od 01 do 07.01.2024

gru 30, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk

11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w Nowym 2024 Roku dla wszystkich Parafian

16.00: + Genowefę w 11 rocz. śmierci i Juliana Nowak, Danutę w 9 rocz. śmierci i Wiesława w 8 rocz. śmierci Czekaj, Czesławę Walentego Drabek, Wiesława Mazura, Zbigniewa Wawrzaka, zmarłych z rodziny Nowaków, Czekajów, Drabków i Mazurów

WTOREK – 02.01 – WPOMNIENIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I  GRZEGORZA Z NAZJANZU

7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Bożeny Machura, od Sylwii i Tomasza Machura z synem, od Izabeli i Artura Kowalczyk z córkami, od Czesława Szatan z rodziną, od Anny Las, od Ewy i Krzysztofa Madej, od nie Katarzyna i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Grażyny Nieścieruk, od rodzinny Latosów z Toporowic, od Janiny i Stanisława Fornalczyk, od Marii Machura z Leśniaków, od Mirosławy Minge z rodziną, od Bożeny Gocyła z rodziną, od rodziny Raków z Górnego Lasu, od Iwony Karcz z Niwek, od Wiesławy Kłósek z rodziną, od Danuty Nowak z rodziną, od Janiny i Lucjana Nowak z rodziną, od Urszuli i Roberta Graczykowskich z rodziną, od Bożeny Wylężek z rodziną, od Mariana Zielińskiego z rodziną, od rodziny Mańków, od Bogusławy Marta, od Lidii Kowalczyk, od Edyty i Krzysztofa Walo

ŚRODA – 03.01

7.00: + Dariusza Machurę (zbiorowa) – od Andrzeja i urszuli Klama, od Tomasza i Małgorzaty Klama z rodziną, od kolegi Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, Alicji i Wacława Sułkowskich, od Czesława Szatan, od Zofii i Marka Małota, od Grażyny i Stanisława Szatan, od kuzynki Bożeny i Mieczysława Machura, od kuzyna Krzysztofa i Iwony Sierka z rodziną, od Rudolfa Góra, od rodziny Mertów i Sarników, od Marianny i Jacka Śliwy, od Mirosława i Małgorzaty Syrek, od Bogumiły i Marka Nowaków z rodziną, od Ewy i Mariusza Stolarskich z rodziną, od Bożeny i Stanisława Śliwa

CZWARTEK – 04.01

7.00: + Mieczysława Machurę (zbiorowa) – od Bogumiły i Marka Nowak z rodziną, od Andrzeja i Urszuli Klama, od Tomasza i Małgorzaty Klama z dziećmi, od Włodzimierza i Katarzyny Konieczniak, od Iwony Łukasik, od Jana i Lidii Gruszka, od Wiesława i Zofii Gruszka, od Henryka Grzesika z rodziną, od Bożeny i Mieczysława Machurów z Dziewek, od Iwony i Krzysztofa Sierka z rodziną, od sąsiadki Heleny Nowak i sąsiadów Mazurów, od Haliny Matan z rodziną, kod Alicji i Wacława Sułkowskich, od Czesława Sułkowskiego, od Marianny i Jacka Śliwy, od Mirosława i Małgorzaty Syrek, od Rudolfa Góra, od Barbary i Lucjana Płaczkowskich, od Władysławy Nowak z Piwonii z rodziną, od Zdzisławy i Włodzimierza Latos z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od kuzynki Wandy Merta z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik, od kuzynki Mieczysławy Giełda z rodziną, od Julianny i Stanisława Machura z Zarzecza, od Grażyny i Stanisława Szatan z rodziną, od Doroty i Andrzeja Staszek z rodziną, od Alfred Machura

PIĄTEK – 05.01 – I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Janinę Syrek – od wnuczki Patrycji z mężem

+ Helenę Kłosek – od Firmy Dachman

+ Stefana Kłósek – od Krystyny Stelmach z Myszkowa

+ Lucynę Ptaś – od wnuka Pawła z żoną i dziećmi

+ Jana Matana – od sąsiada Henryka Fisiór z rodziną

SOBOTA – 06.01 – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

9.00: + Honoratę Machura – od syna Stefana z żoną

+ Karolinę Machura – od Haliny Pałuchowskiej z rodziną

+ Jacka Machurę – od kolegów z Liceum Samochodowego

+ Mirosława Garczyka – od sąsiadki Danuty Karoń

+ Stanisławę Balińską – od rodziny Mrzygłód i Czapla

11.00: +  Bronisława Machurę, Mieczysława Machurę, Stanisławę Ludwika Machurów, Teresę Jana Bula, zmarłych z rodziny Białych i Machurów

16.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej w Nowym 2024 Roku dla wszystkich Sióstr i Braci zgromadzonych w Kołach Różańcowych i w Róży Krwi Chrystusa

NIEDZIELA – 07.01 – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO, rok B

9.00: + Wandę Szatan – od Organistów Pawła i Mateusza z rodziną

+ Stanisława Machurę – od Stefanków i Barełów z Zapolic

+ Mateusza Czarneckiego – od Anety i Krystiana Roch z rodziną

+ Dariusza Katryniak – od Krystyny i Gabriela Żurek z rodziną

+ Natalię Bereza – od prababci Danieli Szczepańczyk

11.00: Za Parafian oraz chrzest: Hanny Sabiny Duda i Kacpra Krzysztofa Bajan

16.00: + Alicję Woźniczka – dla cioci od Tomka Skwara

+ Grzegorza Merta – od Krystyny Fornalczyk

+ Stanisławę Machura – od sąsiadki Mieci Krzykawskiej i Marcina Krzykawskiego z rodziną

+ Halinę Pogoda – od Elżbiety Szczepańczyk z rodziną + Kazimierza Myrta – od Justyny i Marcina Pasek z rodziną

od 10 do 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Leśniaków z racji poświecenia pól WTOREK – 11.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY 7.00: + Anastazję Myrta (zbiorowa) – od Danuty Balcerowskiej z rodziną, od Kazimiery Szczypa z rodziną,...

od 03 do 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 03.06 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców ul. Zarzecze z racji poświecenia pól WTOREK – 04.06 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 05.06 – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO 17.00:...

od 27.05 do 02.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 27.05 17.00: + W intencji zmarłych Mam z okazji Dnia Matki WTOREK – 28.05 7.00: W intencji Bogu wiadomej ŚRODA – 29.05 – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Słowika z racji poświecenia...

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...