od 29.05 do 04.06.2023

maj 27, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 29.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA

17.00: + Danielę Błachno (zbiorowa) – od siostry Stanisławy Machura, od brata Edwarda, od chrześnicy Marii Kostrubiec, od chrześnicy Barbary Latos z rodziną, od Grażyny Nieścieruk, od Marty i Grzegorza Rok, od Elżbiety i Piotra Dyszy, od Dominiki i Mateusza Duda, od Kazimiery Szczypa, od Alicji i Stanisława Bieniek, od Władysławy Rok, od Marii Gocyła z rodziną, od Janiny Szczepańczyk, od Małgorzaty Maniurskiej z rodziną, od Jadwigi Madej z rodziną

WTOREK – 30.05

17.00: + Krystynę Popczyk – od brata Adama

+ Stefana Graj – od Beaty i Ireneusza Borówka

+ Adama Las – od Sylwii Polak z mężem

+ Lucjana Nowaka – od Janiny i Jana Syrek z rodziną

+ Mirosława Garczyka – od syna Krystiana z żoną Sonią

ŚRODA – 31.05 – ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP

7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Zofii i Andrzeja Machurów z Leśniaków, od Sławomira i Heleny Kieras, od Zofii Klama, od Piotra i agaty Klama z córką, od Pawła i Anny Klama z dziećmi, od Katarzyny Ziętek z rodziną, od Marka i Beaty Lubaczewskich, od Filomeny Gil z Cynkowa, od Wioletty i Leszka Lis, od Wiesława Merta z żoną, od Bogdana Tokarskiego z żoną i dziećmi, od Bernarda Tworka z rodziną, od Stanisławy Łabuś z rodziną z Będzina, od Mateusza Łabuś z rodziną, od Anny i Wacława Sierków z rodziną, od Zofii i Henryka Machurów z rodziną, od Zofii Małota z rodziną, od Alfreda Nowak z rodziną, od Barbary i Mariana  Nowak z Leśniaków, od Honoraty Czekaj, od Renaty i Pawła Knapik, od Marzanny i Mariusza Kosickich, od Ireny i Jana Bijaków

CZWARTEK – 01.06 – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

7.00: + Jakuba Madej z racji Dnia Dziecka – od rodziców oraz + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej

PIĄTEK – 02.06 – I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Irenę Radziwołek – od Krystyny, Leszka, Pawła, Marty Stelmach

+ Stefana Kłósek – od Sylwii i Tomasza Żukowskich z rodziną

+ Helenę Kłósek – od Aleksandry i Marcina Białasów

+ Henryka Gnacika – od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami

+ Mateusza Czarneckiego – od kuzyna Damiana Białego z żoną i synem

SOBOTA – 03.06 – I SOBOTA MIESIĄCA

8.00: + Stanisława Myrtę – od OSP z Dziewek

+ Stanisława Łabuś – od rodziny Sikorów

+ Zofię Furtacz – od rodziny Sitków z Sielca Dużego

+ Wandę Szatan – od Zofii i Dionizego Knapik z Winowna

+ Karolinę Machura – od Mariusza Las

NIEDZIELA – 04.06 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY, rok A

9.00: + Bronisława Machurę, zmarłych rodziców Machurów i Białych, Mieczysława Machurę, Czesława Biały, Teresę Jana Bula, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny oraz + Janinę Eugeniusza Radeckich, Cecylię Jana Myrtów, dziadków Radeckich i Kułachów

11.00: I KOMUNIA ŚWIĘTA

16.00: + Jana Nowaka w 19 rocz. śmierci, Teresę Joannę Stanisława Mariana Ryszarda Nowaków, Otolię Stanisława Bijaków, Jadwigę Henryka Rok, Marka Flak, Stefanię Eugeniusza Chachulskich, zmarłych księży z naszej Parafii

od 24.09 do 01.10.2023

PONIEDZIAŁEK – 25.09 17.00: + Natalię Bereza – od Gabriela Szopińskiego z Krystyną + Karolinę Machura – od Krystyny Machura z rodziną + Mirosława Lachór – od Marii Machura z Leśniaków + Jana Surmę – od współpracowników syna Grzegorza z Firmy NOWPOL + Stanisława Myrtę...

od 18 do 24.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 18.09 – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 17.00: + Mieczysława Machurę – od syna Dariusza i synowej Beaty Machura + Helenę Kłósek – od Emilii i Ryszarda Machurów + Stefana Kłósek – od chrześnicy Zofii Lebiockiej z rodziną + Krystynę Popczyk – od Anny Wojdak...

od 11 do 17.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 11.09 17.00: + Jana Matana – od siostry Jadwigi z mężem + Henryka Gnacika – od Renaty Dorobisz + Stanisława Myrtę od Barbary i Antoniego Bochenek z rodziną + Elżbietę Zenderowską – od Bogumiły i Czesława Gajos + Karolinę Machura – od Danuty...

od 04 do 10.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 04.09 7.30: + Marcina Masłykę (greg.) – od Pauliny i Pawła Graczykowskich z córką, Gabrieli i Michała Sobotów z dziećmi, Ireneusza Gala z rodziną, Krystiana i Malwiny Gala z synami, Małgorzaty i Rafała Gala z synami 8.00: W intencji uczniów,...

od 28.08 do 03.09.2023

PONIEDZIAŁEK – 28.08 – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA 17.00: + Stanisława Myrtę – od Anny i Władysława Bochenek + Elżbietę Zenderowską – od chrześnicy  Kariny z mężem i córkami + Helenę Kłósek – od bratowej Krystyny Łaszczyca oraz Wiesławy i Wiesława Szczypa z rodziną...

od 21 do 27.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 21.08 – WSPONIENIE ŚW. PIUSA X 17.00: 1) + Kazimierza Myrta – od kuzyna Alfreda Nowak + Natalię Bereza – od chrzestnej Małgorzaty Machelskiej z rodziną + Zofię Tokarską – od Marzanny Socha – Śmiałkowskiej z Jackiem 2) + Jacka Machurę – od Klaudii i...

od 14 do 20.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 14.08 – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 17.00: 1) + Urszulę w 3 rocz. śmierci i Franciszka Wyszyńskich, zmarłych z rodziny Wyszyńskich i Borków 2) + Antoninę Ignacego Merta, Marię Józefa Nowak, Walentego Machura, Genowefę Andrzeja...

od 7 do 13.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 07.08 17.00: 1) + Karolinę Machura – od wujka Czesława Bańskiego z żoną + Kazimierę Sierka – od Zofii Machura z Pińczyc + Krystynę Popczyk – od Wandy Bochenek z rodziną 2) + Adama Las – od rodziny Pawlik i Anety Bryła córką Mają + Stefana Kłósek – od...

od 31.07 do 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK – 31.07 – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI 17.00: + Ewę Merta – od chrześniaka Krzysztofa Merty z żoną + Stanisławę Machura – od synowej Krysi i wnuczki Marceliny + Jana Surmę – od chrześnicy Marzeny z rodziną + Mirosława Lachór – od Urszuli Klama z...

od 24 do 30.07.2023

PONIEDZIAŁEK – 24.07 17.00: + Jakuba Madej z racji imienin – od rodziców, rodzeństwa i babci oraz + Stanisława Las, Zofii Józefa Madej WTOREK – 25.07 – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA 7.00: + Henryka Gnacika (zbiorowa) – od Wiesławy i Marka Przewoźny z córką, od Grażyny i...