od 02 do 08.01.2023

gru 31, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU

7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i Sojków z Krusina, od rodziny Musialików z Krusina, od kuzynki Adamiec z Kielc, od Krzysztofa Musialika z Brudzowic z rodziną, od rodziny Wesołek z Sosnowca, od Janiny Merta z rodziną, od Grażyny z Toporowic z rodziną, od kuzynki Wiesławy Jastrząb z rodziną, od Danuty Skorek, od Joli Szczepaniak z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od Haliny Matan, od Żywego Różańca, od Włodzimierza i Jadwigi Merta, od Lucyny i Włodka Myrty, od Beaty Zimońskiej z Fabianem, od Anny Kowalczyk, od Krystyny Fornalczyk, od Ewy i Ryszarda Chrapków, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Alicja Kara, od Anny i Grzegorza Kłósek, od Doroty i Andrzeja Staszek z rodziną, od sąsiadów Iwony i Jarosława Broncel

WTOREK – 03.01

7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Celiny Matan z rodziną z Pińczyc, od Anny Grzelak, od Doroty i Andrzeja Staszek z rodziny, od Doroty i Mariana Janasz, od Anieli i Henryka Płaczkowskich z Będusza, od Iwony i Jana Bułhak z Będusza, od Agaty i Jacka Karcz, od Marii Machura, od Honoraty Nastula, od Katarzyny i Jarosława Machura z Niwek, od Anny Śliwa z Niwek, od Barbary i Lucjana Płaczkowskich, od Mariusza Rabsztyn z rodziną, od Zofii i Andrzeja Machura z Leśniaków, od Zdzisławy i Wiesława Kocot, od Beaty Nowak z synem, od Bożeny Małota z mamą, od Ireny Płaczkowskiej, od Joanny i Adama Skwara z dziećmi z Poręby, od Krystyny Popczyk, od Moniki i Rafała Noczyńskich z dziećmi, od cioci Wiesławy Ptaś, od kuzynki Urszuli i Andrzeja Klama, od Tomasza i Małgorzaty Klama z Boguchwałowic, od Rafała i Agnieszki Klama

ŚRODA – 04.01

7.00: + Marię Mantykiewicz (zbiorowa) – od Grażyny i Stanisława Uchnast z rodziną, od Marka Małota z rodziną, od Jadwigi Gocyła, od Marii Kieras, od Moniki Kieras, od Honoraty Czekaj, od Ireny i Jana Bijaków, od Tomasza i Marty Mantykiewicz, od Mateusza Mantykiewicz, od Jadwigi Góra z dziećmi oraz

+ Mateusza Mantykiewicz (zbiorowa) – od rodziny Rajczyków, od Honoraty Machura, od Krzysztofa Machura z żoną, od Stanisławy Łabuś z Będzina, od Bogumiły Gruszka z mężem z Siewierza, od Łukasza Machury z córkami, od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Elżbiety Watoła i rodziny Gawlik z Wojkowic, od Ilony i Ryszarda Rumowskich z Góry Siewierskiej, od Haliny i Józefa Kotuła z Góry Siewierskiej. od Anety Szczęsnej z rodziną z Pińczyc, od Alicji Dotkuś z rodziną z Wylogów, od kuzynki Kasi z mężem i córkami z Sosnowca, od kuzyna Mariusza z Sosnowca, od Anny i Mariana Piekarczyk z rodziną, od Zofii i Andrzeja Piekarskich z Koziegłów, od Teresy i Mirosława Stanowskich z Koziegłów, od Urszuli Feresz z Koziegłów, od Marty z mężem i dziećmi, od Ronalda z żoną i dziećmi, od rodziny Wójcików z Adamowic dawnych sąsiadów, od Ewy i Radosława Będkowskich, od Magdy i Marcina Bajan z córką, od Leokadii Merta

CZWARTEK – 05.01

7.00: + Krystynę Nowak (zbiorowa) – od Żanety i Dariusza Małota z rodziną, od Zofii Małota, od Doroty i Leszka Kalarus, od Szymona Gocyła z rodziną, od Marioli Janasz z rodziną, od Krystyny Łukasik z rodziną, od Anny Krempeć z rodziną, od Elżbiety Proskornickiej z synem, od Moniki i Łukasza Gocyła, od Henryki i Krzysztofa Wiktorowicz z rodziną, od Alicji i Zygmunta Machura z Czekanki, od Marii i Jerzego Gocyła z rodziną, od Zofii Gocyła z Poręby z rodziną, od Edwarda i Jerzego z rodziną, od Teresy i Ireneusza Masłyka z rodziną, od Anety i Mirosława Paluch z córkami, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Barbary i Andrzeja Motyl z rodziną, od Zofii i Andrzeja Machura z Leśniaków z rodziną, od Heleny i Sławomira Kieras z rodziną, od Anny Machura z rodziną, Haliny i Wacława Pasamonik, od Honoraty Machura, od Bogusi i Ryszarda Gruszka, od swatów Ruchlewiczów, od Magdaleny i Łukasza Ruchlewiczów oraz Krystyny Rzepeckiej, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Janiny Karkowskiej z rodziną z Pińczyc

PIĄTEK – 06.01 – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

9.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyka, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny

11.00: + Genowefę Stefana Mertów, Lucynę Eugeniusza Gocyłów, Kazimierza Paszta, zmarłych dziadków

16.00: + Janinę Wiesława Sułkowskich, dziadków Sułkowskich i Szatanów

SOBOTA – 07.01

7.00: + Marcina Masłykę – od Aleksandry i Mateusza Cupiałów z synami

+ Annę Nowak – od Marty Banik-Zenderowskiej z mężem i dziećmi

+ Lucjana Nowaka – od Elżbiety i Jana Machura z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od sąsiadów Raków z rodzinami

+ Adama Las – od syna Ireneusza z żoną Justyną i córką Arianą

NIEDZIELA – 08.01.2023 – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO, rok A

9.00: + Wiesławę Stefana Świebodów, Mariannę Walerię Snochów, Czesławę Majcherczyk, Włodzimierza Mazur, Antoniego Tomasza Czaplów

11.00: Za Parafian

16.00: 1) + Dariusza Syrka w 19 rocz. śmierci, Stefanię Józefa Franciszka Syrek, Jadwigę Kazimierza Barasińskich, zmarłych braci i zmarłych z rodziny

2) + Danutę w 8 rocz. śmierci i Wiesława w 7 rocz. śmierci Czekajów, Genowefę w 10 rocz. śmierci i Juliana Nowaków, Czesławę Walentego Drabek, zmarłych z rodziny Nowaków, Mazurów, Czekajów i Drabków

od 05 do 11.06.2023

PONIEDZIAŁEK – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00: + Annę Nowak – od Marii i Zygmunta Gil z rodzinami + Marcina Masłykę – od sąsiadów Teresy, Sandry i Kamila Góra z dziećmi + Kazimiera Myrta – od prawnuków + Ewę Meta – od swatki Janiny z Sosnowca + Jacka Machurę...

od 29.05 do 04.06.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Danielę Błachno (zbiorowa) – od siostry Stanisławy Machura, od brata Edwarda, od chrześnicy Marii Kostrubiec, od chrześnicy Barbary Latos z rodziną, od Grażyny Nieścieruk, od Marty i Grzegorza Rok, od Elżbiety...

od 22 do 28.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 22.05 – WSPOMNIENIE ŚW. RITY 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak WTOREK – 23.05 7.00: + Stefana Graj (zbiorowa) – od Jadwigi Pelon z rodziną z Dzwonowic, od Haliny i Jana Góreckich z rodziną, od...

od 15 do 21.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 15.05 17.00: + Władysława w 18 rocz. śmierci, Genowefę Motyl, Helenę Wawrzyńca Andrzeja Włodzimierza Jana Surmów, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 16.05 – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI 17.00: + Stanisława Jana Teresę Górów, zmarłych z...

od 8 do 14.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 08.05 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA 17.00: + Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci – od rodzeństwa z rodzinami oraz + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej WTOREK – 09.05 7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Dominiki i Łukasza Królickich, od Mariusza i Ilony...

od 01 d0 7.05.2023

PONIEDZIAŁEK – 01.05 – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA 17.00: + Krystynę Mariana Leopolda Gocyłów, Stanisławę Machura, Szczepana Sakwa, dziadków Machurów i Gocyłów WTOREK – 02.05 – WSPOMNIENIE ŚW. ATANAZEGO 17.00: + Juliana Machurę w 21 rocz. śmierci, Stanisławę...

od 24 do 30.04.2023

Poniedziałek24.04 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA1700+ Mirosława Garczyka – od żony Bernardy + Wandę Szatan – od chrześniaka Czesława Sułkowskiego + Lucjana Nowaka – od Anny i Henryka Wieczorek z rodziną + Adama Las – od Małgorzaty i Andrzeja Polak z dziećmi + Krystynę...

od 17. do 23.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 17.04 17.00: + Marię Gil w 2 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 7 rocz. śmierci, Zofię Władysława Surma, Cecylię Jana Gil, Romana Grześ, Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 3 rocz. śmierci, Mariannę Stanisława Las, Marię Machura, Józefa...

od 10 do 16.04.2023

PONIEDZIAŁEK – 10.04 - II DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 9.00: + Stanisława Las w 3 rocz. śmierci, Jakuba Madej, Zofię Józefa Madej, Marię w 2 rocz. śmierci Mirosława Gil, Marię Machura, Tadeusza Józefa Małota, Mariannę Stanisława Las oraz + Stefanię i Zygmunta Nowak,...

od 03 do 09.04.2023

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 03.04 17.00: + Teresę Góra, Grzegorza Górę, Genowefę Jana Machurów, Katarzynę Franciszka Górów i zmarłych z rodziny WIELKI WTOREK – 04.04 7.00: + Lucjana Nowaka (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Haliny Matan z rodziną, od Jana...