny i Michała Korusiewicz, od kolegi Arka Świebody z rodziną, od Renaty i Jerzego Farnickich, od Siostrzenicy Doroty Las z rodziną, od Alicji Nowak z Leśniaków, od Elżbiety Stawickiej z mężem, od Małgorzaty i Grzegorza Danielewicz, od Wiesławy i Marka Pawlik z rodziną, od Stanisławy Dworak, od Marii i Henryka Matan z rodziną, od Danuty i Wiesława Dworak, od Teresy Cymerman, od Małgorzaty Cymerman z rodziną, od Joanny i Tomasza Wnuk z córkami, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Anny i Wacława Sierka z rodziną

ŚRODA – 19.07

17.00: + Stanisława Myrtę – od Przemysława Machurę z rodziną

+ Krystynę Popczyk – od Janiny Szczepańczyk

+ Adama Las – od rodziny Solipiwków

+ Zofię Furtacz – od siostry Alfredy Machura

+ Kazimierę Sierka – od brata Jana z rodziną

CZWARTEK – 20.07

7.00: + Annę Grzelak (zbiorowa) – od Jana Machura z rodziną, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, Bożeny Rzepeckiej z mężem, od Janiny i Jana Syrek z rodziną z ul. Rolniczej, od rodziny Wieczorek z ul. Niweckiej, od sąsiadów Sylwii i Grzegorza Sierka z rodziną, od Wandy i Mieczysława Urbańczyk z rodziną, od Renaty i Jerzego Farnickich z dziećmi, od Janiny Dyszy z rodziną, od Marioli Szeliga z rodziną, od Roksany i Mariusza Rogackich, od Danuty Merta z rodziną, od Adama Krzykawskiego z rodziną, od Wandy Kozioł, od Urszuli i Marka Wilczek z rodziną, od Wiesławy i Witolda Surma, od rodziny Mostowskich, od Anny i Wacława Sierków, od Bogumiły Machura z rodziną, od Małgorzaty Maniurskiej

PIĄTEK – 21.07 – III PIĄTEK MIESIĄCA

17.00: + Karolinę Machura – od Łukasza i Marianny Gruszków z Siewierza

+ Wandę Szatan – od Teresy Major z rodziną

+ Henryka Gnacika – od Lucyny Ptaś ze Słowika

+ Jacka Machurę – od szwagierki Barbary Machura

+ Lucjana Nowaka – od rodziny Pielgrzymów ze Skawiny

SOBOTA – 22.07 – ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY

7.00: + Stanisława Łabuś (zbiorowa) – od Ireneusza Sowy, od Chóru Męskiego  z Żelisławic, od Sławomira i Heleny Kieras, od Renaty i Krzysztofa Dziuba, od sąsiada Andrzeja Będkowskiego, od Iren i Jana Bijaków, od Aleksandry i Andrzej Machura, od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Elżbiety Kaleta z rodziną, od Leokadii Merta, od Ewy i Henryka Nowak z rodziną, od Janiny Woś z rodziną, od Alicji i Józefa Majerowskich z Siewierza, od Honoraty Machura, od Agnieszki i Waldemara Rajczyk z córką, od Bogumiły i Ryszarda Gruszka, od Heleny i Krzysztofa Machura, od Magdaleny i Marcina Bajan z córką, od Doroty i Andrzeja Gocyła, od Lucyny i Ryszarda Las z rodziną, od Pauliny i Artura Będkowskich, od Marianny Merta z rodziną, od Kuzynki Haliny Nowak z rodziną

8.00: + Stefana Franciszka Władysławę Mertów, Genowefę Władysława Rudków, Józefa Aleksandra Tworków

NIEDZIELA – 23.07 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, rok A

9.00: + Marię Stefana Mertów, Barbarę Mamczyńską, Wandę Gustawa Jurczyk, Zofię Eugeniusza Machurów, Jana Walerię Skorek

11.00: Za Parafian16.00: + Stanisławę Ostaszewską w 10 rocz. śmierci oraz + Arkadiusza Myrtę, Stanisława Helenę Będkowskich, Mariannę Floriana Myrtów, Magdalenę Stanisława Mertów, Jana Franciszka Będkowskich, Józefa Kaim, Irenę Janusza Leśniczek

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...