od 29.08 do 04.09.2022

sie 27, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 29.08 – WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA

17.00: + Zofię Furtacz – od swata Jana Korzec i rodziny Klecz

+ Annę Grzelak – od kuzynki Heleny Nowak

+ Annę Machura – od wnuczki Samanty z Pawłem

+ Jolantę Matan – od chrześniaka Jakuba z żoną i dziećmi

+ Henryka Gnacika – od syna Michała z Agnieszką i dziećmi

WTOREK – 30.08

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Marioli i Grzegorza Poznańskich z dziećmi, od Mariusza Gruszki z rodziną, od Jana Gruszki z rodziną, od Anny Las, od rodziny Gilów, od rodziny Mainków z Poręby, od Rafała i Marty Żurek z synami, od Mariusza i Patrycji Żurek z córką, od Małgorzaty i Damiana Sikora z synami, od rodziny Majów, od rodziny Gocyłów z Goplany, od Danuty Merta i Magdaleny Haładus z rodziną, od Bogumiły Machura, od Agnieszki i Marcina Machura z synami, od Wandy Machura z rodziną, od Anny Gnacik z synami, od Urszuli Wilczek z rodziną, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Arkadiusza Nowaka z rodziną, od pracowników Nadleśnictwa Siewierz, od rodziny Żyszkowskich z Górnego Lasu, od Małoty Teresy, od Grzegorza Małoty z rodziną, od Katarzyny i Damiana Borówka z córkami, od Firmy Daka-Met Ogrodzenia Kute, od Mari Gocyła z rodziną z ul. Piastów, od Stanisława Gajdziak z rodziną, od rodziny Raków, Wójcik, Wronów, od rodziny Górskich z córkami, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Agaty i Grzegorza Syrek

ŚRODA – 31.08

17.00: + Zofię Machura – od Janka Juszczyka z Katowic z rodziną

+ Lucjana Nowaka – od chrześnicy Urszuli i Grzegorza Jagiełło z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od brata Andrzeja z rodziną

+ Karolinę Machura – od kuzynki Pauliny Kowalczyk z mężem i dziećmi

+ Aleksandra Sarnika – od Wiesławy Pantak z rodziną z Poręby

CZWARTEK – 01.09

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Przemysława i Anny Muskalskich z dziećmi, od Zofii Machura z synem Darkiem, od Danuty Nowak z rodziną, od Wiesławy Kłosek z rodziną, od Krystyny Machury z rodziną, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Heleny i Krzysztofa Machura z synem z Podżarza, od sąsiadów Krzykawskich, od sąsiadów Elżbiety i Jerzego Machurów, od Anny i Wacława Sierka, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Barbary i Mariana Merta z Niwek, od Urszuli i Kamila Merta z córką Elizą, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Klaudii i Damiana Gubała z dziećmi, od Wandy Merta, od Doroty Merta z Dziewek, od Pauliny i Igora Buczak z Dziewek, od Marleny i Marcina Kuraś z Dziewek, od Warsztatu Samochodowego Krystian Lis z Dziewek, od Janiny i Stanisława Fornalczyk, od Heleny Matan, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Danuty i Henryka Nowak, od Roksany i Mariusza Nowak, od Moniki i Grzegorza Bijak, od Zakładu Fotograficznego FOTO-KOCOT z Siewierza, od rodziny Góra z Podżarza, od Bogusławy i Piotra Czapla z dziećmi

PIĄTEK – 02.09

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Bronisława Machurę, zmarłych rodziców Machurów i Białych, Mieczysława Machurę, Teresę Jana Bula, Czesława Biały, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny Machurów i Bochenków

SOBOTA – 03.09 – WSPOMNIENIE ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO

7.00: + Helenę Będkowską, Marię Antoniego Kieras, Annę Wiktora Będkowskich

14.00: Ślub Klaudii Łukasik i Jakuba Kuwak

NIEDZIELA – 04.09 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Tadeusza Machura, Zofię Eugeniusza Machurów

11.00: ZA PARAFIAN 16.00: + Stefanię Stefana Borowskich, Juliannę Władysława Grefkowiczów

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...

od 05 do 11.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 05.02 – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY 17.00: + Jacka Machurę – od cioci Henryki Machura z rodziną + Natalię Bereza – od Mirosławy i Antoniego Matyja z Potaszni + Alicję Woźniczka – od Jolanty Pawełczyk i Justyny Pacuła z rodziną + Wandę Szatan – od rodziny...

od 29.02 do 04.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.01 17.00: + Czesława Ostaszewskiego – od żony Barbary + Ewę Merta – od Marii Machura + Honoratę Machura – od wnuczki Agnieszki z mężem i córką + Karolinę Machura – od Edyty Zbigniewa Dworak z dziećmi + Jacka Machurę – od Iwony Musik z rodziną i Wandy...

od 22 do 28.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.01 7.00: + zmarłych dziadków Marię i Stefana Myrtów, Stanisławę i Mariana Mamczyńskich, Honoratę i Stefana Jagodów, Martę i Arnolda Bronclów WTOREK – 23.01 7.00: + zmarłych kapłanów z Diecezji Sosnowieckiej w roku 2023 ŚRODA – 24.01 – WSPOMNIENIE ŚW....

od 15 do 21.01.2024

Poniedziałek15.01700+ Honoratę Machura (zbiorowa) – od chrześniaka Andrzeja Będkowskiego, od Edyty i Rado-sława Nowak z córką, od Anny Góra z synem, od Elżbiety i Jerzego Bijak z rodziną, od Renaty Dziuba z rodziną, Barbary Męntel z rodziną, od rodziny Leszczyńskich ,...

od 08 do 14.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 08.01 7.00: + Janinę Syrek (zbiorowa) – od Heleny Nowak z ul. Niweckiej, od Kazimiery Szczypa z rodziną, od sąsiadki Jadwigi Duda z córką, synową i synami, od Ilony i Grzegorza Nowak z Winowna, od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Ewy i Henryka Nowak,...

od 01 do 07.01.2024

PONIEDZIAŁEK – 01.01.2024 – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 9.00: + Jana Szymańskiego, Stanisława Helenę Myrtów, Zofię Terlecką, Jana Antoninę Szymańskich, Władysława Henrykę Patyk 11.00: Dziękczynna za miniony rok z prośbą o zdrowie, Boże błog. i dar wiary w...

od 25 do 31.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.12 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 24.00: ZA PARAFIAN 9.00: + Jana Szymańskiego 11.00: +  Wandę Szatan, Weronikę Władysława Porębskich, Otolię Ludwika Szatan, Marię Antoniego Małotów, Irenę Henryka Szwedzik, Tadeusza Teresę Korusiewicz,...

od 18 do 24.12.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.12 18.00: + Antoniego Zach – od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Miasta i Gminy Siewierz WTOREK – 19.12 17.00: + Dariusza Kurzaka – od Koła Gospodyń Wiejskich w Żelisławicach ŚRODA – 20.12 17.00: + Honoratę Machura – od syna Krzysztofa z żoną +...