od 29.08 do 04.09.2022

sie 27, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 29.08 – WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA

17.00: + Zofię Furtacz – od swata Jana Korzec i rodziny Klecz

+ Annę Grzelak – od kuzynki Heleny Nowak

+ Annę Machura – od wnuczki Samanty z Pawłem

+ Jolantę Matan – od chrześniaka Jakuba z żoną i dziećmi

+ Henryka Gnacika – od syna Michała z Agnieszką i dziećmi

WTOREK – 30.08

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Marioli i Grzegorza Poznańskich z dziećmi, od Mariusza Gruszki z rodziną, od Jana Gruszki z rodziną, od Anny Las, od rodziny Gilów, od rodziny Mainków z Poręby, od Rafała i Marty Żurek z synami, od Mariusza i Patrycji Żurek z córką, od Małgorzaty i Damiana Sikora z synami, od rodziny Majów, od rodziny Gocyłów z Goplany, od Danuty Merta i Magdaleny Haładus z rodziną, od Bogumiły Machura, od Agnieszki i Marcina Machura z synami, od Wandy Machura z rodziną, od Anny Gnacik z synami, od Urszuli Wilczek z rodziną, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Arkadiusza Nowaka z rodziną, od pracowników Nadleśnictwa Siewierz, od rodziny Żyszkowskich z Górnego Lasu, od Małoty Teresy, od Grzegorza Małoty z rodziną, od Katarzyny i Damiana Borówka z córkami, od Firmy Daka-Met Ogrodzenia Kute, od Mari Gocyła z rodziną z ul. Piastów, od Stanisława Gajdziak z rodziną, od rodziny Raków, Wójcik, Wronów, od rodziny Górskich z córkami, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Agaty i Grzegorza Syrek

ŚRODA – 31.08

17.00: + Zofię Machura – od Janka Juszczyka z Katowic z rodziną

+ Lucjana Nowaka – od chrześnicy Urszuli i Grzegorza Jagiełło z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od brata Andrzeja z rodziną

+ Karolinę Machura – od kuzynki Pauliny Kowalczyk z mężem i dziećmi

+ Aleksandra Sarnika – od Wiesławy Pantak z rodziną z Poręby

CZWARTEK – 01.09

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Przemysława i Anny Muskalskich z dziećmi, od Zofii Machura z synem Darkiem, od Danuty Nowak z rodziną, od Wiesławy Kłosek z rodziną, od Krystyny Machury z rodziną, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Heleny i Krzysztofa Machura z synem z Podżarza, od sąsiadów Krzykawskich, od sąsiadów Elżbiety i Jerzego Machurów, od Anny i Wacława Sierka, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Barbary i Mariana Merta z Niwek, od Urszuli i Kamila Merta z córką Elizą, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Klaudii i Damiana Gubała z dziećmi, od Wandy Merta, od Doroty Merta z Dziewek, od Pauliny i Igora Buczak z Dziewek, od Marleny i Marcina Kuraś z Dziewek, od Warsztatu Samochodowego Krystian Lis z Dziewek, od Janiny i Stanisława Fornalczyk, od Heleny Matan, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Danuty i Henryka Nowak, od Roksany i Mariusza Nowak, od Moniki i Grzegorza Bijak, od Zakładu Fotograficznego FOTO-KOCOT z Siewierza, od rodziny Góra z Podżarza, od Bogusławy i Piotra Czapla z dziećmi

PIĄTEK – 02.09

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Bronisława Machurę, zmarłych rodziców Machurów i Białych, Mieczysława Machurę, Teresę Jana Bula, Czesława Biały, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny Machurów i Bochenków

SOBOTA – 03.09 – WSPOMNIENIE ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO

7.00: + Helenę Będkowską, Marię Antoniego Kieras, Annę Wiktora Będkowskich

14.00: Ślub Klaudii Łukasik i Jakuba Kuwak

NIEDZIELA – 04.09 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Tadeusza Machura, Zofię Eugeniusza Machurów

11.00: ZA PARAFIAN 16.00: + Stefanię Stefana Borowskich, Juliannę Władysława Grefkowiczów

od 20 do 26.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 20.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA 17.00: + Stanisława Nowak, Stanisława Genowefę Rok, Mariana Machurę, Mariannę Władysława Nowak, Janinę Syrek WTOREK – 21.05 17.00: Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla mieszkańców Podżarza z racji...

od 13 do 19.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 13.05 17.00: + Zofię Stefana Józefa Pałys, Olgę Mariana Andrzeja Surma, Stanisława Krawczyka, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny WTOREK – 14.05 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA 17.00: + Mirosława Garczyka – od kolegi Jacka Śliwy + Jarosława Małota – od...

od 06 do 12.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 06.05 – ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA 17.00: + Ks. Emila Ilków + Mirosława Lachór – od kolegów i koleżanek Andrzeja z manipulacji wierzchowej Firmy KRISBUT + Dariusza Katryniak – od Dyrekcji i Grona Pelagicznego Szkoły Podstawowej w Żarkach...

od 29.04 do 05.05.2024

PONIEDZIAŁEK – 29.04 – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ 17.00: + Włodzimierza Kruk – od Agnieszki Piltz z Kamilem + Bogumiłę Machura – od Darka Machury z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od kuzynki Agnieszki Zielińskiej + Henryka Gnacika – od Mieczysławy i Jerzego...

od 22 do 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04 17.00: + Antoniego Gruszka – od żony Haliny + Natalię Nowak – od syna Macieja z żoną + Stanisława Bąk – od Zarządu i Członków Stowarzyszenia Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic + Anastazję Myrta – od Asi z Grzegorzem i córką + Stanisława Machurę –...

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...