od 02 do 08.01.2023

gru 31, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU

7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i Sojków z Krusina, od rodziny Musialików z Krusina, od kuzynki Adamiec z Kielc, od Krzysztofa Musialika z Brudzowic z rodziną, od rodziny Wesołek z Sosnowca, od Janiny Merta z rodziną, od Grażyny z Toporowic z rodziną, od kuzynki Wiesławy Jastrząb z rodziną, od Danuty Skorek, od Joli Szczepaniak z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od Haliny Matan, od Żywego Różańca, od Włodzimierza i Jadwigi Merta, od Lucyny i Włodka Myrty, od Beaty Zimońskiej z Fabianem, od Anny Kowalczyk, od Krystyny Fornalczyk, od Ewy i Ryszarda Chrapków, od Bogumiły i Czesława Gajos, od Alicja Kara, od Anny i Grzegorza Kłósek, od Doroty i Andrzeja Staszek z rodziną, od sąsiadów Iwony i Jarosława Broncel

WTOREK – 03.01

7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Celiny Matan z rodziną z Pińczyc, od Anny Grzelak, od Doroty i Andrzeja Staszek z rodziny, od Doroty i Mariana Janasz, od Anieli i Henryka Płaczkowskich z Będusza, od Iwony i Jana Bułhak z Będusza, od Agaty i Jacka Karcz, od Marii Machura, od Honoraty Nastula, od Katarzyny i Jarosława Machura z Niwek, od Anny Śliwa z Niwek, od Barbary i Lucjana Płaczkowskich, od Mariusza Rabsztyn z rodziną, od Zofii i Andrzeja Machura z Leśniaków, od Zdzisławy i Wiesława Kocot, od Beaty Nowak z synem, od Bożeny Małota z mamą, od Ireny Płaczkowskiej, od Joanny i Adama Skwara z dziećmi z Poręby, od Krystyny Popczyk, od Moniki i Rafała Noczyńskich z dziećmi, od cioci Wiesławy Ptaś, od kuzynki Urszuli i Andrzeja Klama, od Tomasza i Małgorzaty Klama z Boguchwałowic, od Rafała i Agnieszki Klama

ŚRODA – 04.01

7.00: + Marię Mantykiewicz (zbiorowa) – od Grażyny i Stanisława Uchnast z rodziną, od Marka Małota z rodziną, od Jadwigi Gocyła, od Marii Kieras, od Moniki Kieras, od Honoraty Czekaj, od Ireny i Jana Bijaków, od Tomasza i Marty Mantykiewicz, od Mateusza Mantykiewicz, od Jadwigi Góra z dziećmi oraz

+ Mateusza Mantykiewicz (zbiorowa) – od rodziny Rajczyków, od Honoraty Machura, od Krzysztofa Machura z żoną, od Stanisławy Łabuś z Będzina, od Bogumiły Gruszka z mężem z Siewierza, od Łukasza Machury z córkami, od Beaty i Tadeusza Dyszy, od Edyty i Radosława Nowak z córką, od Elżbiety Watoła i rodziny Gawlik z Wojkowic, od Ilony i Ryszarda Rumowskich z Góry Siewierskiej, od Haliny i Józefa Kotuła z Góry Siewierskiej. od Anety Szczęsnej z rodziną z Pińczyc, od Alicji Dotkuś z rodziną z Wylogów, od kuzynki Kasi z mężem i córkami z Sosnowca, od kuzyna Mariusza z Sosnowca, od Anny i Mariana Piekarczyk z rodziną, od Zofii i Andrzeja Piekarskich z Koziegłów, od Teresy i Mirosława Stanowskich z Koziegłów, od Urszuli Feresz z Koziegłów, od Marty z mężem i dziećmi, od Ronalda z żoną i dziećmi, od rodziny Wójcików z Adamowic dawnych sąsiadów, od Ewy i Radosława Będkowskich, od Magdy i Marcina Bajan z córką, od Leokadii Merta

CZWARTEK – 05.01

7.00: + Krystynę Nowak (zbiorowa) – od Żanety i Dariusza Małota z rodziną, od Zofii Małota, od Doroty i Leszka Kalarus, od Szymona Gocyła z rodziną, od Marioli Janasz z rodziną, od Krystyny Łukasik z rodziną, od Anny Krempeć z rodziną, od Elżbiety Proskornickiej z synem, od Moniki i Łukasza Gocyła, od Henryki i Krzysztofa Wiktorowicz z rodziną, od Alicji i Zygmunta Machura z Czekanki, od Marii i Jerzego Gocyła z rodziną, od Zofii Gocyła z Poręby z rodziną, od Edwarda i Jerzego z rodziną, od Teresy i Ireneusza Masłyka z rodziną, od Anety i Mirosława Paluch z córkami, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Barbary i Andrzeja Motyl z rodziną, od Zofii i Andrzeja Machura z Leśniaków z rodziną, od Heleny i Sławomira Kieras z rodziną, od Anny Machura z rodziną, Haliny i Wacława Pasamonik, od Honoraty Machura, od Bogusi i Ryszarda Gruszka, od swatów Ruchlewiczów, od Magdaleny i Łukasza Ruchlewiczów oraz Krystyny Rzepeckiej, od Anny i Wacława Sierka z rodziną, od Janiny Karkowskiej z rodziną z Pińczyc

PIĄTEK – 06.01 – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

9.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz, Teofila Kowalczyka, Mariolę Wójcik i zmarłych z rodziny

11.00: + Genowefę Stefana Mertów, Lucynę Eugeniusza Gocyłów, Kazimierza Paszta, zmarłych dziadków

16.00: + Janinę Wiesława Sułkowskich, dziadków Sułkowskich i Szatanów

SOBOTA – 07.01

7.00: + Marcina Masłykę – od Aleksandry i Mateusza Cupiałów z synami

+ Annę Nowak – od Marty Banik-Zenderowskiej z mężem i dziećmi

+ Lucjana Nowaka – od Elżbiety i Jana Machura z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od sąsiadów Raków z rodzinami

+ Adama Las – od syna Ireneusza z żoną Justyną i córką Arianą

NIEDZIELA – 08.01.2023 – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO, rok A

9.00: + Wiesławę Stefana Świebodów, Mariannę Walerię Snochów, Czesławę Majcherczyk, Włodzimierza Mazur, Antoniego Tomasza Czaplów

11.00: Za Parafian

16.00: 1) + Dariusza Syrka w 19 rocz. śmierci, Stefanię Józefa Franciszka Syrek, Jadwigę Kazimierza Barasińskich, zmarłych braci i zmarłych z rodziny

2) + Danutę w 8 rocz. śmierci i Wiesława w 7 rocz. śmierci Czekajów, Genowefę w 10 rocz. śmierci i Juliana Nowaków, Czesławę Walentego Drabek, zmarłych z rodziny Nowaków, Mazurów, Czekajów i Drabków

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...