od 29.05 do 04.06.2023

maj 27, 2023 | Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK – 29.05 – ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA

17.00: + Danielę Błachno (zbiorowa) – od siostry Stanisławy Machura, od brata Edwarda, od chrześnicy Marii Kostrubiec, od chrześnicy Barbary Latos z rodziną, od Grażyny Nieścieruk, od Marty i Grzegorza Rok, od Elżbiety i Piotra Dyszy, od Dominiki i Mateusza Duda, od Kazimiery Szczypa, od Alicji i Stanisława Bieniek, od Władysławy Rok, od Marii Gocyła z rodziną, od Janiny Szczepańczyk, od Małgorzaty Maniurskiej z rodziną, od Jadwigi Madej z rodziną

WTOREK – 30.05

17.00: + Krystynę Popczyk – od brata Adama

+ Stefana Graj – od Beaty i Ireneusza Borówka

+ Adama Las – od Sylwii Polak z mężem

+ Lucjana Nowaka – od Janiny i Jana Syrek z rodziną

+ Mirosława Garczyka – od syna Krystiana z żoną Sonią

ŚRODA – 31.05 – ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP

7.00: + Kazimierę Sierka (zbiorowa) – od Zofii i Andrzeja Machurów z Leśniaków, od Sławomira i Heleny Kieras, od Zofii Klama, od Piotra i agaty Klama z córką, od Pawła i Anny Klama z dziećmi, od Katarzyny Ziętek z rodziną, od Marka i Beaty Lubaczewskich, od Filomeny Gil z Cynkowa, od Wioletty i Leszka Lis, od Wiesława Merta z żoną, od Bogdana Tokarskiego z żoną i dziećmi, od Bernarda Tworka z rodziną, od Stanisławy Łabuś z rodziną z Będzina, od Mateusza Łabuś z rodziną, od Anny i Wacława Sierków z rodziną, od Zofii i Henryka Machurów z rodziną, od Zofii Małota z rodziną, od Alfreda Nowak z rodziną, od Barbary i Mariana  Nowak z Leśniaków, od Honoraty Czekaj, od Renaty i Pawła Knapik, od Marzanny i Mariusza Kosickich, od Ireny i Jana Bijaków

CZWARTEK – 01.06 – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

7.00: + Jakuba Madej z racji Dnia Dziecka – od rodziców oraz + Stanisława Las, Zofię Józefa Madej

PIĄTEK – 02.06 – I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00: W intencji Czcicieli NSPJ

17.00: + Irenę Radziwołek – od Krystyny, Leszka, Pawła, Marty Stelmach

+ Stefana Kłósek – od Sylwii i Tomasza Żukowskich z rodziną

+ Helenę Kłósek – od Aleksandry i Marcina Białasów

+ Henryka Gnacika – od Sylwii i Rafała Gruszka z córkami

+ Mateusza Czarneckiego – od kuzyna Damiana Białego z żoną i synem

SOBOTA – 03.06 – I SOBOTA MIESIĄCA

8.00: + Stanisława Myrtę – od OSP z Dziewek

+ Stanisława Łabuś – od rodziny Sikorów

+ Zofię Furtacz – od rodziny Sitków z Sielca Dużego

+ Wandę Szatan – od Zofii i Dionizego Knapik z Winowna

+ Karolinę Machura – od Mariusza Las

NIEDZIELA – 04.06 – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY, rok A

9.00: + Bronisława Machurę, zmarłych rodziców Machurów i Białych, Mieczysława Machurę, Czesława Biały, Teresę Jana Bula, zmarłych dziadków i zmarłych z rodziny oraz + Janinę Eugeniusza Radeckich, Cecylię Jana Myrtów, dziadków Radeckich i Kułachów

11.00: I KOMUNIA ŚWIĘTA

16.00: + Jana Nowaka w 19 rocz. śmierci, Teresę Joannę Stanisława Mariana Ryszarda Nowaków, Otolię Stanisława Bijaków, Jadwigę Henryka Rok, Marka Flak, Stefanię Eugeniusza Chachulskich, zmarłych księży z naszej Parafii

od 15 do 21.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 15.04 17.00: + Janinę Szczepańczyk – od córki Doroty z mężem + Bogumiłę Machura – od bratowej Alicji + Elżbietę Zenderowską – od kuzyna Grzegorza Zielińskiego z rodziną + Henryka Gnacika – od chrześnicy Katarzyny Kaczmarczyk z rodziną + Mirosława Lachór...

od 08 do 14.04.2024

Poniedziałek08.04 – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO1700+ Natalię Nowak – od córki Marii z mężem + Janinę Syrek – od bratanicy Elżbiety Merta z rodziną + Czesława Ostaszewskiego – od Anety i Andrzeja Dudek z dziećmi + Mirosława Garczyka – od Danuty i Andrzeja...

od 01 do 07.04.2024

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 01.04 9.00: + Marię Gil w 3 rocz. śmierci, Mirosława Gil w 8 rocz. śmierci, Cecylię Jana Gil, Zofię Władysława Surma, Romana Grześ, Stanisława Las w 4 rocz. śmierci, Jakuba Madej w 4 rocz. śmierci, Marię Machura, Józefa Tadeusza Małota,...

od 25 do 31.03.2024

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 25.03 9.00: + Jana Matana – od kolegów i koleżanek z Firmy AXA + Dariusza Katryniak – od Damiana Borówki z żoną Katarzyną i dziećmi + Henryka Gnacika – od ciotki Danuty i Jana Tworek z Brudzowic + Dariusza Machurę – od sąsiadów z ul. Niweckiej +...

od 18 do 24.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 18.03 7.00: + Czesława Ostaszewskiego (zbiorowa) – od Rafała i Marty Żurek z synami, od Gabriela i Krystyny Żurek z rodziną, od Zdzisławy Nowak z rodziną z Gołuchowic, od Krystyny i Tadeusza Psonka, od Krystyny z Bieszczad, sąsiadów Jadwigi i Sylwestra...

od 11 do 17.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 11.03 7.00: + Stanisławę Machura (zbiorowa) – od Barbary i Ireneusza Leśniczek z córką, od Anny Zych, od Urszuli i Jerzego Nowak z Gołuchowic, od Anastazji Myrta z rodziną, od Sebastiana Pawlik z Magdą, od Judyty i Artura Pawlik z dziećmi, od Renaty i...

od 04 do 10.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 04.03 – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA 7.00: W intencji Bogu wiadomej WTOREK – 05.03 7.00: + Włodzimierza Kruk (zbiorowa) – od Małgorzaty i Marcina Markowskich z córkami, od Katarzyna Dworak i Wiesławy Bochenek, od rodziny Dworaków z Niwek, od...

od 26.02 do 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK – 26.02 17.00: : + Anastazję Myrta – od córki Ewy i Jacka Wojdała + Annę Góra – od córki Marii + Janinę Myrta – od Martyny i Henryka Sularz z rodziną + Włodzimierza Kruk – od córki Kseni z mężem Michałem i synami Kajetanem i Tymonem + Mirosława Garczyka –...

od 19 do 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 19.02 17.00: + Honoratę Machura – od wnuka Rafała + Karolinę Machura – od Stanisława i Barbary Grabowskich z dziećmi + Jacka Machurę – od Joanny i Karola Siewierskich z rodziną + Wandę Szatan – od Haliny i Juliana Szatan z rodziną + Halinę Pogoda – od...

od 12 do do 18.02.2024

PONIEDZIAŁEK – 12.02 17.00: + Stanisława Łukasika w 6 rocz. śmierci, Stefanię Wincentego Knafel, Mariannę Antoniego Łukasik, Lucjana Merta, Helenę Stanisława Merta, Lucjana Myrta – od żony Krystyny Łukasik, od córki Beaty Radosz z mężem i od syna Dariusza z żoną i...