od 29.08 do 04.09.2022

sie 27, 2022 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 29.08 – WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA

17.00: + Zofię Furtacz – od swata Jana Korzec i rodziny Klecz

+ Annę Grzelak – od kuzynki Heleny Nowak

+ Annę Machura – od wnuczki Samanty z Pawłem

+ Jolantę Matan – od chrześniaka Jakuba z żoną i dziećmi

+ Henryka Gnacika – od syna Michała z Agnieszką i dziećmi

WTOREK – 30.08

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Marioli i Grzegorza Poznańskich z dziećmi, od Mariusza Gruszki z rodziną, od Jana Gruszki z rodziną, od Anny Las, od rodziny Gilów, od rodziny Mainków z Poręby, od Rafała i Marty Żurek z synami, od Mariusza i Patrycji Żurek z córką, od Małgorzaty i Damiana Sikora z synami, od rodziny Majów, od rodziny Gocyłów z Goplany, od Danuty Merta i Magdaleny Haładus z rodziną, od Bogumiły Machura, od Agnieszki i Marcina Machura z synami, od Wandy Machura z rodziną, od Anny Gnacik z synami, od Urszuli Wilczek z rodziną, od Otylii i Kazimierza Nowaków, od Arkadiusza Nowaka z rodziną, od pracowników Nadleśnictwa Siewierz, od rodziny Żyszkowskich z Górnego Lasu, od Małoty Teresy, od Grzegorza Małoty z rodziną, od Katarzyny i Damiana Borówka z córkami, od Firmy Daka-Met Ogrodzenia Kute, od Mari Gocyła z rodziną z ul. Piastów, od Stanisława Gajdziak z rodziną, od rodziny Raków, Wójcik, Wronów, od rodziny Górskich z córkami, od Danuty i Zygmunta Syrek, od Agaty i Grzegorza Syrek

ŚRODA – 31.08

17.00: + Zofię Machura – od Janka Juszczyka z Katowic z rodziną

+ Lucjana Nowaka – od chrześnicy Urszuli i Grzegorza Jagiełło z rodziną

+ Kazimierę Sierka – od brata Andrzeja z rodziną

+ Karolinę Machura – od kuzynki Pauliny Kowalczyk z mężem i dziećmi

+ Aleksandra Sarnika – od Wiesławy Pantak z rodziną z Poręby

CZWARTEK – 01.09

7.00: + Ks. Marka Majchrzaka (zbiorowa) – od Marii i Stanisława Paskudzkich, od Przemysława i Anny Muskalskich z dziećmi, od Zofii Machura z synem Darkiem, od Danuty Nowak z rodziną, od Wiesławy Kłosek z rodziną, od Krystyny Machury z rodziną, od Zofii i Henryka Machura z rodziną, od Heleny i Krzysztofa Machura z synem z Podżarza, od sąsiadów Krzykawskich, od sąsiadów Elżbiety i Jerzego Machurów, od Anny i Wacława Sierka, od Mirosławy i Macieja Motyl z rodziną, od Barbary i Mariana Merta z Niwek, od Urszuli i Kamila Merta z córką Elizą, od Wiesławy i Zdzisława Sarnik z rodziną, od Klaudii i Damiana Gubała z dziećmi, od Wandy Merta, od Doroty Merta z Dziewek, od Pauliny i Igora Buczak z Dziewek, od Marleny i Marcina Kuraś z Dziewek, od Warsztatu Samochodowego Krystian Lis z Dziewek, od Janiny i Stanisława Fornalczyk, od Heleny Matan, od Bogusławy Gocyła z rodziną, od Danuty i Henryka Nowak, od Roksany i Mariusza Nowak, od Moniki i Grzegorza Bijak, od Zakładu Fotograficznego FOTO-KOCOT z Siewierza, od rodziny Góra z Podżarza, od Bogusławy i Piotra Czapla z dziećmi

PIĄTEK – 02.09

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Bronisława Machurę, zmarłych rodziców Machurów i Białych, Mieczysława Machurę, Teresę Jana Bula, Czesława Biały, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny Machurów i Bochenków

SOBOTA – 03.09 – WSPOMNIENIE ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO

7.00: + Helenę Będkowską, Marię Antoniego Kieras, Annę Wiktora Będkowskich

14.00: Ślub Klaudii Łukasik i Jakuba Kuwak

NIEDZIELA – 04.09 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, rok C

9.00: + Tadeusza Machura, Zofię Eugeniusza Machurów

11.00: ZA PARAFIAN 16.00: + Stefanię Stefana Borowskich, Juliannę Władysława Grefkowiczów

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...