od 01 do 07.01.2024

gru 30, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk

11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w Nowym 2024 Roku dla wszystkich Parafian

16.00: + Genowefę w 11 rocz. śmierci i Juliana Nowak, Danutę w 9 rocz. śmierci i Wiesława w 8 rocz. śmierci Czekaj, Czesławę Walentego Drabek, Wiesława Mazura, Zbigniewa Wawrzaka, zmarłych z rodziny Nowaków, Czekajów, Drabków i Mazurów

WTOREK – 02.01 – WPOMNIENIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I  GRZEGORZA Z NAZJANZU

7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Bożeny Machura, od Sylwii i Tomasza Machura z synem, od Izabeli i Artura Kowalczyk z córkami, od Czesława Szatan z rodziną, od Anny Las, od Ewy i Krzysztofa Madej, od nie Katarzyna i Krzysztofa Gil z dziećmi, od Grażyny Nieścieruk, od rodzinny Latosów z Toporowic, od Janiny i Stanisława Fornalczyk, od Marii Machura z Leśniaków, od Mirosławy Minge z rodziną, od Bożeny Gocyła z rodziną, od rodziny Raków z Górnego Lasu, od Iwony Karcz z Niwek, od Wiesławy Kłósek z rodziną, od Danuty Nowak z rodziną, od Janiny i Lucjana Nowak z rodziną, od Urszuli i Roberta Graczykowskich z rodziną, od Bożeny Wylężek z rodziną, od Mariana Zielińskiego z rodziną, od rodziny Mańków, od Bogusławy Marta, od Lidii Kowalczyk, od Edyty i Krzysztofa Walo

ŚRODA – 03.01

7.00: + Dariusza Machurę (zbiorowa) – od Andrzeja i urszuli Klama, od Tomasza i Małgorzaty Klama z rodziną, od kolegi Mariana i Małgorzaty Nowak z rodziną, Alicji i Wacława Sułkowskich, od Czesława Szatan, od Zofii i Marka Małota, od Grażyny i Stanisława Szatan, od kuzynki Bożeny i Mieczysława Machura, od kuzyna Krzysztofa i Iwony Sierka z rodziną, od Rudolfa Góra, od rodziny Mertów i Sarników, od Marianny i Jacka Śliwy, od Mirosława i Małgorzaty Syrek, od Bogumiły i Marka Nowaków z rodziną, od Ewy i Mariusza Stolarskich z rodziną, od Bożeny i Stanisława Śliwa

CZWARTEK – 04.01

7.00: + Mieczysława Machurę (zbiorowa) – od Bogumiły i Marka Nowak z rodziną, od Andrzeja i Urszuli Klama, od Tomasza i Małgorzaty Klama z dziećmi, od Włodzimierza i Katarzyny Konieczniak, od Iwony Łukasik, od Jana i Lidii Gruszka, od Wiesława i Zofii Gruszka, od Henryka Grzesika z rodziną, od Bożeny i Mieczysława Machurów z Dziewek, od Iwony i Krzysztofa Sierka z rodziną, od sąsiadki Heleny Nowak i sąsiadów Mazurów, od Haliny Matan z rodziną, kod Alicji i Wacława Sułkowskich, od Czesława Sułkowskiego, od Marianny i Jacka Śliwy, od Mirosława i Małgorzaty Syrek, od Rudolfa Góra, od Barbary i Lucjana Płaczkowskich, od Władysławy Nowak z Piwonii z rodziną, od Zdzisławy i Włodzimierza Latos z rodziną, od Ireny i Jana Bijaków, od kuzynki Wandy Merta z rodziną, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik, od kuzynki Mieczysławy Giełda z rodziną, od Julianny i Stanisława Machura z Zarzecza, od Grażyny i Stanisława Szatan z rodziną, od Doroty i Andrzeja Staszek z rodziną, od Alfred Machura

PIĄTEK – 05.01 – I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Janinę Syrek – od wnuczki Patrycji z mężem

+ Helenę Kłosek – od Firmy Dachman

+ Stefana Kłósek – od Krystyny Stelmach z Myszkowa

+ Lucynę Ptaś – od wnuka Pawła z żoną i dziećmi

+ Jana Matana – od sąsiada Henryka Fisiór z rodziną

SOBOTA – 06.01 – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

9.00: + Honoratę Machura – od syna Stefana z żoną

+ Karolinę Machura – od Haliny Pałuchowskiej z rodziną

+ Jacka Machurę – od kolegów z Liceum Samochodowego

+ Mirosława Garczyka – od sąsiadki Danuty Karoń

+ Stanisławę Balińską – od rodziny Mrzygłód i Czapla

11.00: +  Bronisława Machurę, Mieczysława Machurę, Stanisławę Ludwika Machurów, Teresę Jana Bula, zmarłych z rodziny Białych i Machurów

16.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej w Nowym 2024 Roku dla wszystkich Sióstr i Braci zgromadzonych w Kołach Różańcowych i w Róży Krwi Chrystusa

NIEDZIELA – 07.01 – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO, rok B

9.00: + Wandę Szatan – od Organistów Pawła i Mateusza z rodziną

+ Stanisława Machurę – od Stefanków i Barełów z Zapolic

+ Mateusza Czarneckiego – od Anety i Krystiana Roch z rodziną

+ Dariusza Katryniak – od Krystyny i Gabriela Żurek z rodziną

+ Natalię Bereza – od prababci Danieli Szczepańczyk

11.00: Za Parafian oraz chrzest: Hanny Sabiny Duda i Kacpra Krzysztofa Bajan

16.00: + Alicję Woźniczka – dla cioci od Tomka Skwara

+ Grzegorza Merta – od Krystyny Fornalczyk

+ Stanisławę Machura – od sąsiadki Mieci Krzykawskiej i Marcina Krzykawskiego z rodziną

+ Halinę Pogoda – od Elżbiety Szczepańczyk z rodziną + Kazimierza Myrta – od Justyny i Marcina Pasek z rodziną

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...

od 11.12 do 17.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.12 17.00: + Lucynę Ptaś – od córki Joanny z mężem Stanisławem + Stanisławę Balińską – od Bożeny Matan z rodziną + Janinę Syrek – od córki Anny z mężem Wiesławem i Miłoszkiem + Jana Matana – od chrześniaka Mariusza Matan z rodziną + Stanisława Machurę...