od 29.08 do 04.09.2022

sie 27, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 29.08 – WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA

17.00: + Zofię Furtacz – od swata Jana Korzec i rodziny Klecz

+ Annę Grzelak – od kuzynki Heleny Nowak

+ Annę Machura – od wnuczki Samanty z Pawłem

+ Jolantę Matan – od chrześniaka Jakuba z żoną i dziećmi

+ Henryka Gnacika – od syna Michała z Agnieszką i dziećmi

WTOREK – 30.08

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Marioli i Grzegorza Poznańskich z dziećmi, od Mariusza Gruszki z rodziną, od Jana Gruszki z rodziną, od Anny Las, od rodziny Gilów, od rodziny Mainków z Poręby, od Rafała i Marty Żurek z synami, od Mariusza i Patrycji Żurek z córką, od Małgorzaty i Damiana Sikora z synami, od rodziny Majów, od rodziny Gocyłów z Goplany, od Danuty Merta i Magdaleny Haładus z rodziną, od Bogumiły Machura, od Agnieszki i Marcina Machura z synami, od Wandy Machura z rodziną, od Anny Gnacik z synami, od Urszuli Wilczek z rodziną, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Arkadiusza Nowaka z rodziną, od pracowników Nadleśnictwa Siewierz, od rodziny Żyszkowskich z Górnego Lasu, od Małoty Teresy, od Grzegorza Małoty z rodziną, od Katarzyny i Damiana Borówka z córkami, od Firmy Daka-Met Ogrodzenia Kute, od Mari Gocyła z rodziną z ul. Piastów, od Stanisława Gajdziak z rodziną, od rodziny Raków, Wójcik, Wronów, od rodziny Górskich z córkami, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Agaty i Grzegorza Syrek

ŚRODA – 31.08

17.00: + Zofię Machura – od Janka Juszczyka z Katowic z rodziną

+ Lucjana Nowaka – od chrześnicy Urszuli i Grzegorza Jagiełło z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od brata Andrzeja z rodziną

+ Karolinę Machura – od kuzynki Pauliny Kowalczyk z mężem i dziećmi

+ Aleksandra Sarnika – od Wiesławy Pantak z rodziną z Poręby

CZWARTEK – 01.09

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Przemysława i Anny Muskalskich z dziećmi, od Zofii Machura z synem Darkiem, od Danuty Nowak z rodziną, od Wiesławy Kłosek z rodziną, od Krystyny Machury z rodziną, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Heleny i Krzysztofa Machura z synem z Podżarza, od sąsiadów Krzykawskich, od sąsiadów Elżbiety i Jerzego Machurów, od Anny i Wacława Sierka, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Barbary i Mariana Merta z Niwek, od Urszuli i Kamila Merta z córką Elizą, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Klaudii i Damiana Gubała z dziećmi, od Wandy Merta, od Doroty Merta z Dziewek, od Pauliny i Igora Buczak z Dziewek, od Marleny i Marcina Kuraś z Dziewek, od Warsztatu Samochodowego Krystian Lis z Dziewek, od Janiny i Stanisława Fornalczyk, od Heleny Matan, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Danuty i Henryka Nowak, od Roksany i Mariusza Nowak, od Moniki i Grzegorza Bijak, od Zakładu Fotograficznego FOTO-KOCOT z Siewierza, od rodziny Góra z Podżarza, od Bogusławy i Piotra Czapla z dziećmi

PIĄTEK – 02.09

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Bronisława Machurę, zmarłych rodziców Machurów i Białych, Mieczysława Machurę, Teresę Jana Bula, Czesława Biały, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny Machurów i Bochenków

SOBOTA – 03.09 – WSPOMNIENIE ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO

7.00: + Helenę Będkowską, Marię Antoniego Kieras, Annę Wiktora Będkowskich

14.00: Ślub Klaudii Łukasik i Jakuba Kuwak

NIEDZIELA – 04.09 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Tadeusza Machura, Zofię Eugeniusza Machurów

11.00: ZA PARAFIAN 16.00: + Stefanię Stefana Borowskich, Juliannę Władysława Grefkowiczów

od 06 do12.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 06.02 – WSPOMNIENIE ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY 17.00: + Mateusza Czarneckiego – od babci Małgorzaty + Lucjana Nowaka -  od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia + Annę Grzelak – od Asysty św. Antoniego + Kazimierę Sierka – od kuzyna...

od 30.01 do 05.02.2023

PONIEDZIAŁEK – 29.01 7.00: + (zbiorowa) – od + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Rafała Gruszka z żoną i dziećmi, od Izabeli i Krzysztofa Szczypów z synem, od Renaty i Marcina Matyjów synami, od Krystyny Łaszczyca, od Anny i Henryka Wieczorków z rodziną, od ten rodziny...

od 23 do 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 23.01 7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Małgorzaty Kania z Sebastianem, od Damiana i Urszuli Kania z dziećmi, od Beaty i Jacka Syrek z córką, od Anety i Dariusza Polewiak z córką, od Zenobii Korfel z rodziną, od Krzysztofa Szybisa z Iwoną Piput,...

od 16 do 22.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 16.01 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Władysławy Rok z Poręby, od Marioli Grabowskiej z rodziną, od Marty i Grzegorza Rok z synem, od Edwarda Dyszy, od Jana, Joli i Andrzeja Dyszy, od Ilony Piekarczyk z rodziną, od Krystyny Machura z córkami, od...

od 09 do 15.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 09.01 7.00: + Karolinę Machura (zbiorowa) – od Teresy Góra, od Wiesławy Machura, od Krystiana Machura, od Danuty Skorek, od Joli i Marka Szczepaniak z rodziną, od Krystyny Machura z córką Lucyną, od Anetę Farnickiej z rodziną, od Anny Farnickiej, od...

od 02 do 08.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 02.01 – WSPOMNIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU 7.00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Tadeusza Kłósek z rodziną, od Krystyny Kłósek, od Lidii Nowakowskiej z rodziną, od koleżanki Jolanty Machura z rodziną, od rodziny Kazimierskich i...

od 26.12.2022 do 01.01.2023

PONIEDZIAŁEK – 26.12 – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 9.00: + Jakuba Madej – od rodziców i babci oraz jego dziadków Stanisława Las, Zofię i Józefa Madej 11.00: + Bronisława w 10 rocz. śmierci Wiesławę Machurów, Krzysztofa Bronisławę Jana Machurów oraz + Stanisława Myrtę w 1...

od 19 do 25.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.12 7.00: + Jolantę Matan (zbiorowa) – od Anny i Wojciecha Domanowskich, od swatów Joanny i Włodzimierza Żmuda, od Katarzyny i Adama Słabosz, od Bożeny Gocyła, od Agnieszki Połeć z rodziną, od Mieci Krzykawskiej, od Marcina Krzykawskiego z rodziną, od...

od 12 do 18.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 12.12 – II DZIEŃ REKOLEKCJI ADWENTOWYCH 9,00: + Bożenę Małota (zbiorowa) – od Anny i Grzegorza Szczepańczyk z rodziny, od Doroty Grzesik, od Bożeny i Marka Rogala, od Bogumiły Machura z rodziną, od Wandy Machura z rodziną, od Leszka i Grażyny Nowak, od...

od 05 do 11.12.2022

PONIEDZIAŁEK – 05.12 17.00: + Mieczysława Gocyłę w 8 rocz. śmierci, Stanisława Matan, Józefa Elżbietę Gocyłów, zmarłych z rodziny Gocyłów i Matanów WTOREK – 06.12 17.00: + Janusza Grabińskiego – od Dawida z rodziną + Wandę Szatan – od córki Zosi z mężem + Adama Las –...